Hoşgeldiniz!

Hep Karanlık

Sıla - Hep Karanlık (Canlı Performans) 03:38
Sıla - Hep Karanlık (Canlı Performans) 53.666 izlenme - 4 yıl önce SILA - Hep Karanlık (Cover) 2014_xclas____
İskender Paydaş Feat Şebnem Ferah - Hep Karanlık 04:00
İskender Paydaş Feat Şebnem Ferah - Hep Karanlık 30.222 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Sen bir çağır yeter Bir küçük pencere Bir aydınlık bana İskender Paydaş'ın yeni albümü Zamansız Şarkılar 2'de Şebnem Ferah ile beraber seslendirdiği Hep Karanlık parçası karşınızda.
Iskender Payadas feat. Sebnem Ferah - Hep Karanlık 04:04
Iskender Payadas feat. Sebnem Ferah - Hep Karanlık 6.155 izlenme - 2 yıl önce İskender Payadaş feat. Şebnem Ferah - Hep Karanlık http://facebook.com/dmccomtr http://twitter.com/dmccomtr http://instagram.com/dmccomtr
Yaşar - Hep Karanlık (Jolly Joker Ankara) 04:29
Yaşar - Hep Karanlık (Jolly Joker Ankara) 7.393 izlenme - 3 yıl önce Yaşar - Hep Karanlık (Jolly Joker Ankara) Şarkı Sözleri: Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Sen bir çağır yeter Bir küçük pencere Bir aydınlık bana
İskender Paydaş - Hep Karanlık Feat Şebnem Ferah 04:00
İskender Paydaş - Hep Karanlık Feat Şebnem Ferah 5.342 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Pop ve rock müziğinin birçok ünlü ismi için yaptığı parçalar ve iki yıl önce çıkardığı "Zamansız Şarkılar" albümüyle geniş kitlelere seslenen İskender Paydaş çok yakında yeni albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. İlk albümün devamı niteliğinde olan albümü için yine herkesin diline marş olacak şarkılar hazırlayan İskender Paydaş'ın sürprizi ise Şebnem Ferah.
İskender Paydaş - Hep Karanlık (Feat. Şebnem Ferah) 04:04
İskender Paydaş - Hep Karanlık (Feat. Şebnem Ferah) 3.115 izlenme - 3 yıl önce Iskender Paydas'in, Dogan Muzik etiketiyle yayinlanan "Zamansiz Sarkilar 2" albumunden "Hep Karanlik (feat. Sebnem Ferah)" calismasi netd Muzk'te!
Kayahan - Hep Karanlık 03:37
Kayahan - Hep Karanlık 2.152 izlenme - 6 yıl önce
Kayahan - Hep Karanlık (1989) 03:21
Kayahan - Hep Karanlık (1989) 844 izlenme - 3 yıl önce Kayahan'ın 1989 yılında çıkarmış olduğu Benim Şarkılarım 2: Siyah Işıklar isimli albümünde yer verdiği Hep Karanlık isimli parçasının Kayahan ezgileri taşıyan klibini siz site sakinleri ile nostalji seven tüm arkadaşların beğenisine sunarım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi seyirler, iyi dinlemeler efendim.
Sıla - Yeter (Hep Karanlık) - Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konseri 03:38
Sıla - Yeter (Hep Karanlık) - Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konseri 810 izlenme - 3 yıl önce SILA - Hep Karanlık 20 Haziran 2014 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konseri Şarkı Sözleri: Başımı omzuna yasladım, kötü günler geçti, Ayazdı, vurdu geçti avaz dindi, Demi çok hem yaren olup sarılınca, Sabırsız tüter ateş külü leyla. Zaman önce darılır, sonra barışır, Kaya gibi mutlak dayanınca, Herkesi sınar ince ince, Canın nereden yaralıysa. E tabi o zaman, önce darılır, sonra barışır, Kaya gibi mutlak dayanınca, Herkesi sınar ince ince, Canın nereden yaralıysa. Yeter, yeter, yeter Sana bana dünyanın mucizesi, Payına düşer, Yarı yoldan dönmek için bahanesi. (x2) Zaman önce darılır, sonra barışır, Kaya gibi mutlak dayanınca, Herkesi sınar ince ince, Canın nereden yaralıysa. E tabi o zaman, önce darılır, sonra barışır, Kaya gibi mutlak dayanınca, Herkesi sınar ince ince, Canın nereden yaralıysa. Yeter, yeter, yeter Sana bana dünyanın mucizesi, Payına düşer, Yarı yoldan dönmek için bahanesi. (x2)
İskender Paydaş - Hep Karanlık Feat Şebnem Ferah 04:00
İskender Paydaş - Hep Karanlık Feat Şebnem Ferah 384 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Pop ve rock müziğinin birçok ünlü ismi için yaptığı parçalar ve iki yıl önce çıkardığı "Zamansız Şarkılar" albümüyle geniş kitlelere seslenen İskender Paydaş çok yakında yeni albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. İlk albümün devamı niteliğinde olan albümü için yine herkesin diline marş olacak şarkılar hazırlayan İskender Paydaş'ın sürprizi ise Şebnem Ferah.
Sezen Aksu - Hep Karanlık (1988) 03:22
Sezen Aksu - Hep Karanlık (1988) 248 izlenme - 3 yıl önce TRT'de yayınlanan Hey Gidi Günler adlı TRT Müzik programında, nostaljiye dair ne varsa gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Sezen Aksu'nun 1988 yılında çekilmiş bu klibinde "Hep Karanlık" adlı parçasını izliyoruz. Sezen Aksu ve Nostalji Severler için enfes bir müziktir. Keyifli dinlemeler..
Kayahan - Hep Karanlık 03:37
Kayahan - Hep Karanlık 116 izlenme - 2 yıl önce Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Sen bir çağır yeter Bir küçük pencere Bir aydınlık bana
Mustafa Demiroğlu - Hep Karanlık 03:32
Mustafa Demiroğlu - Hep Karanlık 172 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik - Akşam Sefası - 23 Aralık 2014 - Hazırlayan:Erhan Duzturk
İskender Paydaş Feat. Şebnem Ferah - Hep. 04:00
İskender Paydaş Feat. Şebnem Ferah - Hep. 146 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Hep karanlık hep karanlık Yeter artık yeter Bir avuç kar beyazı Bir adım yol bana Bir nefes ver bir fısılda Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Bir kuş uçur yeter Dağlar duvar olsa önüme Yollar kör düğüm düğümlense Dönmem gözümü dağlasalar İpe götürseler Sen bir çağır yeter Bir küçük pencere Bir aydınlık bana İskender Paydaş'ın yeni albümü Zamansız Şarkılar 2'de Şebnem Ferah ile beraber seslendirdiği Hep Karanlık parçası karşınızda.