Hoşgeldiniz!

hes

Asena Erkin'in Direk Dansı Fotoğrafı Caner'i Kızdıracak 00:16
Asena Erkin'in Direk Dansı Fotoğrafı Caner'i Kızdıracak 34.864 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, Instagram hesabından direk dansı yaparken çektiği fotoğrafı paylaştı.
Kemale Amed - Lori Hes 06:58
Kemale Amed - Lori Hes 8.473 izlenme - 4 yıl önce Kemale Amed - Lori Hes
İş Makinelerine Beni Buraya Gömün Diyen Havva Teyze 01:26
İş Makinelerine Beni Buraya Gömün Diyen Havva Teyze 4.700 izlenme - 2 yıl önce İş makinalarının önüne geçip "beni buraya gömün" dedi. Rizeli Havva teyzenin yaylasına sahip çıkmak için verdiği mücadele: Dozerin geçeceği güzergahın önüne elinde sopasıyla oturan Havva Bekar, valinin kendilerine çapulcu demesine tepki göstererek; "Ne mahkemesi. Kafayı mı yediniz? Mahkeme nedir? Mahkeme biziz. Devlet nedir? Devlet yok halk var. Kimdir devlet? Devlet bizim sayemizde devlettir. Bizim dedelerimiz buradan aşağıya yaya gitmişler ve şehit olmuşlar. Ne demek? Bu vali gelecek buraya. Yaylaların yolu birleşmeyecek. Her yaylanın yolu var. Yaylalar birbiriyle birleşmeyecek. Kesinlikle istemiyoruz. Vali bize iki tane çapulcu diyor. Biz çapulcuysak sen nesin? Sen sandalyede oturmuşsun. Biz buraların hamurunda yoğrulmuşuz. Biz çocukluğumuzdan beri burada yaşıyoruz. İş makinelerini alıp gidin buradan." sözleri ile tepkisini dile getirdi.
İlhan Ekşioğlu'ndan Tartışma Yaratan Mancini Tweeti 01:31
İlhan Ekşioğlu'ndan Tartışma Yaratan Mancini Tweeti 9.063 izlenme - 3 yıl önce F.Bahçe'nin eski yöneticisi İlhan Ekşioğlu, G.Saray'ın sözleşmesi feshedilen teknik direktörü Mancini hakkında tartışma yaratan bir tweet attı.
Asena Erkinden Caneri Kızdıracak Cesur Paylaşım 00:25
Asena Erkinden Caneri Kızdıracak Cesur Paylaşım 7.220 izlenme - 3 yıl önce Asena Erkin, Instagram hesabından paylaştığı derin göğüs dekolteli fotoğrafla Fenerbahçeli eşi Caner Erkin'i kızdıracağa benziyor.
he's just not that ınto you fragmanı 22 01:57
he's just not that ınto you fragmanı 22 14.885 izlenme - 6 yıl önce greg behrendt ve liz tuccillonun çok satan kitabına dayanan film 20li 30lu yaşlarında baltimorelu bir grup insanı konu alıyor. söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da istisna yoktur kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
Mesut Özil ve Nuri Şahin, Soma'ya Destek Verdi 00:20
Mesut Özil ve Nuri Şahin, Soma'ya Destek Verdi 6.965 izlenme - 3 yıl önce Dortmund'da forma giyen Nuri Şahin, madenci fotoğrafı paylaşırken Türk kökenli Mesut Özil ise, "Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.
Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 01:42
Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 1.768 izlenme - 2 yıl önce Çok fazla söze gerek var mı bilmiyorum. Genç kardeşimiz gayet güzel bir dille anlatmış. Devlet destekli şirketlerin neler yaptığını görün artık.. Adamları vatan haini ilan etti yandaş medya. Çok üzülüyorum ama çok... "Lütfen bana aptallığı anlatın"
HESlere Karşı Çıkan Karadenizli Teyze (Küfür İçerir) 02:01
HESlere Karşı Çıkan Karadenizli Teyze (Küfür İçerir) 3.120 izlenme - 2 yıl önce Heslere karşı çıkan Karadenizli teyze, Böyle bir tepki ne görüldü ne duyuldu Aldum elime Trabzon orağini dedum sizun babanuzun + 18 koyacağum
Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 02:09
Kedicikler Göbek Attı, Adnan Hoca Seyretti! 4.615 izlenme - 3 yıl önce Her akşam kedicikleri ile Ramazan programı yapan Adnan Oktar, sohbet arası da göbek attırıyor.
Barajlarla Sınır - Mazlum Çimen 10:00
Barajlarla Sınır - Mazlum Çimen 983 izlenme - 1 yıl önce Yurttaş Mazlum Çoruh'un (gerçek ismi Naci ÖZEN'dir) Çoruh ve diğer nehirler üzerindeki Baraj ve Hes yapılarına ilişkin ; KUSURSUZ ENERJİ (!) PLANI isimli bir kitabı bulunmaktadır. Bu kitapta Bop projesinde çizilen haritalardaki sınırların , bölgedeki nehirler üzerlerine yapılan baraj projeleriyle birebir uyuştuğuna dair açıklamalarını izleyeceksiniz.
Arınç: Bayrağı İndireni Vuran 1 Yıl Ceza Alırdı 01:26
Arınç: Bayrağı İndireni Vuran 1 Yıl Ceza Alırdı 4.900 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'da Türk bayrağının indirilmesini kınadığını belirten Bülent Arınç "Bayrağı indiren kişiyi vuran yeni TCK'ya göre 1 yıl ceza alırdı" dedi.
Türkiye'deki İhanet Projeleri 22:13
Türkiye'deki İhanet Projeleri 1.618 izlenme - 2 yıl önce Van 100.yıl üniversitesi'den Öğretim Üyesi olarak emekli olan İlyas Yılmazer; Türkiye'nin, yer üstü ve yer altı doğal kaynaklarının, doğal güzelliklerinin yerli ve yabancılara nasıl peşkeş çekildiğini anlatıyor.
Yolanthe'den Hollanda'ya İç Çamaşırlı Destek 01:08
Yolanthe'den Hollanda'ya İç Çamaşırlı Destek 2.283 izlenme - 3 yıl önce G.Saraylı Sneijder'in eşi Yolanthe, Dünya Kupası'nda mücadele edecek Hollanda Milli Takımı'na iç çamaşırlarıyla poz vererek şans diledi.
İspir Hes Projesi 16:30
İspir Hes Projesi 2.017 izlenme - 7 yıl önce erzurum ili ispir ilçesi hes projesi
Koliva Kaya Deniz Hes' Lere Ve Yaşamı Yok Eden Her Şeye Karşı!!! 03:51
Koliva Kaya Deniz Hes' Lere Ve Yaşamı Yok Eden Her Şeye Karşı!!! 1.904 izlenme - 6 yıl önce hes' lere ve yaşamı yok eden her şeye karşı!!!
Pascal Nouma - M.j. He's Legend - / Yeni Klip 2012 03:42
Pascal Nouma - M.j. He's Legend - / Yeni Klip 2012 1.831 izlenme - 5 yıl önce Beşiktaş'ın unutulmaz isimlerinden Pascal Nouma, Metro Fm için Pop müziğin kralı Michael Jackson'ın ölümünün 3. yıldönümünde efsane starı anmak için "He's a Legend" adındaki bu şarkıyı ve videoyu hazırladı.
Suyun Ticarileşmesi 12:22
Suyun Ticarileşmesi 1.100 izlenme - 2 yıl önce Akarsuların gasp edilip barajları tıkılması ve suyun hapsedilmesi sebebiyle doğaya verdiği zararın yanı sıra, yapılan bu eylemin insanlığın geleceğini nasıl etkileyeceğine dair açıklamaların olduğu videoyu seyrediyoruz.
HES'lere Hayır - Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok 03:27
HES'lere Hayır - Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok 720 izlenme - 2 yıl önce HES'lere kurban giden dereler, nehirler, kır insanları!.. Yok edilen geleceğimiz, doğamız, suyumuz! Bakın ne diyor içlerinden biri: "Bu adamlar buradan paralarını kazanıp, dünyanın en güzel yerlerine çocuklarını yerleştirecekler! Ama bizim gidecek başka bir yerimiz yok! Burası bizim... İçeriden cökertemiyorlar en iyisi herşeylerini ellerinden alalim ki tam tükensinler sonrada parçalamak kolay olur ve bunun adı da budur.
Diren Karadeniz! - Hes 04:36
Diren Karadeniz! - Hes 554 izlenme - 2 yıl önce Apolas Lerminin 2012 yılında çıkan Kalandar albümünde (Kalandar: Rumi Takvim'in ilk ayıdır. Karadeniz Bölgesinde, özellikle Trabzon ilinde bu gecenin ayrı bir önemi vardır. Geleneksel olarak bu gecede çocuklar dışarı çıkar ve evleri dolaşmaya başlarlar. Ellerindeki poşetleri evlerin kapısına koyup zile bastıktan sonra ev ahalisinin poşetin içine koyacakları hediyeleri beklerler. Bu sırada da bazı maniler söylerler) kollektif bir biçimde söylenmiş şarkıdır. Sözleri Apolas Lermi'ye aittir. Müzik anonimdir. Klip Diyen Gitti Film Yapım'a aittir. Şarkıyla Karadeniz'de yaşanan bilcümle sorunlara değinilmiş ve tepki gösterilmiştir. Arada Karadeniz'li kadınların sesini kulaklarımıza fısıldamıştır. Söyleyen sanatyçılar: Apolas Lermi, Yaşar Kurt, İlkay Akkaya, Şevval Sam, Hülya Polat, Tanju Topal, Efkan Şeşen, Deniz Ayata(Teona), Ömer Aykut, Kurtuluş Cengiz, İhsan Eş, Selcuk Balcı, Savaş Yakupoğlu, Grup Yorum, Resul Dindar(Karmate), Bayar Şahin, Aydoğan Topal, İlknur Yakupoğlu, Niyazi Koyuncu, Hikmet Akçiçek(Vova), Erdal Bayrakoğlu.
Almanya Gol Attı Rihanna Soyundu 00:40
Almanya Gol Attı Rihanna Soyundu 1.273 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Dünya Kupası'ndaki Almanya - Arjantin finalini tribünden izledi... Ünlü şarkıcının gol sevinci sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Doğada Yaşayan Çift - Yeşil Doğa 23:16
Doğada Yaşayan Çift - Yeşil Doğa 1.191 izlenme - 2 yıl önce Güven İslamoğlu'nun 28 Temmuz 2012 tarihli Yeşil Doğa programı ile evlerine konuk olduğu, ekranlara taşıdığı çiftin ve aynı kendileri gibi yaşayan komşularının hikayesini ve HES'lerin mahvettiği doğayı izliyoruz. ------- İnternette yaptığım küçük bi isim araması sonucunda ulaştığım bazı güzel şeyler: * Birhan Erkutlu, HES'lere karşı yürütülen hukuksal mücadelelerle tanınan birisi. Kendisi gibi bir grup çevreci ile birlikte mücadelelerinin masrafını çıkarabilmek ve kamuoyu oluşturabilmek adına, üzerilerinde ''Çoğalmasında ve dağılmasında hiçbir sakınca yoktur.'' yazılı üç (sanırım üç) müzik albümü ve bir de belgesel hazırlamışlar. ''Anadolu'nun İsyanı'' adlı belgeseli izlemek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46344/anadolu039nun-isyani ''Alakır'ın Sesi'' adlı albümün aynı aldı şarkısının klibi: http://www.youtube.com/watch?v=Mnc8QgjLliQ (program esnasında da çalan şarkı) ve albüme ulaşmak için irtibat bilgileri: http://www.alakirnehri.org/www.alakirnehri.org/album.html (ana sayfaya da bi göz atın) * Tüm bu çalışmaları sebebiyle Birhan hakkında jandarma ve HES şirketleri tarafından suç duyurularında bulunulmuş. Şu haber ile bilgi edinilebilir: http://www.suhakki.org/2013/06/alakir-nehri-kardesliginden-kamuoyuna-duyuru/#.UdDS_zv0GlU * Videoda da bahsettiği bu suç duyurularıyla uğraşan Birhan, Gezi Parkında!: http://www.youtube.com/watch?v=RmjepmEK2_g ------- HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ! BU DAHA BAŞLANGIÇ, MÜCADELEYE DEVAM!
aslancık hes denge bacası yapımı 01:49
aslancık hes denge bacası yapımı 1.326 izlenme - 6 yıl önce denge bacası ve Şaft yapımında referans verilir0535 558 3689daha fazlası için web sitemizi ziyaret ediniz wwwsarginmadencilikcom
Domuz Avı 01:21
Domuz Avı 1.177 izlenme - 7 yıl önce domuz avı
keban belediyesi mini hes santrali 09:31
keban belediyesi mini hes santrali 1.808 izlenme - 8 yıl önce keban belediyesi'nin kendi elektriğini üretecek ve sulama suyu ihtiyacını karşılacak olan mini hes barajı yapımı.
Senoz Vadisinde Hes Eylemi 03:05
Senoz Vadisinde Hes Eylemi 806 izlenme - 7 yıl önce senoz vadisi koruma platformu tarafindan düzenlenen eylemde yöredeki hidro elektrik santralleri hes protesto edildi.
Ses Ver! 01:35
Ses Ver! 405 izlenme - 3 yıl önce Asgari ücretin açlık sınırının altında olduğu, yoksulların zenginlerden yüzde olarak daha çok vergi verdiği buna rağmen pırlantada vergi indirilmine gidildiği bu ülkede hala birileri istikrardan bahsediyor. Yapılan araştırmalara göre Türkiye'nin en zengin 100 kişisinin toplam geliri;17 milyon kişinin toplam gelirine eşit olması zaten tüm bunların nedenini göstermektedir. Hes Projelerinin tek pozitif yanı:Doğanın bize dedelerimizden kalan miras değil;torunlarımızdan aldığımız bir emanet olduğunu bilmeyen halk düşmanlarının para için neler yapabileceklerini açıkça göstermesi. Devletin ise adeta bir isveç çakısı gibi işlev gördüğü bu günlerde, kanun ve yargıçlarıyla doğayı katletme izni aldılar, karşı çıkanları kolluk kuvvetleriyle bastırdılar ve medyayla da hiçbir şey yokmuş gibi gösterdiler. Bu videoda sizleri bunlara karşı bir ses olmaya çağırıyor.
Felipe Melo: O Kadar Çok Kazdın Ki Cennete Düştün Be Abi 00:19
Felipe Melo: O Kadar Çok Kazdın Ki Cennete Düştün Be Abi 903 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı Felipe Melo, Soma faciasıyla ilgili yayınladığı mesajda, "O kadar çok kazdın ki, cennete düştün be abi..." ifadelerine yer verdi.
Çataldere (Tulum) Rize 04:02
Çataldere (Tulum) Rize 1.101 izlenme - 8 yıl önce tema vakfı için bekliyorum orda sinan akçal ile :)
Manchester United 01:06
Manchester United 979 izlenme - 8 yıl önce c.ronaldo İlk yillarindakİ showu