Hoşgeldiniz!

he

Yav He He (2015) 1. Resmi Fragman 02:14
Yav He He (2015) 1. Resmi Fragman 240.724 izlenme - 3 yıl önce 2015'te gösterime girecek yerli komedi filmi Yav He He'nin fragmanı. Filmi Volkan Özgümüş yönetiyor.
Nil Karaibrahimgil - He Man 03:45
Nil Karaibrahimgil - He Man 381.215 izlenme - 5 yıl önce Nil Karaibrahimgil'in He-Man parçasına çektiği yeni klibi! Dünyayı bir tur dönecek Bu birkaç dakika sürecek Onla dönücem ben Beni ben diye sevicek Yıldızlara götürecek orda kalıcam ben Meteorları tutacak uzaya savuracak Alkış tutucam ben Yenilgi nedir bilmiycek Bir dokunsa deviricek Ay bayılacam ben ben ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben Geceleri kol gezicek Kötüleri bezdiricek evde olucam ben Çok seyahat edicek Geçmiş ve de gelecek eşlik edicem ben Sesten hızlı gidicek ışıktan hızlı dönücek Şaşıp kalıcam ben Düşmanları dövicek Kötü kötü gülücek en son gülücem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen çok korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam Hep onun olucam ben Bazen yorgun düşücek eve yaralı gelicek Merhem olucam ben Artık bitti diyicek gücüm gitti diyicek Gitsin diyicem ben Bi işaret gelicek gitmesi gerekicek Yolcu edicem ben Ve görünmez olucak herkes bana sorucak Vallahi bilemem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam Hep onun olucam yarısı olucam ben
Yav He He Fragman 01:27
Yav He He Fragman 115.444 izlenme - 3 yıl önce Sabri ile Medeni, diğer adıyla Yav He He adlı 2014'te vizyona girmesi beklenen sinema filminin ilk fragmanı yayınlandı. Film Yav He He Film Yapım tarafından yapıldı.
He Man Opening Theme (He Man Giriş Jeneriği) 01:12
He Man Opening Theme (He Man Giriş Jeneriği) 30.982 izlenme - 3 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır.
Billie Holiday - Crazy He Calls Me 03:05
Billie Holiday - Crazy He Calls Me 25.083 izlenme - 3 yıl önce Billie Holiday - Crazy He Calls Me (1949) Şarkı Sözleri (Lyrics) "Crazy He Calls Me" I say I'll move the mountains And I'll move the mountains If he wants them out of the way Crazy he calls me Sure, I'm crazy Crazy in love, I say I say I'll go through fire And I'll go through fire As he wants it, so it will be Crazy he calls me Sure, I'm crazy Crazy in love, you see Like the wind that shakes the bough He moves me with a smile The difficult I'll do right now The impossible will take a little while I say I'll care forever And I mean forever If I have to hold up the sky Crazy he calls me Sure, I'm crazy Crazy in love am I
Büyük Ağaç Tomruğunu Kaldıran He-Man 00:22
Büyük Ağaç Tomruğunu Kaldıran He-Man 3.460 izlenme - 8 ay önce Gölgelerin gücü adına güç bende artık diyerek büyük ağaç tomruğunu kaldıran adamın mizahi görüntüleri sizlerle.
Fırat Çakan Ez Te He 05:09
Fırat Çakan Ez Te He 14.459 izlenme - 4 yıl önce Fırat Çakan Ez Te He
He Said She Said Ashley Tisdale 03:08
He Said She Said Ashley Tisdale 25.570 izlenme - 9 yıl önce he said she said-ashley tisdale
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 04:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Laneti 11.874 izlenme - 2 yıl önce Evet Arkadaşlar Fıkrasına Gülünmeyen Adamı Bir Çoğunuz Biliyor Olmalısınız Ve Bir Çoğunuz Kahkahalarla İzlemişsinizdir. Kahkaha Atmasanız Bile Tebessüm Etmişsinizdir. Peki... Ya Bu Bir Lanet Gibi Herkese Bulaşsaydı, Ya Trajikomik Bir Hal Alsaydı. Heralde Bu Videomuz Gibi Olurdu. Gülmeye Hazır mısınız? Öyleyse İyi Seyirler.. Yeap -_- (:) Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
He-Man ve İskeletor'un Beyin Yakan Dansı 02:00
He-Man ve İskeletor'un Beyin Yakan Dansı 1.547 izlenme - 5 ay önce 1980'lerin efsane çizgi film karakteri He-Man ve iskeletor'un MoneySuperMarket için çekilen reklam filmindeki beyin yakan dansını izliyoruz efendim.
One Direction -  Does He Know ( Türkçe Çeviri ) 02:59
One Direction - Does He Know ( Türkçe Çeviri ) 9.174 izlenme - 4 yıl önce One Direction - Does He Know ( Türkçe Çeviri )
He-Man, She-Ra ve Kılıçın Sırrı 01:25:01
He-Man, She-Ra ve Kılıçın Sırrı 7.592 izlenme - 2 yıl önce Nostalji videolarımıza TRT'de 80'li yılların sonunda yayınlanan Heman, Shera Ve Kılıcın Sırrı ile devam ediyoruz, iyi seyirler..
Mustafa Özarslan - Ağır Halay (He Gule Yar) 03:40
Mustafa Özarslan - Ağır Halay (He Gule Yar) 14.735 izlenme - 6 yıl önce
80`ler ve 90`ların En iyi Çizgi Filim Karakterleri 04:43
80`ler ve 90`ların En iyi Çizgi Filim Karakterleri 5.894 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Arkadaşlar işte size gelmiş geçmiş ene iyi süper kahramaların olduğu süper bir nostaljik çizgi film derlemesi. İzledikçe kah gülüp kah ağlatan o güzel yıllara dönmek için iç çekeceksiniz. Saygılarımla mutlu ve esen kalın.
Cik Ciki Mercan | Yav He He Soundtrack 02:33
Cik Ciki Mercan | Yav He He Soundtrack 4.972 izlenme - 3 yıl önce Cik Ciki Mercan | Yav He He Soundtrack http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -
Yahan - Yav He He (Official Video) 03:25
Yahan - Yav He He (Official Video) 465 izlenme - 3 ay önce Yahan'ın seslendirdiği, Karameşe Müzik etiketiyle yayımlanan ''Yav He He'' isimli şarkı, video klibiyle MuzikPlay'de. Söz - Müzik: Yahan Aranje: Tarık İster Yeni klipleri herkesten önce izlemek için abone olun: http://bit.ly/MuzikPlay MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
He Man - Güç Maskeleri 20:58
He Man - Güç Maskeleri 3.535 izlenme - 3 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır. İskeletor çok kötü bir yaratıktır. Kainatın Hakimleri serisi, 1987'de sinemaya uyarlanmasının yanı sıra; 1990 ve 1991'de "The New Adventures of He-Man" olarak ve 2002 yılında da "He-Man and the Masters of the Universe" serisi olarak yeni bir konseptle tekrar çekilmeye başlanmıştır.
Kazım Koyuncu - Nçaiş Birapa (He Yana) 04:09
Kazım Koyuncu - Nçaiş Birapa (He Yana) 8.555 izlenme - 6 yıl önce
Yav He He 2015 (Türk Filmi) Fragmanı 02:14
Yav He He 2015 (Türk Filmi) Fragmanı 2.108 izlenme - 3 yıl önce Yav He He 2015 (Türk filmi) fragmanı
He-man Kılıcı ile Travesti Avlamak 04:12
He-man Kılıcı ile Travesti Avlamak 4.243 izlenme - 3 yıl önce 3.43'te alenen görülen kılıcın nerden temin edildiği merak konusudur. pazu sahibi bir travesti ve kınından ayrı kalan bir kılıcın öyküsünü izleyeceğiz.
Gol Olabilecek En iyi 5 Pozisyon 03:29
Gol Olabilecek En iyi 5 Pozisyon 8.794 izlenme - 5 yıl önce AVN Awards(Pornonun Oskarları) 2013 'te Yıldız oyuncularla en iyi pozisyon anketi yapılıyor. Buyrun izleyelim. Not: 2013 Yılı En İyi Kadın Oyuncusu Lily Carter seçilmiş koleksiyonculara duyurulur.
Delil Dilanar - He Yeman 06:24
Delil Dilanar - He Yeman 6.491 izlenme - 6 yıl önce
Toni Braxton - He Wasn't Man Enough 04:38
Toni Braxton - He Wasn't Man Enough 4.760 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Darkchild oh yeah Toni braxton oh Ha ha uh huh Yeah uh uh Darkchild yeah Who do you think I am Dont you know that he was my man But I chose to let him go So why do you act like I still care about him Looking at me like Im hurt When Im the one who said I didnt want it to work Dont you forget I had him first Whatcha thinking Stop blaming me He wasnt man enough for me If you dont know now heres your chance Ive already had your man Do you wonder just where hes been yeah And Id be worried about him Now its time you know the truth I think hes just the man for you What are you thinking Do you know about us back then Do you know I dumpedyour husband Girlfriend Im not thinking bout him But you married him Do you know I made him leave Do you know he begged to stay with me He wasnt man enough for me Didnt he tell you the truth If not then why dont you ask him And maybe you could be more into him Instead of worrying bout me And hopefully you wont find All of the reasons why his love didnt count And why we couldnt work it out Whatcha thinking Stop blaming me He wasnt man enough for me If you dont know now heres your chance Ive already had your man Do you wonder just where hes been yeah And Id be worried about him Now its time you know the truth I think hes just the man for you What are you thinking Do you know about us back then Do you know I dumpedyour husband Girlfriend Im not thinking bout him But you married him Do you know I made him leave Do you know he begged to stay with me He wasnt man enough for me What are you thinking Do you know about us back then Do you know I dumpedyour husband Girlfriend Im not thinking bout him But you married him Do you know I made him leave Do you know he begged to stay with me He wasnt man enough for me So many reasons why our love is through What makes you think hell be good to you It makes no sense cause he will never change Girl you better recognize the game What are you thinking Do you know about us back then Do you know I dumpedyour husband Girlfriend Im not thinking bout him But you married him Do you know I made him leave Do you know he begged to stay with me He wasnt man enough for me Music video by Toni Braxton performing He Wasn't Man Enough. (C) 2000 LaFace Records LLC
He Was Cool Fragman 00:50
He Was Cool Fragman 4.681 izlenme - 5 yıl önce Ji Eun-song kızları kötü erkeklerin elinden kurtaran lisenin bıçkın delikanlısıdır. Bir gün okulun internet sitesinde çıkan, karıştığı bir olayla ilgili habere bizim sazan kızımız Han Ye-won maydanoz olup saçma salak sen kendini ne sanıyorsun tarzında bir yorum yazınca Eun-song kızın peşine düşer. Kız ondan kaçayım derken bir duvarın üstünden atlar ve tam da Eun-song’un üzerine atlar ve onu yanlışlıkla öper. Meğer oğlanı öpen ilk kız oymuş (gerçekten oymuş!-filmi izleyenler bilir, bir seyirci olarak oğlan başından beri o olayı hatırlıyordu diye kabul ettim) ve kıza benimle evleneceksin der. O andan itibaren kız hiç de istemese de kız arkadaşı olmuştur bile.
Yav He He / Sabri ile Medeni 02:14
Yav He He / Sabri ile Medeni 1.780 izlenme - 3 yıl önce Filmleri Full olarak izlemek İçin http://www.hdfilm.com.tr Vizyon Tarihi: 13 Şubat 2015 Yapımı : 2015 - Türkiye Tür : Komedi Yönetmen : Volkan Özgümüş Oyuncular : Sabahattin Yakut , Yücel Gökçek Senaryo : Yücel Gökçek Yapımcı : - Film Özeti Doğu Anadolu’nun Cırtik köyünde doğan Sabri ile Medeni, hastalanan nenelerinin ilaç masrafları için sahip oldukları üç koyunu satmaya karar verir. İnternete verdikleri ilana İstanbul’dan müşteri çıkınca, İstanbul’a gitmeye karar verirler. Fakat hesaba katmadıkları bir şey vardır. Köyün, futbol düşkünü üç çocuğu da, İstanbul’da futbolcu olmak için onlarla gitmiştir. İstanbul’a gidip ilk iki koyunu teslim ettikten sonra, geriye kalan bir koyunun çalındığını fark ederler. Artık koyunu bulmadan geri dönmeyeceklerdir.
Nil Karaibrahimgil - He Man 2012 03:34
Nil Karaibrahimgil - He Man 2012 5.104 izlenme - 6 yıl önce
He-Man 1. Bölüm (Çizgi Film) 08:46
He-Man 1. Bölüm (Çizgi Film) 2.985 izlenme - 3 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır. İskeletor çok kötü bir yaratıktır. Kainatın Hakimleri serisi, 1987'de sinemaya uyarlanmasının yanı sıra; 1990 ve 1991'de "The New Adventures of He-Man" olarak ve 2002 yılında da "He-Man and the Masters of the Universe" serisi olarak yeni bir konseptle tekrar çekilmeye başlanmıştır. Prens Adam ve He-Man He-Man, Eternia prensi Adam'ın süper kahraman olan ikinci kişiliğidir. Daha çok alçak gönüllülüğüyle tanınınır. Grayskull Castle'ın (Gölgeler Şatosu) gizli güçleri, Adam'ın kılıcı ile ilişkilidir. Kılıcını havaya kaldırıp "By the power of Grayskull, I have the power" der ve çok güçlü bir süperkahramana dönüşür. Bu söz serinin Türkçe eserlerinde "Gölgelerin gücü adına, güç bende artık" olarak çevirilmiştir. Yanından ayrılmayan yol arkadaşı korkak kaplan "Cringer" (Titrek) bu sihirli söz ve kılıç sayesinde "Battlecat" (Atılgan) olur.
Erol Başar  He Gule Yar  : 500 Tane Halay İçin : 05454473375 03:51
Erol Başar He Gule Yar : 500 Tane Halay İçin : 05454473375 9.586 izlenme - 9 yıl önce http//www.facebook.com/erzurumlularfan
Ali Rıza & Zeynel - He Emine Emine (O Ses Türkiye Çapraz Düello - 27 Ocak 2018) 01:39
Ali Rıza & Zeynel - He Emine Emine (O Ses Türkiye Çapraz Düello - 27 Ocak 2018) 101 izlenme - 3 hafta önce Ali Rıza & Zeynel - He Emine Emine (O Ses Türkiye Çapraz Düello - 27 Ocak 2018) Şarkı Sözleri: Yayladan gelen atlar yol kenarından otlar Yatma göğsün üstüne kız sinelerin patlar Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Bugün bir dere geçtim üç boy idi derini Salla çemberi salla alsın bana serini Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Geçerken yaylasından ayran içtim tasından Bir göz aldı gözüme horonun ortasından Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Ben yoruldum yoruldum sular gibi duruldum Bir göz aldı gözüme yüreğimden vuruldum Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Kara tavuk uçuyor baksana kanadına Ben seninim seninim konuşma inadına Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Dere akar doldurur taşların koltuğunu Bir yemin eder misin sen benim olduğunu Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine Yüklen çayır yükünü gel kızara kızara Ya al beni yar ede ya koy beni mezara Eh emine emine eh emine emine Gel emine emine eh emine emine gel emine emine
Sami Yusuf - In Every Tear He Is There 05:31
Sami Yusuf - In Every Tear He Is There 10.425 izlenme - 5 yıl önce The Long-awaited Music Video, "ın Every Tear, He Is There", Has Been Released By Sami Yusuf. It İs A Charity Single From His Latest Album "wherever You Are"....