Hoşgeldiniz!

her şey çok güzel olacak

Her Şey Çok Güzel Olacak Filmi Üzerine Bir Söyleşi 51:27
Her Şey Çok Güzel Olacak Filmi Üzerine Bir Söyleşi 2.221 izlenme - 4 ay önce Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson şov bir film bu HŞÇGO ! Bu çok hafif gözüken ama deşildikçe ilginçleşen film üzerine bir saat konuşmuşlar. Peki ama ne konuşmuşlar?
Mazhar Alanson - Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar (Yandım) 03:17
Mazhar Alanson - Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar (Yandım) 6.910 izlenme - 3 yıl önce Youtube'un dibi yok ya, 1998 yılından bir Zaga görüntüsü. Her Şey Çok Güzel Olacak filminin çıkışından hemen sonraki programda Mazhar Alanson, solo albümünden 5 yıl önce, daha bildiğimiz halini almamış Yandım'ı söylüyor, Hatıralarımın Üstüne Oteller Yapmışlar adıyla. Arkada Cem Yılmaz, Okan Bayülgen ve rahmetli Selim Naşit görülmekte. Kimi zaman Biricik Suden'e, kimi zaman ise Medine'ye yazıldığı iddia edilen bu harikulade şarkının Bodrum'a ithafen ilk versiyonunu alkışlarla paylaşıyor, videoyu Youtube'da paylaşan cüneytorama'ya teşekkür ediyoruz. Okkalı bir kafa şöyle iki ton çeker Altan.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Komada Olacaktı Kendisi 00:23
Her Şey Çok Güzel Olacak - Komada Olacaktı Kendisi 3.605 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak adlı filmden dünyanın en inanılmaz repliği. Senaryosuyla, oyunculuklarıyla, yönetimiyle hayatın aslında düzenden değil de düzensizlikten ibaret olduğunu yüzümüze çarpan enfes bir eserdir ayrıca kendileri.
Cem Yılmaz - Tolga Naber 01:07
Cem Yılmaz - Tolga Naber 3.715 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın ilk sinema filmi olan 1998 yapımı ''Herşey Çok Güzel Olacak''ın unutulmaz sahnelerinden... Porsche Carrera'sını çaldığı Tolga'ya kafa atan abisi Nuri (Mazhar Alanson) ile hemen ardından Bodrum'a tatile giden Altan, bir dinlenme tesisinde Tolga'nın gazetede hastaneye kaldırıldığını okur. Bunun üzerine içinde endişeli bir ruh hali oluşan Altan birden hayal görür.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Abim Ödeyecek 01:04
Her Şey Çok Güzel Olacak - Abim Ödeyecek 2.914 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak filminden gene belleklere kazınmış, efsane bir kesit izleyeceğiz. Cem Yılmaz -Bi gözlükde ben alayım ya tutsana şunu... abim ödeyecek
Benim Kemik Yapım Daha Bir İtalyan - Her Şey Çok Güzel Olacak 01:36
Benim Kemik Yapım Daha Bir İtalyan - Her Şey Çok Güzel Olacak 1.768 izlenme - 2 yıl önce Türk film tarihihin en iyi filmlerinden biri olan,başrollerini sevgili Cem Yılmaz,Mazhar Alanson ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı Her Şey Çok Güzel Olacak filminin en güzel sahnelerinden birisidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Elin Boş Götün Yaş Gelmişsin 01:05
Her Şey Çok Güzel Olacak - Elin Boş Götün Yaş Gelmişsin 1.722 izlenme - 3 yıl önce Her şey çok güzel olacak filminden Selim Naşit üstadın üst üste kombolarla sanatını konuşturduğu, ''elin boş götün yaş gelmişsin'', ''götünün kılları pişmaniyeye dönmüş'' gibi cümleleri dillere pelesenk etmiş kesit. Sevgiyle, saygıyla anıyoruz. Nur içinde yat.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Kapıcıyı Doğradım da 00:29
Her Şey Çok Güzel Olacak - Kapıcıyı Doğradım da 736 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin en iyi filmleri arasında yer alan Her Şey Çok Güzel Olacak filminden komik bir sahnedir. İyi nostaljiler.
Bilemiyorum Altan -  Her Şey Çok Güzel Olacak 01:08
Bilemiyorum Altan - Her Şey Çok Güzel Olacak 697 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak filminden güzel bir sahne; "bilemiyorum bilemiyorum Altan"
Her Şey Çok Güzel Olacak - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle 03:30
Her Şey Çok Güzel Olacak - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle 1.001 izlenme - 3 yıl önce Her şey çok güzel olacak filminin, sözü müziği mazhar alanson'a ait, bu ne biçim hikaye böyle adlı mükemmel parçası. Film tadında.
Benim Ne İşim Var Ulan Bodrumda - Her Şey Çok Güzel Olacak 01:36
Benim Ne İşim Var Ulan Bodrumda - Her Şey Çok Güzel Olacak 911 izlenme - 3 yıl önce Bazı filmler vardır büyük izler bırakmış ve her izlenildiğinde yine büyük izler bırakan, bazı filmler vardır hiç bir zaman unutulmayacaklardan.Ve bazı filmler vardır, hiç bir zaman silinmeyecek ve artık klasikleşmiş,efsane olmuşlardan. İşte bu film de böyle bir filmdir.Yıllar geçse de unutulmayacak ve her izlenildiğinde yine aynı izleri bırakacak filmdir. Başrolde Altan rolünü canlandıran Cem Yılmaz ile Altan'ın abisi Nuri rolünü canlandıran Mazhar Alanson yer almaktadır.Bunun yanında rahmetli büyük sanatçı Selim Naşit Özcan ve Ceyda Düvenci,Mesut Akusta ve Nurgül Yeşilçay gibi oyuncuların olduğu usta kadro da bulunmaktadır. Ve şimdi sizleri bu efsane filmin efsane sahnelerinden biriyle baş başa bırakıyorum. İyi izlemeler.
Sami Özer - Mücrimim Biçareyim (Herşey Çok Güzel Olacak) 01:38
Sami Özer - Mücrimim Biçareyim (Herşey Çok Güzel Olacak) 569 izlenme - 2 yıl önce Herşey Çok Güzel Olacak filminde Çamlı Kardeşlerin babalarının ölüm haberini almaları üzerine arka planda çalan Merhaba Bahri'nden (Mevlid-i Şerif) bir bölüm; Sami Özer'in sesinden; Yalnız ölenlere...
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tahir Baba Sahneleri 03:28
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tahir Baba Sahneleri 994 izlenme - 3 yıl önce Çiğköfteyi kendi şahsi zevki için yoğuran, sesi birden alınamayan, kahrolunan, filmin belki de en cool karakteri Tahir Baba'nın bütün sahneleri. Ayrıca bu film türk sinemasının en iyi filmleri arasındadır, ha bana göre ise 'davaro' ile birlikte dünyanın en iyi filmidir. Büyük usta Yaşar Güner'i de rahmetle anıyoruz.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Çizgilere Baksana 01:30
Her Şey Çok Güzel Olacak - Çizgilere Baksana 1.004 izlenme - 3 yıl önce Tabure barın bel kemiğidir, olay da o çizgilerdedir oğlum, bunu bilir bunu söyler şu kardeşin. Ulan en güzeli atlıycan Toros'a, vurucan kendini güneylere, fondaki şarkıda belli, yaz gelsin yapalım öyle bişey ha, gönül yolculuğu yapalım, kardeş yolculuğu yapalım, hadi yapalım öyle bişey. Güzel söylüyo çocuk: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3675/bir-zamanlar-firtinalar-estirirdim---mazhar-alanson Seviyorum ama kimi, en tatlı birisini, nasıl söylesem sana, çizgilere baksana.
Herşey Çok Güzel Olacak - Babanın Ölümü 02:00
Herşey Çok Güzel Olacak - Babanın Ölümü 576 izlenme - 3 yıl önce İyi filmdir, Herşey Çok Güzel Olacak. Film müzikleri albümü de iyidir. İçerikteki,babalarıyla ilginç ilişkileri olan, Altan ve Nuri kardeşlerin,babalarının ölümünden habersiz evine gelmeleri ile başlayan kısa bir sahnedir. Sahnede, yaptığı vokal ile Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim'in daha da güzel olmasını sağlayan Sami Özer'in sesinden Eski Resim 2 duyulur...
Nerde Hani? (Bu Ne Biçim Hikaye Böyle?) 03:06
Nerde Hani? (Bu Ne Biçim Hikaye Böyle?) 498 izlenme - 2 yıl önce Birçoklarının ilk defa Mazhar Alanson ile Cem Yılmaz'ın ağzından 'Her şey çok güzel olacak' filminde dinlediği şarkının 1973 tarihli orijinal plak kaydı.
Benim Kemik Yapım Daha Bi İtalyandır (Her Şey Çok Güzel Olacak) 01:36
Benim Kemik Yapım Daha Bi İtalyandır (Her Şey Çok Güzel Olacak) 481 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde bugüne kadar yapılmış en iyi filmler arasında yer alan Her Şey Çok Güzel Olacak'ın efsane repliklerinden biridir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yapıyorsun Yapıyorsun Yine Yapıyorsun - Her Şey Çok Güzel Olacak 00:45
Yapıyorsun Yapıyorsun Yine Yapıyorsun - Her Şey Çok Güzel Olacak 416 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılında yayınlanmış,ülkemizin en iyi filmleri arasında yer alan Her Şey Çok Güzel Olacak filminin efsane sahnesidir.Kardeşi Altan'ın sürekli yalancılığı ve aynı hataları yapmasından artık bıkmış olan Nuri'nin söylediği sitemdir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane sahneyi bir kez daha önünüzde hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Herşey Çok Güzel Olacak - Araba Çaldırmak 03:24
Herşey Çok Güzel Olacak - Araba Çaldırmak 439 izlenme - 3 yıl önce Abisinin porcshe zaafı, altanın gamsızlığı, tolga ve adamlarının dehşet saçmaları, en sonundada mazhar alansonun o meşhur kafa atma sahnesi, halen izliyorum halen gülüyorum, iyi seyirler.
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan 02:06
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan 405 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak Filminden Bir Sahne Her Şey Çok Güzel Olacak, 1998 Türkiye Yapımı Güldürü Filmidir. Ömer Vargı'nın Yönettiği Filmin Yapımcılığını Filma-cass Adına Mine Vargı Üstlenmiş, Görüntülerini İse Garry Turnbul Çekmiştir..
Her Şey Çok Güzel Olacak - Fragman 01:55
Her Şey Çok Güzel Olacak - Fragman 230 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak, 1998 Türkiye yapımı güldürü filmidir. Ömer Vargı'nın yönettiği filmin yapımcılığını Filma-Cass adına Mine Vargı üstlenmiş, görüntülerini ise Garry Turnbul çekmiştir. Cem Yılmaz'ın Mazhar Alanson ile başrollerini paylaştığı ilk sinema deneyimidir. Ayrıca Cem Yılmaz bu filmin senaryosunda da yer almıştır. -Bilemiyorum Altan bilemiyorum..
her şey çok güzel olacak bodrum yanıyo 01:39
her şey çok güzel olacak bodrum yanıyo 293 izlenme - 6 yıl önce cem yılmaz bodrum yanıyor.
Miki Mouse'u Gördüm Annene Selam Söyledi - Her Şey Çok Güzel Olacak 01:40
Miki Mouse'u Gördüm Annene Selam Söyledi - Her Şey Çok Güzel Olacak 195 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar yapılmış en iyi türk filmleri arasında ilk sıralarda yer alacak Her Şey Çok Güzel Olacak filminin efsane sahnelerinden biridir. Öyle ki bu sahneden sonra "Miki Mouse'u gördüm annene selam söyledi" sözü kapak etmek için çok kullanılmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak,ilk saniyelerde gözüken Eski İstanbul'u görmek ve 90'lara bir dönüş yapmak için paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Her Sey Cok Guzel Olacak - Alternatif Fragman 02:10
Her Sey Cok Guzel Olacak - Alternatif Fragman 99 izlenme - 2 yıl önce Tools: Adobe After Effects / Adobe Premiere / Adobe Photoshop Music: Arada Rock'n Roll / Mazhar Alanson - Bu Ne Biçim Hikaye Böyle Hikayesi için: umutkaner.com/portfolio/alternatif-fragman/
her şey çok güzel olacak babaya ziyaret 02:23
her şey çok güzel olacak babaya ziyaret 151 izlenme - 6 yıl önce babaya ziyaret selim naşit
her şey çok güzel olacak babaya ziyaret 01:06
her şey çok güzel olacak babaya ziyaret 140 izlenme - 6 yıl önce babaya ziyaret