Hoşgeldiniz!

Hepatit B Videoları İzle

Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 03:38
Adanalı Tostçu Mahmut - Ütü Tost 14.458 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar son zamanlarda sitemize yeterince sokak lezzetleri ve Adana videosu eklenmiyor. Bir tostçu erol furyasıdır gidiyor. İllaki videoların onaylanması için tost mu içermesi gerekiyor. Peki öyleyse dedim ve bu gidişata bomba gibi bir video ile son vermek istedim. Karşınızda hem hindistan tarzı sokak lezzetleri hem de tost ve tüm bu serüven Adana'da geçiyor. (videolarımın devam etmesini istiyorsanız beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayın)
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 02:06
Www.benderimki.com Nasıl Çalışıyor ? 22.523 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... nedir ? nasıl çalışıyor ?
Hepatit B Hastası İle Taşıyıcısı Olmak Arasındaki Fark Nedir? 02:12
Hepatit B Hastası İle Taşıyıcısı Olmak Arasındaki Fark Nedir? 582 izlenme - 2 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B hastalığı ve Hepatit B belirtileri hakkında bilgi verdi.
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 13:49
Www.benderimki.com Domuz Gribi Kamuoyu Araştırması 2.588 izlenme - 7 yıl önce Ben derim ki... domuz gribi ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar’in konugu oldu.
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 15:35
Www.benderimki.com Sigara Tüketimi Araştırması 1.777 izlenme - 7 yıl önce ben derim ki... sigara tüketimi, kapalı mekanlarda sigara içme yasağı ve sigaraya yapılan zamlar ile ilgili yapilan arastirma sonuçlari ile bugün tv ana haber bülteninde Isil Acikkar'in konugu oldu.
Hepatit B Tedavisi Nasıl Yapılır? 02:15
Hepatit B Tedavisi Nasıl Yapılır? 56 izlenme - 2 yıl önce Memorial Şişli Hastanesi Gastroenteroloji ve Hepatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Hepatit B tedavisi ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.
3-6 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 00:34
3-6 ay arasında bebeklere hangi aşılar vurulmalı? 52 izlenme - 2 yıl önce Bebeğin dördüncü ayında bebeğe beşli aşı yapılır. Hepatit B aşısının üçüncü dozu altıncı ayda yapılır.
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 01:28
Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız 71 izlenme - 4 yıl önce Hastaların Dilinden: Sadullah Yıldız