Hoşgeldiniz!

he man

Nil Karaibrahimgil - He Man 03:45
Nil Karaibrahimgil - He Man 380.607 izlenme - 4 yıl önce Nil Karaibrahimgil'in He-Man parçasına çektiği yeni klibi! Dünyayı bir tur dönecek Bu birkaç dakika sürecek Onla dönücem ben Beni ben diye sevicek Yıldızlara götürecek orda kalıcam ben Meteorları tutacak uzaya savuracak Alkış tutucam ben Yenilgi nedir bilmiycek Bir dokunsa deviricek Ay bayılacam ben ben ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben Geceleri kol gezicek Kötüleri bezdiricek evde olucam ben Çok seyahat edicek Geçmiş ve de gelecek eşlik edicem ben Sesten hızlı gidicek ışıktan hızlı dönücek Şaşıp kalıcam ben Düşmanları dövicek Kötü kötü gülücek en son gülücem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen çok korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam Hep onun olucam ben Bazen yorgun düşücek eve yaralı gelicek Merhem olucam ben Artık bitti diyicek gücüm gitti diyicek Gitsin diyicem ben Bi işaret gelicek gitmesi gerekicek Yolcu edicem ben Ve görünmez olucak herkes bana sorucak Vallahi bilemem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam Hep onun olucam yarısı olucam ben
He Man Opening Theme (He Man Giriş Jeneriği) 01:12
He Man Opening Theme (He Man Giriş Jeneriği) 23.597 izlenme - 2 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır.
80`ler ve 90`ların En iyi Çizgi Filim Karakterleri 04:43
80`ler ve 90`ların En iyi Çizgi Filim Karakterleri 4.725 izlenme - 1 yıl önce Sevgili Arkadaşlar işte size gelmiş geçmiş ene iyi süper kahramaların olduğu süper bir nostaljik çizgi film derlemesi. İzledikçe kah gülüp kah ağlatan o güzel yıllara dönmek için iç çekeceksiniz. Saygılarımla mutlu ve esen kalın.
He Man - Güç Maskeleri 20:58
He Man - Güç Maskeleri 2.821 izlenme - 2 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır. İskeletor çok kötü bir yaratıktır. Kainatın Hakimleri serisi, 1987'de sinemaya uyarlanmasının yanı sıra; 1990 ve 1991'de "The New Adventures of He-Man" olarak ve 2002 yılında da "He-Man and the Masters of the Universe" serisi olarak yeni bir konseptle tekrar çekilmeye başlanmıştır.
He-man Kılıcı ile Travesti Avlamak 04:12
He-man Kılıcı ile Travesti Avlamak 3.751 izlenme - 2 yıl önce 3.43'te alenen görülen kılıcın nerden temin edildiği merak konusudur. pazu sahibi bir travesti ve kınından ayrı kalan bir kılıcın öyküsünü izleyeceğiz.
Gol Olabilecek En iyi 5 Pozisyon 03:29
Gol Olabilecek En iyi 5 Pozisyon 8.370 izlenme - 3 yıl önce AVN Awards(Pornonun Oskarları) 2013 'te Yıldız oyuncularla en iyi pozisyon anketi yapılıyor. Buyrun izleyelim. Not: 2013 Yılı En İyi Kadın Oyuncusu Lily Carter seçilmiş koleksiyonculara duyurulur.
90'ların Unutulmaz Çizgi Filmleri 35:47
90'ların Unutulmaz Çizgi Filmleri 1.234 izlenme - 6 ay önce 90'ları yaşamış herkesi çocukluğuna , henüz kirlenmediği o saf,temiz ve masum yıllarına götürecek olan, her biri çocukluğumuzun efsanesi olan unutulmaz 90'ların çizgi filmleridir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve sizleri 90'lara götürüp çocukluğunuza geri döndürmek için bu içeriği hazırlamak istedim. Not : Videoyu ben hazırladım. İyi nostaljiler.
İbrahim Gadban - Medya Çocuklarımızı Zehirliyor 02:16
İbrahim Gadban - Medya Çocuklarımızı Zehirliyor 1.133 izlenme - 8 ay önce İbrahim Gadban Hocaefendi Hazretleri peppe, örümcek adam gibi zehirler hakkında konuşuyor. İzleyelim kardeşlerim.
Nil Karaibrahimgil - He Man 2012 03:34
Nil Karaibrahimgil - He Man 2012 5.100 izlenme - 4 yıl önce
He-Man 1. Bölüm (Çizgi Film) 08:46
He-Man 1. Bölüm (Çizgi Film) 2.159 izlenme - 2 yıl önce He-Man, Kainatın Hakimleri serisindeki ana karakterdir. 1983 ila 1985 yılları arasında çekilen çizgi film; 130 bölüm olarak çekilmiştir. Seride; He-Man ve arkadaşları Eternia'yı ve Şato'sunun sırlarını İskeletor'un kötü emellerinden korumaya çalışır. İskeletor çok kötü bir yaratıktır. Kainatın Hakimleri serisi, 1987'de sinemaya uyarlanmasının yanı sıra; 1990 ve 1991'de "The New Adventures of He-Man" olarak ve 2002 yılında da "He-Man and the Masters of the Universe" serisi olarak yeni bir konseptle tekrar çekilmeye başlanmıştır. Prens Adam ve He-Man He-Man, Eternia prensi Adam'ın süper kahraman olan ikinci kişiliğidir. Daha çok alçak gönüllülüğüyle tanınınır. Grayskull Castle'ın (Gölgeler Şatosu) gizli güçleri, Adam'ın kılıcı ile ilişkilidir. Kılıcını havaya kaldırıp "By the power of Grayskull, I have the power" der ve çok güçlü bir süperkahramana dönüşür. Bu söz serinin Türkçe eserlerinde "Gölgelerin gücü adına, güç bende artık" olarak çevirilmiştir. Yanından ayrılmayan yol arkadaşı korkak kaplan "Cringer" (Titrek) bu sihirli söz ve kılıç sayesinde "Battlecat" (Atılgan) olur.
He Man Ama Sivaslı 05:13
He Man Ama Sivaslı 1.991 izlenme - 3 yıl önce Sivaslı He Man ile Röportaj
Sokak Röportajları - Hangi Çizgi Film Karakterisiniz? 01:55
Sokak Röportajları - Hangi Çizgi Film Karakterisiniz? 1.297 izlenme - 1 yıl önce Sürekli Jerry'nin peşinden koşup başarısızlığa uğrayan Tom mu, her devrin sevgilisi Superman mi yoksa çocukluğumuzun kahramanı He-Man mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Hangi çizgi film karakterisiniz?"
Nil Karaibrahimgil - He Man - (2012) 03:29
Nil Karaibrahimgil - He Man - (2012) 2.657 izlenme - 4 yıl önce nil karaibrahimgil - he man - (2012) - (alisayar)
He Man Ağıtı - Kuru Kafa 01:05
He Man Ağıtı - Kuru Kafa 2.075 izlenme - 4 yıl önce He Man Ağıtı - Kuru Kafa
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 21:16
She-Ra - Çizgi Film - TRT (Vhs Kaydı) 673 izlenme - 1 yıl önce He-Man karakterinin kızkardeşiydi. Başka bir gezegende yaşıyordu çünkü bunları bebekken İskeletor bulmasın diye ayırmışlardı, She-ra, kılıcını kaldırır Yüce Ruhun Adına, Adım Şiiraa diye bağırır, birden tipi değişirdi. Rengarenk kanatları ve boynuzu olan bir atı da vardı. TRT kayıtlı vhs den nete aktardım..iyi seyirler...
masters of the universe 01:39
masters of the universe 2.330 izlenme - 6 yıl önce dünyanın hakimiyeti için yapılan savaşlarla bu heyecan dolu uzun metrajlı he-man macerasında başrolleri dolph lundgren frank langella billy barty ve courteney cox paylaşıyor. gerilim dolu açılışından son savaşa kadar kendinizi lucas-spielberg cennetinde hissedeceksiniz
Nil Karaibrahimgil - He Man 03:43
Nil Karaibrahimgil - He Man 1.910 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı bir tur dönecek Bu birkaç dakika sürecek Onla dönücem ben Beni ben diye sevicek Yıldızlara götürecek orda kalıcam ben Meteorları tutacak uzaya savuracak Alkış tutucam ben www.sendeyim.com Yenilgi nedir bilmiycek Bir dokunsa deviricek Ay bayılacam ben ben ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben Geceleri kol gezicek Kötüleri bezdiricek evde olucam ben Çok seyahat edicek Geçmiş ve de gelecek eşlik edicem ben Sesten hızlı gidicek ışıktan hızlı dönücek Şaşıp kalıcam ben www.sendeyim.com Düşmanları dövicek Kötü kötü gülücek en son gülücem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen çok korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam Hep onun olucam ben Bazen yorgun düşücek eve yaralı gelicek Merhem olucam ben Artık bitti diyicek gücüm gitti diyicek Gitsin diyicem ben Bi işaret gelicek gitmesi gerekicek Yolcu edicem ben Ve görünmez olucak herkes bana sorucak Vallahi bilemem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben O bir He man Bat man Pac Man Mad Man Yanında durucam www.sendeyim.com Hep onun olucam yarısı olucam ben
Nil Karaibrahimgil - He Man (Orijinal Klip 2012) 03:45
Nil Karaibrahimgil - He Man (Orijinal Klip 2012) 1.282 izlenme - 4 yıl önce Dünyayı bir tur dönecek Bu birkaç dakika sürecek Onla dönücem ben Beni ben diye sevicek Yıldızlara götürecek orda kalıcam ben Meteorları tutacak uzaya savuracak Alkış tutucam ben Yenilgi nedir bilmiycek Bir dokunsa deviricek Ay bayılacam ben ben ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben Geceleri kol gezicek Kötüleri bezdiricek evde olucam ben Çok seyahat edicek Geçmiş ve de gelecek eşlik edicem ben Sesten hızlı gidicek ışıktan hızlı dönücek Şaşıp kalıcam ben Düşmanları dövicek Kötü kötü gülücek en son gülücem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen çok korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet
He-Man ve She-Ra (TV1 Seksenler) 01:25:02
He-Man ve She-Ra (TV1 Seksenler) 454 izlenme - 1 yıl önce İlk olarak 1986 yılında TV1'de yayınlanmaya başlayan çizgi dizinin bu bölümü He-Man'in kızkardeşi She-Ra ile karşılaşmasını konu alıyor. Sonraki yıllarda He-Man yerini She-Ra'ya bırakmış ancak bazı bölümlerde He-Man konuk olmasına rağmen yinede seriyi kurtaramayıp yayından kaldırılmıştı.
Nil Karaibrahimgil - He Man 03:45
Nil Karaibrahimgil - He Man 590 izlenme - 2 yıl önce Nil Karaibrahimgil-He man Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Dünyayı bir tur dönecek Bu birkaç dakika sürecek Onla dönücem ben Beni ben diye sevicek Yıldızlara götürecek orda kalıcam ben Meteorları tutacak uzaya savuracak Alkış tutucam ben www.sendeyim.com Yenilgi nedir bilmiycek Bir dokunsa deviricek Ay bayılacam ben ben ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen kork korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet O bir He Man Bat Man Pac Man Mad Man Yanında durucam ben Geceleri kol gezicek Kötüleri bezdiricek evde olucam ben Çok seyahat edicek Geçmiş ve de gelecek eşlik edicem ben Sesten hızlı gidicek ışıktan hızlı dönücek Şaşıp kalıcam ben www.sendeyim.com Düşmanları dövicek Kötü kötü gülücek en son gülücem ben Ah onunla kurulur dünyada cennet Önüme dikilen çok korksun Ah hep onu aradım bulurum elbet Kahramanım o evet
Hikayelerin Gerçek Yüzü - He-Man 05:52
Hikayelerin Gerçek Yüzü - He-Man 433 izlenme - 2 yıl önce He-Man in trajikomik hayat hikayesi. Gayet başarılı bir çalışma olmuş ve ailesinin kılıçla doğduğu için kılıcı bir hastalığı olduğu düşünmektedir gibi tebessüm ettiren espiriler mevcuttur.
He-Man Türkçe açılış 01:11
He-Man Türkçe açılış 658 izlenme - 3 yıl önce 80'li ve 90'lı yılların en çok sevilen çizgi filmlerinden He-Man'in açılış sekansı.
She-Ra (TV1) 21:15
She-Ra (TV1) 321 izlenme - 2 yıl önce He-Man karakterinin kızkardeşi She-ra, tıpkı kardeşi He-Man gibi aynı amaca hizmet edip kötülüklere karşı savaşmaktadır. Her bölümü ortalama 20 dakika süren toplamda 93 bölüm olarak hazırlanmıştır ancak ülkemizde çok fazla ilgi görmemesi nedeniyle TV1'de 40 küsür bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılmıştır. Şimdi bu çizgi filmden bir bölüm sizlerle.
nil karaibrahimgil - he man - (mini klip) - (2012) 01:18
nil karaibrahimgil - he man - (mini klip) - (2012) 578 izlenme - 4 yıl önce nil karaibrahimgil - he man - (mini klip) - (2012) - (alisayar)
Hakkı Bulut - Kardaşıma Bak Hele 03:42
Hakkı Bulut - Kardaşıma Bak Hele 153 izlenme - 1 yıl önce Bir Hakkı Bulut eseridir. Racon, hentbol, futbol, herkül, narsist, he man gibi birbirinden farklı kavramları aynı şarkı içinde buluşturan ilginç bir çalışma, en yüce ironinin insanı olduğunu en açık şekilde dışa vurduğu parçalarından biridir. Şarkının sözleri; siyah palto takmış yana düşmüş omuzun üstüne ben delikanlı görmedim kardaşımın üstüne ben delikanlı tanımam kardaşımın üstüne hele bir de kunduranın bastımmı topuğuna racon keser milletin ölüsüne dirisine ferman okur mahlenin ölüsüne dirisine sanki dünyalara hakim herkül narsist he man de kim o yaratmıştır nitekim küçük dağları vay vay palavracı kardaşım vay yere düşse çöktüm diyor dayak yese dövdüm diyor nerede bir hatun görse işte yeni yenden diyor vay vay vay vay vay palavracı kardaşım vayy ara şiir: kardaşıma da bak hele. yakışır vallahi yakışır, billahi yakışır. memlekette başka delikanlı mı kaldı? yüzme boksta birinci o,halter judoda birinci o kayak, güreş, hentbol, futbol çapkınlıkta birinci o sokakta bir kavga varsa hemen tüyer ne hikmetse ortalık sakinleşince ne güne varız diyor o devlet biraz sahip çıksa ödül bizim her yarışta devlet biraz koltuk çıksa ödül bizim her yarışta nitekim çok leşi vardır kardaşımın tek vuruşta vay vay vay yere düşse çöktüm diyor dayak yese dövdüm diyor nerede bir hatun görse işte yeni yengen diyor vay vay vay vay vay palavracı kardaşım vayy
HE-Man - Af-Man Türkçe Dublaj Açılış (Afyonlu) 01:13
HE-Man - Af-Man Türkçe Dublaj Açılış (Afyonlu) 156 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyet'in kazanıldığı topraklardan kopup gelmiş bir kahraman. Gayetde başarılı bir çalışma olmuş.
Fabulous Secret Powers - He-man Parodisi 04:28
Fabulous Secret Powers - He-man Parodisi 88 izlenme - 8 ay önce YouTube'da "HEYYEAYEA..." gibi upuzun bir isimle meşhur olan He-Man "meme"inin orjinal versiyonu ortaya çıktı ve şu anda bunu izlemektesiniz. Videonun 2005 yılında bir foruma postalandığı ve birinin bunun 2 dakikasını yükleyip daha çok tık aldığı ortaya çıktı. 4 Non Blondes grubunun söylediği What's Up şarkısı burada takdire şayan bir biçimde söylenmiştir. Aynı zamanda Don't Cry Out Loud şarkısının iki üç dizesi de geçmektedir. İzlerken He-Man'e bu kadar güleceğinizi tahmin edemeyeceksiniz. İzlemenin bol kahkahalı geçeceğine eminim..
He Man'in Annesi Zeyna, Ben Bilmem Eşim Bilir'de 01:42
He Man'in Annesi Zeyna, Ben Bilmem Eşim Bilir'de 332 izlenme - 3 yıl önce Eşini kucağına aldı ve... Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı Seda ve Abdullah çifti izleyenleri sempatik hareketleriyle güldürecek. Yarışmacı çiftin birbirinden şikayet etmesi izleyenleri eğlendirirken, eşini kucağında taşımadan önce Zeyna'nın taklidini yapması stüdyoda renkli anlar ortaya çıkaracak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümüyle bu akşam Kanal D'de...
Nil Karaibrahimgil - He-Man 03:45
Nil Karaibrahimgil - He-Man 290 izlenme - 4 yıl önce Ben Buraya Çıplak Geldim (2012) - GNL GÖRSEL
He-Man (OST) Full Soundtrack 05:27
He-Man (OST) Full Soundtrack 72 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun en güzel çizgi filmlerinden olan He-Man sadece çizim ve animasyonu ile değil müzikleri ilede bir fenomendi. Ve o güzelim müzikleri bir arada topladım. 1- Snake Mountain 2- Teela's Theme 3- Orko's Theme 4- Sweet Dreams 5- Front to the Castle 6- Royal Family 7- Run Orko Run 8- The Castle 9- Main Theme (instrumental version)