Hoşgeldiniz!

Heisenberg Videoları İzle

Breaking Bad - Hapishane Katliamı 02:35
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 4.453 izlenme - 11 ay önce Breaking bad'in 5. sezon 8.bölümünden efsane bir sahne.
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 04:58
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 1.885 izlenme - 2 yıl önce Walt'un Jesse'nin intikamını alışını içinde barındıran video. Burada Walter yine reyizliğini kanıtlıyor ve taşşaklı bir adam olduğunu tekrar gözler önüne seriyor."This is not meth." repliğinin söylendiği ve "Heisenberg" isminin ilk defa telaffuz edildiği sahnedir. Yoğun kimya ve para içerir.
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 05:48
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 1.674 izlenme - 2 yıl önce Tren soygunundan ele geçirdikleri Metilamin'i (Bknz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177095/breaking-bad-tren-hortumlama-sahnesi) Mike’ın satmaya çalıştığı bağlantısıyla anlaşmaya çalışılıyor fakat çete, Metilamin'in tamamını ve mavi malın piyasan çekilmesi durumunda bu anlaşmayı yapacaklarını söylüyorlar. Walter White ise bu teklifi beğenmez ve çeteyle görüşmeye karar verir.
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 02:41
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 1.451 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar diziden replikler kullanarak şaka yapmaya kalkmış ama gel gör ki Breaking Bad'den habersiz bir kitleye denk gelmişler.Bu yüzden tepkiler napıyor bu amk salağı gibisinden.Yalnız Jesse'yi taklit eden adamın sesi mükemmel.Son olarak adetullahtandır orospu Skyler.
Breaking Bad - Jane'in Ölümü 03:42
Breaking Bad - Jane'in Ölümü 940 izlenme - 2 yıl önce --SPOILER-- Jesse'nin kız arkadaşı, tatlılık abidesi Jane olan bitenleri öğrenip Heisenberg reyizi arar ve 480,000 $'ı kendilerine hemen getirmesini ister. Mr. White bu duruma öfkelenip bir bara gider ve tesadüfen Jane'in babasıyla tanışıyor. İki abimiz aile hakkında dertleşirler ve White Jesse'yle konuşmaya gider. Fakat evde karşılaştığı manzara beklediği gibi değil. --SPOILER-- Özledik be reyiz !
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 03:43
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 1.216 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in 2. sezonunda çıkan şarkı dizinin nasıl bir zeka ekibi tarafından yazıldığını gösteriyor videoyu izleyecek olan arkadaşlar 2. sezonda daha 4. ve 5. sezonda neler olacağını yazmışlar gösteriyorlar saygı duydum.
Breaking Bad - Walter Reis in Skyler'a Kestiği Racon (Remix) 02:06
Breaking Bad - Walter Reis in Skyler'a Kestiği Racon (Remix) 613 izlenme - 2 yıl önce Efsanevi dizi Breaking Bad'in en can alıcı sahnelerinden olan Heisenberg reyizin Skyler a kestiği raconun muhteşem remix haliyle karşınızda..sitede olmadığını görünce ekleyeyim dedim..iyi dinlemeler !
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 13:24
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 623 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Walter'ın 5 sezon boyunca geçirdiği evrimi anlatan videodur. Tarafımca çevrilmiştir.Video bryan cranston tarafından seslendirilmiştir. Aşırı derecede spoiler içerir. Diziyi bitirmeyenin izlememesi tavsiye olunur.
Breaking Bad - Walter White Sinir Krizi 03:21
Breaking Bad - Walter White Sinir Krizi 560 izlenme - 2 yıl önce Walt, Gus’ı korumak için harekete geçer. Ancak onun yeni planını öğrenince farklı şekilde hareket etmeye mecbur kalır. Skyler’ın Ted Beneke’nin finansal problemlerini çözmek için verdiği uğraş sonuç vermeyince o da farklı yollara başvurur. Walt ailesini de yanına alıp kaçma planları yaparken, kimlik değiştirme vb. masraflarını karşılacağı paranın büyük bir kısmını Skyler ted’e vermiştir. Bu olaydan sonra Walter White ölmüştür, o artık Heisenberg’dir.
Bryan Cranston ile Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 00:42
Bryan Cranston ile Julia Louis Dreyfus'un Öpüşmesi - 66. Emmy Ödülleri 624 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin takınızı Heisenberg reyizin Ayhan Işık tipiyle öpüşmesi ve sonrası Jimmy Fallon'ın araya girişi ile unutulmazlar arasına girecek anlar yaşandı. İyi seyirler yo...
Jesse Pinkman - What Up Biatch - Ft. Heisenberg 02:31
Jesse Pinkman - What Up Biatch - Ft. Heisenberg 398 izlenme - 2 yıl önce Bir Breaking Bad sever tarafından yapılan çalışma. BB remixlerinden en hoşuma gideni sizinle paylaşmak istedim.
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 03:39
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 321 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in sonunu Bryan Cranston un daha önce rol aldığı Malcolm in the Middle'a bağlayarak alternatif bir son hazırlamışlar. Keyifli Seyirler.
Walter White'tan Heisenberg'e Kırılma Anı (Breaking Bad) 01:56
Walter White'tan Heisenberg'e Kırılma Anı (Breaking Bad) 317 izlenme - 2 yıl önce Walter'ın, karısının (O. Skyler) paraları Benekey'e (Skyler'ın uzatmalı sevgilisi) verdiğini öğrenmesi üzerine kafayı yediği, Joker'e bağladığı sahneyi izliyoruz. Sahnenin gerçekten etkileyici, oyunculuk on numara. Resmen bir anda Walter White gidiyor, Heisenberg geliyor. Alkışlayarak izliyoruz.
Breaking Bad Walter White / Heisenberg - Türk Versiyonu 00:06
Breaking Bad Walter White / Heisenberg - Türk Versiyonu 279 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad dizisi ile hayatımıza giren Walter White nam-ı diğer Heisenberg türkiye'de yaşasaydı, ne pişirirdi?
Walter White'ın Mutfak Lavabosuna İşemesi 00:56
Walter White'ın Mutfak Lavabosuna İşemesi 218 izlenme - 2 yıl önce Skyler'ın kezbanlaşıp Walt reisi odaya almaması üzerine adamağız mesanesini mutfak lavabosuna boşaltıyor. İzlediğimde bayağı şaşırdığım bir sahneydi ve şu içerik sayesinde aklıma yeniden düştü. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176043/pizza-mutfaginda-lavaboya-isemek
Fizigin Dahileri 1927 Solvay Konferansı 02:46
Fizigin Dahileri 1927 Solvay Konferansı 285 izlenme - 2 yıl önce Modern atomun tarifinde altın yılların yaşandığı bir yıldır 1927 yılı. Dönemin en önemli bilim adamları E. Schrödinger, W. Pauli, W. Heisenberg, R.H. Fowler, L. Brillouin, H.A. Kramers, P.A.M. Dirac, A.H. Compton, L. de Broglie,N. Bohr; I. Langmuir, M. Planck, M. Skodowska-Curie, A. Einstein ve adını sayamadığım bir çok bilim adamı atomun tarihinin yazıldığı 5. Solvay konferansında toplanmışlardır. Bugün bile bir çok kişinin adını dahi duymadığı Heisenberg belirsizlik ilkesi ve Schrödinger atom dalga bulutu teorilerini tartışmışlardır. Tartışanın galibi tabi bilim olmuştur ama Einstein ve desteklediği Schrödinger büyük bir hezimet yaşamışlar ve Heisenberg,Bohr ve tayfası karşısında kaybetmişlerdir. Einstein bir haftalık konferans süresince Bohr'a sürekli ter döktürmüş ama sonuçta vazgeçmek ve yenilgiyi kabullenmek zorunda kalmıştır.Ne bu günden önce nede bu günden sonra fizik böyle bir deha grubunu bir arada görmemiştir. İyi seyirler efendim.Buda hatıra fotografıdır. http://i.imgur.com/ifAMi.jpg
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 08:06
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 222 izlenme - 2 yıl önce Charles Darwin’in yaşasaydı parmakla “Bakın, bu adam da Evrim Teorisi için beklediğiniz örnek değilse ben bu işi bırakıyorum.” diye göstereceği Walter White’ın değişimi sekiz dakikaya sığdı. Kendini bir sinema bağımlısı olarak tanıtan Fransız sanatçı Alexandre Gasulla, Breaking Bad için muazzam bir video hazırladı. Video, Walter White’ı oynamayan adeta Walter White olan Bryan Cranston’ın sesinden Ozymandias’ı duymamız ile başlıyor. Ardından dizi hakkında yazının devamı gibi kucak dolusu spoiler başlıyor. Bölüm başlarından gördüğümüz, ancak sezon sonunda anlam verebildiğimiz görüntüler bir araya geliyor. Walter White kanser olduğunu öğreniyor, Heisenberg kanserin nüksettiğini öğreniyor ve muazzam bir dizi sona yaklaşıyor. İçinizde bir boşluk gibi duran Breaking Bad’in yokluğunu biraz olsun bu video ile dindirebilirsiniz.
Breaking Bad'den Kesitler 02:05
Breaking Bad'den Kesitler 140 izlenme - 2 yıl önce Özlemimizin her geçen gün arttığı dizi, Breaking Bad'den ufal bir kesit. Walter, Jesse, Mike, Hank, Saul... Hepsi ayrı birer efsaneydi. Season 3 Episode 8 : "I See You"
Ulan İstanbul - Breaking Bad ile Taşak Geçmesi 04:04
Ulan İstanbul - Breaking Bad ile Taşak Geçmesi 207 izlenme - 2 yıl önce Kanal d ekranlarında her pazertesi akşamı yayınlanan ulan istanbul isimli dizi dünkü bölümünde breaking bad ve heisenberg reyisle taşşak geçmelerini izliyoruz efem.
Evrim Ağacı - Heisenberg'ün Belirsizlik İlkesi'ni Anlamak 03:01
Evrim Ağacı - Heisenberg'ün Belirsizlik İlkesi'ni Anlamak 103 izlenme - 2 yıl önce Videoyu izledikten sonra bu ne böyle hiçbirşey anlamadım diyebilirsiniz ama kulak aşinalığınız olsun ve hoşuna giden arkadaşlara referans olsun istedim. Bu insanların yaptıklarına veritasium kanalı ile ulaşabilirsiniz.
Breaking Bad Finali - Tepki 01:53
Breaking Bad Finali - Tepki 148 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad için fanlarının finale verdiği tepki.Biraz geç oldu ama çok hoşuma gitti finale yakışır tepkiler vermişler.Pembe tişörtlü elemana dikkat...
Heisenberg'e Saygı Duruşu 08:06
Heisenberg'e Saygı Duruşu 88 izlenme - 2 yıl önce Efsaneler arasında başı çekenlerden biri Breaking Bad. Heisenberg'e saygı duruşu niteliğindeki bu video uzunluğuna bakılmaksızın izlenmeli. Nereden nereye geldik ulan vay be denilmeli. All Hail The King! HD https://www.youtube.com/watch?v=M4ag8zVOjN4
Breaking Bad - Black 04:03
Breaking Bad - Black 116 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar BB'ye yapılmış en güzel videodur NET.Müzik Ve Videonun uyumu mükemmel.''Grable424'' isimli youtube userine çok teşekkür ediyoruz.''Lan ne diziydi be tekrar mı başlasam'' diye düşünme yada ''oç skyler'' deme isteği uyandırabilir. Şarkı: Kari Kimmel-BLACK 720p Olarak daha iyi kalitede izlemek isteyenler için(Önerilir): http://youtu.be/0cZfj9l-aVo İyi seyirler Yo!
Walter White Ölümü 02:11
Walter White Ölümü 9 izlenme - 2 ay önce All Bad Things Must Come To An End Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976 "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."
Walter White'ın Biber Gazı ile İmtihanı 02:32
Walter White'ın Biber Gazı ile İmtihanı 56 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in efsanevi anti-kahramanı Walter White nam-ı diğer Heisenberg, çokta yabancı olmadığımız biber gazına maruz kalıyor. Her yer Albuquerque, her yer Metamfetamin!