Hoşgeldiniz!

hells

komik ve garip animasyonlar 04:31
komik ve garip animasyonlar 7.831 izlenme - 8 yıl önce
brothers in arms hell's highway 00:35
brothers in arms hell's highway 938 izlenme - 9 yıl önce manyak bi ayrıntı (: 1280x768 [wide screen high da oynyorm. bu ayrıntıyı görnce paylaşmak istedim.
Devils Lullaby (Motorsiklet Tutkunlarına) 03:10
Devils Lullaby (Motorsiklet Tutkunlarına) 301 izlenme - 3 yıl önce Boogaboo Music bünyesinde motor tutkunlarına ithafen yazılmıs, keyifli bir klip. İyi seyirler.
Hells Bells 05:13
Hells Bells 174 izlenme - 6 yıl önce
Gizli Ajanlar: Ivan Operasyonu 43:03
Gizli Ajanlar: Ivan Operasyonu 126 izlenme - 2 yıl önce Ölümüne Rekabet: Mongols Adını ünlü Moğol İmparatoru Cengiz Han'dan alan 1969'da Hells Angels'ın ırkçı yapısına karşı Hispanik kökenlilerin oluşturduğu Moğollar'ın Melek'lerle rekabeti, sadece motosiklet üzerinde değil, adliyelerde de sürdü. Derimontlarında ortalama 500 yama olan grup üyeleri uyguladıkları aşırı şiddetten dolayı montlarını kamusal alanda giydikleri takdirde derhal tutuklandılar. Onları başta Amerika olmak üzere tüm dünyaya tanıtan olay ise 2002 yılında meydana geldi.Hells Angels ve Mongols üyelerinin Amerika'nın en büyük ikinci otel ve kumarhanesindeki meydan okumaları dünya çapında yankı yaratacaktı. Artık savaş her yerdeydi. Özellikle Moğolların desteklediği BANDIDOS ( Almanya ) ile Almanya'da bir cephe açan "Melek"ler bu ülkede kendilerini yasaklatacak kadar yaralama ve cinayet olayına karıştı. Dört gizli ajanın kulübün içine sızarak illegal faaliyetleri raporladığı ve hazırlanan bu rapor üzerine 2008'de dünya çapında özel timlerle düzenlenen "Kara Yağmur" operasyonunda grubun lideri, Ruben "Doc" Cavazos başta olmak üzere 38 üst yönetici ve 160 kulüp üyesi tutuklanmıştı. 2010 yılında Almanya'nın Bremen kentindeki bazı Kürt grupları 'Moğollar'ın yeni bir bölümünü kurup Cehennem Melekleri'ne kafa tutmuştu. Gene o yıl Mustafa B.'nin saatte 290 kilometre hızla sürdüğü motoruyla ağaca çarpıp ölmesiyle polis kazadan kimsenin suçlu olmadığını üstüne basa basa duyurup olası çatışmaların önüne geçmeye çalışmıştı. 38 yaşında ve Kürt olan Mustafa B. nin ölümü Almanya'da her şeye rağmen gergin günler yaşanmasına sebep olmuştu. Moğolların Resmi Sitesi: http://adf.ly/KSgqj
AC/DC - Hells Bells 05:11
AC/DC - Hells Bells 43 izlenme - 3 yıl önce AC/DC grubunun ilk albümünün ilk parçasıdır, insana kendisini son ses dinlettirir iyi seyirler efendim.
belphegor - hell's amabassador 04:24
belphegor - hell's amabassador 41 izlenme - 7 yıl önce belphegor - hell's amabassador
AC DC  - Hells Bells (1980) 04:54
AC DC - Hells Bells (1980) 3 izlenme - 1 yıl önce Una de sus rolas de acdc. La pasaron ''Back In Black'', pues ya lo veía ganar un millón de dolares