Hoşgeldiniz!

hesap makinesi

Hesap Makinesinin Sırrını Çözen Adam 00:53
Hesap Makinesinin Sırrını Çözen Adam 4.706 izlenme - 2 ay önce Abimiz hesap makinesinde birçok yoldan 2220 rakamını buluyor ve Fbi gizli belgelerini açıklar gibi zoom yaparak inanmayanlar olabileceği düşüncesiyle bize net bir şekilde gösteriyor. Ağzınız açık izleyeceğiniz bir görüntü.
Çin'in Kapalı Çarşı'sı 21:59
Çin'in Kapalı Çarşı'sı 2.251 izlenme - 3 ay önce Çin'de alışverişe çıkan dostumuz baktığı çakma ürünleri onda biri fiyatına almış. Dükkan dizaynları, pazarlık öncesi ortaya çıkan hesap makinesi ve büyük kazıklama arzusu bizim esnaflarımızı anımsattı bana.
Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı 01:16
Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı 9.886 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol stüdyolarında Abdülkerim Durmaz bir anda sinirlerine hakim olamadı. Fenerbahçe'nin kötü gidişatının konuşulduğu sırada Rasim Ozan Kütahyalı, Durmaz'ın yanına gelerek onun aşırı sinirlenmesini engellemek istediğini söyledi. Kütahyalı'nın bir şey yapacağını anlayan Durmaz, uyarıda bulunsada Kütahyalı uslu durmadı. HESAP MAKİNESİNİ FIRLATTI Kütahyalı yanında getirdiği hesap makinesini Abdülkerim Durmaz'a hediye olarak uzattı. Bu hediyeye anlam veremeyen Durmaz ilk başta tepki vermesede bir anda elindeki hesap makinesini Kütahyalı'ya fırlattı. Kütahyalı'nın hesap makinesini Durmaz'a Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki puan farkını hesaplaması için verdiği ortaya çıktı. STÜDYOYU TERK ETTİ Durmaz, daha sonra sinirlerine hakim olamayarak stüdyoyu terk etti.
Sınav Haftası 03:44
Sınav Haftası 1.756 izlenme - 2 yıl önce Yaz okulunda verirsin, problem yapma.. JunkFolder
Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak 02:43
Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak 3.648 izlenme - 5 yıl önce Daha Fazal Anlatım İçin : http://visual-studio-leqend.tr.gg/ Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak Kod Linki İçin : http://visual-studio-leqend.tr.gg/Hesap-Mak-.-.htm
Hesap Makinesinin İcadı 05:32
Hesap Makinesinin İcadı 1.338 izlenme - 1 yıl önce Küçük mucit serisi çizgi filmimizde bu gün, Fransız filozof, fizikçi ve matematikçi Balise Paskal'ın, mekanik hesap makinesini icadını öğreniyoruz.
Hesap Makineleriyle Süper Mario Müziği Çalmak 01:05
Hesap Makineleriyle Süper Mario Müziği Çalmak 369 izlenme - 8 ay önce Yetenekli kardeş daha önce hesap makinesiyle çaldığı müziklere süper mario'nun oyun müziği çalarak eklemiş,ne diyelim daha nicelerine izliyoruz
Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak 00:34
Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak 1.715 izlenme - 3 yıl önce Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak Yapmanız gereken bir adet canon hesap makinesi sahip olmak ve 153349 tuşlamak videoda nasıl yapıldıda görülüyor.
Ağzında Sigara Patlayan Kobra 00:52
Ağzında Sigara Patlayan Kobra 1.165 izlenme - 3 yıl önce Lakabını kafa şekillerinin birebir olduğu kobra yılanından alan bu güzel abimiz, kendinden habersiz içine bir miktar barut yerleştirilmiş sigarasından nefes alırken sigarası ağzında patlıyor. Gel gelelim öyle aşırı bir tepki de vermiyor. E tabii, yılanlar soğuk kanlı hayvanlar.
Abdülkerim Durmaz Hesap Makinesini İade Etti (Beyaz Futbol - 21 Kasım 2016) 05:30
Abdülkerim Durmaz Hesap Makinesini İade Etti (Beyaz Futbol - 21 Kasım 2016) 688 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yendiği mücadele sonrasında futbol yorumcusu Abdülkerim Durmaz önceki haftalarda kendisine hesap makinesi hediye eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya cevap verdi. Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Abdülkerim Durmaz, önceki haftalarda kendisine hesap makinesi hediye eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya hediyesini iade etti. Önceki haftalarda sarı lacivertlilerin kötü gidişi sebebiyle Abdülkerim Durmaz'a hesap makineli bir gönderme yapan Rasim Ozan Kütahyalı'ya derbi sonrası cevap geldi. Abdülkerim Durmaz, derbide Fenerbahçe'nin kazanması sonrasında kendisine hediye edilen hesap makinesini Kütahyalı'ya iade etti ve "Al şimdi kaç sene oldu hesapla" diye konuştu.
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 1.284 izlenme - 4 yıl önce Yerli mucitlerimiz dur durak bilmiyor. Sadece bizde olur dedirten cinsten bir çalışma olmuş. Yapanların eline ve beyinlerine sağlık. Yeni güncelleme bekliyor ve 50 kuruş, 25 kuruş gibi karma sayma yapabilmesini de bekliyoruz. Ayakkabı kutusunun kullanılması bana çok manidar geldi...
Hesap Makinesiyle Shape Of You Çalmak 01:34
Hesap Makinesiyle Shape Of You Çalmak 197 izlenme - 8 ay önce Daha önceleri hesap makinesiyle despacito çalan yetenek abidesi kardeşimiz,bu sefer de bu yılın gözde hiti Shape Of You'yu çalmış.
A11a Javascript Hesap Makinesi 16:08
A11a Javascript Hesap Makinesi 970 izlenme - 6 yıl önce Javascriptte Mini Hesap Makinesini Anlattığım Vidyo
facit ca1-13 hesap makinesi 01:45
facit ca1-13 hesap makinesi 729 izlenme - 7 yıl önce facit ca1-13 hesap makinesi
Hakan Şükür'ün Torino'dayken Attığı Kafa Golü 00:03
Hakan Şükür'ün Torino'dayken Attığı Kafa Golü 338 izlenme - 3 yıl önce Gerçekten muazzam güzellikte ve kalitedeki bu golü alkışlarla yaşatmayalım da neyi yaşatalım, sorarım size? Kral'ın bu golü nasıl attığını anlamayacaksınız bile...
Bu Kadar Hızlısını İlk Kez Göreceksiniz 00:36
Bu Kadar Hızlısını İlk Kez Göreceksiniz 305 izlenme - 3 yıl önce Bu kadar hızlısını ilk kez göreceksiniz Bu kadının hızını yakalamak imkansız gibi. Bir elinde rakamların yazılı olduğu kağıtlar, diğer elinde ise bilgisayarın klavyesi. Kadın rakamlara bakarken, bilgisayarda hesap makinesini nasıl bir hızla kullanıyor, izlerken hayretler içerisinde kalacaksınız.
Scratch Hesap Makinesi Yapımı 09:29
Scratch Hesap Makinesi Yapımı 106 izlenme - 2 yıl önce scratch ile hesap makinesi kolay yapımı zevkli en kolayı ve güzeli bunu yapması çok kolay olması sayesinde zorluk çekmeden yapabilirsiniz. scratch ile yapılır.
hesap makinesi 02:06
hesap makinesi 432 izlenme - 7 yıl önce delphi 7 hesap makinesi
Hesap Makinesiyle Kapı Açmak - Gizem Birimi 00:45
Hesap Makinesiyle Kapı Açmak - Gizem Birimi 248 izlenme - 3 yıl önce "Gizem Birimi" adlı Türk yapımı bilim kurgu filminde kahramanlarımızın önünde aşılması zor bir engel vardır. Üstün hack kabiliyetleri acaba engeli aşmalarına yetecek mi?
Hız Nedir? 02:58
Hız Nedir? 192 izlenme - 3 yıl önce Kinematikte hız, bir objenin birim zamanda yaptığı yöneyli yer değiştirme miktarına verilen isimdir. Yöneyli bir büyüklük olması yer değiştirmenin ne yönde yapıldığını belirtmesini sağlar. 1 boyutlu hareket için, hız objenin konum - zaman grafiğinin eğimi olarak da tanımlanabilir. Bu şekilde olması aynı zamanda konumun zamana göre türevinin hızı vermesi anlamına da gelir. Bu durum türevin grafikteki eğimi verdiği gerçeğinden yola çıkılarak anlaşılabilecek bir şeydir.
Bozuk Para Sayma Makinesi (Türk İcadı) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi (Türk İcadı) 301 izlenme - 4 yıl önce Dikkat Hesap Makinesi İçerir :)
Portal 2600 - Hesap Makinesi 02:10
Portal 2600 - Hesap Makinesi 110 izlenme - 3 yıl önce Portal, Valve Corporation tarafından geliştirilerek, Orange Box'ın bir parçası olarak 9 Ekim 2007'de Microsoft Windows ve Xbox 360, daha sonra 11 Aralık 2007'de PlayStation 3 için dağıtılan bir FPS bilim kurgu, macera, bulmaca oyunu'dur. Fakat şimdi izleyeceğiniz "Hesap Makinesi"ne port edilmiş Portal. Nasıl mı? Buyrun izleyin efenim.
Hesap Makinesi İle Müzik Yapmak 01:59
Hesap Makinesi İle Müzik Yapmak 33 izlenme - 9 ay önce Yıllarca maaşımızı, evimizin aylık hesap kitabını hesapladığımız hesap makinesine adam farklı bir açıdan bakmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
hesap makinesi yapımı..! 00:33
hesap makinesi yapımı..! 205 izlenme - 6 yıl önce hesap makinesi yapımı..!
Hesap Makinesi Artı 01:45
Hesap Makinesi Artı 101 izlenme - 4 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
Operatörlerin Şarj Savaşına Son Nokta 01:52
Operatörlerin Şarj Savaşına Son Nokta 57 izlenme - 3 yıl önce Şarjı bitenlerden misiniz? Hayatı %6 mı yaşıyorsunuz? Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Kimileri hayatı 0 yaşıyor.
A11 Mini Hesap Makinesinin Devami 26:19
A11 Mini Hesap Makinesinin Devami 60 izlenme - 5 yıl önce A11a Sınıfında Web Tasarımı Ve Programlama Dersinde Asp.net Te Mini Hesap Makinesi Çalışması