Hoşgeldiniz!

herhangi

Gülüm Çahan - Herhangi (Akustik) 03:14
Gülüm Çahan - Herhangi (Akustik) 27.263 izlenme - 5 yıl önce YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN! https://www.youtube.com/c/groovypedia Gülüm Çahan - Herhangi (Akustik) Groovypedia Studio Sessions Producer: Cenk Hasdal Çok sıcak bir Ağustos ayınınn tam üçüncü gününde yıllardan 1989, doğmuşum. Saat 6 buçuk sularıymış.(evet yükseleni bile aslan olan bir aslan burcuyum). Müzik ve alkış merakım ise anaokulunda kendini göstermiş.(O zamanlar en favori parçam Yonca Evcimik'ten Aboneyimdi.) Bu kızın müziğe yeteneği var diyen ilk insan ise müzik hocam Funda Barutçu'dur.(Kendisi şimdilerde Bilfen Kolejinin Müzik Bölüm Başkanı)Beni notalarla tanıştıran,şarkı söylemeyi öğreten ve desteğini hiç eksik etmemiş bu tatlıcık, aynı zamanda beni konservatuar sınavlarına hazırlamaya başlamıştır, lakin 7 yaşındaki Gülüm sınava girmek istememiştir. Yıllar sayısız okul korosu çalışmalarıyla geçip giderken 10 yaşında farklı vokal teknikleriyle karşılaşmam ise yine Bilfen Kolejinin okul korosunda oldu. İlk solo performansımı Killing Me Softly parçasıyla gerçekleştirdim ve ne oldu biliyor musunuz?Alkış denen merete,mikrofon denen alete,sahne denen ülkeye aşık oldum! Gel zaman git zaman,gelsin korolar gitsin sololar,lise zamanı geldi Saint Michel Fransız Lisesi'ni kazandım ve müzik yapmak için yeterli vakti bulamadım. Üniversite zamanı geldi, "Ben Fransa'da Hukuk okuyacağım!" dedim. 2 sene sonra "Hayır, ben müziksiz yapamıyorum!" dedim ve geri geldim. Bir yıl aradan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi-Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencileri arasında yerimi aldım. Bu arada kendi bestelerimi yapmaya ve şarkı sözlerimi yazmaya başladım. Bu aşamada ise adını anmadan geçemeyeceğim Deniz Kahya, Görkem Oker ve daha nice müzisyen arkadaşımın desteğiyle yakında sizinlede paylaşacağım ''projem'' doğmuş oldu.Şimdilik Gülüm'den bu kadar.
Herhangi Birilerine Challenge Yaptırma 16:03
Herhangi Birilerine Challenge Yaptırma 863 izlenme - 3 ay önce Sokakta den gelen herhangi birilerine para karşılığında şapkadan çıkan sürpriz ile challenge yaptıran Sokak Röportajları.
Bana Merhaba Dedi 01:09
Bana Merhaba Dedi 3.600 izlenme - 3 yıl önce Bir merhaba bazen çok şey ifade edebilir sevgili alkışçılar. Hele ki karşınızda Cemal gibi biri varsa, merhaba dediğiniz vakit kestaneyi çizdirebilirsiniz.
Cahit Berkay - Av (Herhangi Bir Kadın) 04:53
Cahit Berkay - Av (Herhangi Bir Kadın) 772 izlenme - 3 yıl önce Fabrikatör Murat (Cihan Ünal), milyarder bir sanayicinin kızı Yıldız'a (Hülya Koçyiğit) aşık olur. Yıldız, Murat'la ilişki kurarken, babasıyla kafa yapısı olarak anlaşamadığı için evini terkedip, yalnız yaşamaya başlar. Hamallık yaparak hayatını kazanan Cemal'de (Tarık Akan) Yıldız'la ilgilenmektedir. Sonunda Yıldız'a aşık olur. Ne var ki Yıldız'ın Cemal'e yaklaşımı sadece bir dost, bir arkadaş gibidir. Çünkü o, yalnızca Murat'ı sevmektedir. Murat'ın bu ara fabrikasındaki üretim düşer ve kısa zamanda iflasın eşiğine gelir. Yıldız'ın babasına adamları, Murat'ın onu sevmediği ve sadece bir zengin kızı olması nedeniyle evleneceğini söyler. Ama, aşıklar evlenme hazırlığına girerler. Bu ara büyük bir mutsuzluğa düşen Cemal, Yıldız'ı kaçırır. Peşlerine düşen Murat, onları bir ormanda kıstırır. İki erkek birbirine girerlerken, Yıldız Murat'ı seçer. Gel gelelim konuya, filmin müziği üstad Cahit Berkay'dandır.
Herhangi Biriyle Dertleşmeye Çalışmak 10:10
Herhangi Biriyle Dertleşmeye Çalışmak 62 izlenme - 4 ay önce The Post ekibinin paylaştığı videoda sokakta herhangi birilerine derdim var sıkıntılarım var dertleşir misiniz dertlerimi dinler misiniz diye sorarak konuya giriyorlar.
Kemal Kılıçdaroğlu - Çünkü Ben Her Konuyu Bilirim 01:03
Kemal Kılıçdaroğlu - Çünkü Ben Her Konuyu Bilirim 585 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu, önce "ister sosyal güvenlik konusunda, ister dış politika konusunda, ister herhangi bir konuda isterse ekonomi konusunda gelsin karşıma. Bunu çok samimiyetle söylüyorum. Gelsin karşıma, devletin arşivlerini alsın. Arzu ediyorsa istediği bakanı da getirebilir, hatta Bakanlar Kurulu'nu da getirebilir. Söz veriyorum tek başıma çıkacam. çünkü ben her konuyu bilirim" dedi. Bu iddialı çıkış üzerine Altaylı, "bütün Bakanlar Kurulu'na karşı tek başına çıkacaksınız. O bakanların konularını bakanlardan daha iyi mi bileceksiniz?" diye sorunca geri adım atan Kılıçdaroğlu, "hayır, öyle bir iddiam yok. Onun (Başbakan'ı kastediyor) arzu ettiği konu neyse sosyal güvenlikle ilgili gelsin ben o konuda yetkinim. Hiç endişem yok" şeklinde konuştu. Başlangıçta Başbakan'ı tartışmaya çağırırken konu sınırı koymayan Kılıçdaroğlu, sorudan sonra "sosyal güvenlikle ilgili" şartını koşuyor.
Gülüm Çahan - Herhangi // Groovypedia Studio Sessions 03:14
Gülüm Çahan - Herhangi // Groovypedia Studio Sessions 614 izlenme - 5 yıl önce Gülüm Çahan - Herhangi // Groovypedia Studio Sessions Producer: Cenk Hasdal
Tutarsız Teyze 01:02
Tutarsız Teyze 285 izlenme - 3 yıl önce Teyzemiz birşey bildiğini sanıp işin içine dalmakda fakat tutarsızlığını bangır bangır belli etmektedir. (Herhangi bir kadın - 1981)
Vampirlerin Günü 2023 - Bu Ülkeyi Vampirler Yönetiyor 02:33
Vampirlerin Günü 2023 - Bu Ülkeyi Vampirler Yönetiyor 113 izlenme - 4 yıl önce Perde arkasında kalan, gizli-saklı olayları konu edinen Film'in, Fragmanı....
Cahit Berkay - Av (Herhangi Bir Kadın) 04:53
Cahit Berkay - Av (Herhangi Bir Kadın) 152 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Cahit Berkay Film Müzikleri Volüm 1 Çıkış Tarihi: 16.06.1997 Dizi-Film Müzikleri
Cristiano Ronaldo'yu GTA 5'in içerisine koydular 01:48
Cristiano Ronaldo'yu GTA 5'in içerisine koydular 117 izlenme - 3 yıl önce CRİSTİANO RONALDO’YU GTA 5’İN İÇERİSİNE KOYDULAR GTA 5 oyunun içerisine herhangi bir mod kullanılmadan Cristiano Ronaldo eklendi. CRİSTİANO RONALDO’YU GTA 5’İN İÇERİSİNE KOYDULAR GTA 5 oyunun içerisine herhangi bir mod kullanılmadan Cristiano Ronaldo eklendi.
Beste Köprülüoğlu - Çağırın Gelsin [Demo] 01:07
Beste Köprülüoğlu - Çağırın Gelsin [Demo] 52 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/groups/ebrugundesciler/ https://www.facebook.com/groups/TugbaHatunClass/ Beste Köprülüoğlu herhangi bir enstürman kullanılmadan okumuştur Ekleyen : Necla Özdemir
Googledekı herhangi bir yazıyı deiştirme (HackDeildir-Programsızdır) 03:51
Googledekı herhangi bir yazıyı deiştirme (HackDeildir-Programsızdır) 9 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşalr bu videoda googledekı herhangi bir yazının veya cumlenın nasıl deiştireleceğini gördük ben ornek olarak ebayı alma yaptım umarım beğenmıssızındır görüşmek üzere.
Beste Köprülüoğlu - Yağmur Yağar Amanın Aman 01:21
Beste Köprülüoğlu - Yağmur Yağar Amanın Aman 14 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/groups/ebrugundesciler/ https://www.facebook.com/groups/TugbaHatunClass/ Beste Köprülüoğlu herhangi bir enstürman kullanılmadan okumuştur Ekleyen : Necla Özdemir