Hoşgeldiniz!

Herşey Çok Güzel Olacak

Tolga Naber - Herşey Çok Güzel Olacak (Restorasyonlu) 01:06
Tolga Naber - Herşey Çok Güzel Olacak (Restorasyonlu) 2.082 izlenme - 2 ay önce
Zeliha Sunal Herşey Çok Güzel Olacak Video Klip 03:32
Zeliha Sunal Herşey Çok Güzel Olacak Video Klip 7.441 izlenme - 8 yıl önce zeliha sunal herşey çok güzel olacak video klip
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tuncay Vakası 01:20
Her Şey Çok Güzel Olacak - Tuncay Vakası 1.766 izlenme - 2 yıl önce Altan abisini zorla soktuğu barda memnun olmamasını tuncay adlı barmen arkadaşı sorumlu tutar..
Herşey Çok Güzel Olacak (Kamera Arkası) 10:00
Herşey Çok Güzel Olacak (Kamera Arkası) 1.398 izlenme - 2 yıl önce 1998; sevgili dostlar, ayaklarımızın sokaklardan kesilmediği yıllar ve o yılları en güzel anlatan Herşey Çok Güzel Olacak filminin kamera arkası görüntüleri... İzliyoruz.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Siz Bittiniz Lan 02:02
Her Şey Çok Güzel Olacak - Siz Bittiniz Lan 1.510 izlenme - 2 yıl önce 1998 çıkışlı, Türkiye'de yapılmış en iyi filmler arasında yer alan Herşey Çok Güzel Olacak dizisinin son sahnelerinden. Eşini mutlu etmek ve onunla eski mutlu günlerine dönmek için başı bir sürü belaya girmiş ama sonunda kurtulup, eşine çiçek alıp mutlu etmek isteyen Altan'ın eve gelince eşiyle yakın arkadaşı tarafından aldatıldığını görüp çıldırdığı sahnedir. İyi izlemeler.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Aaaarı Vız Vız Vız 02:19
Her Şey Çok Güzel Olacak - Aaaarı Vız Vız Vız 1.422 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı her işte başarılı olan on parmağında on marifet Türkiye'nin tartışmasız son yıllarda yetiştirdiği en büyük yeteneklerden bir tanesi Cem Yılmaz'ın Mazhar Alanson ile başrollerini paylaştığı ilk sinema deneyimidir Her Şey Çok Güzel Olacak. Ayrıca Cem Yılmaz bu filmin senaryosunda da yer almıştır. Filmin en güzel sahnelerinden birtanesi, Altan'ın Ayla'ya sarktığı ama Ayla'nın Altan'a vermediği sahnedir.
Her Şey Çok Güzel Olacak - Torbacı ile Geçen Diyalog 01:12
Her Şey Çok Güzel Olacak - Torbacı ile Geçen Diyalog 789 izlenme - 2 yıl önce Para kazanabilmek için uyuşturucu satmak isteyen isteyen Altan' ın, hapın hangi ilaç olduğunu öğrenip almak için torbacıyla yaptığı muhabbet.
Yıllar Sonra Aynı Sahnede - Engin Günay (Leyla ile Mecnun) 01:41
Yıllar Sonra Aynı Sahnede - Engin Günay (Leyla ile Mecnun) 724 izlenme - 2 yıl önce Herşey Çok Güzel Olacak'ta torbacı rolüyle karşımıza çıkan Engin Günay, Leyla ile Mecnun'un bu haftaki bölümünde eski rolüne dönüş yapıyor.
Mfö her şey çok güzel olacak 04:16
Mfö her şey çok güzel olacak 929 izlenme - 5 yıl önce Mfö her şey çok güzel olacak
Benzin Döküp Adam Yakılır Mı? 02:14
Benzin Döküp Adam Yakılır Mı? 359 izlenme - 2 yıl önce cem yılmaz ve mazhar alanson abimizden şahane görüntüler serselesi.....herşey çok güzel olacaktan inanılmaz bir fragman...
Tabure Barın Bel Kemiğidir 00:32
Tabure Barın Bel Kemiğidir 576 izlenme - 3 yıl önce Küçük girişimci Altan'ın bar açma planı ve iki tane götü boklu tabureyi beğenmeyen karısı Ayla arasında geçen tartışma. Ne güzel filmdin sen Herçok Çok Güzel Olacak der ve içeriği sunarım efenim. Açar da, kapar da, batar da.
Herşey Çok Güzel Olacak - Daha Ne Diyim Ya 00:30
Herşey Çok Güzel Olacak - Daha Ne Diyim Ya 567 izlenme - 3 yıl önce Herşey çok güzel olacak filminden akıllarda kalan küçük ama çok önemli bir işleve sahip olan sahnelerden biri. Altan abisi Nuri'yi kandırıp birde üstüne depodaki malı indirdikten sonra Bodrum'a uzar, Nuri'nin patronada Yozgat'taki halamız öldü ayağı çekme planı yapan ikilin sonu alevli malevli bişeyler olacaktır. Sonradan içeri giren bıyıklı abiye dikkatleri çekiyorum, izliyoruz.
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan - Herşey Çok Güzel Olacak 02:06
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan - Herşey Çok Güzel Olacak 395 izlenme - 2 yıl önce 1998 çıkışlı , Türkiye'de yapılmış en iyi filmler arasında yer alan Herşey Çok Güzel Olacak filminin belki de en güzel sahnelerindendir . Zengin çocuğu Tolga'nın arabasını çalıp sonradan yakalanıp tekrar kaçmayı başaran Altan ve abisinin , Altan'ın da elindeki Hüseyinleri Bodrum'daki birisine satmak için Bodrum'a gittiği sahnelerden biridir . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
Herşey Çok Güzel Olacak - 1998 (105 Dakika) 01:44:52
Herşey Çok Güzel Olacak - 1998 (105 Dakika) 401 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın ilk, Selim Naşit'in maalesef son filmidir. Samimiyeti doğallığı gerçekçiliği nedeniyle çok sevilen bir filmdir. Filmin konusu; Altan (Cem Yılmaz), karıştığı kavga sırasında yıllardır görmediği kardeşi Nuri'yle (Mazhar Alanson) karşılaşır. Nuri'nin çalıştığı ecza deposunu, uzun süredir açmayı planladığı bar için bir para kaynağı olarak görür. Çeşitli uğraşlardan sonra Nuri'ye tekrar yakınlaşmayı başaran Altan, farkına varmadan hem kendisini hem de Nuri'yi tehlikeli maceraların içine sürükler. Nuri ve Altan, her şeyin çok güzel olacağını umarak yaşamla mücadeleye devam ederler.
Çüküyle Konuşan Adam 00:33
Çüküyle Konuşan Adam 375 izlenme - 2 yıl önce Kedisiyle köpeğiyle konuşan insanlar vardır. "-Biliyor musun cesi, o bana bugün her zamankinden farklı dokundu, sanki nazik bir sevgili değil de topkapı-bağcılar minübüs hattındaki bir fordcu gibiydi, çok üzüldüm." diye anlatır, köpek te -Ne diyor lan bu kayısı hoşafı? diye içinden geçirerek mal mal bakar. Hatta derler ki çiçeklerinizi sularken onlarla konuşun, sizi duyar ve anlarlar.
Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim - Mazhar Alanson 03:02
Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim - Mazhar Alanson 363 izlenme - 2 yıl önce "Hayat boyunca her an savaşa hazır olmak lazım ki zira,savaş; hükümdar olmak için veya güç kazanmak için değildir...düşmanını yenmekle, savaşın bitmemiştir…zafer bir günde kazanılabilir, fakat dikkatsiz olursan bir anda kaybedebilirsin...geriye dönüp etrafa ahmakça bakmanın tadı da savaşa eş değer, bu değer de mazidir arkadaş...maziden kasıt,yıllar önce hatun kişisinden vurulan malın göz önündeki hayali, bu hayalin sebep olduğu kıstas kendini tatmin etmektir, sıvaza bedeldir...şayet muazzam hayatın geriye dönük devrinin ele alınması konusunda ne yaradan ne yaradandan ötürü kimse sana verilen şehvetin önüne geçemez ancak mazide kalır, ve bununla birlikte varılan sonuç alem-i cihanda vurulan mala denk olarak,torunlarına anlatacagın envanterin bolluğuna yol açar."
Dondurmayı Beğenmedin Biz De Bunu Getirdik - Herşey Çok Güzel Olacak 05:28
Dondurmayı Beğenmedin Biz De Bunu Getirdik - Herşey Çok Güzel Olacak 337 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde bugüne kadar yapılmış en iyi filmler arasında ilk 5'e rahatlıkla girebilecek Herşey Çok Güzel Olacak filminin klasik ve efsane olmuş sahnesidir. İyi izlemeler.
Herşey Çok Güzel Olacak - Cem Yılmaz 00:42
Herşey Çok Güzel Olacak - Cem Yılmaz 217 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın (aka. Altan) tarakla istek parça çaldığı bölüm.
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 01:25
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 267 izlenme - 2 yıl önce Bazen sanat bu işe yarar. Saçma da olsa , anlamsız da olsa , algıda seçicidir , seçici geçirgendir. Sizi bir filmin bir sahnesine götürür belki. Ya da bilinçaltınızın en derinliklerine. Bahsi geçen video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25920/andy-warhol-hamburger-yiyor
Zeliha Sunal - Güven Bana 04:40
Zeliha Sunal - Güven Bana 255 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Çok geç kaldın Elindeki fırsatı kaçırdın Daha yakalanmaz Hayat dediğin işte böyle birşey Sen isteyince kapını çalmaz Sence bu kadar kolay mı? İnsanin hayatta olmazsa olmazı ? Aşk ıskalanmaz Yoksa kolay kolay eminim bu zamanda aşk Kapında yatmaz Sen bir iz bırakmak istemez misin ? En azından denemeyi düşünmezmisin ? Bir iyilik yap kendine sen Seni gözden geçir lütfen Olmaz mı ? Olmaz mı ? İnan bana inan pişman olmazsın İnan bana inan pişman olmazsın Güven bana yeniden doğarsın Yaşadığını o zaman anlarsın
Her Şey Çok Güzel Olacak Açılış Müziği 04:26
Her Şey Çok Güzel Olacak Açılış Müziği 172 izlenme - 2 yıl önce Sokakta kaldığım akşamlar oldu en tanımadığım insanların evlerinde geceledim orda burda çok iyi arkadaşız diye sürttüm. Gecelerden bir gece aslında biriyle ortak bir yaşamım olması ruhumun yarısını ona taşıttığımı farkettim. O gecenin sabahında uyandığımda Cihangir merdivenlerinin kenarında yatarken merdivenlerin basamağına siyah bi r corcik burnumun ucundan geçti. O yoktu. Belki alakalı ama bir filmde ne der kötü adam; ...hatırlanmasın, bırak orda kalsın. Zaten bu puşt kalleş dünyada hatırlanacak ne kaldı ki. Herkes aynı. O flu zamanlara 1999'un o yaz gecesine tıpkı Herşey Çok Güzel Olacak filmindeki gibi araba farlarının yansımaları eşliğinde İstiklal caddesinde dolaşalım. Bu modern blues solosu ile...
Zeliha Sunal - Herşey Çok Güzel Olacak 03:30
Zeliha Sunal - Herşey Çok Güzel Olacak 160 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Uzun sürmez karanlıklar Uzun sürmez karanlıklar Aman vermez pişmanlıklar aman Dünya hali bu belli olmaz Unutma her gecenin Bir ayrılığıvar Başka bir yol bul Başka bir yön bul Kendini kurtar Umutsuzluk yok Çok güzel olacak Çok güzel olacak Herşey herşey çok güzel olacak Eğer inanirsan pozitif olursan Herşey herşey çok güzel olacak Umutsuzluk yok
Aşk - Herşey Çok Güzel Olacak Film Müziği 01:25
Aşk - Herşey Çok Güzel Olacak Film Müziği 129 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde bir erkeğin yapması gereken zaruri sıralama az çok bellidir, sünnet olursun, okula başlarsın ilk-orta sonra lise olursa ne varsa okursun; buraya kadar her şey herkeste olduğu gibi rutindir. Sonra askere gidersin ve bir yaz mevsiminin son günleri eve gelirsin. Birilerinin peşine takılıp orda burda sürtersin. Selamlaştığın birine o saat içinde tekrar selam verirsin. Akşam olup eve dönersin, buzdolabını karıştırır su alıp kafaya dikersin, gidip televizyona bakarsın kaparsın, kanepeye uzanırsın, akşam güneşi tüllerin arasından göz kırpar, düşünürsün, yaz yavaş yavaş güneşliğin arasından akıp gider. Perdeleri çekersin, düşünürsün, acaba bitiyor mu başlıyor mu? Herşey çok güzel olacak film müziği Aşk...
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan - Herşey Çok Güzel Olacak 02:06
Kadınlar Parasız Erkeği Sevmez Altan - Herşey Çok Güzel Olacak 163 izlenme - 3 yıl önce 1998 çıkışlı , Türkiye'de yapılmış en iyi filmler arasında yer alan Herşey Çok Güzel Olacak filminin belki de en güzel sahnelerindendir . Zengin çocuğu Tolga'nın arabasını çalıp sonradan yakalanıp tekrar kaçmayı başaran Altan ve abisinin , Altan'ın da elindeki Hüseyinleri Bodrum'daki birisine satmak için Bodrum'a gittiği sahnelerden biridir . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
Zeliha Sunal - Aşkın Şifresi 04:16
Zeliha Sunal - Aşkın Şifresi 174 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Karmaşık duygular içindeyim Bilmiyorum neyleyim Biliyorum aşka meyilliyim Engellemelimiyim ? Hep aynı ikilem Çözülmeyen deli denklem Aşkın şifresi nedir Allahım? Bir sefercik çözüver Hadi kalk benimle danset Aşka dans ettirelim Bir elimden hadi sen tut öbür elimden sevgin Hadi kalk benimle danset Aşka dans ettirelim Bir yanağımdan sen öp öbüründense kalbin Ama ben çok mutluyum Kollarında mutluyum Rüya gibi bir şey uyanmak istemiyorum Ama ben çok mutluyum Kollarinda mutluyum Bu gece hiç bitmesin Gün doğmasın istemiyorum
Zeliha Sunal - Haberci 04:05
Zeliha Sunal - Haberci 131 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Seni yere göğe sığdıramıyorsam eğer Sana verdiğim değere paha biçilemiyorsa Kalp yara bere içinde kıvranıyorsa eğer Bu senin kerametin değil bu kör sevda Korktuğum başıma ha geldi gelecek Korkunun ecele faydası yok bitecek Kuşlar göçtü Sonbahar geldi Gel görki yarım benden vazgeçti Kuşlar göçtü Sonbahar geldi Felaket bana bu gün yüreğim haberci
Herşey Çok Güzel Olacak Kaseti (1998 - 46 Dk) 45:59
Herşey Çok Güzel Olacak Kaseti (1998 - 46 Dk) 90 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde bugüne kadar yapılmış en iyi 10 film arasında rahat yer alacak olan,başrolünü Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson'un paylaştığı Her Şey Çok Güzel Olacak filminin soundtracklarından oluşan arşivlik ve çok güzel bir albümdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane filmin şarkılarını dinleyip hem nostalji yapmak hem de filmi hatırlatmak istedim. İyi izlemeler.
Mikimaus'a Sordum, Çok Selam Söyledi Annene 00:44
Mikimaus'a Sordum, Çok Selam Söyledi Annene 87 izlenme - 2 yıl önce Ailenin fırlama ufaklığı Altan'ın bar açma planları için lojistik destek sağladığı döneme gidiyoruz, elindeki kanalları kullanıp sonuca ulaşma çabası gösteren Altan her ne kadar özveriyle hareket etsede çeşitli daşak geçilmelere maruz kalmaktadır. Muhteşem replik sizler için geliyor; mikimaus'a sordum çok selam söyledi annene. Şu kadarcık jölenin hesabını yapan site; alkışlarla yaşıyorum
Zeliha Sunal - Tarçın 03:59
Zeliha Sunal - Tarçın 43 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Giderken bir başka bakıyordun Kal dememi bekler gibi Gittiğin yerde yapamadın Di mi ? İyi tanırım seni Dön dolaş hep aynı terane Yılan hikayesi sanki mübarek Bu kadar dert varken dünya Bak şu düştüğümüz hale Hadi gel barışalım Yeniymiş gibi tanışalım Elbet ortasını buluruz Kendi kendimizi kandıralım Tatlı tatlı muhabbet ederiz Baktık olmuyor birdaha deneriz Aklıma çılgın bir fikir geldi Üstüne tarçın dökeriz Afiyetle bir güzel yeriz aşkım
Zeliha Sunal - Güven Bana ( Karaoke ) 04:40
Zeliha Sunal - Güven Bana ( Karaoke ) 28 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Herşey Çok Güzel Olacak Çıkış Tarihi: 16.04.2009 Türkçe Pop