Hoşgeldiniz!

Hepatit Videoları İzle

Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 03:38
Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 13.876 izlenme - 2 hafta önce Arkadaşlar son zamanlarda sitemize yeterince sokak lezzetleri ve Adana videosu eklenmiyor. Bir tostçu erol furyasıdır gidiyor. İllaki videoların onaylanması için tost mu içermesi gerekiyor. Peki öyleyse dedim ve bu gidişata bomba gibi bir video ile son vermek istedim. Karşınızda hem hindistan tarzı sokak lezzetleri hem de tost ve tüm bu serüven Adana'da geçiyor. (videolarımın devam etmesini istiyorsanız beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayın)
Hepatit C Nasıl Bulaşır? 01:09
Hepatit C Nasıl Bulaşır? 5.506 izlenme - 3 yıl önce Hepatit C'nin nasıl bulaştığı ile ilgili keyifli bir animasyon.
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 02:06
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 22.379 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... nedir ? nasıl çalışıyor ?
Alı Eren Hepatit B Ve C'yi Yendiğini Anlatıyor 05:50
Alı Eren Hepatit B Ve C'yi Yendiğini Anlatıyor 1.639 izlenme - 6 yıl önce hepatit b c nin bitkisel tedavisi www.lokmanhekimtayyar.com
Hepatit B Hastası İle Taşıyıcısı Olmak Arasındaki Fark Nedir? 02:12
Hepatit B Hastası İle Taşıyıcısı Olmak Arasındaki Fark Nedir? 494 izlenme - 1 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B hastalığı ve Hepatit B belirtileri hakkında bilgi verdi.
Hepatit C Nedir? 03:35
Hepatit C Nedir? 1.215 izlenme - 3 yıl önce Hepatit C nasıl bir hastalıktır? Hepatit C'nin genotipleri nelerdir? Sonuçları nelerdir? Ne kadar yaygındır? Belirtileri nelerdir? Kimler Risk Taşımaktadır? Tüm bu sorulara cevap bulabileceğiniz Hepatit C Hastalığı hakkında bilgilendirici bir video.
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 13:49
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 2.582 izlenme - 7 yıl önce Ben derim ki... domuz gribi ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar’in konugu oldu.
Hepatit C Tedavisi 05:36
Hepatit C Tedavisi 422 izlenme - 3 yıl önce Hepatit C Nasıl tedavi Edilir? Hepatit C genotipleri nelerdir? Dünyada kaçkişide Hepatit C vardır?
Hepatit Sarılık 13:06
Hepatit Sarılık 761 izlenme - 7 yıl önce hepatit hastalığı ve çeşitlerikaraciğer hastalığıdır.hepatit ahepatit bhepatit chepatit dhepatit ehttp//www.saglikpersoneliplatformu.com
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 15:35
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 1.768 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... sigara tüketimi, kapalı mekanlarda sigara içme yasağı ve sigaraya yapılan zamlar ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar'in konugu oldu.
hepaptit_ibo 01:04
hepaptit_ibo 1.508 izlenme - 10 yıl önce işte bizim ufaklık 2
30 Sene Sonra ilk Kez Güneşi Gören Şempanzeler 01:54
30 Sene Sonra ilk Kez Güneşi Gören Şempanzeler 209 izlenme - 2 yıl önce Ineklerin ovaya salinmasi ile aklima gelen video, burada bulamadim ve ekledim: 30 yıl boyunca tıbbi testlerde denek olarak kullanılan şempanzelerin gün ışığını ilk defa gördükleri an dünyanın en çok konuştuğu görüntülerden biri oldu. Deney şempanzelerinin gün ışığını gördükleri an göz yaşartıcıydı. Şempanzeler gün ışığını görür görmez birbirlerine sarıldılar. YILLARDIR KAPALI TUTULUYORLAR Doğar doğmaz annelerinden ayrılarak Avusturya'da bir kampa götürülen ve HIV ve Hepatit virüsü araştırmaları için denek olarak kullanılan şempanzeler, çalışmaları yürüten ilaç firması satılınca başka bir çiftliğe getirildi. Çok uzun yıllar içeride kapalı tutulan şempanzelerin dış dünyaya adaptasyonu için çalışan bakıcıları, şempanzelerin özgürlüklerine kavuştuğu anı görebilmeyi çok uzun süredir beklediklerini söylediler.
hepaptit_ibo 00:45
hepaptit_ibo 779 izlenme - 10 yıl önce işte bizim ufaklık 3
Hepatit B Tedavisi Nasıl Yapılır? 02:15
Hepatit B Tedavisi Nasıl Yapılır? 55 izlenme - 1 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B tedavisi ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.
Supeer Damar Konuşsana Birtanem 06:19
Supeer Damar Konuşsana Birtanem 270 izlenme - 6 yıl önce hepatit.dai
Super Damar - Hazin Geliyor 05:26
Super Damar - Hazin Geliyor 287 izlenme - 6 yıl önce yapım- hepatit.dai
Hepatit B Nedir Karaciğeri Nasıl Etkiler? 02:44
Hepatit B Nedir Karaciğeri Nasıl Etkiler? 42 izlenme - 1 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B, Hepatit B risk grupları ve Hepatit B tedavisi hakkında bilgi verdi.
Hepatit nedir ? Hepatit sebepleri nelerdir ?  01:23
Hepatit nedir ? Hepatit sebepleri nelerdir ? 39 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Akçan hepatit hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. Hepatit karaciğerin asıl işlev gören hücrelerinin her hangi bir nedenle saldırıya uğraması sonucu bu hücrelerin ölmeleriyle karakterize olan enflamasyon durumudur. Bunu yapan sebepler en sıklıkla viral sebeplerdir. Hepatit B, C, A ve E gibi sebepler bunun dışında toksinler, karaciğer yağlanması günümüzde ilk sıralara doğru çıkıyor. Değişik metabolik hastalıklar var. Demir depolanması, bakır depolanması gibi hastalıklar, alfa biranteripsin enzim eksikliği sık görülen durumlardır. Pirimierbilimer siroz, pirimiersiklorazon kolanjit gibisafra yollarıyla ilgili bazı otomin hastalıklar ve ayrıca otomin hepatit dediğimiz yine vücudun savunma sisteminin karaciğere direk saldırısıyla gidebilen değişik hepatit sebepleri olabilmektedir. Bunları da sıklık sırasına göre tabi karaciğer enzim yüksekliği ile karşımıza geliyor bu hastalar bu etolojik sebepler sıklık sırasına göre araştırılmalıdır.
hepatit_ibo@hotmail.com 01:51
hepatit_ibo@hotmail.com 317 izlenme - 9 yıl önce devamı varrr
hepatit 04:24
hepatit 69 izlenme - 7 yıl önce hepatit
3-6 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 00:34
3-6 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 48 izlenme - 2 yıl önce Bebeğin dördüncü ayında bebeğe beşli aşı yapılır. Hepatit B aşısının üçüncü dozu altıncı ayda yapılır.
Hepatit B'de taşıyıcılık, kronikleşme ve tedavi 21:18
Hepatit B'de taşıyıcılık, kronikleşme ve tedavi 17 izlenme - 1 yıl önce Prof Dr Fehmi Tabak, Hepatit B'de taşıyıcılık, kronikleşme ve tedavi konusunda bilgi verdi. Esra Kazancıbaşı ile Medikal'e katılan Prof Dr Fehmi Tabak, Hepatit B'li hastaların toplumsal, sosyal ve hukuksal anlamda yaşadığı sıkıntılara da dikkat çekti. hepatit b
Hepatit Nedir? 03:02
Hepatit Nedir? 3 izlenme - 3 ay önce Hepatit Nedir? - Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Neşat Bozkurtgil hepatit hakkında bilgilendiriyor.
Hepatitis C İnfectio 01:22
Hepatitis C İnfectio 41 izlenme - 3 yıl önce Hepatitis C İnfectio
Hepatit B’den Korunma Yolları Nelerdir? 02:10
Hepatit B’den Korunma Yolları Nelerdir? 15 izlenme - 1 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B'den korunma yolları hakkında bilgi verdi.
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 01:28
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 67 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız
Hepatit ve siroz arasındaki farklar nelerdir ? 01:31
Hepatit ve siroz arasındaki farklar nelerdir ? 19 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Akçan hepatit hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. Hepatit karaciğerde asıl işlev gören hücrelerin saldırıya uğramasıdır. Bu saldırı akut dönemde eğer saldırgan etken ortadan kaldırıldığı takdir de tamamen geriye normale dönüşebilir ve karaciğer sağlam bir şekilde sağlıklı bir şekilde işlev görmeye devam edebilir. Siroz da ise önce hepatit yapan bir eken mevcuttur bu etken belli bir sürenin dışında daha uzun sürelerde saldırıya devam etmiştir. Bunu dışında karaciğerde hem fonksiyon gören hücre kaybı olmaktadır hem de diğer yapısal elemanları da bozulmaya başlamaktadır. Bir nevi koruma mekanizması gibi görünse de normal hücreleri koruyacak şekilde fibroz dokular bunları çevrelemektedir. Bu bir süre sonra hücreleri koruma amacı gütse de gerçekte karaciğerin fonksiyonları yapamaz hale getirmektedir. Siroz da daha değişik kalıcı hasarlar olmakta ve fibroz bantlarla esas çalışan hücrelerin sayısı azalarak etrafı da çevrelenmektedir. Siroz toplamda hepatite göre kalıcı olan hasarlar şeklinde de söyleyebiliriz.
Kronik Hepatit B Karaciğer Yetmezliğine Neden Olur Mu? 02:43
Kronik Hepatit B Karaciğer Yetmezliğine Neden Olur Mu? 11 izlenme - 1 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Kronik Hepatit B hastalığı ve tedavisi hakkında bilgi verdi.
(Hepatit-3) - Sağlıklı Bir Gün - HTV Turkiye 23:14
(Hepatit-3) - Sağlıklı Bir Gün - HTV Turkiye 27 izlenme - 3 yıl önce Sinem Güven'le "Sağlıklı Bir Gün" programı hafta içi her gün HTV'de. "Hepatit" konusunun masaya yatırıldığı bu programın konukları: Prof. Dr. Nurdan Tözün (G...
12-24 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 00:26
12-24 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 15 izlenme - 2 yıl önce Bebeğin 18. ayında beşli karma aşı ve Hepatit A aşısının ilk dozu yapılır.