Hoşgeldiniz!

helena bonham carter

Dövüş Kulübü Fragman 02:30
Dövüş Kulübü Fragman 104.261 izlenme - 4 yıl önce Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk'un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club'da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla'yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack'in ve Marla'nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack'ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack'in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler'ın yanına taşınır. Tyler'ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
Sweeney Todd Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 02:30
Sweeney Todd Fleet Sokağının Şeytan Berberi Fragman 19.771 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen koltuğunda Tim Burton'ın yer aldığı, başollerinde Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, ve Sacha Baron Cohen gibi isimlerin yer aldığı Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi filminin resmi fragmanı.
Zoraki Kral Fragman 02:27
Zoraki Kral Fragman 15.212 izlenme - 4 yıl önce Kardeşinin feragat etmesiyle gönülsüz bir şekilde tahta geçen Kral VI. George, kekemelik sorununu yenmek için Lionel Logue adlı bir konuşma terapisti tutar.
The Young and Prodigious Spivet Fragman 01:49
The Young and Prodigious Spivet Fragman 3.642 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Helena Bonham Carter, Robert Maillet, Niamh Wilson gibi isimlerin yer aldığı macera dram türündeki The Young and Prodigious Spivet filminin resmi fragmanı.
Manzaralı Oda Fragman 02:51
Manzaralı Oda Fragman 2.127 izlenme - 4 yıl önce Olaylar 20. yüzyılın hemen başında İngiltere'de Edward çağı hüküm sürerken geçer. Lucy Honeychurch (Helena Bonham Carter) akranı olan bütün kibar İngiliz kızlarının yaptığı gibi zoraki bir Avrupa turuna gönderilir. Bu turlarda genç kızların yanında mutlaka yaşlı bir kadın refakatçi olmaktadır. Bu seyahatte de Lucy'nin refakatine evde kalmış yaşı geçkin kuzeni Charlotte Bartlett (Maggie Smith) verilmiştir. İtalya'ya geldiklerinde bir süreliğine Floransa\'da bir pansiyonda oda tutarlar. Burada başka İngiliz gezginler de vardır.Pansiyonda oda komşuları olan Bay Emerson
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 01:24
Dövüş Kulübü Kurallar - Fight Club Rules 921 izlenme - 2 yıl önce Post ejaculation syndrome yaratan nadir filmlerden Dövüş Kulübünün unutulmaz 8 kuralı... Admin Notu: İçerik sahibi Polattcan'ın katkılarıyla ses problemi giderilmiştir.
Sevimli Afrodit Fragman 00:28
Sevimli Afrodit Fragman 1.654 izlenme - 4 yıl önce Filmde Woody Allen Yunan tragedyalarına öykünüyor. Çocuk sahibi olmaya karar veren Lenny ve Amanda, Max adında bir çocuğu evlat edinirler. Zaman geçtikçe Max’in bir dahi olduğu ortaya çıkar ve Lenny çocuğun ailesinin peşine düşer... Bu dehanın biyolojik ailesinin de en az bu kadar zeki olacağı yanılgısına düşen Lenny, Max’in annesinin Linda Ash adında yarı zamanlı porno yıldızı ve bir fahişe olduğunu öğrenince şaşkınlığını gizleyemez
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:32
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 2.722 izlenme - 4 yıl önce Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, Jerry Bruckheimer’ın yeni filmi ‘The Lone Ranger’ için tekrar bir arada! Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, ruhani savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
sweeney todd - epiphany 03:04
sweeney todd - epiphany 2.968 izlenme - 9 yıl önce welcome to the grave!!
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 00:56
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 1.319 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu Kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin Yolun Sonu isimli sahnesi.
The Wings Of The Dove Fragman 02:11
The Wings Of The Dove Fragman 974 izlenme - 4 yıl önce Zengin teyzesiyle birlikte yasayan Kate Croy orta sınıftan gazeteci Merton Densher’la gizli saklı bir ilişki yürütmektedir. Olayı farkeden teyzesi ya param ya o diyerek durumu açıkça ortaya koyar. Ne paradan ne de sevgiliden vazgeçebilen Kate çareyi sinsice kurduğu planlarla bulmaya çalışır.
Howards End Fragman 02:01
Howards End Fragman 718 izlenme - 4 yıl önce Viktoryalı aristokrat kapitalistlerin (Wilcoxlar) hayatta tek ilgilendikleri şey para. Daha hümanist burjuvaların (Schlegeller) ise insani durumlarla ilişkileri daha yoğun. İşçi sınıfı ise yaşam mücadelesi veriyor. Aristokrat erkeklere aşık olan iki kız kardeş, Helen (Helena Bonham Carter) ve Margaret (Emma Thompson) Schlegel aile tarafından reddediliyor. Margaret aristokrat ailenin annesiyle arkadaş oluyor ve böylece 'Howards End' malikanesinde yıllarca sürecek bir trajedi başlamış oluyor
Dövüş Klubü Marla 03:27
Dövüş Klubü Marla 629 izlenme - 5 yıl önce
Büyük Balık - Big Fish - Fragman (2003) 02:16
Büyük Balık - Big Fish - Fragman (2003) 379 izlenme - 2 yıl önce William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 01:21
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 813 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin içinde yer aldığı Maskeli Süvari filminin sevimli atı Hi Yo Silver'ın kamera arkası.
Enid fragman 01:11
Enid fragman 394 izlenme - 4 yıl önce 20. yüzyılın başlarında yaşamış ünlü İngiliz çocuk kitapları yazarı Enid Blyton\'ın özel hayatından bir kesit… Bu tarihi kişiliğe hayat veren ünlü aktris Helena Bonham Carter, performansıyla BAFTA\'ya aday olmuştu. Blyton\'ın ilk kocası, hikayelerini gönderdiği yayımcısı Hugh Pollock\'tır (Matthew Macfadyen). İki çocuğa rağmen Blyton\'ın bencil davranışları Hugh\'ün alkole ve sonra da başka kadınlara sürükler. Boşanmalarının ardından genç kadın, cerrah Kenneth Waters (Denis Lawson) ile evlenir. 2 Dünya Savaşı sona erdiğinde Blyton artık ününün doruğundadır...
Penis Şarkısı - Fight Club 01:33
Penis Şarkısı - Fight Club 287 izlenme - 2 yıl önce Efsane film Fight Club'ın (Dövüş Kulübü-1999) başrol oyuncuları Edward Norton ile Brad Pitt'in seslendirdikleri şarkıyı filmden sahneler eşliğinde dinleyeceğiz. Bu seyredeceğimiz video, filmden silinmiş bir sahne olabileceği gibi oyuncuların eğlenmek için çektikleri bir videoda olabilir. Ama ikinci olasılık daha ağır basıyor gibi... Bu videoyu nasıl buldum?: Seyredenler bilirler, filmde Tyler Durden (Brad Pitt) çalıştığı sinemada filmlerin arasına pormografik görüntüler ekleştiriyordu. Filmin yönetmeni David Fincher de tıpkı tyler gibi filmin sonunda çok kısa bir süre görünen penis görüntüsü koymuştu. İşte siteye yüklemek için o sahneleri ararken bu videoyu buldum. Ama aradığım sahneleri bulamadım artık filmi indirip ordan keserim.
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 01:30
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 585 izlenme - 4 yıl önce Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Fight Club - Fragman 02:22
Fight Club - Fragman 184 izlenme - 2 yıl önce Ölmeden önce izlemeniz gereken film abartısı yapmaya gerek yok. Sesini sinemalarda değil de sonrasında duyuran bir filmdir. Dövüş Kulübü.Sanırsam anlayan herkesin ilk 3ündedir. The first rule of Fight Club is, you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is ...
Harry Potter'ın Setinde duygusal anlar son çekim günü - Altyazılı 02:43
Harry Potter'ın Setinde duygusal anlar son çekim günü - Altyazılı 495 izlenme - 4 yıl önce
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Televizyon Reklamı #1 00:21
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Televizyon Reklamı #1 376 izlenme - 4 yıl önce Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, Jerry Bruckheimer’ın yeni filmi ‘The Lone Ranger’ için tekrar bir arada! Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, ruhani savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Maskeli Süvari Fragman 4 01:42
Maskeli Süvari Fragman 4 256 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin resmi fragmanı.
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 02:06
Terminatör 4 - Kurtuluş Film Fragmanı 75 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2018. Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor. Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ. Mahşer Günü’nün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale). Dünya şimdi Connor’un hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın (Sam Worthington) ortaya çıkışı. Connor, Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direniş’i tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’in bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynet’e sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.
Maskeli Süvari - Tontonu Yakalama Sahnesi 00:47
Maskeli Süvari - Tontonu Yakalama Sahnesi 185 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer alacağı Maskeli Süvari filminin Tontonu Yakalama sahnesi.
Altmış Altı - Fragman 02:01
Altmış Altı - Fragman 56 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1966, yer İngiltere. Dünya kupasının heyecanı bütün İngiliz halkını sarmış durumda. Yahudi bir ailenin 12 yaşındaki oğlu küçük Bernie için ise hayatının en önemli günlerinden biri olan "erkekliğe adım günü"ne çok az kalmış durumda. Fakat Bernie'nin ailesi kendi işleri ve Bernie'nin yaramaz ağabeyi ile ilgilenmekten Bernie için bu çok özel olan gün önemini yitirmektedir. Daha da kötüsü, Bernie'nin erkekliğe adım günü İngiltere'nin dünya kupasındaki bir maçı ile çakışmaktadır. Zavallı Bernie'nin sabırsızlıkla beklediği bu önemli gün, acaba bir felakete mi dönüşecek?
Maskeli Süvari - Havai Fişek Gösterisi TV Fragman 00:16
Maskeli Süvari - Havai Fişek Gösterisi TV Fragman 60 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin Havai Fişek Göstersi başlıyor isimli televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Rufus Wainwright, Helena Bonham Carter, & Fiora Cutler - Unperfect Actor (Sonnet 23) 05:45
Rufus Wainwright, Helena Bonham Carter, & Fiora Cutler - Unperfect Actor (Sonnet 23) 10 izlenme - 9 ay önce Helena Bonham Carter, Rufus Wainwright, Martha Wainwright & Fiora Cutler - Unperfect Actor (Sonnet 23) [Audio] 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Rufus – "Take All My Loves - 9 Shakespeare Sonnets Wainwright" Album Tracklist: 01. Siân Phillips – Sonnet 43 – (01:12) 02. Anna Prohaska – When Most I Wink (Sonnet 43) – (04:55) 03. Rufus Wainwright & Marius de Vries – Take All My Loves (Sonnet 40) – (06:26) 04. Frally Hynes – Sonnet 20 – (00:51) 05. Anna Prohaska – A Woman’s Face (Sonnet 20) – (03:49) 06. Anna Prohaska – For Shame (Sonnet 10) – (03:12) 07. Peter Eyre – Sonnet 10 – (00:58) 08. Helena Bonham Carter, Rufus Wainwright, Martha Wainwright & Fiora Cutler – Unperfect Actor (Sonnet 23) – (05:45) 09. Carrie Fisher – Sonnet 29 – (01:01) 10. Florence Welch – When in Disgrace With Fortune and Men’s Eyes (Sonnet 29) – (03:08) 11. William Shatner – Sonnet 129 – (01:03) 12. Anna Prohaska – Th’Expense of Spirit in a Waste of Shame (Sonnet 129) – (02:48) 13. Jürgen Holtz, Rufus Wainwright & Christopher Nell – All dessen müd (Sonnet 66) – (08:22) 14. Rufus Wainwright – A Woman’s Face – Reprise (Sonnet 20) – (03:10) 15. Inge Keller – Sonnet 87 – (01:17) 16. Anna Prohaska – Farewell (Sonnet 87) – (06:27) Şarkı Sözleri (lyrics): As an unperfect actor on the stage, Who with his fear is put besides his part, Or some fierce thing replete with too much rage, Whose strength's abundance weakens his own heart; So I, for fear of trust, forget to say The perfect ceremony of love's rite, And in mine own love's strength seem to decay, O'ercharged with burden of mine own love's might. O let my books be then the eloquence And dumb presagers of my speaking breast, Who plead for love and look for recompense More than that tongue that more hath more expressed. O learn to read what silent love hath writ! To hear with eyes belongs to love's fine wit. As an unperfect actor on the stage, Who with his fear is put besides his part, Or some fierce thing replete with too much rage, Whose strength's abundance weakens his own heart; So I, for fear of trust, forget to say The perfect ceremony of love's rite, And in mine own love's strength seem to decay, O'ercharged with burden of mine own love's might. As an unperfect actor on the stage, Who with his fear is put besides his part, Or some fierce thing replete with too much rage, Whose strength's abundance weakens his own heart; So I, for fear of trust, forget to say The perfect ceremony of love's rite, And in mine own love's strength seem to decay, O'ercharged with burden of mine own love's might. As an unperfect actor on the stage, Who with his fear is put besides his part, Or some fierce thing replete with too much rage, Whose strength's abundance weakens his own heart; So I, for fear of trust, forget to say The perfect ceremony of love's rite, And in mine own love's strength seem to decay, O'ercharged with burden of mine own love's might. O let my books be then the eloquence And dumb presagers of my speaking breast, Who plead for love and look for recompense More than that tongue that more hath more expressed. O learn to read what silent love hath writ! To hear with eyes belongs to love's fine wit. O learn to read what silent love hath writ! To hear with eyes belongs to love's fine wit.