Hoşgeldiniz!

heath ledger

Joker'in Öpücüğüyle Bayılan Kadın 00:25
Joker'in Öpücüğüyle Bayılan Kadın 747.944 izlenme - 2 yıl önce Heath Ledger(Joker)'ın 1 metre yanında olduğunu fark eden kadın durumun ciddiyetinden ve yapılan röportajdan bihaber olacak ki ortamı çığlığa boğdu. Sonrası ise daha vahim, izliyoruz. :)
Brokeback Dağı Fragman 02:52
Brokeback Dağı Fragman 15.486 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Heath Ledger, Michelle Williams gibi isimlerin yer aldığı Brokeback Dağı filminin resmi fragmanı.
Vatansever - The Patriot (2000) Fragman 02:39
Vatansever - The Patriot (2000) Fragman 1.264 izlenme - 8 ay önce Oyuncular: Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson Yönetmen: Roland Emmerich 2000 yapımı Vatansever - The Patriot filminin fragmanı.
A Knight's Tale Fragman 02:30
A Knight's Tale Fragman 4.951 izlenme - 3 yıl önce Efendisi Öldükten Sonra William (heath Ledger) Arkadaşları İle Birlikte Yola Koyulur. Yolda Chaucer İsimli Bir Yazara Rastlar. William, Ondan Genetik Dökümanlarla Oynayarak Kendisini Şovalye Yapabilecek Bir Soyağacı İster.
Batman: Kara Şövalye - Sorgu Sahnesi (Joker) 03:26
Batman: Kara Şövalye - Sorgu Sahnesi (Joker) 2.772 izlenme - 2 yıl önce Christopher Nolan'ın yönettiği başrollerinde Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman gibi usta oyuncuların bulunduğu 2008 yapımı The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin önemli sahnelerinden Batman ve Joker'in sorgu sahnesi.(Heath Ledger, film gösterime girmeden hayatını kaybetmiştir.Ayrıca oynadığı Joker rolü için 2008 yılında En Yardımcı İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmış ama maalesef görememiştir.)
Vatansever Fragman 02:40
Vatansever Fragman 4.980 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson gibi isimlerin yer aldığı Aksiyon Savaş türündeki Vatansever filminin resmi fragmanı.
Joker'in Yüzündeki Yara İçin Anlattığı Hikaye 01:34
Joker'in Yüzündeki Yara İçin Anlattığı Hikaye 1.788 izlenme - 2 yıl önce Christopher Nolan'ın yönettiği başrollerinde Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman gibi usta oyuncuların bulunduğu 2008 yapımı The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin önemli sahnelerinden biri olan bu sahne yüzündeki yara için birden fazla açıklama yapan Joker'in açıklamalarından biri eşi için yaptığı fedakarlık, diğeri alkolik babasının sarhoşluğudur.Bu Sahnede ise eşi için yaptığı fedakarlık hikayesini anlatıyor.İyi seyirler.
Sinema Tarihinin En Başarılı Kötü Karakterleri 06:10
Sinema Tarihinin En Başarılı Kötü Karakterleri 2.880 izlenme - 2 yıl önce Kötünün de hakkını vermek gerekir. Birbirinden başarılı oyunculuklarıyla sinemada karşımıza çıkan kötü karakterler...
Dört Cesur Arkadaş Fragman 02:25
Dört Cesur Arkadaş Fragman 1.892 izlenme - 5 yıl önce A.E.W. Mason'un klasikleşmiş romanından beyazperdeye uyarlanan the Four Feathers bizi Avrupa devletleri arasında, sömürge edinme yarışının iyice kızıştığı 19. yüzyılın ikinci yarısına götürüyor. Hem arkadaşları hem ailesi hem de komutanları tarafından çok sevilen ve gelecekte çok parlak bir kariyeri olacağına kesin gözüyle bakılan Harry Feversham adlı İngiliz subay, evlilik hazırlıkları yaptığı güzeller güzeli sevgilisi Ethne'yle birlikte hoş bir yaşam sürmektedir. Sudan'da bazı isyancı islami güçlerin yörede bulunan İngiliz koloni birliklerine saldırması üzerine Harry bağlı olduğu birlike birlikte Kuzey Afrika'ya, çıkan isyanları bastırmaya gider. Ancak o ana kadar kendinden ve ne yapmak istediğinden emin olan Harry, sıcak çatışma içinde yaptığı işe yabancılaşır ve ordudan ayrılarak ülkesine döner. Bunun üzerine başta babası olmak üzere, tanıdığı ve sevdiği tüm insanlar onu korkaklıkla suçlar. Sevgilisi Ethne ve canı gibi sevdiği üç arkadaşı ona korkaklığın simgesi olan kuştüyü yollarlar. Günden güne yalnızlığa itilen Harry, en yakın arkadaşı Jack'in eski birliğiyle birlikte esir düştüğünü öğrenince, Afrika'ya geri dönmek için bir baha edinmiş olur; üstelik artık neyi ne veya kim için yaptığından oldukça emindir.
Joker Hastane Patlama Sahnesi 01:00
Joker Hastane Patlama Sahnesi 1.052 izlenme - 5 yıl önce The Dark Knight filminde Oscar ödülü alan Heath Ledger'ın Joker karakteriyle hastaneyi patlattığı sahne.
Heath Ledger vs. Jack Nicholson - Hangisi Daha Joker 06:37
Heath Ledger vs. Jack Nicholson - Hangisi Daha Joker 572 izlenme - 2 yıl önce Başlık biraz tuhaf oldu ama kıyaslamayı tam olarak anlatabilen cümle bu. Çocukluğumuzdan Jack Nicholson'ın joker olarak rol aldığı Batman'i hatırlamayanımız yoktur heralde. Varsa da izlesin yapacak bişey yok. Bir de günümüzde her anarşistin odasının duvarını süsleyen bir başka jokeri canlandıran Heath Ledger'in rol aldığı Batman filmi var. Videoda belirli kriterler göz önünde bulundurularak bu iki joker rolünden hangisinin daha başarılı olduğunun cevabı aranmaktadır. Altyazılı videoyu bulamadığım için kusura bakmayın gençler ama bulan varsa yüklesin.
The Joker - Why So Serious 02:04
The Joker - Why So Serious 851 izlenme - 5 yıl önce Dark Knight'ın en ünlü sahnelerinden biri olan Why So Serious sahnesi...
Two Hands (1999) Fragman 01:50
Two Hands (1999) Fragman 453 izlenme - 3 yıl önce 1999 yapımı Avustralya filmi Two Hands'in fragmanı. Filmde genç yaşta hayatını kaybetmiş Heath Ledger'ın yanı sıra Rose Byrne da oynuyor.
Şövalye Fragman 02:30
Şövalye Fragman 586 izlenme - 5 yıl önce Efendisi öldükten sonra William (Heath Ledger) arkadaşları ile birlikte yola koyulur. Yolda Chaucer isimli bir yazara rastlar. William, ondan genetik dökümanlarla oynayarak kendisini şovalye yapabilecek bir soyağacı ister.
Yüksek Sesle Çığlık Atan Hayranına Heath Ledger'dan Susturucu Etkili Öpücük 00:25
Yüksek Sesle Çığlık Atan Hayranına Heath Ledger'dan Susturucu Etkili Öpücük 156 izlenme - 2 yıl önce Heath Ledger(Joker)'ın 1 metre yanında olduğunu fark eden kadın durumun ciddiyetinden ve yapılan röportajdan bihaber olacak ki ortamı çığlığa boğdu. Sonrası ise daha vahim, izliyoruz. :)
the dark knight [nirvana_rape me][e.d.] 02:54
the dark knight [nirvana_rape me][e.d.] 339 izlenme - 7 yıl önce ’’why so serious?’’yapım yılı2008yönetmenchristopher nolanvideo klip[e.d.][teşekkürler yekta güvenç]http//www.facebook.com/home.php?!/pages/film-seridi/131884333526632
Joker - 00:40
Joker - "Son Nefesteki Gerçeklik.." 259 izlenme - 5 yıl önce Batman: The Dark Knight (2008) Türkçe Dublaj
Can't Take My Eyes Off You - 10 Things I Hate About You 02:02
Can't Take My Eyes Off You - 10 Things I Hate About You 198 izlenme - 2 yıl önce Bir Amerikan gençlik filmi olan "10 Things I Hate About You"nun meşhur sahnesi. Şarkı bir Frankie Vallie klasiği olup Heath Ledger (nam-ı diğer Joker) tarafından seslendirilmektedir.
Filmleri Piyasaya Girmeden Vefat Eden 10 Muhteşem Oyuncu 07:01
Filmleri Piyasaya Girmeden Vefat Eden 10 Muhteşem Oyuncu 74 izlenme - 2 yıl önce Bazıları mevcut film projeleri devam ederken, bazıları ise çekimler bittikten sonra vizyona girmeden vefat eden oyunculardan oluşan listede Heath Ledger, Paul Walker ve Marilyn Monroe gibi isimlerinde mevcut.
Philip Seymour Hoffman ve Heath Ledger. 2006 Amerikan Akademi Ödül Töreni. 03:47
Philip Seymour Hoffman ve Heath Ledger. 2006 Amerikan Akademi Ödül Töreni. 210 izlenme - 4 yıl önce Philip Seymour Hoffman ve Heath Ledger... 2006. Aynı törende iki yetenekli ve yaşları farklı da olsa genç oyuncu. En İyi Oyuncu adayı oldular, Hoffman kazandı. İkisini de izlemeye doyamadık.
 Heath Ledger vs. Jack Nicholson - Hangisi Daha Joker 06:37
Heath Ledger vs. Jack Nicholson - Hangisi Daha Joker 134 izlenme - 3 yıl önce Başlık biraz tuhaf oldu ama kıyaslamayı tam olarak anlatabilen cümle bu. Çocukluğumuzdan Jack Nicholson'ın joker olarak rol aldığı Batman'i hatırlamayanımız yoktur heralde. Varsa da izlesin yapacak bişey yok. Bir de günümüzde her anarşistin odasının duvarını süsleyen bir başka jokeri canlandıran Heath Ledger'in rol aldığı Batman filmi var. Videoda belirli kriterler göz önünde bulundurularak bu iki joker rolünden hangisinin daha başarılı olduğunun cevabı aranmaktadır. Altyazılı videoyu bulamadığım için kusura bakmayın gençler ama bulan varsa yüklesin.
Film Setinde ve Çekimler Devam Ederken Hayatını Kaybeden Oyuncular 08:18
Film Setinde ve Çekimler Devam Ederken Hayatını Kaybeden Oyuncular 12 izlenme - 4 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...