Hoşgeldiniz!

heater

samim-heater 03:03
samim-heater 1.360 izlenme - 10 yıl önce
Samım - Heater 05:08
Samım - Heater 180 izlenme - 5 yıl önce Samım - Heater - Reina - Diğer
Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? 02:18
Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? 27 izlenme - 1 yıl önce Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? Vigo ayak ısıtıcılar sadece bu akıllı cihazların sahip olduğu varlık algılama sistemine sahiptir. Yani cihaz, üst yüzeyine gelen baskı ile otomatik olarak devreye girip çıkarak kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlar. Varlık algılama sistemi ile maksimum enerji tasarrufu ve maksimum kullanım konforu sunar. Vigo ayak ısıtıcılar tamamen kullanıcı dostu akıllı ürünlerdir. Varlık algılama özelliği sayesinde ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz olmaz. Vigo ayak ısıtıcılar, gereksiz enerji sarfiyatını kesin olarak engeller. Fanlı model, varlık algılama sistemine ilave olarak sahip olduğu fan özelliği ile de dünyadaki ilk ve tek fanlı ayak ısıtıcıdır. Vigo ayak ısıtıcılar, yüksek ısıtma gücüne sahiptir, ayakkabı veya botla kullanılabilirler ve ayaklarınız kolaylıkla ısınır. Çalışma ortamında ayağınız üşüyorsa bu kesinlikle çalışma veriminizi etkiler. Ayaklarınız ısındığında çok daha huzurlu ve verimli şekilde çalışırsınız. Eğer bir sağlık probleminden dolayı ayaklarınız üşüyorsa tedavi sürecinde yaşam kalitenizi yükseltir. Ayak üşümesinden kaynaklanabilecek sağlık sorunlarının oluşmasını engeller. Ayaklarımızı ısıtmakta zorlandığımız soğuk kış günlerinde pek çoğumuzun yaşadığı sık sık tuvalete gitme ihtiyacını ortadan kaldırır. Genel ısıtmanın olmadığı veya yetersiz kaldığı alanlarda çalışanlar için alt yapı yatırımı gerekmeksizin çok daha konforlu bir ortamda çalışmalarına olanak sağlar. Özelliklerde bayanların sıkça yaşadığı karın ağrıları vb. sağlık sorunlarında önleyicidir. Ortamı ısıtmanın mümkün olmadığı durumlarda kişisel bir ısınma ve ekonomi sağlar. Vigo ayak ısıtıcılar hiçbir alt yapı gerektirmeksizin pratik ve konforlu ısınma imkanı sunar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? 01:54
Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? 22 izlenme - 1 yıl önce Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? Ayak üşümesinin çok farklı sebepleri olabilir. Her sağlık probleminde olduğu gibi burada da yapılması gereken öncelikle sorunun nedenini tespit ederek tedavisini sağlamaktır. Ancak bazen yaşanan sağlık problemleri yaşam kalitemizi oldukça olumsuz etkiler ve tedavi süresince desteğe ihtiyacımız olabilir. Bazen de yaşanan bu durum herhangi bir sağlık problemine bağlı olmayabilir. Ayağı üşüyenler çok iyi bilirler ki üst üste giyilen çoraplar, kalın tabanlı botlar bile çoğunlukla buna bir çare olmaz. Ayaklar soğuk ve ıslak hissedilir. Öyle ki; sanki bir buz kalıbının içinde gibidirler adeta. Özellikle gün boyu oturarak ya da ayakta ve fazla hareket etmeden çalışan kişiler, bunu oldukça sık yaşarlar. Çalışılan ortam hiç ısıtılmıyor veya yetersiz ısınıyor olabilir. Bu durumda herhangi bir ısıtıcıyı bacaklarına oldukça yakın şekilde koyduklarını, hatta ayaklarını ısıtıcıya dayadıklarını görmüş veya aynı durumu pek çok kez siz de yaşamışsınızdır. İşte böyle durumlarda doğrudan bu amaca yönelik tasarlanmış akıllı bir ürün size konforlu ve güvenli bir çözüm sunar. Ayaklarınızın üşümesinden kaynaklanabilecek olası sağlık problemlerinin oluşmasını da kesinlikle engeller. Ayak Isıtıcı, ayak üşümesi eğer bir sağlık probleminden kaynaklanıyorsa, tedavi sürecinde yaşam kalitenizi arttırır, süreci daha rahat geçirmenizi sağlar. Herhangi bir sağlık probleminden kaynaklanan ayak üşümelerinde, ayak ısıtıcı kullanmaya karar verdiğinizde, öncelikle bu konuda tedavinizi üstlenen uzmana bilgi vermeniz ve onayını almanız doğru olacaktır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Isın Rezistans Plasteurasia 2011 03:18
Isın Rezistans Plasteurasia 2011 113 izlenme - 6 yıl önce plast eurasia fuarı/exhibition tüyap 2011 salon/hall 5
Vigo Elektrikli Konvektör Farsça Kullanım Videosu /Vigo Convector Heater 05:01
Vigo Elektrikli Konvektör Farsça Kullanım Videosu /Vigo Convector Heater 17 izlenme - 1 yıl önce Vigo Elektrikli Konvektör Farsça kullanım videosu. User Manual Vigo Convector is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure... Electric Panel Convector Heater Model Selection Model Power Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 The heat requirement depends on factors such as the exterior temperature, room heat isolation , door open / close cycles. The values stated on the above table are for average conditions therefore when calculating the heater power these factors should be taken into consideration. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? 03:05
Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? 14 izlenme - 1 yıl önce Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen kişisel ısınma keyfi sağlamayı ve enerjinin gereksiz yere kullanımını önlemeyi hedefleyen ürünlerdir. Ortamı ısıtmaksızın minimum enerji sarfiyatıyla kişisel bir ısınma sağlamayı amaçlarlar. Vigo ayak ısıtıcılar, genel ısıtmanın mümkün olmadığı alanlarda, alt yapı gerektirmeksizin kişisel bir ısınma sağlamak için üretilmişlerdir. Bunu en iyi şekilde yaparken enerjiyi de 0 verimlilikte kullanan akıllı ısıtıcılardır. Ayak ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz olmaz. Yüksek ısıtma gücüne sahip olduklarından ortamı ısıtma gereği duymadan bedeni ısıtarak, hem kişisel bir ısınma konforu hem de yüksek düzeyde enerji tasarrufunu bir arada sunarlar. Vigo ayak ısıtıcılar farklı güç kademelerinde çalıştırılabilir. Ürünler ilk açılışta turbo modunda kesintisiz çalıştırılarak hızlı bir ısıtma sağlamayı, daha sonra düşük güçte çalışmaya devam ederek, ısınma konforunu olabilecek en düşük enerji sarfiyatıyla devam ettirme imkanı sunar. Birçok kullanıcı, özellikle çalışma ortamlarında gün sonunda ayak ısıtıcılarını kapatmayı unutmakta veya gün içerisinde sabit olarak aynı yerde durmadıklarından enerji kayıpları yaşanmaktadır. Vigo ayak ısıtıcılar, varlık algılama sistemi ile bu sorunu ortadan kaldırır. Cihaz, üst yüzeyine gelen baskı ile otomatik olarak devreye girip çıkarak kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlar. Varlık algılama özelliği sayesinde ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz de olmaz. Vigo ayak ısıtıcılar akıllı cihazlardır. Bu sayede son derece yüksek oranda enerji verimliliği sağlarlar. Yani bu akıllı ayak ısıtıcılar, üzerlerine ayaklarınızı koyduğunuzda çalışmaya başlar, siz ayağınızı üzerinden çektikten sonra durur. Fanlı model, temas kesildikten 10 dakika sonra bekleme moduna geçer. Çok düşük bir güçte sadece yüzey sıcaklığını muhafaza edecek şekilde çalışır. 4 saat süresince temas olmazsa enerji çekişini durdurur. Bekleme modunun amacı ısıtıcının hemen soğumaması ve tekrar temas sağlandığında gecikme olmadan ısıtma işlemine devam edebilmesidir. Bekleme modunda fan çalışmaz, sadece ısıtıcının temas yüzeyi ısınır. Fansız model ise temas kesildikten sonra 1 saat boyunca ayarlanan kademede çalışır, tekrar temas olmazsa enerji çekişini durdurur. Her iki ayak ısıtıcı da, eğer kapama tuşundan kapanmadıysa, ayaklarınızı üzerine koyduğunuzda son ayarlanan kademeden çalışmaya devam eder. Vigo ayak ısıtıcılar kişisel bir ısınma, yüksek konfor, güvenlik ve minimum enerji sarfiyatı için tasarlanmışlardır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
heater 02:55
heater 60 izlenme - 7 yıl önce
Flume - Heater 04:05
Flume - Heater 28 izlenme - 1 yıl önce Flume - Heater (Audio) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Mastaş & Vigo Rusça Tanıtım Filmi / Mastas & Vigo Advertorial Russian 08:12
Mastaş & Vigo Rusça Tanıtım Filmi / Mastas & Vigo Advertorial Russian 13 izlenme - 1 yıl önce About us Mastaş Inc. was established in 1976 in Bursa Organized Industrial Zone in order to produce hydraulic&eccentric presses and special welding machines for the automotive supply industry and engage in the mass production of sheet metal parts and sheet metal moulds for the automotive industry. It currently continues its operations in two separate factories of 10.000 m2 and 3.000 m2, producing radiators and electric heaters in Nilüfer Organized Industrial Zone. Mastaş presents its large product portfolio which is composed of panel radiators of various types, water and electric towel radiators, electric convector heaters, plate heat exchangers and valves to its customers through its large dealer network. Our History • 1976 Operations started in a workshop of 120 m². • 1976-1986 worked as a supplier in the automotive sector for companies such as Anadolu Isuzu and Tofaş-Fiat. • 1986 The first Sectional Steel Radiator was manufactured in Bursa. • 1989 The production of Sectional Electric Oil Radiators was started. • 1993 The first Panel Radiator was produced in Bursa. • 1993 The first Panel Radiator was exported from Bursa. • 1994 Transformer Radiator production was started. • 1996 A new factory of 10.000 m² has established. • 2003 ISO 9001 certificate was received. • 2003 The first Plate Heat Exchanger production in Turkey was started. • 2004 The first Plate Heat Exchanger design certificate in Turkey was received. • 2007 A fully automated painting facility was constructed. The annual panel radiator production capacity reached 1.000.000 m. • 2009 The first Electronically Controlled Towel Radiator and Electric Panel Convector in Turkey were produced and introduced into the domestic and international markets • 2010 The first electric heaters were exported to Bosnia Herzegovina, Azerbaijan, Russia and Turkmenistan. • 2012 The third radiator welding line was put into operation. • 2012 Electric Convector Heater was awarded a prize by Bursa Chamber of Trade and Industry in the category of first product export from Bursa. • 2013 The world’s first electric underdesk turbo foot warmer has introduced to the domestic market. • 2013 250 watt Foot Heater resistance to the heavy weight has introduced into the domestic market. • 2013 Korus, new design of Mastaş decorative radiators has been firstly produced. • 2014 The new power ranges (500-2500 W) of the electric convector heaters are included. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 05:38
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 11 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo Electric Convectors / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör İngilizce Video 00:42
Vigo Electric Convectors / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör İngilizce Video 9 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör İngilizce kısa tanıtım videosu. Short video for Vigo Convector. “Vigo Konvektör (Convector) is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure..." www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Solar Pool Heater 01:30
Solar Pool Heater 6 izlenme - 9 ay önce The Solar Pool Heater happened because of a ridiculously cool summer and it was to cold to get in the water. I started the solar pool heater with garden hoses. I use a 12 volt DC pump that pushes 109 gallons per hour. I think the solar pool heater runs half of that due to the resistance of 550 foot of 1 1/4 inch hose. Solar Links: https://www.youtube.com/channel/UCNfgau-qtgZXmqut5SDQMyA https://www.facebook.com/groups/wesley7777w https://twitter.com/SolarandWindDIY
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 05:38
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 7 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? 03:53
Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? 7 izlenme - 1 yıl önce Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? Vigo 2 farklı modelde ayak ısıtıcıyı kullanıma sunmuştur. Bunlardan biri 750 watt ısıtma gücüne sahip fanlı bir üründür. Diğeri ise 300 watt ısıtma gücüne sahip fansız bir üründür. Vigo fanlı ayak ısıtıcı, bir diğer deyişle masa altı ısıtıcı olarak da adlandırılabilir. Fanı ile hızlı bir şekilde bacakları ve bedeni ısıtır. Oturarak ayakları üzerine koyacak şekilde kullanmak üzere tasarlanmış, eğimli bir üst yüzeye sahiptir. 4 farklı kademede ve ayrıca Turbo modunda çalıştırılabilir. Fansız model ise hem oturup üzerine ayaklarınızı koyabilmeye hem de üzerinde ayakta durmaya olanak verecek şekilde düz yüzeyli bir tasarıma sahiptir. 2 kademede ve ayrıca Turbo modunda çalıştırılabilir. Ağır yük ve darbelere karşı ekstra güçlendirilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede hiçbir ısıtmanın olmadığı ofis dışındaki çalışma ortamlarında da, çalışanların en az enerji sarfiyatıyla ısınmalarına olanak verir. Vigo ayak ısıtıcılar farklı güç kademelerinde çalıştırılabilir. Ürünler ilk açılışta turbo modunda kesintisiz çalıştırılarak hızlı bir ısıtma sağlamayı, daha sonra düşük güçte çalışmaya devam ederek, ısınma konforunu olabilecek en düşük enerji sarfiyatıyla devam ettirmeyi amaçlar. Her iki ayak ısıtıcı da uzaktan kumanda edilebilen akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen kişisel ısınma keyfi sağlamayı ve enerjinin gereksiz yere kullanımını önlemeyi hedefleyen ürünlerdir. Ayakları ısıtmakla kalmaz tüm bedeni ısıtırlar. Yani ortamı ısıtmaksızın, minimum enerji sarfiyatıyla bedensel bir ısınma sağlarlar. Vigo ayak ısıtıcıların, Turbo Timer Mod’da kesintisiz çalıştırılması da mümkündür. Ortamın ve cihaz yüzeyinin daha çabuk ısıtılmasının istenildiği durumlarda doğrudan uzaktan kumanda üzerindeki Turbo Timer tuşuna basarak, Turbo Timer moduna geçirilir. Bu modda varlık algılama devre dışı kalır. Böylece, üzerlerine temas edilmese de, fanlı model 4 saat, fansız model ise 8 saat boyunca maksimum güçte kesintisiz olarak çalışır. Sürelerin sonunda Turbo Timer modu sonlanır. Varlık algılama tekrar aktif hale gelir. Ayak ısıtıcıları Turbo Timer modunda kullanabilmek için hazır konumu da dahil hangi modda olursa olsun uzaktan kumandasının Turbo Timer tuşuna basmak yeterli olacaktır. Turbo Timer modu sadece kumanda üzerindeki Turbo Timer tuşu ile aktif hale getirilebilir. Turbo Timer Mod’dan çıkmak için tekrar Turbo Timer tuşuna basılır, kumanda eksi tuşuyla kademe azaltılır veya power tuşuyla cihaz kapatılır. Vigo ayak ısıtıcılar, güvenlik özelliklerine sahip akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Ürünlerde aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma emniyeti bulunur. Aynı zamanda sessizdirler. Zararlı ısı ve ışık yaymazlar. Vigo ayak ısıtıcılar, aşırı ısınma durumlarında kendini kapatarak yangın riskini yok eder. Ürün havuz ve duş kenarında kullanıma uygun olmamakla beraber su sıçrama emniyetine sahiptir ve olası kazalarda riski bu anlamda en aza indirmiştir. Diğer elektrikli ısıtıcılara kıyasla sahip oldukları tasarım ve güvenlik özellikleri ile Vigo ayak ısıtıcılar çok daha konforlu ve güvenli bir kullanıma sahiptir. Vigo ayak ısıtıcılar, kutusundan çıkartılır, fişe takıp kullanılır, montaj ya da altyapı yatırımı gerektirmez. Kullanımı basit ve oldukça pratik ürünlerdir. Isınma sistemini değiştirmek veya ek ısınma sistemi almak isteyen kişiler için ekstra masraf sorunu ortadan kalkar. Vigo ayak ısıtıcılar 0 yerli üretimdir. Yerli üretim olmasının en önemli faydası yedek parça ihtiyacı olduğunda rahatlıkla temin edilebilmesidir. Aynı zamanda servis hizmeti ve müşteri destek hattı bulunmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Convector Panel Eléctrico Montaje Y Manual De Instrucciones / Vigo Heater Video Spanish 05:28
Vigo Convector Panel Eléctrico Montaje Y Manual De Instrucciones / Vigo Heater Video Spanish 6 izlenme - 1 yıl önce El Convector Vigo es el calentador eléctrico con el mayor ahorro de energético y el más saludable. No quema el polvo y no seca el aire. Proporciona calor seguro gracias a la baja temperatura superficial y su sistema de seguridad para niños. Se puede montar en la pared. Se puede programar el encendido y apagado automático. Calienta todos los espacios cerrados de manera silenciosa, rápida y sin desprender olores. Permite fijar la temperatura ambiente ofreciendo una máxima comodidad. Convector Vigo, calentador eléctrico inteligente… Temperatura agradable, fija para que disfrute del calor. Selección de modelo de convectores eléctricos Modelo Potencia recomendada Room Area de calentador EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 La necesidad del calor depende de factores como la temperatura exterior, aislamiento térmico de la habitación, ciclos de apertura y cierre de puerta. Los valores indicados en la tabla son válidos para las condiciones promedio, por lo tanto, hay que tener en cuenta estos factores al calcular la potencia del calentador. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
heater fragmanı 1 02:55
heater fragmanı 1 26 izlenme - 7 yıl önce
Tankless Water Heater Benefits Product Review 00:50
Tankless Water Heater Benefits Product Review 2 izlenme - 5 ay önce Looking for the best tankless water heaters for your place? Check out https://www.newtanklesswaterheaters.com for more info
Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? 01:36
Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? 5 izlenme - 1 yıl önce Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? Elbette elektrikli bir ürün olmasından dolayı öncelikle güvenli olmasına dikkat edilmeli. Ürünün ısıtma gücüne ve kullanıcısına sağlayacağı konfora da dikkat edilmeli. Kumandalı olup olmaması, sahip olduğu tasarım, malzeme kalitesi ve kullanım kolaylıkları konfor sağlar. Ayak ısıtıcının ebatları da seçiminizde önemlidir. Ürünün sahip olduğu ısıtma alanının büyüklüğü, ısıtma gücünün de daha iyi olacağını gösterir. Üst yüzeyinin kaymamasına ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Kullanım şekline göre ayakların duruşuna uygun bir tasarıma sahip olması rahat bir kullanım sağlar. Akıllı bir ısıtıcı olması kullanımda daha fazla konfor ve güvenlik sağlayacaktır. Ürünü açık unutma, yeterli düzeyde ısınamama veya gereksiz enerji kullanımı bu sayede kolayca önlenir. Farklı güç kademelerine sahip olması yine hem verimli bir ısınma hem de gereksiz enerji sarfiyatını engeller. Ayak Isıtıcı ısıtıcı seçerken ürün kalitesi öncelikle dikkate alınmalıdır. Ürünün kullanımının basit ve anlaşılır olması önemlidir. Herhangi bir sorun durumunda ulaşabileceğiniz bir servis veya müşteri hizmetleri imkanının olması avantaj sağlar. Yerli üretim olması, kolay ulaşılabilir yedek parça ve müşteri destek hizmeti bulunması önemlidir. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kullanım Video 06:05
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kullanım Video 4 izlenme - 1 yıl önce Vigo Convector is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure... ???????????? ????? ???????? ????????? ??????? ???????????? ????? ???????? ????????? Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 ? ???????? ?????????? ????????? ??? ?????????? ???? ? ????????? ???????????, ? ?????? ??? ???????? ??? ? ????????? ?????????? ??? ??????. ?? ????? ??? ??????????? ???? ???????? ?????? ??????? ??? ????? ???????? ??? ?? ?? ?????? ???? ??? ?????????? ??? ?????? ??? ????????? ?? ?????? ?? ??????? ????? ????? ?? ?????????? ??????????. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo Kalibracija Konvektor Grijalice / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Kalibrasyon Video 07:50
Vigo Kalibracija Konvektor Grijalice / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Kalibrasyon Video 4 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Ayak Isıtıcı ayakkabı ve botla kullanılabilir mi? 01:32
Ayak Isıtıcı ayakkabı ve botla kullanılabilir mi? 4 izlenme - 1 yıl önce Ayak Isıtıcı ayakkabı ve botla kullanılabilir mi? Eğer ayak ısıtıcının ısıtma kapasitesi yeterliyse elbette ayakkabı veya botla kullanılabilir ve ayaklarınız kolaylıkla ısınır. Ancak ayak ısıtıcılar konusunda küçük bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki piyasada bulunan pek çok ayak ısıtıcı maksimum 100 watt güce sahiptir, hatta çoğunlukla ısıtma güçleri 50 watt civarındadır. Bir elektrikli ısıtıcının sahip olduğu watt gücü, o ürünün ısıtma gücünü gösterir. Yani ısıtıcının watt gücü yükseldikçe ısıtma gücü de artar. Isıtıcı seçerken, ısıtacağınız alan ve ısıtıcıdan beklentinize göre watt gücü tercihinizi belirlemeniz gerekir. Eğer ısıtıcıdan beklentilerinizi doğru şekilde belirleyemez ve ısıtma yani watt gücü gerekenden daha düşük bir ürün seçerseniz, verimli şekilde ısınamazsınız. Ürünü daha uzun süreler çalıştırmak zorunda kalacağınızdan, enerji tasarrufu yapmanız da mümkün olmaz. Bu, genel olarak ısıtıcı seçimlerinde kesinlikle dikkate alınması gereken bir noktadır. Söz konusu olan bir ayak ısıtıcı seçimi ise bu durumda sormanız gereken ilk soru bu ısıtıcıyı nerede kullanacağınızdır? Yani ayak ısıtıcıdan beklentinizi en doğru şekilde belirlemeniz gerekir. Eğer iş ortamında kullanılacaksa, bu durumda elbette çıplak ayak veya çorapla kullanamayacağınız için ürünün ısıtma yani watt gücünün yüksek olması gerekir. Doğru seçim yaparsanız, ayak ısıtıcıyı kullanırken ayağınızda kalın tabanlı bir bot ya da topuklu bir ayakkabı dahi olsa verimli bir ısınma sağlarsınız. Üstelik özellikle bu amaç için tasarlanmış bir ürün, ayaklarınızı ısıtırken ayakkabı veya botunuza zarar da vermez. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Mastaş&Vigo ArapçaTanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial Arabic 08:12
Mastaş&Vigo ArapçaTanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial Arabic 4 izlenme - 1 yıl önce About us Mastaş Inc. was established in 1976 in Bursa Organized Industrial Zone in order to produce hydraulic&eccentric presses and special welding machines for the automotive supply industry and engage in the mass production of sheet metal parts and sheet metal moulds for the automotive industry. It currently continues its operations in two separate factories of 10.000 m2 and 3.000 m2, producing radiators and electric heaters in Nilüfer Organized Industrial Zone. Mastaş presents its large product portfolio which is composed of panel radiators of various types, water and electric towel radiators, electric convector heaters, plate heat exchangers and valves to its customers through its large dealer network. Our History • 1976 Operations started in a workshop of 120 m². • 1976-1986 worked as a supplier in the automotive sector for companies such as Anadolu Isuzu and Tofaş-Fiat. • 1986 The first Sectional Steel Radiator was manufactured in Bursa. • 1989 The production of Sectional Electric Oil Radiators was started. • 1993 The first Panel Radiator was produced in Bursa. • 1993 The first Panel Radiator was exported from Bursa. • 1994 Transformer Radiator production was started. • 1996 A new factory of 10.000 m² has established. • 2003 ISO 9001 certificate was received. • 2003 The first Plate Heat Exchanger production in Turkey was started. • 2004 The first Plate Heat Exchanger design certificate in Turkey was received. • 2007 A fully automated painting facility was constructed. The annual panel radiator production capacity reached 1.000.000 m. • 2009 The first Electronically Controlled Towel Radiator and Electric Panel Convector in Turkey were produced and introduced into the domestic and international markets • 2010 The first electric heaters were exported to Bosnia Herzegovina, Azerbaijan, Russia and Turkmenistan. • 2012 The third radiator welding line was put into operation. • 2012 Electric Convector Heater was awarded a prize by Bursa Chamber of Trade and Industry in the category of first product export from Bursa. • 2013 The world’s first electric underdesk turbo foot warmer has introduced to the domestic market. • 2013 250 watt Foot Heater resistance to the heavy weight has introduced into the domestic market. • 2013 Korus, new design of Mastaş decorative radiators has been firstly produced. • 2014 The new power ranges (500-2500 W) of the electric convector heaters are included. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Various Artists - Heater 03:00
Various Artists - Heater 16 izlenme - 6 yıl önce
Vigo Konvektora Grijalica / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Video 00:37
Vigo Konvektora Grijalica / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Video 3 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör Boşnakça kısa tanıtım videosu. Short video for Vigo Convector. “Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini…” www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kalibrasyon Video 08:26
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kalibrasyon Video 3 izlenme - 1 yıl önce Vigo Convector is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure... ???????????? ????? ???????? ????????? ??????? ???????????? ????? ???????? ????????? Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 ? ???????? ?????????? ????????? ??? ?????????? ???? ? ????????? ???????????, ? ?????? ??? ???????? ??? ? ????????? ?????????? ??? ??????. ?? ????? ??? ??????????? ???? ???????? ?????? ??????? ??? ????? ???????? ??? ?? ?? ?????? ???? ??? ?????????? ??? ?????? ??? ????????? ?? ?????? ?? ??????? ????? ????? ?? ?????????? ??????????. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Priru?nik Za Upotrebu Elektri?ni Panelni Konvektor / Vigo Heater Video / Konvektör Sırpça Kullanım 06:15
Priru?nik Za Upotrebu Elektri?ni Panelni Konvektor / Vigo Heater Video / Konvektör Sırpça Kullanım 3 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor je najekonomi?nija i najzdravija grejalicama ove vrste. Ne sagoreva prašinu i ne isušuje vazduh. Niskom temperaturom površine i blokadom za decu pru?a mogu?nost sigurnog grejanja. Mogu?nost montiranja na zid. Mogu?nost automatskog uklju?enja i isklju?enja. Zagreva sve vrste zatvorenih prostorija tiho, bez mirisa i brzo. Fiksiranjem temperature prostorije pru?a ugo?aj na najve?em nivou. Pametna elektri?na grejalica Vigo Konvektor....Ugodna, konstantna temperatura za u?itak grejanja...“ Izbor Modela Elektri?ni Konvektor Model Preporu?ena snaga greja?a Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potreba za toplotom zavisi od faktora kao što su stepen temeperature na otvorenom, toplotne izolacije sobe, broja ili u?estalosti otvaranja/zatvaranja vrata i sl. Vrednosti koje se nalaze u tablici va?e za optimalne uslove pa prema tome prilikom prora?una ja?ine grejalice treba uzeti u obzir gore navedene faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Priru?nik Za Upotrebu Elektri?ni Panelni Konvektor / Vigo Heater Video / Konvektör Sırpça Kullanım 06:15
Priru?nik Za Upotrebu Elektri?ni Panelni Konvektor / Vigo Heater Video / Konvektör Sırpça Kullanım 3 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor je najekonomi?nija i najzdravija grejalicama ove vrste. Ne sagoreva prašinu i ne isušuje vazduh. Niskom temperaturom površine i blokadom za decu pru?a mogu?nost sigurnog grejanja. Mogu?nost montiranja na zid. Mogu?nost automatskog uklju?enja i isklju?enja. Zagreva sve vrste zatvorenih prostorija tiho, bez mirisa i brzo. Fiksiranjem temperature prostorije pru?a ugo?aj na najve?em nivou. Pametna elektri?na grejalica Vigo Konvektor....Ugodna, konstantna temperatura za u?itak grejanja...“ Izbor Modela Elektri?ni Konvektor Model Preporu?ena snaga greja?a Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potreba za toplotom zavisi od faktora kao što su stepen temeperature na otvorenom, toplotne izolacije sobe, broja ili u?estalosti otvaranja/zatvaranja vrata i sl. Vrednosti koje se nalaze u tablici va?e za optimalne uslove pa prema tome prilikom prora?una ja?ine grejalice treba uzeti u obzir gore navedene faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Çeşitli Sanatçılar - Heater 03:00
Çeşitli Sanatçılar - Heater 12 izlenme - 6 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Heater 05:07
Çeşitli Sanatçılar - Heater 12 izlenme - 6 yıl önce