Hoşgeldiniz!

hbo

Game of Thrones İçin Yapılan Oyuncu Seçmeleri Görüntüleri 01:48
Game of Thrones İçin Yapılan Oyuncu Seçmeleri Görüntüleri 18.082 izlenme - 1 yıl önce Game of Thrones'un neredeyse tüm ekibi Comic-con panelindeydi. Oyuncular, yönetmen ve baş yapımcıdan oluşan ekip panelde eğlenceli vakitler geçirmekle birlikte ilginç görüntüleri de seyircilerle buluşturdular. Çekimlerde dahi karşılaşamayan oyuncuların panelde bir araya gelmiş olmaları da bir hayli güzeldi. Sansa ve Arya'nın da kavuşmaları bizleri gururlandırdı. David Nutter'ın Obama ile bir diyaloğunu anlatması ise hem bizleri ilgilendirmesi hem de ABD başkanının dahi olayı tam olarak netliğe kavuşturamamış olması yönünden önemliydi. Diyalogda Obama Nutter'a Kızıl Düğün'ün en sevdiği bölüm olduğunu ve en sevdiği karakterleri öldürdükleri için sürekli şikayette bulunğunu söylüyor. Daha sonra Obama biraz samimi bir hareketle elini David Nutter’ın omuzuna koyarak 'Jon Snow’u öldürmedin, değil mi?' diye soruyor. Nutter ise açık sözlülükle 'Sayın Başkanım Jon Snow gerçekten ve tamamen öldü.' diye cevaplıyor.
Game of Thrones - Sezon 4 (türkçe altyazılı) 01:43
Game of Thrones - Sezon 4 (türkçe altyazılı) 23.720 izlenme - 3 yıl önce Game of Thrones - Sezon 4 ( türkçe altyazılı fragman) HBO sonunda Game Of Thrones'un 4. Sezonunun ilk fragmanını yayınladı. Bu fragmanla birlikte Game Of Thrones fanlarının sabırsızlıkları bir kat daha artacak, zira ilk bölümün yayınlanma tarihi 6 Nisan. Game of Thrones George R.R. Martin’in çok satan romanından uyarlanan yeni bir HBO dizisi. Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi. İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın dört bir köşesini hırpalıyor idi. Krallar ve Kraliçeler, Şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller ‘Demir Taht’ için kanlı bir mücadeleye tutuşurlar.
Game Of Thrones Sezon 3 Fragman 2 01:30
Game Of Thrones Sezon 3 Fragman 2 30.662 izlenme - 4 yıl önce 31 Mart'ta televizyonlarda yayına başlayacak olan Game of Thrones'un üçüncü sezonun yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Game of Thrones - Sezon 4 (Fragman) 01:43
Game of Thrones - Sezon 4 (Fragman) 15.465 izlenme - 3 yıl önce Game Of Thrones Season 4 Trailer ( Game Of Thrones 4.Sezon Tanıtım Fragmanı) HBO sonunda Game Of Thrones'un 4. Sezonunun ilk fragmanını yayınladı. Bu fragmanla birlikte Game Of Thrones fanlarının sabırsızlıkları bir kat daha artacak, zira ilk bölümün yayınlanma tarihi 6 Nisan. Game of Thrones George R.R. Martin’in çok satan romanından uyarlanan yeni bir HBO dizisi. Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi. İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın dört bir köşesini hırpalıyor idi. Krallar ve Kraliçeler, Şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller ‘Demir Taht’ için kanlı bir mücadeleye tutuşurlar.
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 03:51
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 7.163 izlenme - 1 yıl önce Game Of Thrones hayranları birkaç gündür epey kederli.Bunda aslan payı tabii ki de 10.bölüm final sahnesindeki Jon Snow'un bıçaklanıp öldürülmesi.Evet, ölüp ölmediği konusunda herkesin farklı bir teorisi var, ama şu da bir gerçek ki Stark'ların George Martin'in elinden çektiği kadar kimse çekmedi. Neyse, lafı fazla uzatmadan Jon Snow'un öldürüldüğü sahneyi izleyen G.O.T hayranlarının verdiği tepkilerle sizi baş başa bırakıyorum.
Oz - İsyan 08:15
Oz - İsyan 892 izlenme - 1 ay önce Oz, HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış hapishane konulu dizi. Toplam 6 sezon sürmüş olan dizi,Türkiye'de bu dizi Cine5 ve DiziMax'da yayınlanmıştır.Şimdi bu dizinin 1.sezon finalindeki efsane isyan sahnesini izliyoruz..
Rome - Caesar'ın Kendini Tanrı İlan Edişi 03:17
Rome - Caesar'ın Kendini Tanrı İlan Edişi 2.806 izlenme - 1 yıl önce Julius Caesar, Roma Cumhuriyeti'nde kendini sonsuza dek diktatör ilan etmiştir ve sonunda sıra kendini kutsallaştırmaya gelmiştir. Caesar, kendini bir günlüğüne Tanrı ilan eder ve kendi yüzünü Roma'nın en büyük tanrısı Jüpiter'in kızıl yüzüne benzetmek için boyar, onun giydiği renkte bir pelerin giyer. Caesar'a tapar derecede bağlı olan halk bu devasa töreni hayranlıkla takip eder. Rome dizisi, 2005-2007 yılları arası sürüyor ve Caesar-Pompey savaşından Augustus iktidarına uzanan dönemi konu alıyor. İyi seyirler.
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 05:47
Oz Çeteleri - Sicilyalılar 5.500 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler. Sicilyalıların bende ayrı bir yeri vardır. Küçük oğlanı çok itelediler ama olsun yine de gözümde o asaletlerini koruyorlar. Kaza kurşununa gideni mi ararsın. Kendimi kanıtlıcam diye arkasından olanı mı ararsın. İtalyan asaleti yine var ama dediğim gibi Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Oz Çeteleri - Müslümanlar 08:02
Oz Çeteleri - Müslümanlar 2.937 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Eveeet sıra geldi Kareem Said abimize. Tam bir tarikat lideri. Aslında tam bir lider. Zaman zaman nefret ettirir kendinden fakat hapishane içi birlik ve beraberliğin öncülerindendir. Tits piyasasına balta vuran KOSKOCA ADEBISI REYİZE kafa tutan biridir Kareem Said. Müslümanların gerisinde pek bi iş yok arap ülkeleri gibi karışıklık anında hemen koltuğa oturmaya çalışıyorlar pek bir olayı yok yani. Ayrıca bir uyarı daha yapayım bu dizide şu ölüyor bu ölüyor demek spoiler değildir herkes ölüyor beyler bunu ilk bölümden itibaren kestirebiliyorsunuz zaten (: Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Oz - Kareem Said'in Özgürlük Teklifini Reddetmesi (Altyazılı) 03:47
Oz - Kareem Said'in Özgürlük Teklifini Reddetmesi (Altyazılı) 1.763 izlenme - 6 ay önce Oz'da Ramazan dolayısıyla bir kişi affedilerek özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu kişi Kareem Said olur ve Said özel basın konuşmasında Vali Devlin'i geçmişte yaptıklarından dolayı eleştirir ve yüzyılın ayarını verir. Kareem Said bunu yaparak özgürlüğüne kavuşamamış fakat Oz'da şöhretinin bir kez daha artmasını ve ne kadar muhterem bir insan olduğu bir kez daha kanıtlamıştır.
 Oz - Jefferson Keane Simon Adebisi Evliliği 00:41
Oz - Jefferson Keane Simon Adebisi Evliliği 1.776 izlenme - 1 yıl önce OZ dizisinin en eğlenceli sahnelerinden biri.. Siyahilerin lideri Jefferson Keane evlenmek istediği insanla malum hapishane şartlarından dolayı biraraya gelemediği için vekaleten Simon Adebisi ona eşlik eder ibretle izliyoruz..
OZ - Miguel Alvarez Efsanesi 03:53
OZ - Miguel Alvarez Efsanesi 1.200 izlenme - 1 yıl önce OZ dizisinde ki tüm karakterleri ayrı severim ama Alvarez'in bıraktığı psikolojik etki çok büyüktür.
The Sopranos - Tony'nin İntikamı 01:05
The Sopranos - Tony'nin İntikamı 1.115 izlenme - 6 ay önce Lupertazzi'den Coco, Tony Abi'nin kızı Meadow'u taciz etmiş. Tony Abi durur mu? Patlatmış ensesine.
Zaman, Ölüm ve Din Üzerine Aforizmalar (True Detective) 09:45
Zaman, Ölüm ve Din Üzerine Aforizmalar (True Detective) 1.727 izlenme - 1 yıl önce doğanın bir hatası sonucu oluştuk ve doğanın yaptığı hatanın bedelini biz doğaya ödetiyoruz...Fazla soze gerek yok . Farkindaligin dibine vuracagimiz bir video.. İyi seyirler
Oz Çeteleri - İrlandalılar 02:48
Oz Çeteleri - İrlandalılar 2.078 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Dizinin en sağlam karakterli 2 oyuncusu bu çetededir. Çete denilmez aslında çok pasif bir grup fakat bir kişi yetiyor tüm çeteye. Tüm hapishaneyi kontrol edebilme kapasitesine sahip bir reyizimiz ayrıca kardeşine de sahip çıkıyor. Çılgın aşıklardandır bu da. Hey gidi O'Reily kardeşler. İzleyin güzel dizi kardeşim Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Oz Efsaneleri - Omar White 04:39
Oz Efsaneleri - Omar White 678 izlenme - 1 yıl önce Ne yorum yapsam bilemiyorum. Nefret ediple etmemek arasında kaldığım bir karakter. Çok özgün olduğu aşikar. Hapishanenin enleri arasında bi isim koymak istersen en anarşisti olabilir. -SPOILER- : (Ye ye man wtf ha shit i mean shit i ain't do this shit man) devamı da olan bu kelime topluluğunu 3 saniyede söylebiliyor...
Oz - Augustus Hill'dan Kıssadan Hisseler 01:37
Oz - Augustus Hill'dan Kıssadan Hisseler 906 izlenme - 12 ay önce Oz'daki Augustus karakterinin hoşuma giden bazı kıssadan hisselerini derledim. Alt yazı bana ait değil. İyi seyirler. Oz dizisi, 1997-2003 yılları arası sürüyor ve Oswald Eyalet Hapishanesi'ndeki mahkumların yaşantılarını anlatıyor.
Oz Çeteleri - Siyahi Kardeşlerimiz 04:44
Oz Çeteleri - Siyahi Kardeşlerimiz 1.610 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler. En iyisini sonlara sakladım işte karşınızda siyahi kardeşlerimiz ADEBISI REYIZDEN TUT ŞAİRE KADAR. Şu an çok keyiflendim neden bilmiyorum. Yol gibi yol gibi. Nerede bir olay varsa underground mantığı ile hapishanede de zenci kardeşlerimiz atlıyorlar tüm olaylara. Tezgaha yatıranı mı ararsın uçkuruna sahip olamayanı mı... Dünyanın en büyük gizemi ise Adebisi reyizin şapkasının nasıl kafasında durduğudur. Heyt be tekrar başlayasım geldi.
Oz Çeteleri - Latinler 06:39
Oz Çeteleri - Latinler 1.092 izlenme - 1 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Latinos derler bu çeteye. Tacolar ve ya baharatçılar olarakta geçer. En sevdiğim karakterlerden biri olan miguel alvarez bu çete ile ilişiği olmuştur zamanında. Pörtlek gözlü dayıyı başlarda sevmezdim ama sonradan için ısında ona da. Zaten oz da sevmediğim bir karakter var diyemem hepsi ayrı güzel benim için. Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Game Of Thrones Season 3 Trailer 00:59
Game Of Thrones Season 3 Trailer 1.485 izlenme - 4 yıl önce Game Of Thrones Season 3: Trailer
It's Not Porn It's HBO 01:52
It's Not Porn It's HBO 870 izlenme - 1 yıl önce Yabancı dizi izleyenler HBO ya aşinadır. Kaliteli diziler çeken ama dizilere bolca açık sahneler koyan amerikadaki paralı bir televizyon kanalı. Pornografiye girdiği için heralde penis ve vajina göstermiyorlar. yoksa oyuncuları oyuncuları anadan büryan gösterecek bir kanal. Amerikan dizilerinin çoğunda çıplaklık var. ama bu kanal başı çeken kanallardan. biz televizyondan sevişme sahnesi felan çıkınca hemen telefonla ilgileniyormuş gibi felan yaparız, bu adamlar ailecek full hd meme görüyorlar. her neyse işte böyle bir video hazırlamışlar.
True 01:30
True 3.365 izlenme - 3 yıl önce True
Game Of Thrones Sezon 3: Chaos Fragman 00:40
Game Of Thrones Sezon 3: Chaos Fragman 2.178 izlenme - 4 yıl önce 31 Mart 2013'te üçüncü sezonuyla seyircilerinin karşısına çıkacak olan Game Of Thrones dizisinin üçüncü sezonun Chaos isimli fragmanı.
Oz Trailer (HBO) 02:48
Oz Trailer (HBO) 142 izlenme - 2 ay önce Oswald Eyalet Hapishanesi bilinen adıyla "OZ" duvarlarının arkasına tekrar dönmenizi sağlayacak HBO'nun efsane dizisinin Hd trailerı sizlerle.
HBO Films: You Don't Know Jack Trailer #1 (HBO) 00:36
HBO Films: You Don't Know Jack Trailer #1 (HBO) 2.109 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino and Susan Sarandon star in HBO's new original movie, "You Don't Know Jack." It premieres Saturday, April 24 only on HBO. For more information, go t...
O.Z - 1. Sezon 2. Bölüm 56:36
O.Z - 1. Sezon 2. Bölüm 367 izlenme - 1 yıl önce HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış hapishane konulu dizi. Toplam 6 sezon sürmüş olan dizi, kısaca OZ denilen Oswald State Correctional Facility adlı bir Amerikan hapishanesinde geçen olayları anlatıyor. Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların ve Latinlerin etrafında dönen bu dizide pek çok aşırı şiddet içeren sahne bulunmaktadır. Çekimler Bayonne, New Jersey'de yapılmıştır. (Wikipedia) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128606/oz-1-sezon-1-bolum
Leyla ile Mecnun - Oz Sahnesi 00:56
Leyla ile Mecnun - Oz Sahnesi 588 izlenme - 1 yıl önce Efendim Leyla ile Mecnun dizisinde HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış ülkemizde de cine5 kanalında bizle buluşmuş efsanevi dizi oz sahnesini izliyoruz.
Stephen Hawking ile Sıradışı Röportaj (Türkçe altyazılı) 07:38
Stephen Hawking ile Sıradışı Röportaj (Türkçe altyazılı) 348 izlenme - 1 yıl önce HBO kanalının "Geçen Hafta Bu Gece" (Last Week Tonight) başlıklı programının sunucusu John Oliver, kendi sıradışı (ve kimilerine göre itici gelebilecek) tavrıyla, günümüzün en başarılı bilim insanlarından Stephen Hawking ile bir röportaj yapıyor. Bize de çevirmek düştü. İyi seyirler. ÇMB (Evrim Ağacı) alıntı Daha önce sitede olan bir video bunun farkı Türkçe altyazılı olması.
Hemingway & Gellhorn Trailer 02:03
Hemingway & Gellhorn Trailer 1.280 izlenme - 3 yıl önce Nicole Kidman and Clive Owen star in the new HBO Film "Hemingway & Gelhorn," premiering Monday, May 28 only on HBO. For more on HBO Films, go to http://itsh....
Juan Manuel Marquez Vs. Mike Alvarado: Hbo World Championship Boxing Highlights 00:48
Juan Manuel Marquez Vs. Mike Alvarado: Hbo World Championship Boxing Highlights 645 izlenme - 2 yıl önce Watch Highlights From Saturday's Main Event Between Juan Manuel Marquez And Mike Alvarado.