Hoşgeldiniz!

hediye etmek

Sevgiliden Erkeğe Verilecek En Seksi Hediye 02:33
Sevgiliden Erkeğe Verilecek En Seksi Hediye 1.635 izlenme - 3 yıl önce Sevgilinle güzel bir akşam yemeği yemek için bir restorana gitmişsin. Her şey çok güzel ve sevgilin senden çok hoşlanıyor. Sevgilin sana ince bir sürpriz yapmak istiyor. Ama bu sürpriz bambaşka bir sürpriz. Engin Günaydın'ın rol aldığı 'İçimdeki Ses' filmden komik bir sahne.
Kendisine Köpek Hediye Edilen Büyükbabanın Gözyaşları 01:43
Kendisine Köpek Hediye Edilen Büyükbabanın Gözyaşları 1.382 izlenme - 4 yıl önce Yazık la, insan izlerken duygulanıyor gerçekten. Benim bile gözlerim yaşardı. Tehhhh, kötü oldum.
Madenciye Çocuklarından Babalar Günü Hediyesi 01:04
Madenciye Çocuklarından Babalar Günü Hediyesi 941 izlenme - 3 yıl önce Madenciye çocuklarından babalar günü hediyesi Zonguldak’ta 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki Kardelen, hediye olarak aldıkları çizme ve bareti yerin metrelerce altından gelen babalarına maden ocağının girişinde verdiler.
Beyzbol Topunu Hediye Eden Centilmen Çocuk 00:41
Beyzbol Topunu Hediye Eden Centilmen Çocuk 487 izlenme - 3 yıl önce Efendim bildiğiniz üzere hafta sonu keyfimiz beyzbol maçlarıdır. Yine öyle bir maçta topu vuran vurucu topa vuruyor. Daha sonra arkada bekleyn kırmızılı taş topu bir çocuğa veriyor. Çocukta durur mu hemen arkasındaki kıza veriyor topu. Kız ve aileler seviniyor. Ortalık bayram yerine dönüyor. Çocuğu tebrik ediyoruz.
Annesine Yıllardır Hayalindeki Arabayı Hediye Etmek 01:21
Annesine Yıllardır Hayalindeki Arabayı Hediye Etmek 329 izlenme - 3 yıl önce Efendim, bu şartlarda bizim ülkemizde bunu gerçekleştirmek ne kadar kolay bilmiyorum ama ortada bir güzellik olduğu aşikar. Annesine yıllardır hayallerini kurduğu eski model otomobili satın alan genç, annesinin mutluluğunu insanlarla paylaşmak istemiş ve sürpriz anını kaydetmiş. Ortaya da böyle güzel bir anı çıkmış.
Kendisine Köpek Hediye Edilen Büyükbabanın Gözyaşları 01:43
Kendisine Köpek Hediye Edilen Büyükbabanın Gözyaşları 250 izlenme - 3 yıl önce Yazık la, insan izlerken duygulanıyor gerçekten. Benim bil gözlerim yaşardı. Tehhhh.
En Fazla Kitap Okuyan Kişiye İnek Hediye Etmek 01:17
En Fazla Kitap Okuyan Kişiye İnek Hediye Etmek 118 izlenme - 3 yıl önce Kitap okumayı alışkanlık haline getirebilmek amaçlı yapılan bu düzenlemede en fazla kitap okuyan kişiye verilecek ödül bir adet inek... Bakalım ineği kim kazanabilecek?
Berdimuhamedov, Erdoğan’a At Hediye Etti 01:27
Berdimuhamedov, Erdoğan’a At Hediye Etti 76 izlenme - 3 yıl önce Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Türkmence kardeş anlamına gelen "Doğan" isimli Ahal Teke cinsi at hediye etti.
Kılıçdaroğlu Öğrencilere Yapboz Hediye Etti 01:02
Kılıçdaroğlu Öğrencilere Yapboz Hediye Etti 20 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de- Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesi'nin "Online Eğitim Sistemi" projesinin tanıtımına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesi'nin "Online Eğitim Sistemi" projesinin tanıtımına katıldı.