Hoşgeldiniz!

her şey dahil

Ayşenur Balcı Dansıyla Büyüledi! 01:38
Ayşenur Balcı Dansıyla Büyüledi! 430.279 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'im ses getiren yarışmacısı Ayşenur Balcı konuk olduğu Her Şey Dahil'de sergilediği dans şov ile izleyenleri büyüledi
Hüseyin Turan - Mihriban (Canlı Performans) 04:36
Hüseyin Turan - Mihriban (Canlı Performans) 46.128 izlenme - 3 yıl önce Türk Halk Müziği'nin güçlü sesi Hüseyin Turan, Her Şey Dahil'de seslendirdiği "Mihriban" türküsüyle izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı Türkü Sözleri / Şarkı Sözleri Mihriban Sarı saçlarını deli gönlüme Bağlamışlar çözülmüyor Mihriban Ayrılıktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmiyor Mihriban Yar deyince kalem elden düşüyor Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor Lambada titreyen alev üşüyor Aşk kağıda yazılmıyor Mihriban Önce naz sonra söz ve sonra hile Sevilen seveni düşürür dile Seneler asırlar değişse bile Eski töre bozulmuyor Mihriban Tabiplerde ilaç yoktur yarama Aşk deyince ötesini arama Her nesnenin bir bitimi var ama Aşka hudut çizilmiyor Mihriban Boşa bağlanmamış bülbül gülüne Kar koysam köz olur aşkın külüne Şaştım kara bahtın tahammülüne Taşa çalsam ezilmiyor Mihriban Tarife sığmıyor aşkın anlamı Ancak çeken bilir bu derdi gamı Bir kördüğüm baştan sona tamamı Çözemedim çözülmüyor Mihriban
Her Şey Dahil - Ceylan Hım Hım Yar 03:55
Her Şey Dahil - Ceylan Hım Hım Yar 49.638 izlenme - 3 yıl önce EKLEYEN:DİHİYA KARATAS
Ayşenur Balcı Dans Şov 01:38
Ayşenur Balcı Dans Şov 39.983 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'im ses getiren yarışmacısı Ayşenur Balcı konuk olduğu Her Şey Dahil'de sergilediği dans şov ile izleyenleri büyüledi.
Çağla Şıkel Herkesi Duygulandırdı 01:00
Çağla Şıkel Herkesi Duygulandırdı 7.273 izlenme - 9 ay önce 360'ta yayınlanan Her Şey Dahil programında Çağla Şikel, duygulu anlar yaşadı.
Sefa Doğanay - Tavukları Pişirmişem (Dilber Ay Taklidi) 01:25
Sefa Doğanay - Tavukları Pişirmişem (Dilber Ay Taklidi) 22.412 izlenme - 3 yıl önce Sefa Doğanay - Tavukları Pişirmişem (Dilber Ay Taklidi) Her Şey Dahil
Oğuz Yılmaz'ın Kızı Sude'den Müthiş Performans - Herşey Dahil 02:21
Oğuz Yılmaz'ın Kızı Sude'den Müthiş Performans - Herşey Dahil 18.343 izlenme - 3 yıl önce ankara havalarının önemli ismi oğuz yılmaz birbirinden güzel şarkılarıyla bugün her şey dahil\'e konuk oldu.
Kocam, Kadınların Etekaltı Görüntülerini Çekiyor 00:51
Kocam, Kadınların Etekaltı Görüntülerini Çekiyor 3.981 izlenme - 8 ay önce Nur Viral'in sunduğu ve Selin Karacehennem'in yorumcu olarak katıldığı "Her Şey Dahil" programında ismini vermek istemeyen bir izleyicinin anlattıkları herkesi şok etti. Eşinin kadınların etek altı görüntülerini çektiğini söyleyen izleyici içinde olduğu durumu böyle anlattı.
 Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 07:13
Hunharca Gülen Adamın Her Şey Dahil'e de Çıkması 13.014 izlenme - 3 yıl önce Malzeme var ya, onu değerlendirmek lazım. Gayrı her programda görebiliriz.
Eşimle arkadaşımı kendi yatağımda yakaladım 04:20
Eşimle arkadaşımı kendi yatağımda yakaladım 5.179 izlenme - 2 yıl önce 'Her Şey Dahil' programına bağlanan bir seyirci, "Eşimle arkadaşımı kendi yatağımda yakaladım." deyip hikayesini anlatınca stüdyodaki herkesin ağzı açık kaldı.
Dilberay - Kocam Bana Aşkım Diyemez, Ayrılırım 03:21
Dilberay - Kocam Bana Aşkım Diyemez, Ayrılırım 5.787 izlenme - 2 yıl önce Şarkıcı Dilberay, Show TV'de Çağla Şikel ve Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programına katıldı. Show TV ekranlarında, Çağla Şikel ve Alişan'ın sunumuyla ekrana gelen Her Şey Dahil programının bugünkü bölümüne ünlü şarkıcı Dilberay konuk oldu.
Haydar Dümen'e Canlı Yayında Şok Tepki 03:54
Haydar Dümen'e Canlı Yayında Şok Tepki 5.503 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'de Çağla Şikel ve Alişan'ın sunduğu 'Her Şey Dahil' programının konuğu Dr. Haydar Dümen'di. Kadın-Erkek ilişkileri üzerine konuşan Haydar Dümen'in kadınlarla ilgili açıklamalarına stüdyoda bulunan kadın seyirciden beklenmedik bir tepki geldi.
Nihat Doğan Break Dans Yaparsa 02:50
Nihat Doğan Break Dans Yaparsa 7.844 izlenme - 3 yıl önce Show TV'de yayınlanan Alişan ve Çağla Şikel'in sunduğu "Her şey Dahil" programına Nihat Doğan konuk oldu. Canlı yayında önce halay şov yapan Doğan, da ha sonra yaptığı break dans ile izleyenleri güldürdü. En son İç Anadolu havası da oynayan ünlü sanatçı dans konusundaki tüm hünerlerini sergiledi.
Ayşenur Balcı Dans Şov 01:38
Ayşenur Balcı Dans Şov 5.069 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'im ses getiren yarışmacısı Ayşenur Balcı konuk olduğu Her Şey Dahil'de sergilediği dans şov ile izleyenleri büyüledi.
87 Yaşındaki Kadın Stüdyoyu Birbirine Kattı 01:12
87 Yaşındaki Kadın Stüdyoyu Birbirine Kattı 4.530 izlenme - 3 yıl önce Mikrofonu eline aldı ve... Her Şey Dahil programına izleyici olarak gelen bir kadın bir anda stüdyoya atladı. Şarkı söylemek istediğini belirten kadın, eline mikrofonu alınca durdurulamadı. Duruma müdahale eden Çağla Şikel ve Alişan izleyenlere keyifli anlar yaşattı
Ayşenur Balcı büyüledi 01:38
Ayşenur Balcı büyüledi 3.830 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'im ses getiren yarışmacısı Ayşenur Balcı konuk olduğu Her Şey Dahil'de sergilediği dans şov ile izleyenleri büyüledi
Her Şey Dahil - Nuray Sayarı: Alişan 2015te Evlenecek 03:16
Her Şey Dahil - Nuray Sayarı: Alişan 2015te Evlenecek 2.759 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil - Nuray Sayarı: Alişan 2015'te evlenecek Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, Alişan'ın 2015'te paldır küldür evleneceğini söyledi, Çağla Şikel ile Alişan canlı yayında ne yapacağını bilemedi. Alişan Çağla Şikel Nuray Sayarı SHOW TV'de yayınlanan Çağla Şikel ile Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil programının bugünkü konuğu ünlü Astrolog Nuray Sayarı'ydı. Sayarı'nın, stüdyoya girer girmez Alişan ile ilgili yaptığı açıklamalar programa damgasını vurdu. Nuray Sayarı, Alişan'a, 'Seni 2015'te evlendiriyoruz' deyince Çağla Şikel şaşkına döndü. Alişan bu haberi duyunca oynamaya başladı ardından da inanamayarak Sayarı'ya, 'Yemin et. 2015'te ben evleniyor muyum?' diye sordu.
Alişan Söyledi Didem Oynadı (Her Şey Dahil) 02:10
Alişan Söyledi Didem Oynadı (Her Şey Dahil) 3.292 izlenme - 3 yıl önce Alişan Söyledi Didem Oynadı (Her Şey Dahil) Her Şey Dahil'e konuk olan ünlü Oryantal Didem, Alişan'ın şarkısına dansıyla eşlik etti.
İsmail Yk - Çılgın/facebook [her Şey Dahil/18.11.0 04:50
İsmail Yk - Çılgın/facebook [her Şey Dahil/18.11.0 14.229 izlenme - 8 yıl önce ismail yk - çılgın/facebook [her şey dahil/18.11.09]
Oryantal Didem Nefes Kesti! 12:10
Oryantal Didem Nefes Kesti! 3.189 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil'e konuk olan Oryantal Didem, danslarıyla büyüledi.. Mükemme şov ile kendine hayran bıraktı..
Alişan ve Çağla, Zeki Alasya'nın Vefatını Öğrenince Şok Oldu 01:19
Alişan ve Çağla, Zeki Alasya'nın Vefatını Öğrenince Şok Oldu 2.826 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Dahil programında canlı yayın sırasında Zeki Alasya'nın vefatını duyun Alişan ve Çağla şok geçirdi.
Çağla Şıkel'den Özlem Özden'e yürüme dersi 04:09
Çağla Şıkel'den Özlem Özden'e yürüme dersi 3.367 izlenme - 3 yıl önce Çağla şıkel, Her Şey Dahil'e konuk olan Bu Tarz Benim'in yarışmacılarından Özlem Özden'e canlı yayında yürüme dersi verdi
Alişan'dan Çağla'ya: Yavaş ayı 01:07
Alişan'dan Çağla'ya: Yavaş ayı 2.558 izlenme - 3 yıl önce Alişan canlı yayında kendini fazla kaptırdı, partneri Çağla Şikel'e önce 'lan'lı konuştu ardından da 'ayı' dedi...Show TV ekranlarında yayınlanan "Her Şey Dahil"e Alişan'ın Çağla'ya söylediği sözler damga vurdu. Canlı yayında top oynamaya kendini fazla kaptıran Alişan ÇAğla'dan kendisine orta yapmasını istedi. Topu biraz sert atan Çağla, Alişan'ın 'Yavaş ayı' sözleri karşısında şaşkına döndü.
Tuğçe Ergişi'den Dans Şovu 00:49
Tuğçe Ergişi'den Dans Şovu 3.235 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim yarışmasının olay isimlerinden Tuğçe Ergişi'den dans şov! Çağla Şıkel ve Alişan'ın sunduğu Her Şey Dahil adlı sabah programına katılan Ergişi, Hoşuna Mı Gidiyor şarkısıyla dans etti.
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 04:55
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 3.090 izlenme - 3 yıl önce Bir televizyon programının düzenlediği yarışmaya katılan amatör komedyen, ne yazık ki izleyicileri pek de güldürmeyi başaramamış. Ve ortaya böyle görüntüler çıkmış.
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 06:09
Her Şey Dahil'de Gergin Anlar! 2.481 izlenme - 3 yıl önce “Her Şey Dahil”e Perşembe günü Semra kaynana, ünlü damat Caner Toygar ve ilişki uzmanı Tuğçe Işınsu konuk oldu. Kıskançlık üzerine açıklamaların yapıldığı porgramda, Semra kaynana ve Tuğçe Işınsu arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Popstar Firdevs Ve Armağan Uzun Dans Şov - Her Şey Dahil 03:58
Popstar Firdevs Ve Armağan Uzun Dans Şov - Her Şey Dahil 2.933 izlenme - 3 yıl önce Popstar Firdevs Ve Armağan Uzun Dans Şov - Her Şey Dahil 07.04.2014
 Oryantal Didem'den Dans Şov (Her Şey Dahil) 07:57
Oryantal Didem'den Dans Şov (Her Şey Dahil) 1.916 izlenme - 3 yıl önce Oryantal Didem'den Dans Şov (Her Şey Dahil) Her Şey Dahil'e konuk olan ünlü Oryantal Didem, dansıyla izleyenleri büyüledi.
Buse Doğanay'dan Oryantal Şov (Her Şey Dahil) 03:26
Buse Doğanay'dan Oryantal Şov (Her Şey Dahil) 2.035 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil'e konuk olan Bu Tarz Benim yarışmacısı Buse Doğanay, dansıyla izleyenlere keyfli anlar yaşattı.
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 03:04
Alişan'dan 'Çağla Şikel Dul' Açıklaması 1.521 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Dahil programının sunucularından Alişan'ın, Çağla Şıkel'e canlı yayında ' 37 yaşında bir dulsun ' demesi medyada yankı bulunca Alişan'dan açıklama geldi.