Hoşgeldiniz!

Hernan Crespo

Lazio'nun Efsane Kadrosu 16:43
Lazio'nun Efsane Kadrosu 358 izlenme - 2 yıl önce 90'lı 2000'li yılların futbola damgasını vuran ekiplerden biri de kuşkusuz Lazio. Alessandro Nesta, fernando couto, Giuseppe Favalli, Sinisa Mihajlovic, Christian Vieri, Juan Sebastian Veron, Pavel Nedved, Sergio Conceicao, Matias Almeyda, Diego Pablo Simeone, Dejan Stankovic, Marcelo Salas, Fabrizio Ravanelli, Roberto Mancini, Simone Inzaghi,Hernan Crespo gibi isimler kadroda ki parlak isimlerdi.
Hernan Crespo - En İyi 20 Gol 09:07
Hernan Crespo - En İyi 20 Gol 292 izlenme - 2 yıl önce Sitede Crespo'ya ait hiçbir video olmadığını farkettim. Efsane olmuş bir forvetin Hernan Jorge Crespo'nun en iyi 20 golünü izlemektesiniz.
Hernan Crespo'nun Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm golleri 06:57
Hernan Crespo'nun Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm golleri 28 izlenme - 5 ay önce Kariyeri boyunca Avrupa'nın dev takımlarında forma giyen Arjantinli forvet Hernan Crespo'nun kariyeri boyunca Şampiyonlar Ligi'nde attığı tüm goller bu videoda.
Hernan Crespo'yu unutmak ne mümkün? 00:21
Hernan Crespo'yu unutmak ne mümkün? 88 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında Arjantin ile Kolombiya arasında oynanan maçta Hernan Crespo klasını konuşturuyor.
Hernan Crespo'nun Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm golleri 06:57
Hernan Crespo'nun Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm golleri 7 izlenme - 5 ay önce Kariyeri boyunca Avrupa'nın dev takımlarında forma giyen Arjantinli forvet Hernan Crespo'nun kariyeri boyunca Şampiyonlar Ligi'nde attığı tüm goller bu videoda.
Hernan Crespo'y unutmak ne mümkün? 00:21
Hernan Crespo'y unutmak ne mümkün? 4 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında Arjantin ile Kolombiya arasında oynanan maçta Hernan Crespo klasını konuşturuyor.