Hoşgeldiniz!

hentbol oyunu

Pantolonunu Yırttı Arabanın Sahibi Oldu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:56
Pantolonunu Yırttı Arabanın Sahibi Oldu (Ben Bilmem Eşim Bilir) 1.282 izlenme - 5 yıl önce Pantolonunu yırttı, arabayı kaptı Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in dün akşam yayınlanan bölümünde final oyununda yeni hentbol oyunu oynandı. Finale kalan iki çift hentbol oyununda atışlarda başarılı oldukça arabayı kendi tarafına çektiler. Oyunu oynarken yarışmacı Gürkan Aslan'ın pantolonun yırtılması ve İlker Ayrık'la olan sohbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Yarışmacının imdadına ise İlker Ayrık yetişti. Beline sunucunun ceketini bağlayan yarışmacı, oyuna bu şekilde devam etti ve sonunda başarılı olarak sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.
Pantolonu Yırtıldı, Arabayı Kaptı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:56
Pantolonu Yırtıldı, Arabayı Kaptı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 965 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in dün akşam yayınlanan bölümünde final oyununda yeni hentbol oyunu oynandı. Finale kalan iki çift hentbol oyununda atışlarda başarılı oldukça arabayı kendi tarafına çektiler. Oyunu oynarken yarışmacı Gürkan Aslan’ın pantolonun yırtılması ve İlker Ayrık’la olan sohbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Yarışmacının imdadına ise İlker Ayrık yetişti. Beline sunucunun ceketini bağlayan yarışmacı, oyuna bu şekilde devam etti ve sonunda başarılı olarak sıfır kilometre arabanın sahibi oldu.
Handball 16 - İlk İzlenim #Türkçe 11:37
Handball 16 - İlk İzlenim #Türkçe 133 izlenme - 2 yıl önce İndirimli Fiyatlara Oyun Alın : http://goo.gl/ToHxAA Oyun Günlüğü : http://www.oyungunlugu.net/ Hentbol simülasyonu sloganıyla çıkan Handball 16'nın ilk dakikalarına göz atıyoruz. İlk izlenimimiz itibariyle çok keyifli olmayan Handball 16'yı bakalım siz beğenecek misiniz? Keyifli seyirler! ******************************************************************** Rampage oyuncu ürünlerini incelemek ve satış noktalarına ulaşmak için http://www.rampage.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. ********************************************************************