Hoşgeldiniz!

Helena Costa Videoları İzle

Kadın Teknik Direktör İlk İdmanına Çıktı 01:24
Kadın Teknik Direktör İlk İdmanına Çıktı 195 izlenme - 3 yıl önce Fransa Ligi Takımlarından Clermont Daha Önce Teknik Direktörlüğe Yine Bir Kadın Olan Helena Costa'yı Getirmişti. Ancak Costa Kısa Bir Süre Sonra İstifa Etmişti. Yerine İse Corinne Diacre İle Anlaşıldı Ve Kadın Teknik Direktör Resmen Görevine Başladı.
 Fransa 2. Lig Ekibine Kadın Teknik Direktör! 01:17
Fransa 2. Lig Ekibine Kadın Teknik Direktör! 49 izlenme - 3 yıl önce Fransa 2. Lig takımlarından Clermont önümüzdeki sezonda takımı çalıştırmak için Portekizli bir kadın teknik direktörle görüşmelere başladığını duyurdu. Anlaşma sağlanması halinde dünyada ilk defa bir kadın teknik direktör profesyonel bir erkek futbol takımının başına geçmiş olacak. Haber Portekiz'de ve dünyada bomba etkisi yaptı. Helena Costa adlı 36 yaşındaki bayan teknik direktör Benfica Kulübü'nün alt yapısında yetiştikten sonra halen Maynooth kadınlar futbol kulübünün başında hocalık yapıyor. Fransa 2. Liginde 14. sırada bulunan Clermont düşme hatının 6 puan gerisinde bulunuyor. Clermont başkanı Claude Michy takımının aldığı başarısız sonuçlardan dolayı geçtiğimiz hafta teknik direktör Régis Brouard'ın görevine son vermişti.
Kadın Teknik Direktör Helena Costa İstifa Etti 00:20
Kadın Teknik Direktör Helena Costa İstifa Etti 36 izlenme - 3 yıl önce Fransa İkinci Ligi takımlarından Clermont Foot'un başına geçen ay geçen Helena Costa, ani bir kararla görevinden istifa etti.
Kadın Teknik Direktör Helena Costa Basına Tanıtıldı 00:54
Kadın Teknik Direktör Helena Costa Basına Tanıtıldı 29 izlenme - 3 yıl önce Fransa İkinci Ligi takımlarından Clermont Foot, gelecek sezon takımı çalıştıracak olan Helena Costa'yı basına tanıttı.