Hoşgeldiniz!

headbang

Mezdeke Headbang 00:06
Mezdeke Headbang 144.234 izlenme - 3 yıl önce Mezdeke headbang devam
Beyaz Show'da Gangbang Keyfi 01:54
Beyaz Show'da Gangbang Keyfi 1.244 izlenme - 2 yıl önce Beyaz'ın en büyük sıçışını gerçekleştirdiği anlar. Kısacası Beyaz'ın bilgisayarındaki tüm gizli dosyaların içeriğinin ne olduğunu anlatan müthiş dakikalar. Ho ho ho hooo beyaz şov...
Sallanan Kızın Dramı (Şeytan) 03:47
Sallanan Kızın Dramı (Şeytan) 456 izlenme - 2 yıl önce Gül hayatının baharında sallanma hastalığına tutulmuştur. Doktorun belirttiği gibi yatak sallanması diye bir hastalık yoktur. Ama Gül'ün vücudunda amansız hastalık ilerlemektedir. İkincil aşama olan şişme ve ses kalınlaşmasına geçen Gül'ü şok tedavisi(bir nevi şok videoları izlemek) bile kurtaramaz. Apış arasına tekmeyi yiyen psikologun ölümü tedavi sürecini imkansız hale getirecektir. Oysa ki Gül'ün vücudunun tek isteği heavy metal dinlemektir.
Matthew Kasırgasında Headbang Yapan Çılgın Metalci 00:09
Matthew Kasırgasında Headbang Yapan Çılgın Metalci 29 izlenme - 2 ay önce Çeşitli türleri rock barlarda bulunabilen metalcidir. Örneğin ankara sakarya'da bir zamanlar keyif diye bir rock bar vardı. bir de jukebox vardı mekanda. 25 kuruş atıp, manowar'dan kings of metal açtıktan ve sandalyesini hafif geri çektikten sonra şarkı boyu headbang yapardı bu abiler.
En İyi Metallica Şarkıları - Top 10 10:42
En İyi Metallica Şarkıları - Top 10 318 izlenme - 1 yıl önce Megadeth fanlarının nefret ettigi ama gizliden gizliye dinledigi efsanevi Thrash metal grubu Metallica nın en iyi Top 10 şarkılarını dinliyoruz. Tabi Metallica fanlarıda Megadeth i gizli gizli dinler orası ayrı tabi neyse.
Motörhead - Ace Of Spades 01:30
Motörhead - Ace Of Spades 1.791 izlenme - 9 yıl önce gereksiz bi çalışma...yeterli bi açıklama...
Slipknot-Duality 03:32
Slipknot-Duality 1.369 izlenme - 7 yıl önce İşte yine slipknot ve İşte yine mükemmel bir clip
Kafa Sallama Yöntemleri 04:03
Kafa Sallama Yöntemleri 290 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz maddeler halinde nasıl kafa sallanır sorularına cevap verir niteliğinde olmuş. Ayrıca kıyafetler hakkında da bizi bilgi veriyor. Buyrun izleyelim.
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Adam 00:52
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Adam 321 izlenme - 2 yıl önce Şili metrosunda gitarlı bir adam, hem çalıyor, hem de çılgınlar gibi headbang yapıyor.
düğünde headbang yapan çocuk:) 00:25
düğünde headbang yapan çocuk:) 905 izlenme - 9 yıl önce küçük rocker..
Metal Konstrüksiyon Lafını Götünden Anlayan Adam 00:41
Metal Konstrüksiyon Lafını Götünden Anlayan Adam 131 izlenme - 2 yıl önce Sürekli headbang yaparak çalışan adam izledikçe insanın derdin ney diye sorası geliyor..
Aczimendi Headbangers  Milli Görüşlü Metalciler 01:05
Aczimendi Headbangers Milli Görüşlü Metalciler 244 izlenme - 2 yıl önce Zamanında izlediğimiz belkide unuttuğumuz bir video şu ana kadar ki en iyi senkronize diyebilirim..Şarkıyı bilmek yada dinlemek isteyenleri unutmayalım ; Dope - Die Mother Fucker Die http://www.youtube.com/watch?v=Xw-m4jEY-Ns
Metal Konstrüksiyon Lafını Yanlış  Anlayan Adam 00:41
Metal Konstrüksiyon Lafını Yanlış Anlayan Adam 152 izlenme - 2 yıl önce Sürekli Headbang Yaparak Çalışan Adam
Canlı Yayında Gaza Gelmece ! 01:00
Canlı Yayında Gaza Gelmece ! 117 izlenme - 1 yıl önce Stüdyodan Divriği ile yapılan canlı bağlantıda hoş melodilerin etkisinde gaza gelen TRT haber spikeri masayı vurmalı çalgı sınıfından bir müzik aleti sanarak tempo tutmaya başlar ayrıca kafa sallamayı da ihmal etmez.Sonuçta ortaya ilginç bir o kadar da tempolu görüntüler çıkar ,izleyiciler şaşkındır...
Metroda Çılgınlar  Gibi HeadBang Yapmak 00:52
Metroda Çılgınlar Gibi HeadBang Yapmak 104 izlenme - 2 yıl önce Metroda vapurda bilimum toplu taşıma araçlarında amme hizmeti olarak müzik ziyafeti veren kardeşlerimizi bilirsiniz. Bu kardeşimiz işini bayağı severek yapıyora benziyor. Sonlara doğru hiçbişey olmamış gibi sıvışma girişimleri takdire şayan..
Gereksiz Oyuncak - Swing Wing 01:00
Gereksiz Oyuncak - Swing Wing 105 izlenme - 2 yıl önce Gereksiz oyuncak Swing Wing'in 1965 yılında çekilen saykodelik reklamını sizlere sunmaktan gurur duyuyorum. Çocuğunuzun salak olmasını istiyorsanız durmayın, hemen bir swing wing alın.
Grup Safir - Shake That Ass (Hacılar Edition) 04:47
Grup Safir - Shake That Ass (Hacılar Edition) 108 izlenme - 2 yıl önce Hiç bir kötü amacı olmayan bu videomuzda tek amacımız sizi eğlendirmek.. Atski Product İyi Seyirler diler. Sonunda küçük sürprizler ekledik.
Çağrı Headbang 00:37
Çağrı Headbang 275 izlenme - 8 yıl önce içip içip serhoş olduktan sona headbang yaptı
HeadBang yapan Bebek 02:11
HeadBang yapan Bebek 71 izlenme - 2 yıl önce Vallah özendim cidden. Keşke benim ufak oğlanda böyle kafa sallasa diyenler olacak ama zor hacı. Bu bir kültür işi bence
headbang 00:37
headbang 229 izlenme - 6 yıl önce headbang’ci gençlik d
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapmak 00:52
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapmak 56 izlenme - 2 yıl önce Metroda vapurda bilimum toplu taşıma araçlarında amme hizmeti olarak müzik ziyafeti veren kardeşlerimizi bilirsiniz. Bu kardeşimiz işini bayağı severek yapıyora benziyor. Sonlara doğru hiçbişey olmamış gibi sıvışma girişimleri takdire şayan..
Metallica ile Çiğköfte Partisi 08:34
Metallica ile Çiğköfte Partisi 61 izlenme - 2 yıl önce Hem metallica dinleyip hem headbang yapıp hem çiğköfte yoğuran abimizi izleyeceğiz şimdi de..Bir İbrahim Tatlıses olmadığını da belirteyim..
Metroda Mala Bağlayan Adam 00:38
Metroda Mala Bağlayan Adam 29 izlenme - 1 yıl önce Metroda söylediği müzik ve yaptığı headbang dans gösterisi ile yolcuları şaşırtan adam için siz ne düşünüyorsunuz?
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Adam 01:18
Metroda Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Adam 47 izlenme - 2 yıl önce Şili Metrosunda Gitarlı Bir Adam Hem Çalıyor Hem De Çılgınlar Gibi Headbang Yapıyor. Sonra Da Hiçbir Şey Olmamış Gibi Gitarı Bırakıp Gidiyor.
Metallica - The Memory Remains (2009 Meksika Konseri) 05:13
Metallica - The Memory Remains (2009 Meksika Konseri) 21 izlenme - 1 yıl önce Efsane grup en sağlam şarkılarından biri olan Memory Remains ile meksikalı rockerları coşturuyor. Grup üyelerinin yaşlarının ilerlemesine karşın perfonmanslarının hala dipçik gibi delikanlı kıvamında olması da şaşırtıcı. Atmosferiyle, seyircilerin coşkusuyla, cayır cayır müziğiyle yine kuvvetli yine eğlenceli bir konser yaşattıkları anlaşılıyor.
Hell March - Versyon 03:05
Hell March - Versyon 14 izlenme - 2 yıl önce
Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Papağan 01:01
Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Papağan 9 izlenme - 11 ay önce Çılgınlar Gibi Headbang Yapan Papağan