Hoşgeldiniz!

Hediyelik

Hediyelik Eşya Kutusu Yapımı (Kase) 11:53
Hediyelik Eşya Kutusu Yapımı (Kase) 48.021 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da sizlere hediyelik eşya kutusu yapımını göstermeye çalıştım.
Karl Marx'ın Trafik Lambası Figürü Olması 03:20
Karl Marx'ın Trafik Lambası Figürü Olması 1.280 izlenme - 4 hafta önce Komünizmin fikir babalarından Karl Marx’ın dünyaya geldiği Trier kentinin yönetimi, doğumunun 200’üncü yıldönümü yaklaşan Alman düşünürü trafik ışığı figürü hâline getirdi. Kırmızıda dur, yeşilde geç! Bu kuralın mucidi her ne kadar Karl Marx olmasa da Almanya'nın Trier kentinde trafik artık onun felsefesine göre işleyecek. Trier Belediye Başkanı Wolfram Leibe, 5 Mayıs 2018'de 200'üncü doğum yıldönümü kutlanacak olan Marx'ın silüetinin yansıdığı bir trafik ışığını törenle hizmete açtı. Komünizmin rengi olarak kabul edilen kırmızı Karl Marx figürü, iki elini yana açmış vaziyette yayalara "Bekleyin” diyor. Yeşil Marx figürü ise koltuk altında bir kitapla yayalara bakarak yürüyor. Her ne kadar bu yönde bir ibare bulunmasa da kara kaplı kitap muhtemelen Karl Marx’ın ünlü eseri “Das Kapital”ı tasvir ediyor. Sermaye aracı hâline geldi Bu ilginç trafik ışığı, ünlü düşünürün 200’üncü doğum günü anısına tasarlandı. 5 Mayıs 1818 tarihinde Almanya’nın Trier kentinde doğan filozof, 17 yaşına kadar burada yaşadı. Ardından yüksek öğrenim için önce Bonn’a, ardından da Berlin’e gitti. Trier Belediyesi, düşünürün doğduğu evin yakınında Marx figürlü ikinci trafik ışığını da doğum gününde hizmete açmayı planlıyor. Marx’ın eseri "Kapital” Almancada “sermaye” anlamına geliyor. Eser, kapitalizme tepki olarak yazıldı. Ancak Trier Belediyesi, komünizmin fikir babasını, 200’üncü yıldönümünü vesilesiyle tam bir "sermaye aracı” olarak kullanmaktan geri durmuyor. Bu yıl dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğraması beklenen kentte, turistler için Karl Marx görünümlü banyo ördeğinden yine onun tasvirlerinin yer aldığı çeşitli hediyelik eşyalara kadar çok sayıda ürün satışa sunulmuş durumda. İnsan düşünmeden edemiyor: Karl Marx, kendi adı kullanılarak yapılan bu kapitalist uygulamaları görseydi, acaba ne derdi?
Hediye Kutusu Yapma 00:15
Hediye Kutusu Yapma 2.341 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
Hediyelik Krokanlar 01:07
Hediyelik Krokanlar 1.308 izlenme - 3 yıl önce Sevdiklerinize yenilebilir bir hediye vermek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse hediyelik krokanlarımızın tadına mutlaka bakın! Tarifimizin detaylarını hemen öğrenebilirsiniz; http://migrostv.migros.com.tr/hediyelik-krokanlar-tarifi/ Leziz ve pratik tüm tarifler için; migrostv.migros.com.tr/
Hediye Kutusu Yapma 00:15
Hediye Kutusu Yapma 874 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
Sevgililer Günü 00:34
Sevgililer Günü 2.092 izlenme - 7 yıl önce Sevgilinize sevgiler gününde ne alacağım diye düşünmeyi artık bırakın. http://www.superyaa.com a gelin, birbirinden ilginç hediyelerden birini seçin ve sevgilinizi mutlu edin.
Hediye Kutusu Yapma 00:37
Hediye Kutusu Yapma 424 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
mad dog and glory 00:31
mad dog and glory 861 izlenme - 7 yıl önce polis fotoğrafçısı olan wayne dobie robert de niro bir gün mafya babası olan frank milo'nun hayatını kurtarıyor. buna karşılık olarak milo dobie'ye glory'i uma thurman yolluyor. glory bir haftalığına dobie'nindir. dobie bunu istemese de glory'nin güzelliğine kapılıyor. ancak milo glory'nin sahibidir ve eve erken dönmesi halinde başı derde girecektir. ne yapacağını bilemeyen dobie glory'i milo'dan kurtarmak istemektedir.
Çikolata Box 00:38
Çikolata Box 632 izlenme - 4 yıl önce Beyaz çikolata üzeri bitter desenli inanılmaz bir ürün. Dünya'da bir ilk. Çikolatayı kırın,inanılmaz tadına ulaşın. İçinde de kalıcı bir hediye. Kurutulmuş çiçek potborisi. Şimdiye kadar sevdiklerinize böyle bir hediye göndermediniz.
 Hediye Kutusu Yapma 00:22
Hediye Kutusu Yapma 339 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu - Alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
Kumdan Turizm 01:33
Kumdan Turizm 377 izlenme - 4 yıl önce Vizyon Görsel Ürünler Tel:+90 ( 312 ) 435 53 35 www.vizyongorsel.com & www.kumdan.com.tr BAYİLİKLER VERİLECEKTİR
hediyelik eşya fabrikası yandı 00:58
hediyelik eşya fabrikası yandı 681 izlenme - 9 yıl önce kayseri organize sanayi bölgesi'nde hediyelik eşya ve mobilya aksesuarları üreten bir fabrikada meydana gelen yangın büyük çapta maddi hasara yol açtı. dumandan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırıldı. organize sanayi bölgesi 16. cadde üzerinde bulunan alp hediyelik eşya ve mobilya aksesuarları a.Ş'ye ait fabrikada gece henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. dört bölümden oluşan fabrikanın depo bölümünde çıkan yangın hızla genişleyerek binayı sardı. devamı www.haberci38.com
Sevgililer Günü Hediyesi, Hediye10.com 02:07
Sevgililer Günü Hediyesi, Hediye10.com 1.073 izlenme - 8 yıl önce sevgiliye hediye,sevgililer günü hediyesi,sevgililer günü hediyeleri, hediyelik eşya,hediye seçenekleri,hediye fikirleri,sevgililer günü hediye seçenekleri ilginç. hediyeler,
starpak-yarı otomatik kapı yapılış videosu 01:43
starpak-yarı otomatik kapı yapılış videosu 1.020 izlenme - 8 yıl önce starpak starpak güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 4-6 kapasitesi vardır.
Hediyelik Eşya 00:44
Hediyelik Eşya 1 izlenme - 2 gün önce Her yaklaşan özel günde 'Acaba ne hediye alsam' gibi düşünenlerden misiniz? Hediyelik eşya seçimi konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak sizlere bu özel günlerde yardımcı oluyoruz. Hediye olarak alınabilecek birçok ürünü sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız. https://www.arkadastobacco.com/urun/hediyelik-esya
Hediye Kutusu Yapma 00:33
Hediye Kutusu Yapma 276 izlenme - 4 yıl önce hediyekutucu.com isimli alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
Erdem Kardeşler Hediyelik Eşya Billuriye Avize Ve Tüp Etlik Ankara Ayvalı 00:51
Erdem Kardeşler Hediyelik Eşya Billuriye Avize Ve Tüp Etlik Ankara Ayvalı 314 izlenme - 6 yıl önce ERDEM KARDEŞLER HEDİYELİK EŞYA AVİZE VE TÜP ANKARA ETLİK AYVALI KECİÖREN AYVALI CAD 80/B DE 18 YIL AYVALI VE ETLİK TE BİZİ TERCİH ERDEN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE EN KISA VE KALITELİ HİZMETİ VERMEKTEN GURUR DUYORUZ TEL SİZDEN HİZMET BİZDEN TÜP GAZ TOTAL GAZ VE HERTÜRLÜ TÜPLERİNİZ DEYİŞTİRİLİR TELEFON ETMENİZ YETERLİDİR İŞ TEL 3254130 CEP 05555041968 05374897723 HAYATİ ERDEM VE KARDEŞLERİ
Güneş Enerjili Hediyelik Dekorluk Süs Oyuncak 00:26
Güneş Enerjili Hediyelik Dekorluk Süs Oyuncak 516 izlenme - 8 yıl önce güney dekor
Hediyelik Odun İmalatı - 2 Ayak 2 El 04:19
Hediyelik Odun İmalatı - 2 Ayak 2 El 183 izlenme - 3 yıl önce Odunu ilkel yöntemlerle, 2 el ve 2 ayak yardımıyla 4 dakikada hediyelik eşyaya dönüştürüyor. Emeğe saygı.
Sihirli Manyetik Dunya Küre-C şekilli Manyetik Işıklı Uçan Küre Dünya 00:12
Sihirli Manyetik Dunya Küre-C şekilli Manyetik Işıklı Uçan Küre Dünya 196 izlenme - 3 yıl önce Link: https://www.youtube.com/watch?v=DI6JPZe07R4 Manyetik Dönen Dünya C şekilli Manyetik Işıklı Uçan Küre Dünya Evinize, ofisinize ve masanıza şıklık katacak bir aksesuara sahip olmayı kim istemez! Misafirlerinizi, ailenizi veya arkadaşlarınızı şaşırtın. Havada kendi kendine duran bir cisim ilginizi neden çekmesin. Şık tasarım ve arka plan ışığı ile hem bir aksesuar, hemde bir gece lambası özelliği ile sizin ve sevdikleriniz için bulunmaz bir hediye alternatifi. Dünya havada manyetik bir alanda duruyor, renkli ışığı ile de oldukça dekoratif. Ufak bir dokunuşta dünyanız belirli bir süre dönmeye başlar. Ürün Özellikleri: Küre Rengi: Koyu mavi Işık: 4 adet çok renkli arka ışık Taban: Siyah plastik taban Güç: 12V, 240V duvar adaptörü Ürün boyutu: 18 x 8,5 x 17 cm Küre Çapı: 7 cm Kutu Boyutu: 22,5 x 22,5 x 13,5 cm Paket içeriği: 1x Küre 1x C şekli baz 1x Güç kablosu
Hediye Kutusu Yapma 00:19
Hediye Kutusu Yapma 168 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
Hediye Kutusu Yapma 00:17
Hediye Kutusu Yapma 161 izlenme - 4 yıl önce Hediye Kutucu alışveriş sayfasında ahşap kutudan, kadife kutuya, kemik kutudan sevimli hediye kutusuna ve deniz kabuğu kutusuna kadar yüzlerce çeşit hediye kutusu bulunmaktadır. Müşterilerine güvenli alışveriş olan128 Bit şifreleme ile güvenli alışveriş imkanı sunan sitede tüm kredi kartlarına 6 taksit ve aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.
ilke mermer isimlik ( gurup gece yolcuları) 01:52
ilke mermer isimlik ( gurup gece yolcuları) 297 izlenme - 9 yıl önce firmamızca üretilmiş olan mermerlerin türkü eşliğinde sunumunu yaptık umarım beğenirsiniz. şikayet önerilerinizi bildirirseniz sevinirim. ilke mermer
Kumdan Turizm 08:39
Kumdan Turizm 131 izlenme - 4 yıl önce Bayilikler Verilecektir vizyon Görsel Ürünler Tel:+90 ( 312 ) 435 53 35 www.vizyongorsel.com & Www.kumdan.com.tr kum Akar Akılda Kalır - Sihirli Kumlar - Kumdan Turizm
Olum bak git - videosundaki işçi hediyelik evi kabul etmedi 03:00
Olum bak git - videosundaki işçi hediyelik evi kabul etmedi 182 izlenme - 6 yıl önce Oğlum Bak Git filmini beyaz perdeye aktaran yapımcı Ercan Narinç, videodaki işçiye ev almak istediğini ancak işçi Selçuk Olay
Hediyelik Yastık 04:13
Hediyelik Yastık 175 izlenme - 9 yıl önce bu klip ürünlerimizin slayt gösterimidir sizde facebook sayfanızdan arama mödülüne hediyelik yastık yazıp orada çıkan üç sayfada bize ait olup sizde dilerseniz ister üye olurunuz ister gezninip bakarsınız sizde beğendiğiniz ürün olursa iletişime geçmek için bize de facebok aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz http://hediyelik-yastik.tr.gg/
Yumurtaları Özel Hediyelere Dönüştürüyor 02:59
Yumurtaları Özel Hediyelere Dönüştürüyor 73 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yumurta Kabuğu Oyma Sanatı Ustası Hamit Hayran'ın çalışma görüntü detayları- Yapılan yumurtalardan görüntüler- Hamit Hayran ile röportaj Yumurtaları özel hediyelere dönüştürüyor- Yürüme engelli olmasının ardından yumurta kabuğu oymayı uğraşısı haline getiren Hamit Hayran, katıldığı bir yarışma programının ardından ilgi gören bu el sanatını öğretmeye başladı-Hint bülbülü, devekuşu, tavuk yumurtalarını isteğe bağlı özel hediyelere dönüştüren Hayran, birçok yerden sipariş alıyor- Hayran: "Harcadığımız emek aldığımız ücreti karşılamıyor ama bizim amacımız güzel, hassas ve kırılgan olan bu sanatın Türkiye'de yaygınlaşması" SONER AKSAKAL - Yürüme engelli olmasının ardından yumurta kabuğu oyma işçiliğini uğraşı haline getiren Hamit Hayran, katıldığı bir yarışma programının ardından ilgi gören bu el sanatının öğreticisi oldu.
Hediyelik çikolata doğum günü süsleri 01:02
Hediyelik çikolata doğum günü süsleri 59 izlenme - 1 yıl önce Partistore doğum günü süsleri kişiye özel süsler, kişiye özel çikolata, hediyelikler, parti malzemeleri ve parti süsleri.. www.partistore.com
Hediyelik Kupa 03:18
Hediyelik Kupa 427 izlenme - 9 yıl önce hediyelik kupa bardak
Gümrük İstanbul A.ş 04:16
Gümrük İstanbul A.ş 82 izlenme - 4 yıl önce Hediyelik Eşya Oyuncak Toptan Perakende Satışı Da Vardır değirmenönü Mahallesi Mimar Sinan Caddesi. No:43 D Denizli/merkez Cep: 0 506 437 57 35