Hoşgeldiniz!

hemzemin

Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 00:24
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 23.686 izlenme - 3 yıl önce Hemzemin Geçitte Uçan Jeep
Tren Arabayı Böyle Biçti 00:13
Tren Arabayı Böyle Biçti 3.505 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçitte uyarıları dikkate almayan araç sürücüsü dikkatsizliğini canıyla ödedi. O anlarda ise kameralar kayıttaydı
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 01:42
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 1.192 izlenme - 9 ay önce Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde hemzemin geçitte kara saplanan Tır'a yolcu treni çarptı. O anlar amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, kaza saat 11.30 sıralarında Veliköy hemzemin geçit üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Veliköy’den Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi istikametine seyir halinde olan Mahmut Özdemir yönetimindeki 01 DN 904 çekici plakalı TIR, Veliköy Hemzemin Geçit'i üzerinden geçmeye çalışıyordu. Sürücü kara saplanan TIR'ı kurtarmaya çalışırken, o esnada karşı yönden gelen 81726 sefer sayılı yolcu treni duramayarak TIR'a feci şekilde çarptı. Ahmet Hamdi Bildirir ve Sendi Kurtuluş isimli makinistlerin kullandığı yolcu treninin hızını azaltması sayesinde olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Kazada Tır ve dorsesi kullanılamaz hale gelirken, trende de ufak çapta maddi hasar meydana geldi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. =============================== Haber linki: http://www.iha.com.tr/haber-tren-tiri... İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 03:11
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 3.409 izlenme - 1 yıl önce Tayo Tayo bir sevimli otobüs. Bir hızlı bir yavaş dolaşır o yollarda. Hem sıkışık hem karışık oysa bütün yollar korkutmaz onu. Hatta karanlık bir tünelde bile hiç korkmaz dostları yanındayken.İşte yeni bir gün birlikteyiz. Dört sevimli küçük otobüs bakın birbirine nasıl yardımcı oluyor. Çocuklarımıza teşekür etmesini ve sabretmesini öğretiyorlar.
Dehşete Düşüren Kaza Kamerada 00:53
Dehşete Düşüren Kaza Kamerada 803 izlenme - 2 yıl önce Niğde’de hemzemin geçitte meydana gelen tren kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Kayseri’den Adana’ya giden yolcu treni, Niğde’deki bir hemzemin geçitte bariyerlerin çalışmaması sebebiyle otomobile çarptı. Kazada iki kişi hayatını kaybetti.
Tren TIR'ı Böyle Biçti 02:07
Tren TIR'ı Böyle Biçti 588 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçitte arızalanan TIR'a tren bütün hızıyla vurup paramparça ediyor. Bu feci kazayı izliyoruz.
Tren Limuzine Çarptı 04:05
Tren Limuzine Çarptı 208 izlenme - 1 yıl önce Tren hemzemin geçitte kalan limuzine böyle çarptı. ABD’nin Indiana eyaletinde bir limuzin hemzemin geçitte stop edince kaza da kaçınılmaz oldu. Hızla gelen yük treni, aracı adeta biçti.
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 300 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 184 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Düşük Zemin Duşakabin 03:57
Düşük Zemin Duşakabin 84 izlenme - 8 ay önce Düşük zemin banyolarda eşiksiz duşakabin uygulaması http://www.camdusakabin.com/ http://www.camdusakabin.org/ https://www.facebook.com/camdusakabin https://twitter.com/camdusakabin
demir yolu geçitleri 00:40
demir yolu geçitleri 626 izlenme - 5 yıl önce demir yolu geçitlerihemzemin geçitehliyet sınavına hazırlıkçetin büyükçınar sürücü eğitimi videosu http//www.dengeehliyet.com
 Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 127 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Hemzemin Geçidinde Komik Şaka 01:11
Hemzemin Geçidinde Komik Şaka 161 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin Geçidinde Komik Şaka
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 01:38
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 74 izlenme - 2 yıl önce Çok boktan bir başlık oldu farkındayım. Hemzemin geçidi iplemeyenleri ya da farkedemeyenlerin bu sefer araç kamerası değil guvenlik kamarası kayıtlarını biraraya toplamışlar.
Kendine Heyecan Arayan Kadın 00:54
Kendine Heyecan Arayan Kadın 108 izlenme - 3 yıl önce Hemzemin geçitten geçerken tam ortada durup trenin yanından geçmesini bekleyen kadını izliyoruz. 24.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kendine Heyecan Arayan Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Saniyeyle Hayatta Kalmak 00:47
Bir Saniyeyle Hayatta Kalmak 34 izlenme - 1 yıl önce Efendim Hollanda'da yasanan olayda, hanımefendi tren yolunu geçerken trenin geleceğini öngöremeyince trenin altında kalmaktan vatandasların son anda yaptıkları yardımla kurtulmuş. Geçmiş olsun
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Adam 00:59
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Adam 1 izlenme - 1 hafta önce Çek Cumhuriyeti''nde hemzemin geçidin yaya ve araçlara kapandığı sırada umursamaz tavırlarla tren yoluna giren bir adam feci kazadan son anda kurtuldu. Yorum
Salise Farkıyla Hayatta Kalmak 00:48
Salise Farkıyla Hayatta Kalmak 49 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçitten sürücü üzerine doğru gelen treni umursamadan karşıya geçti, ölümle burun buruna gelen sürücü salise farkıyla hayatta kaldı.
Bisiklet Yarışında Faciadan Son Anda Dönüldü 01:09
Bisiklet Yarışında Faciadan Son Anda Dönüldü 28 izlenme - 2 yıl önce Paris-Roubaix 2015 Bisiklet Turu'nda spor dünyasında eşine ender rastlanacak skandal bir ihmal yaşandı ve tarihi bir facia son anda engellendi.
Tren Limuzini Böyle Biçti 00:39
Tren Limuzini Böyle Biçti 18 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Indiana eyaletinde bir limuzin hemzemin geçitte stop edince kaza da kaçınılmaz oldu. Hızla gelen yük treni, aracı adeta biçti. Çevredeki vatandaşların vatmana uyarıları da kâr etmedi. Limuzindekilerin tren gelmeden aracı terk etmeleri sonucu kazada can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyenler 02:14
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyenler 36 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçitlerde trenin geçmesini bekleyemeyen sabırsızların başına gelenler.
Yük Treni TIR’ı Adeta Biçti 00:23
Yük Treni TIR’ı Adeta Biçti 15 izlenme - 2 yıl önce Yük Treni TIR’ı Adeta Biçti TIR, hemzemin geçitten zamanında çıkamayınca kaza da kaçınılmaz oldu.
Katır Yanlış Zamanda Hemzemin Geçide Girince... 00:30
Katır Yanlış Zamanda Hemzemin Geçide Girince... 6 izlenme - 7 ay önce Katır yanlış zamanda hemzemin geçide girince feci şekilde telef oldu. Mısır’da hemzemin geçidin önünde bekleyen katır arabası, yolun karşısına geçmesi gerektiği zamanın geldiğini sanınca feci bir kaza yaşandı. Sahibinin tüm önleme girişimlerine rağmen hemzemin geçide giren zavallı hayvan, trenin altında kalarak telef oldu.
Bisikletle Trene Çarpmak 00:31
Bisikletle Trene Çarpmak 8 izlenme - 10 ay önce Hemzemin geçidi kullanmak isteyen bisikletli, dikkatsizliğinin bedelini az daha canıyla ödüyordu. Polonya’da bir bisikletli, kontrol etmeden hemzemin geçide girmek istedi. Bu sırada ise saatte 140 kilometre hızla seyreden tren geçitten geçti. Trene çarpan bisikletli yere düştü ve baygınlık geçirdi. Hemen çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan adamın hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 01:38
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 9 izlenme - 2 yıl önce Hemzemin geçidi iplemeyenleri ya da farkedemeyenlerin bu sefer araç kamerası değil guvenlik kamarası kayıtlarını biraraya toplamışlar.
Hemzemin Geçitte Kaza 04:30
Hemzemin Geçitte Kaza 4 izlenme - 7 ay önce Malatya’da bir yük treni ile öğrenci servisinin çarpışması sonucu yaşanan kazada bir öğrenci hayatını kaybederken, 16 öğrenci de yaralandı.
Bir Pedal Önde Olsa Ölmüştü 00:25
Bir Pedal Önde Olsa Ölmüştü 13 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Bir Bisikletli Hemzemin Geçitte Son Anda Durdu. Eğer Bir Pedal Boyu Önde Olsaydı Tren Tarafından Ezilecekti
Tren Ona Değil, O Trene Çarptı 00:31
Tren Ona Değil, O Trene Çarptı 3 izlenme - 10 ay önce Hemzemin geçidi kullanmak isteyen bisikletli, dikkatsizliğinin bedelini az daha canıyla ödüyordu. Polonya’da bir bisikletli, kontrol etmeden hemzemin geçide girmek istedi. Bu sırada ise saatte 140 kilometre hızla seyreden tren geçitten geçti.