Hoşgeldiniz!

Hdomag Videoları İzle

Euro Truck Simulator 2'da Küfür Eden Dayı - Hdomag 02:05
Euro Truck Simulator 2'da Küfür Eden Dayı - Hdomag 5.284 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki oyunlarda yaşanan komik olayları izlemiyelim.Bu seferki oyunda barzo dayıyı izliyoruz efendim.
Enver Aysever'in  Zamanında Ali Ağaoğlu'nu Terletmesi 01:54
Enver Aysever'in Zamanında Ali Ağaoğlu'nu Terletmesi 4.305 izlenme - 1 yıl önce Birkaç yıl kadar önce Aykırı Sorular'a katılan Ali Ağaoğlu' program sunucusu Enver Aysever'n sorularıyla zor anlar yaşamıştı.
5 Dakikada Nihat Doğan 05:04
5 Dakikada Nihat Doğan 713 izlenme - 2 yıl önce HDomag'dan yeni bir video daha, Nihat Doğan içimizden biridir nihat doğanizm felsefesinin konu alındığı videoda Nihat Doğan'ın ünlü sözleri de yer alır.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - Hdomag 00:57
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - Hdomag 255 izlenme - 2 yıl önce HDomag'dan gene sandalyaden düşürten, nescafe püskürttüren, ehe ehe diye gülmenize sebep olan zekice kurgulanmış şaka lan şaka Hdomag bu konuya el atmasaydı bokunun çıktığını anlayamazdık zaten..
Keke İçin Çal - HDomag 02:56
Keke İçin Çal - HDomag 604 izlenme - 2 yıl önce HDomag Doğa için çaldan etkilenmiş böyle bir şey çıkmış ortaya. Hep beraber HDomag'ın son eserini hayranlıkla izliyoruz.
Yılbaşı Gerçeği - HDomag 00:28
Yılbaşı Gerçeği - HDomag 323 izlenme - 2 yıl önce HDomag'ın Remix vs. yapmayınca güzel işler başarabileceğini düşünmeme sebep olan çalışma,yüzde tebessüm yaratmadı değil..İyi seyirler not:21-22 yıllık hayatımın ortalama 15 inde falan ailemle geçirdim,pişmanda değilim açıkcası.Herkesin fikri başka tabi.
Gafam Yanıyo Anne Remix - HDomag 00:42
Gafam Yanıyo Anne Remix - HDomag 370 izlenme - 2 yıl önce Yine sizi kahkaha tufanına sokacak akıl dolu bir montaj çalışması! Tabi ki de özlediğiniz, beklediğiniz isimden; HDomag. Bu videosun da bir çok komiklik daha ekleyip adeta izleyenleri sandalyeden düşürüyor. Bu yeteneğiyle Hollywood sinemasında işe başlaması an meselesi. İyi seyirler.
Yılbaşı Gerçeği - HDomag 00:28
Yılbaşı Gerçeği - HDomag 322 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşı Gerçeği - HDomag
4 Dakikada Abdurrahim Albayrak - HDomag 04:08
4 Dakikada Abdurrahim Albayrak - HDomag 235 izlenme - 2 yıl önce Efendim aslında HDomag'ın videolarını hiç sevmem ama ilk defa Galatasaraylı olduğumdan mı yoksa müzik ile enstantenelerin uyumlu olmasından mı bilmiyorum; Abdurrahim Albayrak'ın heyacanlı yapısını 4 dakikada özetlediği videosunu beğendim. Umarım tüm takım taraftarları böyle içten, takımını seven bir yöneticiye sahip olur.
Hdomag - Fethullah Hoca Bedduası ve Yağmur 00:43
Hdomag - Fethullah Hoca Bedduası ve Yağmur 198 izlenme - 2 yıl önce Hdomag'dan özel efektlerle bezenmiş gene gülmekten sandalyeden düşüren bir çalışma.. İleriki kuşaklara da izletilmesi gereken bir baş yapıt...
1 Dakikada Türk İnternet Fenomenleri - Hdomag 01:54
1 Dakikada Türk İnternet Fenomenleri - Hdomag 300 izlenme - 2 yıl önce HDomag yine bizleri hop oturtup hop kaldıracak, kahkaha tufanına hazır olun, çünkü HDomag 2014 için ilk videosunu yaptı bile. Bu video da bizlere gelmiş geçmiş tüm Türk fenomenlerini gösteriyor, hemde sadece 1 dakikada. Maziye yolculuğa hazırmısınız? İyi seyirler o zaman. Not: Anlaşılan o ki yıllar bu çocuğa gittikçe bir tecrübe ve yetenek katıyor. İlk izlediğim HDomag videosunu dün gibi hatırlıyorum, şimdi ki haliyle karşılaştırınca arada ki yetenek uçurumunu görmemek mümkün değil. Yolun açık olsun sevgi kelebeği HDomag.
 HDomag' tan Bayram Hediyesi - Kavram Kargaşası Vol5 02:43
HDomag' tan Bayram Hediyesi - Kavram Kargaşası Vol5 229 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Welbeck' in cim bom'a saydırdığı gollere Cumhurbaşkanımız uzun adam Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği yerinde tepkilerin montajı çok yerinde olmuş, alkışlarla izliyoruz efenim.
Arnavut Şevket - Lezzetli Çipetpet Remix (HDomag) 01:21
Arnavut Şevket - Lezzetli Çipetpet Remix (HDomag) 199 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün facebookda arkadaşımın paylaşıp "ehehehe çok güzel olmuş" diye paylaştığını görünce tıkladım HDomag olduğundan pek fazla bir umudum olmasa bile diğer videolarına göre biraz daha başarılı olmuş diyebiliriz.Tabi bugüne kadarki fenomenlerin fotoğrafını koyup kendini komik hissettirmeye çalışmasa..Neyse izleyelim..
Soner Sarıkabadayı Ahhlaması - Hdomag 01:02
Soner Sarıkabadayı Ahhlaması - Hdomag 163 izlenme - 2 yıl önce Hdomag'tan yine sizi gülerken sandalyeden düşürtecek bir çalışma.. Hdomag bu çalışmasında sizler için Soner Sarıkabadayı ve Ahhlamalarınından kesitleri sizler için bir araya toplayıp, montajlamış ve keyifli bir seyire kapıları açmıştır. İyi seyirler, bol eğlenceler.!!
Melih Gökçek ile Şarkı Göndermece (Zikir İçerir) - HDdomag 03:38
Melih Gökçek ile Şarkı Göndermece (Zikir İçerir) - HDdomag 204 izlenme - 2 yıl önce Yapılanlar arasında en iyisi olduğunu düşündüğüm (3:00) sonrası için harika diyebileceğimiz bir Melih Gökçek düzenlemesi.
Hangover Sabri - Hdomag 02:48
Hangover Sabri - Hdomag 160 izlenme - 2 yıl önce Evet sayın site sakinleri, HDomagla kaldığımız yerden hız kesmeden devam ediyoruz. Sabrinin birbirinden şirin ve komik hallerinin HDomag tarafından montajlanmış halini izlerken kendinizi tutamayacaksını! Adeta bir kahkaha tufanı, adeta bir güldürü şöleni! İyi seyirler.
Milli İçkimiz Ayranla Kafayı Bulmak - HDomag 03:08
Milli İçkimiz Ayranla Kafayı Bulmak - HDomag 216 izlenme - 2 yıl önce Başımızdaki liderler ve ataları cumhuriyetin ilk yıllarından beri ayranla kafayı buluyomuş bakalım ayran kafası nası bi kafa...
Nil Karaibrahimgil İle Viral Reklamlar - Hdomag 03:38
Nil Karaibrahimgil İle Viral Reklamlar - Hdomag 148 izlenme - 2 yıl önce Nil'in seslendirdiği reklam müziklerindeki ürünler değişseydi nasıl olurdu sorusunun cevabı... Hdomag gene uzmanlığını konuşturmuş.
Kediciklerin Fethiyespor Öncesi ve Sonrası 00:31
Kediciklerin Fethiyespor Öncesi ve Sonrası 158 izlenme - 2 yıl önce Hdomag'dan canlı yayında sevgili adnan hocamız ve kümüsi ilk devre ve ikinci devredeki yüz ifadeleri.
HDomag' tan Bayram Hediyesi - Kavram Kargaşası Vol5 02:43
HDomag' tan Bayram Hediyesi - Kavram Kargaşası Vol5 67 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Welbeck' in cim bom'a saydırdığı gollere Cumhurbaşkanımız uzun adam Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği yerinde tepkilerin montajı çok yerinde olmuş, alkışlarla izliyoruz efenim.
Sesin ve Görüntünün Birebir Uyumu - HDomag 01:30
Sesin ve Görüntünün Birebir Uyumu - HDomag 66 izlenme - 2 yıl önce Yahuu bunlaar, montajj bunlaar, şantajj bunlaar, dublajj.
Dertli Düşünen Kedi  - HDomag 00:52
Dertli Düşünen Kedi - HDomag 63 izlenme - 2 yıl önce HDomag yine gülümsetecek, içinizi ısıtacak ama aynı zamanda içinizi burkacak bir çalışma ile sizlerle. Dertli kedimizin görüntülerini çeken HDomag'ın ilham perisi hemen bir fikir vermiş HDomag'a ve ortaya bu güzel mi güzel, eğlenceli mi eğlenceli montaj ortaya çıkmış. İyi seyirler.
Soner Sarıkabadayı Ahhlaması - Hdomag 01:02
Soner Sarıkabadayı Ahhlaması - Hdomag 66 izlenme - 4 yıl önce Hdomag'tan yine sizi gülerken sandalyeden düşürtecek bir çalışma.. Hdomag bu çalışmasında sizler için Soner Sarıkabadayı ve Ahhlamalarınından kesitleri sizler için bir araya toplayıp, montajlamış ve keyifli bir seyire kapıları açmıştır. İyi seyirler, bol eğlenceler.!!
You Can't Touch'miş - HDomag 00:19
You Can't Touch'miş - HDomag 60 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, tüm sosyal medya tarafından tanınan ve sevilen adam HDomag'ın merakla beklenen son çalışmasıyla sizlerleyiz. HDomag bu montajıyla yine bizi kah güldürecek, kah düşündürecek. Hepinize iyi seyirler diliyorum efenim.