Hoşgeldiniz!

Heil Videoları İzle

Nazi Refleksi 00:07
Nazi Refleksi 5.209 izlenme - 8 ay önce Almanya'da arabalarıyla seyahat eden iki kişiden erkek olanı, akli dengesi bozuk yahut cidden Neonazi bir adama "Kamerad!" (Yoldaş!) diye sesleniyor ve adam "Heil Hitler!" cevabını veriyor.
Adolf Hitler Sieg Heil 00:10
Adolf Hitler Sieg Heil 4.830 izlenme - 8 yıl önce heil hitler
Adolf Hıtler 01:02
Adolf Hıtler 2.658 izlenme - 7 yıl önce
Heil Hitler Diye Diye Dükkana Girmek 00:45
Heil Hitler Diye Diye Dükkana Girmek 497 izlenme - 8 ay önce Nette rastgele karşıma çıkan ve gerek konuşmalar gerekse karakterler olarak oldukça komik hatta bir ara bunlar Türk mü dediğim kısa bir sahne.
Rammstein Waidmanns Heil [hq] 03:30
Rammstein Waidmanns Heil [hq] 973 izlenme - 6 yıl önce
Hitler Almanyası'ndan Çok Özel Renkli Görüntüler! (Nazi İmparatorluğu) 04:06
Hitler Almanyası'ndan Çok Özel Renkli Görüntüler! (Nazi İmparatorluğu) 679 izlenme - 2 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'ndan kolu kanadı kırılmış çıkan Almanya'da halk perişandı. İmparatorlukları dağılmış, orduları aşağılanmış, kendileriyse, ağır savaş tazminatları yüzünden açlığa mahkum edilmişti. Ülkedeki perişanlıkla birlikte kaos ve ümitsizlik de artıyordu. Halk, adeta mucizevi bir kurtarıcı bekliyordu. Onlara eski şaşalı günlerine götürecek, büyük utanca son verecek bir kurtarıcı. Bekledikleri çıka geldi. Adolf Hitler ismindeki asker eskisi, "Düşün peşime! Size bin yıl yaşayacak bir imparatorluk kuracağım!" dedi. Kurdu da: Yeni bir dünya savaşına ve 60 milyon insanın ölümüne neden olan Nazi İmparatorluğu'nu...
Sieg Heil - Nazi Selamı 00:34
Sieg Heil - Nazi Selamı 396 izlenme - 2 yıl önce sitemizdeki israil lobisinin hoşuna gitmeyeceğini düşünerek yükledim sieg heil!
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 08:57
Adolf Hitler'in Mahkeme Duruşmaları ve Avukatsız İkna Kabiliyeti 532 izlenme - 2 yıl önce Hitler: The Rise Of Evil / Hitler: Kötülüğün Yükselişi adlı 2003 yapımı filmden bir alıntı. Hitler'i görüşü ve siyasi bakımından fazla sevmem fakat video cidden güzel ve etkileyici. Bir gün basarlarsa yuvanızı sovyetler, hiç üşenmeyin öldürün kendini hemen!
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal'ın Hitler Konuşması 02:16
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal'ın Hitler Konuşması 492 izlenme - 2 yıl önce L&M dizisinin 1.sezonun dışında açık ara en iyi olduğu bölümlerden biridir 48 bölüm.Ve bölümün en iyi sahnelerinden beri Erdal Bakkal'ın Hitler konuşması..İzleyelim..
Sieg Heil! 00:24
Sieg Heil! 243 izlenme - 2 yıl önce Alman komedyen, oyuncu ve conférencier yani konuşmacı Jonny Buchardt, Köln'de sahnede. Yıl 1973. Ambiyansı yoklamak için başlıyor tezahürat ettirmeye: "Zinge zange zinge zange!" - "Hop hop hop!" "Zinge zange zinge zange!" - "Hop hop hop!" "Hip hip!" - "Hurraaa!" "Hip hip!" - "Hurraaa!" İzleyiciler iyice gaza gelmiştir, tutana aşk olsun: "Sieg!" - "Heil!" Malumunuz üzere "Sieg heil!" Hitler'in sözüdür. Jonny izleyicileri utandırmaya devam eder: "Olacak iş değil. Neymiş... Bu kadar fazla eski yoldaş var demek bu akşam aramızda."
Naziler - UFO Komplosu 43:59
Naziler - UFO Komplosu 127 izlenme - 2 yıl önce 7 haziran 1945 tarihli new york times gazetesindeki haber şöyleydi: "uçan daireler bir gizli silahtır. Almanlar tarafından üretilmiş ve ülkenin batı sınırında ortaya çıkmıştır. Amerikan hava kuvvetlerinin verdiği bilgiye göre , almanya göklerinde uçan gümüş balonlar görülmüştür.Hatta bunların bazıları neredeyse saydam yapıdadır."
Alman Eğitim Sistemi Niyeti Bozarsa 01:21
Alman Eğitim Sistemi Niyeti Bozarsa 235 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'ın yapmış olduğu komikli şakalı videolardan bir tanesi daha..Bu sefer konusu Almanların tarihçesini mizahsen şekilde aktaran Efe Aydal'ı izliyoruz.. Müzik: Red Alert - Hell March
Antaeus - Blood War Three 04:15
Antaeus - Blood War Three 147 izlenme - 9 yıl önce
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 43:36
Gizli Ajanlar - Dazlak Operasyonu (43 Dk) 43 izlenme - 2 yıl önce Dedektif Matt Browning'un dazlakların arasına girip yaptığı operasyonu izliyoruz,iyi seyirler.