Hoşgeldiniz!

Her Çocuk Özeldir Videoları İzle

Shankar Ehsaan Loy - Kholo Kholo - Her Çocuk Özeldir 05:13
Shankar Ehsaan Loy - Kholo Kholo - Her Çocuk Özeldir 26.808 izlenme - 4 yıl önce Tüyleri Diken Diken Eden Bir Şarkı.film Bi Ayrı Güzel Zaten.
Her Çocuk Özeldir - Yerdeki Yıldızlar (Türkçe Altyazılı) 10:00
Her Çocuk Özeldir - Yerdeki Yıldızlar (Türkçe Altyazılı) 8.512 izlenme - 3 yıl önce Disleksi ( öğrenme güçlüğü ) bir çocuğun yaşadığı sorunları anlatan film . Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri özellikle öğretmenlere ve anne babalara ...
Her Çocuk Özeldir Filmi 01:17
Her Çocuk Özeldir Filmi 4.941 izlenme - 2 yıl önce Disleksi üzerine çekilmiş harika bir hint filmi. http://www.sinematutkusu.com/
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par - Bollywood 03:26
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par - Bollywood 4.236 izlenme - 2 yıl önce Her Çocuk Özeldir filmin en güzel görüntüleri ve şarkısı olmakla beraber yaşamın saçma sistematiğine karşı bir o kadar rahat/özgür olabilen ufaklığın başrol oynadığı güzelim hint filminden bir kesit izleyeceğiz.
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par (2007-162 dk) 02:42:32
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par (2007-162 dk) 1.090 izlenme - 1 yıl önce Daha Fazla Film İçin Bizi Ziyaret Edin: http://www.cokfilmizle.com Orjinal isim: Taare Zameen Par / Like Stars on Earth / Yerdeki Küçük Yıldızlar IMDB Puanı: 8.6/10 | En iyi 250 film listesinde 124. sırada Yapım: 2007 - Hindistan Yönetmen: Aamir Khan Oyuncular: Aamir Khan (Ram Shankar Nikumbh), Darsheel Safary (Ishaan Awasthi), Tanay Chheda (Rajan Damodaran), Senaryo: Amole Gupte Süre: 165 Dakika Filmin Özeti / Konusu: Öğrenme zorluğu yaşayan disleksi hastası bir çocuğun yatılı okula gönderildikten sonra resim öğretmeniyle beraber tümüyle değişen hayatı konu edilmektedir. Amir Khan'ın En Mükemmel Filmlerinden Biridir... Bir disleksi olarak, Aamir Kahn gibi öğretmenim olmadı, çok çektim, arz ederim.
Her Çocuk Özeldir - Final Sahnesi 03:47
Her Çocuk Özeldir - Final Sahnesi 1.047 izlenme - 2 yıl önce Aamir Khan'ın Yönetmenliğini yaptığı Her çocuk özeldir filminin Final Sahnesi. Not: Film Bir çocuğun harfler ve sayıları algılama güçlüğü çektiği ve Ailesinin onu anlamadığı bir senaryoya sahip. Aamir Khan Yine Hindistanda Eğitim sistemine getirdiği bir eleştiri Filmidir.