Hoşgeldiniz!

her yer direniş

Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 03:03
Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 50.773 izlenme - 5 yıl önce roger waters istanbul konserinde gezi parkı şehitlerini andı."Şarkılarımı Devlet terörüne kurban gidenlere adıyorum" dedikten sonra dev ekranda gezi parkı olaylarında öldürülen Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve Mehmet Ayvalıtaş'ıun görüntüleri yansıtıldı
NTV Mikrofonunu Yere Atan Cenk Akyol 00:26
NTV Mikrofonunu Yere Atan Cenk Akyol 2.664 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı basketbolcu Cenk Akyol, şampiyon oldukları Banvit maçı sonrasında görüşlerini soran NTV'ye tepkisini gösterdi. Gezi Parkı direnişine yaklaşımı nedeniyle halkın tepkisini çeken NTV'nin mikrofonunu yere atan Cenk Akyol, kanala hiçbir açıklamada bulunmadı.
Çarşı; Her Yer Taksim Her Yer Direniş! 00:06
Çarşı; Her Yer Taksim Her Yer Direniş! 2.943 izlenme - 5 yıl önce Çarşı; Her Yer Taksim Her Yer Direniş!
Hiç Susmayan Papağan 01:09
Hiç Susmayan Papağan 1.027 izlenme - 3 yıl önce Anasayfada konuşan muhabbet konuşunu görünce bende evladımız şükoyu paylaşıyım istedim. Çoğu arkadaşımızında bileceği gibi papağanlar arasında en zeki tür olan jakomuz fazlasıyla gevezedir ve tahminimce ülkemizdeki en net konuşan papağanlardan biridir. Epeyice bir kelime haznesi var konuşmalarından bir kısım eklemek istedim. Herkese saygılar
Recep Tayyip Erdoğan - Canlı Yayında Ağlamak 09:21
Recep Tayyip Erdoğan - Canlı Yayında Ağlamak 837 izlenme - 3 yıl önce 22 Ağustos tarihli Ülke Tv yayınında Mısırda öldürülen Esma'nın yazdığı mektup karşısında canlı yayında ağladığı götüyoruz.Bu video bir nevi seçimlere az kaldığının bir göstergesi kendilerine samimiyet diyip susuyorum efendim.
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 02:08
Nerede O Direnmek İsteyenler? - Türk Polisi 592 izlenme - 3 yıl önce "evet yine 3 ağustos 2013 cumartesi... istiklal caddesine bir çete edası ile giren polisler ellerinde cop ve silahları ile gerçekten bir tehdit unsuru oluyorlar... polislerden birisi yapmaması gereken bir hareket yaparak caddenin ortasında meydan okuyor... artık ne tür bir hap aldıysa bilinmez.... sonra geriye dönüp polisler birden koşmaya başlıyor... hedef arkalarında olan halk.... gözleri adeta dönmüş... içlerinden birisi yere kapaklanıyor... oh seslerini duyuyorsunuz.... ve ardından galatasaray lisesi tarafından gelen düzinelerce polis.... gövde gösterisi yaparlar gibi.... POLİS İÇİN DESTAN YAZDILAR DİYENİ HAKLI ÇIKARMAK İSTERCESİNE !!!" (Alıntı)
Cübbeli Ahmet Hoca - Bize Her Yer Minare, Her Yer Salavat-ı Şerife 00:40
Cübbeli Ahmet Hoca - Bize Her Yer Minare, Her Yer Salavat-ı Şerife 396 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca bir sohbetinde ezanın ne zaman okunacağı sorduktan sonra " Her Yer Taksim Her Yer Direniş " sloganına göndermede bulunarak " Bize Her Yer Minare Her Yer Salavat - ı Şerife " dediği sahneyi hep birlikte zleyeceğiz... Video'yu Youtube'ye yükleyen;VideoBilgiyat'a teşekkür ederiz...
Galatasaray - Gaziantepspor - Her Yer Taksim Her Yer Direniş Sloganı 00:06
Galatasaray - Gaziantepspor - Her Yer Taksim Her Yer Direniş Sloganı 317 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş-Trabzonspor maçında atılan ''Her Yer Direniş Her Yer Taksim'' Sloganının ardından bugün oynanan Galatasaray-Gaziantepspor maçının 34.dk'sında da aynı slogan atıldı.
Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş 00:40
Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş 347 izlenme - 3 yıl önce Başlık her şeyi özetliyor sanırım... Not; Kuşluğu Sizden Öğrenecek Değiliz !!!
Roger Waters Konserinde Her Yer Taksim Her Yer Direniş Sesleri 00:24
Roger Waters Konserinde Her Yer Taksim Her Yer Direniş Sesleri 216 izlenme - 3 yıl önce rogers waters istanbul konserinde her yer taksim her yer direniş sloganları atıldı
Roger Waters'ın Gezi Parkında Öldürülenleri Anma Konuşması 03:03
Roger Waters'ın Gezi Parkında Öldürülenleri Anma Konuşması 129 izlenme - 3 yıl önce roger waters istanbul konserinde gezi parkı şehitlerini andı."Şarkılarımı Devlet terörüne kurban gidenlere adıyorum" dedikten sonra dev ekranda gezi parkı olaylarında öldürülen Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve Mehmet Ayvalıtaş'ıun görüntüleri yansıtıldı
Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş 00:40
Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş 159 izlenme - 4 yıl önce Başlık her şeyi özetliyor sanırım. Her yer taksim her yer direniş diyen kuş...
Oğuzhan Uğur - Birinci Vazife (Pes Etmicez) 03:25
Oğuzhan Uğur - Birinci Vazife (Pes Etmicez) 117 izlenme - 3 yıl önce Taze şarkıcılardan Oğuzhan Uğur, Gezi Parkı direnişi ve polis şiddetiyle ilgili bir şarkı yapmış. Sözleri de şöyle: "pes etmicez korktum sanma ki korksam asla belli etmicem üzerime atla vur copunu salla yok pes etmicem kafanda kaskla elinde gazla millete şiddet kin nedenini bilmez anlamaz asla bu halka ayıp ettin su sık bana sıcaktı zaten emir kulusun ama empati lütfen sahibin halk sen de ayağa kalk bitsin bu düzen bizi bize kırdıramazlar allahımız bir tüten ocaklar unutma, halk unutmaz asla pes etmicez vurdun kırdın zindana attın durmak yok asla bin gemiciğe git bir daha gelme halkın isyanda atamıza ayyaş halka çapulcu zehrin hep lafta bu işin başı park endişe etme sonu da sandıkta"
Karşıyaka Tribün Gösterisi 02:23
Karşıyaka Tribün Gösterisi 100 izlenme - 3 yıl önce Karşıyaka'nın, Orduspor'u konuk ettiği karşılaşmada tribünlerden açılan pankart maça damgasını vurdu. İzmir Atatürk stadında oynanan karşılaşmada Karşıyakalı taraftarlar, Mustafa Kemal'in Askerleriyiz sloganı atarak dev Anıtkabir pankartı açtılar. GEZİ'YE DE DESTEK VERDİLER Gezi Parkı eylemlerine de destek veren Karşıyakalı taraftarlar sık sık "Her yer Taksim her yer direniş" sloganı attılar. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç her ne kadar maçlarda siyasi pankart açanların veya tezahürat yapanların cezalandırılacağını söylese de, sözlerinin taraftarları pek korkutmadığı görülüyor.
Arsenal-Fenerbahçe Maçı Öncesi Her Yer Taksim Her Yer Direniş ve Şerefine Tayyip 00:26
Arsenal-Fenerbahçe Maçı Öncesi Her Yer Taksim Her Yer Direniş ve Şerefine Tayyip 88 izlenme - 3 yıl önce Fanatik futbolseverlerin hırsı hala geçmedi.Olayların üstüne 2 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen ligin başlamasıyla taraftarlar yine coştu. İzleyelim..
Finlandiya'da Gezi Protestocularını Polise Coplattıramamak 03:13
Finlandiya'da Gezi Protestocularını Polise Coplattıramamak 100 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'da gezi parkı protestosu yapıldı protesto edenleri yaka paça toplayıp götürecek polisler olmayınca orda özgür protesto hakkı olunca tabi korumalar uzaktan allah belanızı versiiinnnnnnnn diye beddua etmekle yetinmişler.
Direniş Televizyonlarda Yayınlanmıyor 13:02
Direniş Televizyonlarda Yayınlanmıyor 136 izlenme - 3 yıl önce Aylardır sokaklarda insanlar. Mücadele ediyor düşünceleri adına. Katılanlarınız vardır bu fikirlere, karşı çıkanlarınız da... Belkide doğrudan olaylara katılanlarınız da... Aylardır sokaklarda insanlar. ve televizyonlarda marjinal olduklarından, taş attıklarından, yakıp yıktıklarından bahsediliyor. Birde buradan izleyelim bu yağmacıları (!) Aylardır sokaklarda insanlar. ve çoğunun gözleri yok! ve bir çoğuda artık sokakların üstünde değil altında.... RedHack'ın hazırladıgı bu videoyu görünce burada paylaşmadan edemedim. Ali'yi Ethem'i Abdullah'ı Mehmet'i Berkin'i unutursam yüreğim kurusun(!)
Keşke Yalnız Bunun İçin Kırsaydım Seni 04:57
Keşke Yalnız Bunun İçin Kırsaydım Seni 73 izlenme - 3 yıl önce Direnen Ankara öğrencilerinin provokatörler ve marjinal gruplar eşliğinde hazırladığı Dış Mihrak destekli video çalışmasıdır. "Bu panoyu ben kırdım!"
Her Yer Taksim Her Yer Direniş  Diyen Kuş 00:40
Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş 68 izlenme - 5 yıl önce Her Yer Taksim Her Yer Direniş Diyen Kuş
Alpay - Ellerinde Güllerle (Gezi'ye İthafen) 04:03
Alpay - Ellerinde Güllerle (Gezi'ye İthafen) 31 izlenme - 3 yıl önce Bütün duyarlı ve onurlu insanlara sevgimle... Alpay Alpay sanatçılığını yine gösterdi...