Hoşgeldiniz!

hepar

Operasyon Böyle Yapılır - Osman Pamukoglu 05:58
Operasyon Böyle Yapılır - Osman Pamukoglu 51.167 izlenme - 3 yıl önce Şuan Hak ve Eşitlik Partisin Genel Başkanı olan Osman Pamukoğlu askerlik dönerimde 1993-1995 yılları arasında 12.000 olan pkk sayısını yönettiği 9 başarılı operasyonlar sonucunda 5.500-6.000 aralığına inmesini sağlamıştır.Niye pkk'yı bitirilmedi sorusuna da 3 ana sebebe bağlıyor,ilk olarak gerçek bir siyasi irade kurulamaması, ikincisi tam bir istihbarat olmaması ve son olarak her yerde yayılmış asker bulunması diye tanımlıyor.İktidar'a gelirse 365 günde pkk'yı kökünden bitireceğini söyleyen Osman Pamukoğlu bunu 20.000 kişilik Eşkıya Takip Kuvveti kurarak dağlarda, taşlarda, mağaralarda, ormanlarda, nehir yataklarında yani tüm coğrafyada onları avlayarak pkk'yı tamamen bitireceklerini söylemiştir.
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 01:12
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 45.718 izlenme - 9 yıl önce hak ve eşitlik partisi başkanı osman pamukoğlu'nun pkk'ya verdiği mesaj:
Osman Pamukoğlu Ali Kınık 03:50
Osman Pamukoğlu Ali Kınık 33.087 izlenme - 9 yıl önce
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 01:46
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 23.152 izlenme - 9 yıl önce 1992-1995 yıllarında güneydoğuda görev yapan efsane komutanin 300 pkk'lının öldürülmesinin ardından gazetecilerin teröristleri bir araya toplayın fotoğraflarını çekelim demesine osman pamukoĞlu'nun verdiği cevap:
Hepar'ın Anıtkabirde Düzenlemiş Olduğu Mükemmel Tören 01:36
Hepar'ın Anıtkabirde Düzenlemiş Olduğu Mükemmel Tören 4.523 izlenme - 3 yıl önce Hak ve Eşitlik Partisi'nin 7.Kuruluş yılı nedeniyle, Anıtkabir'de düzenlemiş olduğumuz törende, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün önünde söz verdik. Bedeli ne olursa olsun; Türklüğümüzden, Bağımsızlığımızdan, Bayrağımızdan, Toprak bütünlüğümüzden, ATATÜRK İlke ve Hedeflerinden, Asla vazgeçmeyeceğiz! YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ!
Osman Pamukoğlu - Malazgirt Savaşı Anıları 06:42
Osman Pamukoğlu - Malazgirt Savaşı Anıları 4.067 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu Türk emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin (HEPAR) kurucu ve ilk genel başkanı verdiği konferansta Ömer Hayyam adlı islam filozofunun gözünden 1071 malazgirt savaşını anlattı ve çok dikkat çeken detaylı noktalara değindi.İyi seyirler.
Osman Pamukoğlu 06:29
Osman Pamukoğlu 4.086 izlenme - 4 yıl önce
osman pamukoğlu - ben askerime leş toplatmam 01:55
osman pamukoğlu - ben askerime leş toplatmam 4.854 izlenme - 7 yıl önce
Osman Pamukoğlu Mehter Marşı 03:10
Osman Pamukoğlu Mehter Marşı 5.397 izlenme - 7 yıl önce osman pamukoğluben siz resim çekeceksiniz diye askere ölü ve leş toplatmam
Osman Pamukoğlu Kimdir? 03:13
Osman Pamukoğlu Kimdir? 2.143 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu (27 Aralık 1947, Sinop), Türk emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucusu ve mevcut genel başkanıdır. Yürüttüğü Operasyonlar I.Çelik Harekâtı I. PKK Kirpi Operasyonu II. PKK Balkaya Operasyonu III. PKK Kuzey Irak Mezi Harekatı IV. PKK Karanlık Dağ Operasyonu V. PKK Buzul Dağı Operasyonu VI. PKK Ejder Operasyonu VII. PKK Karadağ Operasyonu VIII. PKK Kuzey Irak Hakurk Operasyonu Büyük Önder, Gözün arkada kalmasın! Türk kadınları ve erkekleri olarak milletimizi özlediğin yüksekliğe çıkaracağız. Bugün bizim için 11 Kasım 1938'dir. Aynı Zamanda 11 kitabı bulunmaktadır.
Osman Pamukoğlu Suriye'ye Girişi Anlatıyor 15:32
Osman Pamukoğlu Suriye'ye Girişi Anlatıyor 1.584 izlenme - 3 yıl önce Haber Siyaset ; Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Suriye'ye Girişi Anlatıyor ' Ben Böyle Ahmakça Bişey Görmedim ' Türkiye Cumhuriyeti Suriye'ye Asker Gönderemez, ABD İstese Elindekilerle İşidi Anında Bitirir Esas Yapılmak İstenen... Bunaların Devamı Gelecek Ben Binlerce Makale Yayınladım Kitaplar Yazdım Bunları Görmek İçin Zeka Falan Gerekmiyor, Politikaların Birtarafa Bırakılması Lazım, Bunlar Harp Tarihini Falan Bilmiyorlar 9 EKİM 2014 Perşembe Halk Arenası, Şehitler
O Silahın Namlusunu Senin Ağzına Sokarım - Osman Pamukoğlu 01:12
O Silahın Namlusunu Senin Ağzına Sokarım - Osman Pamukoğlu 1.973 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu Paşa'nın PKK terör örgütüne karşı tutumunu özetleyen bir video. Seste biraz sorun var. Anlayamayacak olan arkadaşlar için yazma gereği hissediyorum. '' Bak oğlum. Ben bu devleti, elimde avucumda yokken, 1,5 milyon insanımı kaybetmişken, senin yunan dediğin dünkü Osmanlı uyduruğu, Anadolu'nun yarısını işgal etmişken, halktan askerin kıçına don toplayarak kurdum. Bütün bunların üstüne sen tutup bana silah çekersen, bu şu demektir: 'Ben senden daha cesurum, ben bunu senden daha iyi kullanırım.' İşte o zaman o silahın namlusunu senin ağzına sokarım!"
Yeterince Yumuşak Var - Osman Pamukoğlu 01:31
Yeterince Yumuşak Var - Osman Pamukoğlu 1.538 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı bir tv programında neden bu kadar sert siyaset yaptığı sorulan Osman Pamukoğlu'nun verdiği ilginç cevap. Son yaşadıklarımıza da baktığımızda sizce haksız mı?
Osman Pamukoğlu'nu Güldüren Soru 00:32
Osman Pamukoğlu'nu Güldüren Soru 963 izlenme - 3 yıl önce Eski bir TV programına katılan Hak ve Eşitlik Partisi genel başkanı Osman Pamukoğlu yöneltilen bir soru karşısında ilginç bir tepki ve cevap veriyor. Ne diyelim darısı meclistekilerin başına.
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 06:29
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 1.538 izlenme - 4 yıl önce
osman pamukoĞlu: 00:25
osman pamukoĞlu: 3.404 izlenme - 8 yıl önce 7 kasım 2009'da tüyap'taki söyleşisinden...
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 00:53
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 3.122 izlenme - 8 yıl önce
 Yeterince Yumuşak Var - Osman Pamukoğlu 01:31
Yeterince Yumuşak Var - Osman Pamukoğlu 1.177 izlenme - 4 yıl önce Katıldığı bir tv programında neden bu kadar sert siyaset yaptığı sorulan Osman Pamukoğlu'nun verdiği ilginç cevap. Son yaşadıklarımıza da baktığımızda sizce haksız mı?
Pkk Ya Şiirli Bir Cevap 03:59
Pkk Ya Şiirli Bir Cevap 3.823 izlenme - 8 yıl önce amacımız siyaset yapmak değil bu şiiri türklük için yazdık. ve herkezinde bu şiiri dinlemesini paylaşmasını yaymasını istiyorum.
Gerekirse Tüfeklerin Dipçiklerini Yakın - O. Pamukoğlu 02:22
Gerekirse Tüfeklerin Dipçiklerini Yakın - O. Pamukoğlu 987 izlenme - 3 yıl önce İşte Osman Pamukoğlu'nun askerleri tarafından ''Efsane Komutan'' olarak anılmasının bir nedeni daha. Kan Uykusu belgeselinden.
Osman Pamukoğlu'nun Sert Siyasetinin Sebebi 01:31
Osman Pamukoğlu'nun Sert Siyasetinin Sebebi 614 izlenme - 3 yıl önce ''Memlekette yeterince yumuşak var! '' sözüyle bile yeteri kadar açıklayıcı paşamız.
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 02:05
Amerikan Helikopterinin Düşürülmesi Olayı - O.Pamukoğlu 870 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun Hakkari dağ ve komando tugay komutanlığı zamanında gerçekleşen ve akabinde Amerika'nın gemi tatbikatında karşılık vermesiyle devam eden ama medyada pek yer bulmayan helikopter düşürme olayını sansürsüzde Hasan Koni dile getirmiş. Hemen arkasından da Osman Pamukoğlu'nun bir konferansta bu olaya yorumu geliyor. Videonun sonundaki parti reklamı nedeniyle umarım video çöpe gitmez. Zira yayınlanan her siyasi video bir şekilde herhangi bir partinin reklamı olabiliyor. Umarım bu konu anlayışla karşılanır çünkü çok değerli olduğunu düşündüğüm bir paylaşım. Teşekkür ederim.
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 03:07
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 2.121 izlenme - 8 yıl önce ödü varsa düşmanın meydan açık hazırız bu toprakraklarda biz doğduk biz yaşarız...
Hepar!destansı Bir Ömür Paşam!!! 04:02
Hepar!destansı Bir Ömür Paşam!!! 1.572 izlenme - 8 yıl önce kimse yokken o vardı...
atatürk amerika'ya ve amerikalıya ders!! 04:09
atatürk amerika'ya ve amerikalıya ders!! 1.310 izlenme - 8 yıl önce atarürk amerika'ya ve amerikalıya ders!
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 1.034 izlenme - 3 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Onlar Gerilla ise Biz de Anti-Gerillayı Kurarız - Osman Pamukoğlu 02:00
Onlar Gerilla ise Biz de Anti-Gerillayı Kurarız - Osman Pamukoğlu 471 izlenme - 3 yıl önce İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Osman Pamukoğlu'nun Bugün adlı televizyon kanalındaki demeçlerinden bir kesit.
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 02:00
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 1.703 izlenme - 7 yıl önce genç bakış programındaki konuğa heparlı gencin cevabı ...
Kanaltürk - Bunu Konuşalım - Osman Pamukoğlu 45:34
Kanaltürk - Bunu Konuşalım - Osman Pamukoğlu 446 izlenme - 3 yıl önce HEPAR Genel başkanımı sayın Osman Pamukoğlu Kanaltürk'de Bunu Konuşalım programında Candaş Tolga Işık'ın konuğu oldu.
Osman Pamukoğlu - Eski Kaşarlarla Parti Kurulmaz 04:03
Osman Pamukoğlu - Eski Kaşarlarla Parti Kurulmaz 445 izlenme - 3 yıl önce Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Manisa'da bir gazetecinin, "Yeni kurulan Anadolu Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz '" sorusuna, "Dilekçe verme ile parti kurulur mu' Sen onu bana sor hemşehrim. Bu işler öyle bildiğin gibi değil. Bir de şu var; bir partiyi sakın eski kaşarlarla kurma olur mu, akrep gibi döner seni sokarlar" yanıtını verdi.