Hoşgeldiniz!

hemzemin

Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 00:24
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 23.841 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin Geçitte Uçan Jeep
Tren Arabayı Böyle Biçti 00:13
Tren Arabayı Böyle Biçti 3.627 izlenme - 3 yıl önce Hemzemin geçitte uyarıları dikkate almayan araç sürücüsü dikkatsizliğini canıyla ödedi. O anlarda ise kameralar kayıttaydı
Yük Treni Kamyona Çarptı 01:04
Yük Treni Kamyona Çarptı 304 izlenme - 3 ay önce Rusya'da hemzemin geçide girişteki güvenlik bariyerinin arızalanması nedeniyle yaşanan kazada tren kamyona çarptı. Bir süre sürüklendikten sonra devrilen kamyondaki şoför yaralandı. Kazı anı bir araç kamerasına yansıdı.
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 03:11
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 5.070 izlenme - 2 yıl önce Tayo Tayo bir sevimli otobüs. Bir hızlı bir yavaş dolaşır o yollarda. Hem sıkışık hem karışık oysa bütün yollar korkutmaz onu. Hatta karanlık bir tünelde bile hiç korkmaz dostları yanındayken.İşte yeni bir gün birlikteyiz. Dört sevimli küçük otobüs bakın birbirine nasıl yardımcı oluyor. Çocuklarımıza teşekür etmesini ve sabretmesini öğretiyorlar.
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 01:42
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 1.234 izlenme - 2 yıl önce Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde hemzemin geçitte kara saplanan Tır'a yolcu treni çarptı. O anlar amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, kaza saat 11.30 sıralarında Veliköy hemzemin geçit üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Veliköy’den Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi istikametine seyir halinde olan Mahmut Özdemir yönetimindeki 01 DN 904 çekici plakalı TIR, Veliköy Hemzemin Geçit'i üzerinden geçmeye çalışıyordu. Sürücü kara saplanan TIR'ı kurtarmaya çalışırken, o esnada karşı yönden gelen 81726 sefer sayılı yolcu treni duramayarak TIR'a feci şekilde çarptı. Ahmet Hamdi Bildirir ve Sendi Kurtuluş isimli makinistlerin kullandığı yolcu treninin hızını azaltması sayesinde olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Kazada Tır ve dorsesi kullanılamaz hale gelirken, trende de ufak çapta maddi hasar meydana geldi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. =============================== Haber linki: http://www.iha.com.tr/haber-tren-tiri... İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================
Dehşete Düşüren Kaza Kamerada 00:53
Dehşete Düşüren Kaza Kamerada 821 izlenme - 3 yıl önce Niğde’de hemzemin geçitte meydana gelen tren kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Kayseri’den Adana’ya giden yolcu treni, Niğde’deki bir hemzemin geçitte bariyerlerin çalışmaması sebebiyle otomobile çarptı. Kazada iki kişi hayatını kaybetti.
Tren TIR'ı Böyle Biçti 02:07
Tren TIR'ı Böyle Biçti 628 izlenme - 3 yıl önce Hemzemin geçitte arızalanan TIR'a tren bütün hızıyla vurup paramparça ediyor. Bu feci kazayı izliyoruz.
Hızlı Treni Eliyle Durdurmaya Çalışan Adam 00:41
Hızlı Treni Eliyle Durdurmaya Çalışan Adam 52 izlenme - 4 ay önce Polonya'da hemzemin geçitten hatalı geçiş yapan otobüs şoförü bariyere takılınca otobüsten inip hızla gelen trenin makinistine durmasını işaret eden adam izleyenleri güldürmüş.
Tren Limuzine Çarptı 04:05
Tren Limuzine Çarptı 243 izlenme - 3 yıl önce Tren hemzemin geçitte kalan limuzine böyle çarptı. ABD’nin Indiana eyaletinde bir limuzin hemzemin geçitte stop edince kaza da kaçınılmaz oldu. Hızla gelen yük treni, aracı adeta biçti.
Hemzemin Geçitte Sıkışan Tır'ı Trenin Biçmesi 00:51
Hemzemin Geçitte Sıkışan Tır'ı Trenin Biçmesi 61 izlenme - 5 ay önce Amerika'da bir TIR'ın tekeri raylara sıkışmış. Uzun uğraşlar fayda vermeyince şoför aracı demiryolunda bırakmak zorunda kalmış. Bu sırada hızla gelen tren duramayarak TIR'a çarpmış ve araç hurda yığınına dönmüş.
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 307 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 269 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Kadın 01:39
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Kadın 88 izlenme - 9 ay önce Yeni Zelanda'da gerçekleşen olayda, hemzemin geçitten geçen kadın son anda gördüğü trenin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
demir yolu geçitleri 00:40
demir yolu geçitleri 689 izlenme - 6 yıl önce demir yolu geçitlerihemzemin geçitehliyet sınavına hazırlıkçetin büyükçınar sürücü eğitimi videosu http//www.dengeehliyet.com
Düşük Zemin Duşakabin 03:57
Düşük Zemin Duşakabin 131 izlenme - 2 yıl önce Düşük zemin banyolarda eşiksiz duşakabin uygulaması http://www.camdusakabin.com/ http://www.camdusakabin.org/ https://www.facebook.com/camdusakabin https://twitter.com/camdusakabin
 Hemzemin Geçitte Tren Şakası 00:26
Hemzemin Geçitte Tren Şakası 136 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir hemzemin geçitte gerçekleşen ilginç bir olay kameraya böyle yansımış. Kamyonetine tren kornası taktıran bir şahıs, hemzemin geçitte bekleyen başka araçlara şaka yapmak istemiş. Bariyerlerin kalktığını gören diğer sürücüler karşıya geçmek istedikleri anda tren kornası sesi duymuşlar. Bir anda olduklara yerde duran sürücüler, kendisi gelmeyen ama sesi gelen trene bir türlü anlam verememişler. Fakat daha sonra bunun bir şaka olduğunu anlamışlar. Bakın nasıl mışlı, mişli yazıyorum. açıklamam alıntı çünkü.
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 01:38
Hemzemin Geçide Tahammül Edemeyen Sürücüler 108 izlenme - 3 yıl önce Çok boktan bir başlık oldu farkındayım. Hemzemin geçidi iplemeyenleri ya da farkedemeyenlerin bu sefer araç kamerası değil guvenlik kamarası kayıtlarını biraraya toplamışlar.
Hemzemin Geçitte Feci Kaza... Tren Otomobile Çaptı: 1 Ölü, 1 Yaralı 00:31
Hemzemin Geçitte Feci Kaza... Tren Otomobile Çaptı: 1 Ölü, 1 Yaralı 38 izlenme - 8 ay önce Hemzemin geçitte feci kaza... Tren otomobile çaptı: 1 ölü, 1 yaralı ZONGULDAK - Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde hemzemin geçitte tren otomobille çarpıştı.
Kendine Heyecan Arayan Kadın 00:54
Kendine Heyecan Arayan Kadın 126 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin geçitten geçerken tam ortada durup trenin yanından geçmesini bekleyen kadını izliyoruz. 24.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kendine Heyecan Arayan Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Saniyeyle Hayatta Kalmak 00:47
Bir Saniyeyle Hayatta Kalmak 50 izlenme - 2 yıl önce Efendim Hollanda'da yasanan olayda, hanımefendi tren yolunu geçerken trenin geleceğini öngöremeyince trenin altında kalmaktan vatandasların son anda yaptıkları yardımla kurtulmuş. Geçmiş olsun
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldular 00:29
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldular 11 izlenme - 5 ay önce Polonya’da 4 kadının içinde olduğu araç güvenlik bariyerini kırıp hemzemin geçidi kullandı. Zira raylarda hızla gelen trenin hafif şekilde temas ettiği araç, raylardan tamamen çıkarken, arka kısmından hasar gördü.
Görme Engelli Adamı Son Anda Kurtaran Duyarlı Adam 00:35
Görme Engelli Adamı Son Anda Kurtaran Duyarlı Adam 6 izlenme - 2 ay önce ABD’nin Colorado eyaletinde trenin geldiğini fark etmeyen bir görme engelli, hemzemin geçidi kullanarak yolun karşısına geçmek istedi. Ama durumu fark eden duyarlı bir vatandaş, kendisini tutarak trenin altında kalmaktan kurtardı.
Salise Farkıyla Hayatta Kalmak 00:48
Salise Farkıyla Hayatta Kalmak 50 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin geçitten sürücü üzerine doğru gelen treni umursamadan karşıya geçti, ölümle burun buruna gelen sürücü salise farkıyla hayatta kaldı.
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Adam 00:59
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Adam 14 izlenme - 1 yıl önce Çek Cumhuriyeti''nde hemzemin geçidin yaya ve araçlara kapandığı sırada umursamaz tavırlarla tren yoluna giren bir adam feci kazadan son anda kurtuldu. Yorum
Lokomotif, Beton Mikserine Çarptı: 1 Yaralı 01:59
Lokomotif, Beton Mikserine Çarptı: 1 Yaralı 15 izlenme - 1 yıl önce Sivas'ta hemzemin geçide kontrolsüz olarak giren beton mikserine lokomotif çarptı. Çarpma sonucu devrilen beton mikserinin sürücüsü ağır yaralandı.
Bisiklet Yarışında Faciadan Son Anda Dönüldü 01:09
Bisiklet Yarışında Faciadan Son Anda Dönüldü 28 izlenme - 3 yıl önce Paris-Roubaix 2015 Bisiklet Turu'nda spor dünyasında eşine ender rastlanacak skandal bir ihmal yaşandı ve tarihi bir facia son anda engellendi.
Tren Kazaları 04:08
Tren Kazaları " Zeki Hemzemin Geçidi" ile Önlenecek 1 izlenme - 2 ay önce Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bilim insanları tarafından hemzemin geçit kazalarının önlenebilmesi için "Zeki Hemzemin Geçidi" tasarımı yapıldı.
Hemzemin Geçitte Kaza 04:30
Hemzemin Geçitte Kaza 4 izlenme - 2 yıl önce Malatya’da bir yük treni ile öğrenci servisinin çarpışması sonucu yaşanan kazada bir öğrenci hayatını kaybederken, 16 öğrenci de yaralandı.