Hoşgeldiniz!

Her Geçen Yıl

Anason 04:44
Anason 8.146 izlenme - 6 yıl önce dokunsalar ağlayacaksın ama hiç dokunmuyorlar biçare bakan gözlerin bırak kanasın gücüne gitsin şarkılar anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar aklın ilk göz ağrısında hatırlıyor mu seni hala dikiş tutmayan bu büyük yara bazı geceler kanıyor hala anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar sessizce aktı gitti yıllar seni hiç uyandırmadan ve bir sabah uyandığında kalmışsın
Zakkum - Ağlat Beni 04:20
Zakkum - Ağlat Beni 2.651 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Uykunda izledim seni, masum ve bir başına... Bak demin gülümsedin dokununca dudağina.. Bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda? Yarin uyandiginda, benden kalacak o da... Bir fotoğraftir belki bende saklı kalan ilkbaharda çekilmiş Sonbaharda yakilan Kör baliklar gibi ağlara takilan.. Sigaramin ucunda derdimi harmanlayan Ben kendim yapamadim Bari sen ağlat beni Ağlat beni ağlat beni Ağlat beni ağlat beni Bir ayrilik mı eksik yüzünün kivriminda? Yarin uyandiginda, benden kalacak o da... Ben kendim yapamadim Bari sen ağlat beni Ağlat beni ağlat beni Ağlat beni ağlat beni Mevsimler geçecek Sesler silinecek Gözyaşların düşecek Yanakların nemlenecek Ama bir gün gelecek Tekrar yüzün gülecek.. Ağlat beni ağlat beni, Ağlat beni ağlat beni.
Zakkum - Erkek Adamsın (Düet:Seyyal Taner) 04:25
Zakkum - Erkek Adamsın (Düet:Seyyal Taner) 1.102 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock
Zakkum - Yaralısın 05:20
Zakkum - Yaralısın 822 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: yalnizsin, kuslara hasret bir korkuluk gibi unutulacaksin, hic okunmamis eski bir kitap gibi yorgunsun, artik murekkep tutmaz bir defter gibi yikilacaksin, yirtip atilan son bir mektup gibi yaralisin ve yarali kalacaksin geceleri yataginda yarana sarilacaksin yalnizsin, yapraklarin orttugu eski bir sokak gibi kuskunsun, baliklarini kiyiya vuran bir okyanus gibi yagmursuzsun, hikayesi eksik bir ihtiyar agac gibi anlamsizsin, cocuklarin korktugu bir donme dolap gibi yaralisin ve yarali kalacaksin geceleri yataginda yarana sarilacaksin yalnizsin.. korkuluk gibi.. yorgunsun.. istanbul gibi.. yikilacaksin.. bir duvar gibi.. unutulacaksin.. her yalniz gibi.. yalnizsin.. bir bedel gibi... yorgunsun.. istanbul gibi... kuskunsun.. bir cocuk gibi.. unutulacaksin.. her yalniz gibi..
Zakkum - Ben Ne Yangınlar Gördüm 04:31
Zakkum - Ben Ne Yangınlar Gördüm 836 izlenme - 4 yıl önce Sanatçı: Zakkum Albüm: Her Geçen Yıl Yıl: 2014 Prodüksiyon: Doğan Müzik Yapım Şarkı Sözleri: Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı, Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece
Zakkum - Ah Çikolata 03:55
Zakkum - Ah Çikolata 677 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: uzun konuştuk bütün gece ama bak üstün açık uyumuşsun sen yine avuçlarımda taşıdım sonra seni ben yine hayallerini havaya savurmuşsun ah çikolata yarama merhem olsana ah çikolata onu unuttursana ah çikolata beni benden alsana ah çikolata hadi sözünde dursana hüzün dolu yüzün ve sensizken uzun gece ama bak habersiz ve umarsızsın sen yine avuçlarımda aradım sonra seni ben yine rüyalarını havaya savurmuşsun ah çikolata yarama merhem olsana ah çikolata onu unuttursana, ah çikolata beni benden alsana. ah çikolata hadi sözünde dursana.
Zakkum - Kapat Perdelerimi 04:09
Zakkum - Kapat Perdelerimi 651 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: yedi rengi görmeyen bir çocuktum büyüdüm gölge gibi bedensiz bir hayata büründüm insan yüzü görmeyen bir diyara süründüm yarını hiç bilmeyen bir dündüm bir bugündüm kapat perdelerimi artık güneş girmesin kimse beni bilmesin kapat perdelerimi kalbin beni sevmesin derdim sana geçmesin sussun istiyorsun şu koca kalabalık bomboş olsun sokaklar çalmasın telefonun hiç kimse özlemesin gelmesinler kapına ihtiyacın yok çünkü yeni bir hatıraya kapat perdelerimi artık güneş girmesin kimse beni bilmesin kapat perdelerimi , kalbin beni sevmesin, derdim sana geçmesin. hayat çok güzeldi,durduk yere üzüldüm, her doğum günümde,neden bir yaş küçüldüm?
Her Geçen Yıl Birer Birer Masadan Eksiliyor Dostlar.... 04:33
Her Geçen Yıl Birer Birer Masadan Eksiliyor Dostlar.... 556 izlenme - 6 yıl önce Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar....
Zakkum - Uyanık Mısın ? 04:32
Zakkum - Uyanık Mısın ? 413 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kulağımda gecenin alışıldık sesleri Ayyaş küfürleri... Polis sirenleri... Sarhoş gezen gözü yaşlı serserileri Dudaktan öpüşmeyen fahişeleri... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Bu korkunç yalnızlıktan Beni bir sen kurtarırsın... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Gece vardiyasında Bana katılmaz mısın? Yıkasa bir yağmur tüm şehri bu gece Sokaklar boyu beni sürüklese Parçalasın beni sokak köpekleri Çöp arabaları toplasın beni Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Bu korkunç yalnızlıktan Beni bir sen kurtarırsın... Uzak mısın? yakın mısın? Acaba uyanık mısın? Gece vardiyasında Bana katılmaz mısın?
Zakkum - Hipokondriyak 06:09
Zakkum - Hipokondriyak 298 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: her birliktelik, kalbinin emzirecegi bir yeni bebektir. once emeklemeyi, sonra yurumeyi ogretmen gerekir.. kalbindeki sutu tuketmediler mi? bazen hic baslamamasi, bir gun bitmesinden iyidir.. cunku beraberlik yaslanirken, bir terkedir genclesir. seni hic terketmediler mi? aslinda dostluklar da kardanadam gibidir.. eriyecekleri bile bile insa edilir.. kapim neden hic calmiyor artik? fotograflardaki insanlar hatirliyor mu beni? isimleri neydi? bunların yuzleri cok tanidik.. yalniz kalmak.. bir ilac midir? yoksa hastaligin ta kendisi mi? isigi gorunce karanliga kaciyorum hemen, bocekkkler gibi.. bir seye cok uzun sure bakarsan, onu gormemeye basliyorsun. hayat, keske bu kadar etobur olmasaydi.. iste sen.. kurbanlarindan korkan kanli zalim bicak.. sen.. kendi golgesinden bile korkan bir paranoyak.. bir hipokondriyak.. bir hipokondriyak sen.. kirik cam ustunde yalinayak.. ve cirilciplak.. bir hipokondriyak.. bir hipokondriyak.. bir paranoyak.. bir hipokondriyak.. bir hipokondriyak.. bir paranoyak... bir hipokondriyak... kalbi coktan iflas etmis kimsesiz bir kardiyak.. yalınayak ve çırılçıplak.. işte sen.. bir paranoyak.. bir hipokondriyak.. bir hipokondriyak.. bir paranoyak.. bir hipokondriyak.. bir hipokondriyak.. siz ikiniz siz ikiniz benim hakkımda ne konuşuyosunuz senin..senin ismin neydi? her birliktelik kalbin emzireceği bir bebektir önce, emeklemeyi sonra yürütmeyi öğretmen gerekir...
Zakkum - Şarapnel 03:43
Zakkum - Şarapnel 261 izlenme - 3 yıl önce
Zakkum - Rndg 02:05
Zakkum - Rndg 173 izlenme - 3 yıl önce Album Adi: Her Gecen Yil Cikis Tarihi: 11.02.2014 Turkce Rock
Zakkum - Hebenneka 03:40
Zakkum - Hebenneka 165 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: topuklu kırmızı ayakkabına sokak boyuncaki çalımlarına lavanta kokulu o gerdanına biraz da laftan anlasan ya herkesi öpme mahallede söz olur herkesi sevme hafifmesrep olur herkese verme gönlünü ayıp olur sen yine hebenneka hesap kitap nedir bilemezsin giydigini tekrar giyemezsin , rujunu tasırmadan süremezsin , bu gidisle gelinlik giyemezsin.
Zakkum - Zehr-i Zakkum 2 04:24
Zakkum - Zehr-i Zakkum 2 67 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock
Zakkum - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun 03:43
Zakkum - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun 61 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Öyle dudak büküp te hor gözle bakma Bırak küçük dağlar yerinde dursun Çoktan unuturdum ben seni çoktan Ah bu şarkıların gözü kör olsun Güzelsen güzelsin yok mu benzerin Goncadır ilk hali bütün güllerin Aklımda kalmazdı yüzün, ellerin Ah bu şarkıların gözü kör olsun Sonunda tuz bastın gönül yarama Nice dağlar koydun nice arama Seni terkedip de gitmek var ama, Ah bu şarkıların gözü kör olsun.
Zakkum - Kale Değilsin 03:59
Zakkum - Kale Değilsin 43 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sen bir hançer değilsin, söyle neden kan damlıyor dokunduklarından? Bir yanardağ değilsin, neden yanıp kül oluyor yaşadığın şehirler? Bir çınar değilsin, hüzün dökülüyor yapraklarından. Bir kale değilsin ama, Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin. Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin. Sen bir tutsak değilsin, neden çıkamıyorsun söyle evinden? Korkak değilsin, neden kapatamıyorsun ışıkları uyurken? Bir kale değilsin ama, Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin, Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin, Taşlamışlar limanlarını, zaten yanaşacak değilsin. Açılacaksın denizlere, bu yara almış gemiyle. Kuşatmışlar her yanını, sen onlar gibi değilsin. Vazgeçtiysen yaşamaktan, zaten ölümsüz değilsin.
Zakkum - Parçalansın 04:18
Zakkum - Parçalansın 42 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İçinde yer etmiş belli, Sırtından giren kurşunların.. Ölmek zamanı şimdi. Elinde kalan son teselli, Birer birer harcanan umutların. Durdur zamanı şimdi. Geriye sar her şeyi. Hadi vur, parçalansın, göğsünün kafesine. Dört duvar yankılansın, kalbinin tok sesine. Acıların gözünden belli. İçine doğru akan yaşların.. İtiraf zamanı şimdi. Yerleri dolmuyor belli, kalbinden koparttığın parçaların. Söndür yangını şimdi. Küllerinden yarat kendini. Hadi vur, parçalansın, göğsünün kafesine, Dört duvar yankılansın, kalbinin tok sesine.
Zakkum - Üç Dirhem 04:24
Zakkum - Üç Dirhem 37 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bilinmez kimi sevmiş Saklamaktır çabası Kimdenmiş karnında bir can daha taşıması Söz olur laf yayılır Duyar elbet babası Dayak çözmez dilini Kesilmez ağlaması Hiç bakmadan ardına kaçar gece yarısı İki boğaz oda bakar doğunca can parçası Son çaresi gelince değişirmi kocası Hayat bu akar gider elinde vesikası Yürek varsa sende kim demişti babası Söker atarsın yüzene gelince dakikası Zor değil mi hayata meydan okuması Yürek dediğin üç dirhem et parçası Sormayın artık ona Neden hiç gülmez yüzü Kader böyle vurdukça Bitmeyecek türküsü Vurur günlerini diner diye acısı Yüzük karşılığında bir ev ve çatısı Evlenelim diyen adam istemem kızını Benden değil çünkü lekelemem adımı Alır gider başına hoşçakal umut kapısı Sokak onu bekler budur alın yazısı Zor değil mi hayata meydan okuması Yürek dediğin üç dirhem et parçası Sormayın artık ona Neden hiç gülmez yüzü Kader böyle vurdukça Bitmeyecek türküsü
Zakkum - Ahtapotlar 04:02
Zakkum - Ahtapotlar 25 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: biz güzel olamadık, sorular soramadık birbirimizden başka bir cevap bulamadık biz hiç alışamadık, bir kalıba uyamadık birbirimizden başka bir dala konamadık son bir gece daha çirkin olalım aynalara değil, birbirimize bakalım bir hayattı tutunamadık gel ona bir son yazalım gömleğim beyaz olsun, sen seç kıravatımı eteğin kırmızı olsun, açık bırak saçlarını son kez giyin benim için ve sen ütüle kravatimi bir kagit bir kalem bul, karala son satirlarini ahtapotlar gibi son defa dolanalım birbirimize ellerimde ellerin el ele el ele son bir gece daha çirkin olalim aynalara değil, birbirimize bakalım bir hayattı tutunamadık gel ona bir son yazalım
Zakkum - Öleceğim 04:06
Zakkum - Öleceğim 25 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bağışlanmayı bekleyen, masum günahlarım Vazgeçmiyor benden kovduğum şeytanlarım Dolaştırmıyor kanımı, bu yorgun damarlarım Koruyamıyor beni artık dalgakıranlarım Durun lütfen, müsait bir yerde öleceğim Hayat memnun etmedi, iade edeceğim Durun lütfen, müsait bir yerde öleceğim Dünya dönecek gene, ben görmeyeceğim Bir mücevher kutusu içinde anılarım Yeşile hiç dönmeyen, kırmızı ışıklarım Durun lütfen, müsait bir yerde öleceğim. Hayat memnun etmedi, iade edeceğim, Durun lütfen, müsait bir yerde öleceğim, Dünya dönecek gene, ben görmeyeceğim.
Zakkum - Koma ( Düet: Hayko Cepkin ) 05:04
Zakkum - Koma ( Düet: Hayko Cepkin ) 19 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Vazgeç artık, bırak çırpınmayı Çoktan kurudu birlikte terlenen yatak Geçti artık, bırak kıvranmayı Atmıyor nabzın, yetmiyor uyku hapların Bitti artık, bırak sızlanmayı Cansız kollarınla sarıl yalnızlığına Açılıp giden gözlerinle bakarken ona hala Düşük yapmışsa ümitleri, Ölmüşse son bebek Beşikte salladığın yalnızlık büyüyecek Ağlarsın sayıklarsın Ama kim yetişecek Cehennemi görmen için Ölmen gerekmeyecek Kes kanatamazsın, Beni acıtamazsın. Yalnızlıktan nasır tuttum ben.. Vur yıkamazsın. Gel korkutamazsın
Zakkum - Biraz Uyu 04:55
Zakkum - Biraz Uyu 18 izlenme - 3 yıl önce
Zakkum - Sanrı 04:58
Zakkum - Sanrı 17 izlenme - 3 yıl önce
Zakkum - Zehr-i Zakkum (Düet:Teoman) 04:53
Zakkum - Zehr-i Zakkum (Düet:Teoman) 16 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): küskün, üzgün, düşkün bakışların gözlerime saplanan iki mızrak sanki bitkin, gergin, yorgun gözyaşların sararıp da dökülen birkaç yaprak belki küsmüş ve solmuş bir zakkumdu sözlerin yorgun, yaşlarla dolmuş bir kadehti gözlerin sarhoş, kırgın, bıkkın ,dargın yakarışların. lunaparkda unutulan bir çocuk sanki.
Zakkum - Ben Böyle Değildim 04:25
Zakkum - Ben Böyle Değildim 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: BEN BÖYLE DEĞİLDİM -------------------------------- Anlatın ne olur tek tek bana Değiştim mi ben, ben böyle miydim? Bu kadar mıydı mutlu günler? Kimim kaldı ah, beni kim dinler? Anlatın ne olur tek tek bana Tükendim mi ben, ben böyle miydim? Ağlamazdım, yakışmazdı.. İlk damla ah, ne zaman aktı? Ben böyle miydim, böyle miydim? Ben böyle değildim.. Kaçamıyorum.. Buluyor beni.. Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Ah nerede yirmili yaşlarım? Yoruldu kalbim, ben böyle miydim? İlkbahardım, hiç üşümezdim Buz kesiyor artık günlerim Ben böyle değildim, böyle değildim Kaçamıyorum.. Buluyor beni... Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Durduramıyorum, yetmiyor gücüm Liğme liğme gecem gündüzüm Sonuna geldim.. Kapandı devrim.. Artık dizlerimin üstündeyim.
Zakkum - Yüzük 03:44
Zakkum - Yüzük 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Saçlarımıza beyaz düşmemişken.. Farklı hayatlar seçmemişken.. Durdurmadık, durduramadık zamanı Kendisi bile bilmiyor ama Hatırlatsın diye seni bana Gözleri pek andırmasa da, İsmini verdim küçük kızıma Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Geçmiş günleri hatırlayınca. Keşkeler keşkeler kalıyor bana.
Zakkum - 24 Ayar 04:43
Zakkum - 24 Ayar 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Karanlık olsa da yalnızlık Biz böyle yaratıldık Alışıyor gözler karanlığa Görüyor ışık olmasa da Yirmi dört ayar yalnızlık, bozdurmaya kıyamadık Uykuda sarıldık yastıklara, konuştuk hep duvarlara Yirmi dört saat yalnızlık, kaybetmeye doyamadık Uykuda sarıldık yastıklara, konuştuk hep duvarlara Karanlık olsa da yalnızlık, Biz böyle aldatıldık Tıkanıyor sözler boğazında Acıyor, acıtıyor konuştukça Hayat akar, ıslatır sizi, ben kupkuru kalacağım, Neresinden bakarsan bak bardağın boş tarafıyım.
Zakkum - Anason 04:35
Zakkum - Anason 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Dokunsalar ağlayacaksın Ama hiç dokunmuyorlar Biçare bakan gözlerin bırak kanasın Gücüne gitsin şarkılar Anason kokarken sofralar Yaşlandırıyor seni aynalar Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar Aklın ilk göz ağrısında Hatırlıyor mu seni hala Dikiş tutmayan bu büyük yara Bazı geceler kanıyor hala Anason kokarken sofralar Yaşlandırıyor seni aynalar Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar Sessizce aktı gitti yıllar, Seni hiç uyandırmadan, Ve bir sabah uyandığında, Kalmışsın tek başına.
Zakkum - Teslim Ol 04:26
Zakkum - Teslim Ol 8 izlenme - 3 yıl önce
Zakkum - Anlıyorsun 05:44
Zakkum - Anlıyorsun 4 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Her Geçen Yıl Çıkış Tarihi: 11.02.2014 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Kokusu mu sinmiş yastığına, uykuna gem vurmuş Arzusu mu dinmiş yokluğunda, gözlerine perde düşmüş Gizlice akan gözyaşında, yanakların suyunu çekmiş Şarkısı mı bitmiş kulaklarında, gece yarısını çoktan geçmiş Anlıyorsun bitecek, gözlerin renkten düşecek Sancıların henüz bir bebek, gitgide büyüyecek Biliyorsun bitecek, gözlerin yorgun düşecek Yalnızlık henüz bir bebek, günden güne büyüyecek Bir mavi bisiklet mi kalmış çocukluk rüyasında Başka renk mi düşlemiş kalbin, kırmızı odasında