Hoşgeldiniz!

herkesle

Herkesle Dalga Geçen Çinli Çocuğun Annesi! 07:40
Herkesle Dalga Geçen Çinli Çocuğun Annesi! 37.846 izlenme - 7 yıl önce çinli çocuğun annesiyim diyen kadın medya kralına konuk oldu..
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 05:32
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 1.607 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen : "Erbakan İslam'a zarar veriyor" diyerek aslında bugünkü kavganın ilk sinyallerini vermiş. Bugün beddua ediyor ama o günlerde kimseyle husumetim olamaz deyip yine inceden lafları geçiriyormuş. Şimdi gizlisi saklısı kalmamış rahat rahat saydırıyor başbakanlara. O zamanki mesele neydi de küstüler bilinmez ama mehmet ali birand çakması sunucu reklama girelim demese ta ameka Erbakan'ın diyecek potansiyel varmış gülende.
polis 155 kanka 1550 04:12
polis 155 kanka 1550 773 izlenme - 6 yıl önce r@l_ct
ETS 2 MP Nasıl Oynanır 03:57
ETS 2 MP Nasıl Oynanır 61 izlenme - 1 yıl önce Herkes MP oynasın diye yüzleriniz gülsün diye :D ETS 2 MP üyelik linki https://ets2mp.com/index.php?l=tr Diğer Faydalı Videolar Burada https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbXiIZD81kuq76uBYqzsui4i Abone Olmak İçin UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Herkesle dost arkadaş olmak iyi bir şey midir ? 11:36
Herkesle dost arkadaş olmak iyi bir şey midir ? 56 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, herkesle dost ve arkadaş olabilmenin iyi bir şey olup olmadığı geniş olarak açıklanmaktadır.
minecraft 00:30
minecraft 14 izlenme - 2 yıl önce AHbşkSNilnDFHGÇŞGADFGHDAFHDAFHGDFAGADFGADFGADgfsdhdsjhsfdhgssdfjsfjtrsrthsrstdnjtysdkötdsjntesxxnjmetöyhukmkdtyjtydıtetutyeuyteuetuteyutyeuetyuteutueuye
SELAMLAŞMANIN DİNİMİZDEKİ YERİ 12:16
SELAMLAŞMANIN DİNİMİZDEKİ YERİ 5 izlenme - 1 yıl önce www.huzuradogru.tv