Hoşgeldiniz!

hedefler

Milli İstihbarat Teşkilatı Görevleri ve Hedefleri 02:31
Milli İstihbarat Teşkilatı Görevleri ve Hedefleri 2.041 izlenme - 1 yıl önce Milli İstihbarat Teşkilatı'nın görevleri ve amaçlarını Türk halkına anlatan kısa bir tanıtım filmi.
Kafadan Şekerli Fenerlinin Şampiyonlar Ligi Hayalleri 02:13
Kafadan Şekerli Fenerlinin Şampiyonlar Ligi Hayalleri 654 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta dediğim gibi biraz kafadan kontak Fenerli'nin Şampiyonlar Ligi yorumları ve hedefleri. Arkadaş, iki müzmin sakat yıldız oyuncu alınca her şeyi Türk ligindeki gibi son dakika penaltı-gol zannediyor sanırsam. Acilen Fener'i bırakmalısın kardeş.
Yusuf Şimşek'in Hedefleri Büyük 01:36
Yusuf Şimşek'in Hedefleri Büyük 49 izlenme - 1 yıl önce - Yeşil sahalarda top koştururken Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta da oynayan Antalyaspor Teknik Direktörü Şimşek, teknik adamlık kariyerinde de adından söz ettirmeyi hedefliyor- Teknik direktör Şimşek: "Futbolculukta büyük takımlarda oynama isteğim vardı, ona kavuştum. Antrenörlükte de gidebildiğim en yüksek yere kadar gitmeyi hedefliyorum"- "Hedeflerimi daha yüksek koysaydım, yurt dışı koysaydım, futbolculuk dönemimde keşke bir Arda Turan gibi, daha önce giden ağabeylerimiz gibi kendime yurt dışı hedefi koymuş olsaydım. Türkiye'deki büyük takımlara gittikten sonra hedeflerimin biteceğini düşündüm ama maalesef yanılmışım" HÜSEYİN YEŞİLKAVAK - Futbolculuğu döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere çok sayıda takımda forma giyen Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, teknik adamlık kariyerinde de isminden söz ettirmek istiyor.
Mimar 05:17
Mimar 44 izlenme - 4 yıl önce MİMAR
Halil Sezaiden Önce İsyan Edenler Vardı 23:50
Halil Sezaiden Önce İsyan Edenler Vardı 26 izlenme - 4 yıl önce tiyatral yeteneklerini sergileyen gençlerin ,tamamı doğaçlama oyunu.
028 Zit Yone Gelisme Hedef Belirlerken Dikkat Edin! 02:39
028 Zit Yone Gelisme Hedef Belirlerken Dikkat Edin! 31 izlenme - 5 yıl önce
Zombi Hedefler 2 01:03
Zombi Hedefler 2 8 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/zombihedefler2.htm Platform üzerindeki zombileri vurmak için güllenin bağlı olduğu zinciri kesmelisin. Daha sonra uygun anı yakaladığında diğer zinciri kesip ağır gülle topunun zombi üzerine düşmesini sağlaman gerekiyor. Bu işlem için mouseyi kullanman yeterli olacak. Bol şans..
ılerıye donuk hedefler buyuk 04:53
ılerıye donuk hedefler buyuk 22 izlenme - 5 yıl önce