Hoşgeldiniz!

her şey türkçe

Rocka Feat. Hayki - Herkes Her Şey 03:26
Rocka Feat. Hayki - Herkes Her Şey 2.355 izlenme - 4 yıl önce Rap Konsepli Radyo
Kardeş Ne Diyorsun Sen? - Mark Zuckerberg 03:21
Kardeş Ne Diyorsun Sen? - Mark Zuckerberg 210 izlenme - 1 yıl önce Efenim Her Şey Türkçe ekibinin son çalışması olan bu güzel eseri sizlerle paylaşmadan yapamadım. Facebook kurucusu aynı zamanda en zengin kişiler arasında olan genç Mark'ımız bir programa katılıyor. Milyoner olması onun saçmalamasına engel olamıyor ne yazık ki.
Photoshop'un Yeni FotoMahvet Aracı 02:21
Photoshop'un Yeni FotoMahvet Aracı 283 izlenme - 2 yıl önce Kadraja girerek fotoğrafı mahfetmeyi seviyor ama bunu manuel olarak yapamıyorsanız, Photoshop'un bu yeni aracını mutlaka test etmelisiniz!
Moral - An Gelir 03:47
Moral - An Gelir 723 izlenme - 5 yıl önce
Bu Gezegen Sensin - Her Şey Türkçe 04:53
Bu Gezegen Sensin - Her Şey Türkçe 163 izlenme - 2 yıl önce 2014'e girdiğimiz şu günlerde gezegenimizin önemini anlatan bu video da Carlos Chavira’nın ibretlik çalışmasını Her şey Türkçe den Hakan Topaloğlu’nun seslendirdi: Bu Gezegen Sensin
Modern Warfare Askeri Eve Dönüyor - Her Şey Türkçe 03:20
Modern Warfare Askeri Eve Dönüyor - Her Şey Türkçe 74 izlenme - 1 yıl önce Her Şey Türkçe ekibi yurt dışında geniş bir kitleye ulaşan komik, ciddi, absürt vb. gibi skeçleri dilimize dublajlıyarak harika bir iş çıkartmaya devam ediyor. Günümüz teknolojisine ne kadar bağımlı olduğumuzu çok güzel bir skeç ile bizlere gösteren bu video'yu izleyip de 2005 li yıllarda ülkemizin gençlerini sömüren Knight Online dönemini hatırlamamak mümkün değil. Video biraz viral tadında da olsa bence ciddi bir mesaj veriyor.
Febyo Taşel - Ya Her Şey 04:45
Febyo Taşel - Ya Her Şey 60 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Melez Miras Çıkış Tarihi: 29.12.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
Anneler Günü Fotoğrafı - Her Şey Türkçe 02:25
Anneler Günü Fotoğrafı - Her Şey Türkçe 40 izlenme - 2 yıl önce Efenim, internet videoları eğlencesinde tanılan simalardan birisi olan BaratsAndBereta abilerimizin "Mother's Day" adlı bu komik skeci; Anneler Gününe özel değerli Annelerimiz adına eğlenceli bi dille anlatılmış. Buyurun, hep beraber izliyoruz..
Nereye Kadar Moral 03:48
Nereye Kadar Moral 84 izlenme - 5 yıl önce