Hoşgeldiniz!

herşey yalan olmuş

Herşey Yalan Olmuş 02:33
Herşey Yalan Olmuş 5.787 izlenme - 9 yıl önce 01 herşey yalan olmuş
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 03:48
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 2.023 izlenme - 6 yıl önce
Herşey Yalan Olmuş 04:59
Herşey Yalan Olmuş 3.231 izlenme - 8 yıl önce ben zamaninda yaptim ama sen zamansiz yakalandin gerçekten seven ama sevİlmeyenlerİn adina
Yusuf Güney 04:28
Yusuf Güney 2.256 izlenme - 9 yıl önce sorgusuz sualsiz
Alişan - Herşey Yalan Olmuş 04:07
Alişan - Herşey Yalan Olmuş 803 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ve Kimselere Güvenmiyorum Çıkış Tarihi: 22.02.2007 Arabesk Şarkı Sözleri: Eski bir şarkımız vardı Hayalde olsa hatırlıyorum.. Gözyaşım acımı saklardı Zaman geçsede unutmuyorum.. Sence aşk bize uzak mıydı?? Yakında olsa inanmıyorum! Belki kader daha haklıydı İnan boşu boşuna üzülüyorum Hayat denilen yol bana biraz uzun geliyor İçimde sen yoksan eğer tadı tuzu yavan geliyor Herşey yalan olmuş bu diyarda Ne sana ne bana yer var bu oyunda!! Vaktimiz doldu bak en sonunda. Kavuşamadan ölüp gidermiyiz yoksa...??
Herşey Yalan Olmuş (Metin Şentürk) 03:48
Herşey Yalan Olmuş (Metin Şentürk) 197 izlenme - 6 yıl önce
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 03:39
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 207 izlenme - 6 yıl önce
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 03:48
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 164 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Masal - Klasik Türk Sanat Müziği Ölmeyen Şarkılar Şarkı Sözleri(lyrics): Eski bir şarkımız vardı hayalde olsa hatırlıyorum Gözyaşım acımı saklardı zaman geçsede unutmuyorum Sence aşk bize uzakmıydı yakında olsa inanmıyorum Belki kader daha haklıydı inan boşu boşuna üzlüyorum Hayat denilen yol bana biraz uzun geliyor İçinde sen yoksan eğer tadı tuzu yaman geliyor Herşey yalan olmuş bu diyarda Ne sana ne bana yer var bu oyunda Vaktimiz doldu bak en sonunda Kavuşamadan ölüp gidermiyiz yoksa..
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 03:39
Metin Şentürk - Herşey Yalan Olmuş 80 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Masal - Klasik Türk Sanat Müziği Ölmeyen Şarkılar Çıkış Tarihi: 24.11.2006 Arabesk Şarkı Sözleri: Eski bir şarkımız vardı hayalde olsa hatırlıyorum Gözyaşım acımı saklardı zaman geçsede unutmuyorum Sence aşk bize uzakmıydı yakında olsa inanmıyorum Belki kader daha haklıydı inan boşu boşuna üzlüyorum Hayat denilen yol bana biraz uzun geliyor İçinde sen yoksan eğer tadı tuzu yaman geliyor Herşey yalan olmuş bu diyarda Ne sana ne bana yer var bu oyunda Vaktimiz doldu bak en sonunda Kavuşamadan ölüp gidermiyiz yoksa..