Hoşgeldiniz!

Hd Dizi İzle Videoları İzle

Leyla ile Mecnun - 7. Bölüm (HD) 01:20:10
Leyla ile Mecnun - 7. Bölüm (HD) 1.362 izlenme - 1 yıl önce (Rüya - 23 Mart 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Leyla ile Mecnun - 18. Bölüm (HD) 01:27:19
Leyla ile Mecnun - 18. Bölüm (HD) 1.313 izlenme - 1 yıl önce (Arda Kalan - 20 Haziran 2011)
Leyla ile Mecnun - 3. Bölüm (HD) 01:15:55
Leyla ile Mecnun - 3. Bölüm (HD) 1.220 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun - 3. Bölüm (Tek Parça) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Leyla ile Mecnun - 8. Bölüm (HD) 01:24:03
Leyla ile Mecnun - 8. Bölüm (HD) 1.181 izlenme - 1 yıl önce (Mantar - 30 Mart 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Leyla ile Mecnun - 10. Bölüm (HD) 01:22:50
Leyla ile Mecnun - 10. Bölüm (HD) 1.140 izlenme - 1 yıl önce (Dünyanın Sonu - 20 Nisan 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Leyla ile Mecnun - 15. Bölüm (HD) 01:23:46
Leyla ile Mecnun - 15. Bölüm (HD) 1.014 izlenme - 1 yıl önce (Arda'nın Düğünü - 25 Mayıs 2011)
Leyla ile Mecnun - 2. Bölüm (HD) 01:09:46
Leyla ile Mecnun - 2. Bölüm (HD) 1.257 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun
Leyla ile Mecnun - 16. Bölüm (HD) 01:18:05
Leyla ile Mecnun - 16. Bölüm (HD) 930 izlenme - 1 yıl önce (Clone Wars - 8 Haziran 2011)
Leyla ile Mecnun - 14. Bölüm (HD) 01:17:32
Leyla ile Mecnun - 14. Bölüm (HD) 906 izlenme - 1 yıl önce (Evler - 18 Mayıs 2011)
Leyla ile Mecnun - 9. Bölüm (HD) 01:25:28
Leyla ile Mecnun - 9. Bölüm (HD) 1.129 izlenme - 1 yıl önce (Sihirbaz - 13 Nisan 2011)
Leyla ile Mecnun - 5. Bölüm (HD) 01:21:27
Leyla ile Mecnun - 5. Bölüm (HD) 1.064 izlenme - 1 yıl önce (Şöhret - 9 Mart 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Not Defteri - 10. Bölüm Tek Parça Hd 720p 01:56:35
Not Defteri - 10. Bölüm Tek Parça Hd 720p 2.446 izlenme - 3 yıl önce Not Defteri 10. Bölüm Tek Parça Hd 720p Not Defteri 10. Bölüm Tek Parça Hd Yeni Kayıtlarımız Hiçbiryerden Alıntı Kesinlikle Değildir, Hepsi Dijital Sistemler...
Leyla ile Mecnun - 6. Bölüm (HD) 01:12:14
Leyla ile Mecnun - 6. Bölüm (HD) 993 izlenme - 1 yıl önce (Banka - 16 Mart 2011) Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar. Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.[6] Mecnun Leylayı bir trafik kazasında kaybeder. Bu durumu kabullenemeyen Mecnun 1 yıl kimseyle konuşmaz. Daha sonra Leyla'nın organlarının bağışlandığını öğrenir. Bunun peşine düşen Mecnun Leyla'nın kalbini alan Şirin ve ciğerini alan Sedef ile tanışır. Bir yanda kültürlü ve bilgili Şirin diğer yanda kuryelik yapan ve kendi gibi olan Sedef vardır. Mecnun ikisi arasında gidip gelir ancak ikisiyle de mutlu olamaz. Sedef ve Şirin mahalleyi terk eder. Leyla'sının peşinde çöllere düşen Mecnun daha sonra babasının eski bir arkadaşı olan Ömer'in kızı Leyla'ya aşık olur.
Leyla ile Mecnun - 17. Bölüm (HD) 01:24:07
Leyla ile Mecnun - 17. Bölüm (HD) 932 izlenme - 1 yıl önce (Şekerpare - 13 Haziran 2011)
Leyla İle Mecnun - Okuma Yazma Oranı 01:56
Leyla İle Mecnun - Okuma Yazma Oranı 574 izlenme - 2 yıl önce Yavuz, ülkedeki okuma yazma oranına tepkisini gösterdiğinde etrafında Emrah Serbes, Murat Menteş, Onur Ünlü ve Murat Uyurkulak'ın olduğunu farkedemedi. Leyla ile Mecnun böyle bir diziydi!
Karadayı 13.Bölüm Nazif Şiir Sahnesi 01:54
Karadayı 13.Bölüm Nazif Şiir Sahnesi 1.386 izlenme - 4 yıl önce Karadayı 13.Bölüm Nazif Şiir Sahnesi
Not Defteri - 11. Bölüm Fragmanı - Hd 1080p 00:57
Not Defteri - 11. Bölüm Fragmanı - Hd 1080p 653 izlenme - 3 yıl önce Not Defteri 11. Bölüm Fragmanı - Hd 1080p Not Defteri 11. Bölüm Fragmanı Not Defteri 11. Bölüm Not Defteri 11. Bölüm
Bu Acı Geçiyor Mu || Leyla İle Mecnun 03:40
Bu Acı Geçiyor Mu || Leyla İle Mecnun 107 izlenme - 9 ay önce Sizde Yayınlanmasını İstediğiniz Replikleri Yorum Olarak Yazabilirsiniz .
www.yabancidizim.com (Yabancı Dizi İzle) 02:26
www.yabancidizim.com (Yabancı Dizi İzle) 63 izlenme - 11 ay önce http://yabancidizim.com en popüler sevilen diziler için sitemizi ziyaret edin...
Graceland 3 Sezon 4 Bölümün Fragmanı 00:36
Graceland 3 Sezon 4 Bölümün Fragmanı 62 izlenme - 2 yıl önce Graceland dizisini izlemek için : http://www.diziwu.net/dizi-izle
Karadayı 9.Bölüm Nazif Şiir Sahnesi 01:45
Karadayı 9.Bölüm Nazif Şiir Sahnesi 206 izlenme - 4 yıl önce GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
Leyla ile Mecnun | Şekerpare'nin vedası 08:15
Leyla ile Mecnun | Şekerpare'nin vedası 54 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun 17. Bölüm sonu Selin Şekerci'nin canlandırdığı Şekerpare'nin İsmail Abi'ye vedası.
Mecnun'un kafasındaki Leyla | Leyla ile Mecnun 24. Bölüm 02:23
Mecnun'un kafasındaki Leyla | Leyla ile Mecnun 24. Bölüm 48 izlenme - 2 yıl önce Leyla:Mecnun Mecnun Mecnun Mecnun sen misin? Mecnun sen misin? Mecnun:Hee Leyla:Nasıl? Mecnun:Ya hiç gelmiceksin sandım ben şu an çok mutluyum ya beni çok mutlu ettin valla.bayadır bekliyorum çünkü ben seni Leyla:Ben hep senin yanındaydım..Yanından ayrılırsam nefes almayı bırakıcakmışsın gibi geldi.O yüzden hep senin yanındaydım..Mecnun benim olanların hiçbirinden haberim yoktu.hiçbirin bilmiyordum ve sana anlatıcaktım zaten fırsat verseydin eğer.. Mecnun:tamam tamam biliyorum ya valla hiç açıklama yapmana gerek yok..Biliyorum ben sen şu an da komadasın dimi yani ben komadayım ve sen komadaki yanımdasın benim dimi orda duruyorsun şuanda..Biliyorum ya ben zaten aynaya ne zaman baksam seni görüyorum ki karşımda Leyla:Bende seni görüyorum.. Mecnun:Eyvallah..ya ama böyle şey gibiyim sakalsz bıyıksız falan.şey gibi böyle şaçlarımda uzun..bi tuhaf halli halli duruyorum orda ama..fena değil gibi saçlarımı mı uzatsam ben acaba Leyla:Bende bıyıklı sakallı görüyorum.. Mecnun:Güzel ama olmuş güzel duruyor..
Leyla ile Mecnun - Benim Halamı Dağa Kaldırmışlar 01:06
Leyla ile Mecnun - Benim Halamı Dağa Kaldırmışlar 45 izlenme - 2 yıl önce İsmail Abi: Dağcılık bizden aileden gelir mesela benim halamı dağa kaldırmışlar.
Leyla ile Mecnun - Azrail ile yatakta 01:36
Leyla ile Mecnun - Azrail ile yatakta 34 izlenme - 2 yıl önce Allah ölümün bile hayırlısını versin. -Uçurumun kenarında bile olsan sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse. "Leyla ile Mecnun - 84. Bölüm"