Hoşgeldiniz!

hedo

Hidayet Türkoğlun Dan Kobe Bryant A Osmanli Bloğu. 00:28
Hidayet Türkoğlun Dan Kobe Bryant A Osmanli Bloğu. 7.356 izlenme - 9 yıl önce hidayet türkoğlu hedo türkoğlu kobe bryant orlando magic la lakers --- http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1156251900013&ref=nf
Hido Dan Kobe Ye Müthiş Blok 01:00
Hido Dan Kobe Ye Müthiş Blok 6.726 izlenme - 9 yıl önce nba deki gururumuz hidayet türkoğlundan final serileri 3.maçında hafızalarımızdan çıkartamayacağımız o blok buyrun izleyelim ve paylaşalım.
Hedo Türkoğlu Efsane 'Ball' Röportajı (Ayar İçerir) 01:01
Hedo Türkoğlu Efsane 'Ball' Röportajı (Ayar İçerir) 400 izlenme - 3 yıl önce Eski ve bi ara amerika da baya 'taşak' malzemesi olmuş olan bu röportajda muhabir amcamız Hidoya maç performasını sorar, Hedo koça ve takım arkadaşlarına ayarın kralını vermiştir kısaca ball diyerek 'eger top bende ise ortalığın amına korum' gibisinden ama muhabir amcamız o kadar zeki olmadığından bu söz üzerine 5-6 saniyelik bi southpark sessizliği oluşur. -what was different for you tonight in terms of just setting the tone with your game in this game? -ball............... -...........the ball in your hands and you did a lot with it? -i have got nothing else to say. -you've got the the ball in your hands and you made it place? -yes sir! -thank you. -thank you! -alright hedo turkoglu.
Hidayet Türkoğlu'nun Ne Dediğini Keşfetme Yarışması 01:37
Hidayet Türkoğlu'nun Ne Dediğini Keşfetme Yarışması 336 izlenme - 3 yıl önce Hidayet Türkoğlunun kompleks cümlerlerini anlıyamayan amerikalılar bununla ilgili bir televizyon programı yapmışlar. "Hedo ne dedi ?" adındaki programda insanlar hidayetin ne demek istediğini çözmeye çalışıyorlar.
Hido'nun Garip Takıntısı 01:05
Hido'nun Garip Takıntısı 185 izlenme - 3 yıl önce La Clippers'a geçen NBA'deki gururumuz Hidayet Türkoğlu'nun sürekli olarak parmaklarını yalaması dikkatlerden kaçmamış.
Hidayet Türkoğlu - Maddi Manevi Laylay Ooo Türkiye 02:09
Hidayet Türkoğlu - Maddi Manevi Laylay Ooo Türkiye 230 izlenme - 3 yıl önce 1 haftadır ömür törpüsü şeklinde avrupa şampiyonası izleyip kederlendim. belki bir çok insana basketbolu sevdiren hidayetin bir çok basketbolseveri çıldırttığını ülkece görüyoruz gibime geldi sonrasında çoğu insan gibi benim aklıma maddi manevi heyooo diye başlayan açıklama geldi. üzüyorsunuz bizi 12 dev adam yapmayın!
NBA Tarihinin En Güzel Buzzer Beater Seçmeleri -1 04:11
NBA Tarihinin En Güzel Buzzer Beater Seçmeleri -1 190 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle Buzzer Beater kavramı basketbol maçlarında süre dolarken kaydedilen sayı anlamına geliyor. işte bunlardan bazıları efendim içlerinde kimler yok ki alkışlarınızla..
hedo turkoglu game winner vs celtics 00:47
hedo turkoglu game winner vs celtics 145 izlenme - 6 yıl önce hidayet türkoğlu kritik an..
hedo turkoglu 00:57
hedo turkoglu 75 izlenme - 6 yıl önce hedo turkoglu
magic overtime show 7 segment 1a 07:11
magic overtime show 7 segment 1a 74 izlenme - 7 yıl önce