Hoşgeldiniz!

hesap makinesi

Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı 01:16
Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'nın Hediyesi İle Çıldırdı 9.107 izlenme - 2 ay önce Beyaz Futbol stüdyolarında Abdülkerim Durmaz bir anda sinirlerine hakim olamadı. Fenerbahçe'nin kötü gidişatının konuşulduğu sırada Rasim Ozan Kütahyalı, Durmaz'ın yanına gelerek onun aşırı sinirlenmesini engellemek istediğini söyledi. Kütahyalı'nın bir şey yapacağını anlayan Durmaz, uyarıda bulunsada Kütahyalı uslu durmadı. HESAP MAKİNESİNİ FIRLATTI Kütahyalı yanında getirdiği hesap makinesini Abdülkerim Durmaz'a hediye olarak uzattı. Bu hediyeye anlam veremeyen Durmaz ilk başta tepki vermesede bir anda elindeki hesap makinesini Kütahyalı'ya fırlattı. Kütahyalı'nın hesap makinesini Durmaz'a Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki puan farkını hesaplaması için verdiği ortaya çıktı. STÜDYOYU TERK ETTİ Durmaz, daha sonra sinirlerine hakim olamayarak stüdyoyu terk etti.
Sınav Haftası 03:44
Sınav Haftası 1.707 izlenme - 2 hafta önce Yaz okulunda verirsin, problem yapma.. JunkFolder
Abdülkerim Durmaz Hesap Makinesini İade Etti (Beyaz Futbol - 21 Kasım 2016) 05:30
Abdülkerim Durmaz Hesap Makinesini İade Etti (Beyaz Futbol - 21 Kasım 2016) 373 izlenme - 3 hafta önce Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yendiği mücadele sonrasında futbol yorumcusu Abdülkerim Durmaz önceki haftalarda kendisine hesap makinesi hediye eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya cevap verdi. Fenerbahçeli eski futbolcu ve yorumcu Abdülkerim Durmaz, önceki haftalarda kendisine hesap makinesi hediye eden Rasim Ozan Kütahyalı'ya hediyesini iade etti. Önceki haftalarda sarı lacivertlilerin kötü gidişi sebebiyle Abdülkerim Durmaz'a hesap makineli bir gönderme yapan Rasim Ozan Kütahyalı'ya derbi sonrası cevap geldi. Abdülkerim Durmaz, derbide Fenerbahçe'nin kazanması sonrasında kendisine hediye edilen hesap makinesini Kütahyalı'ya iade etti ve "Al şimdi kaç sene oldu hesapla" diye konuştu.
Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak 02:43
Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak 3.581 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazal Anlatım İçin : http://visual-studio-leqend.tr.gg/ Microsoft Visual Studio Hesap Makinesi Yapmak Kod Linki İçin : http://visual-studio-leqend.tr.gg/Hesap-Mak-.-.htm
Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak 00:34
Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak 1.353 izlenme - 2 yıl önce Hesap Makinesi İle Tetris Oynamak Yapmanız gereken bir adet canon hesap makinesi sahip olmak ve 153349 tuşlamak videoda nasıl yapıldıda görülüyor.
Ağzında Sigara Patlayan Kobra 00:52
Ağzında Sigara Patlayan Kobra 1.002 izlenme - 2 yıl önce Lakabını kafa şekillerinin birebir olduğu kobra yılanından alan bu güzel abimiz, kendinden habersiz içine bir miktar barut yerleştirilmiş sigarasından nefes alırken sigarası ağzında patlıyor. Gel gelelim öyle aşırı bir tepki de vermiyor. E tabii, yılanlar soğuk kanlı hayvanlar.
No Turkish Girls - Türk Kızı İstemiyoruz - Esra Ceyhan 09:59
No Turkish Girls - Türk Kızı İstemiyoruz - Esra Ceyhan 1.287 izlenme - 2 yıl önce Noturkishgirls Kurucuları Faik, Fatih, Serdar, Baturay ve Kerem canlı yayında Esra Ceyhan'da konuşmuş. Genç arkadaşlar türk kızlarından çok çekmişler ki böyle bir atılımda bulunmuşlar.
A11a Javascript Hesap Makinesi 16:08
A11a Javascript Hesap Makinesi 953 izlenme - 4 yıl önce Javascriptte Mini Hesap Makinesini Anlattığım Vidyo
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi - Türk İcadı (Hesap Makinesi İçerir) 514 izlenme - 2 yıl önce Yerli mucitlerimiz dur durak bilmiyor. Sadece bizde olur dedirten cinsten bir çalışma olmuş. Yapanların eline ve beyinlerine sağlık. Yeni güncelleme bekliyor ve 50 kuruş, 25 kuruş gibi karma sayma yapabilmesini de bekliyoruz. Ayakkabı kutusunun kullanılması bana çok manidar geldi...
Bu Kadar Hızlısını İlk Kez Göreceksiniz 00:36
Bu Kadar Hızlısını İlk Kez Göreceksiniz 288 izlenme - 2 yıl önce Bu kadar hızlısını ilk kez göreceksiniz Bu kadının hızını yakalamak imkansız gibi. Bir elinde rakamların yazılı olduğu kağıtlar, diğer elinde ise bilgisayarın klavyesi. Kadın rakamlara bakarken, bilgisayarda hesap makinesini nasıl bir hızla kullanıyor, izlerken hayretler içerisinde kalacaksınız.
Hakan Şükür'ün Torino'dayken Attığı Kafa Golü 00:03
Hakan Şükür'ün Torino'dayken Attığı Kafa Golü 253 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten muazzam güzellikte ve kalitedeki bu golü alkışlarla yaşatmayalım da neyi yaşatalım, sorarım size? Kral'ın bu golü nasıl attığını anlamayacaksınız bile...
facit ca1-13 hesap makinesi 01:45
facit ca1-13 hesap makinesi 627 izlenme - 6 yıl önce facit ca1-13 hesap makinesi
Hız Nedir? 02:58
Hız Nedir? 154 izlenme - 1 yıl önce Kinematikte hız, bir objenin birim zamanda yaptığı yöneyli yer değiştirme miktarına verilen isimdir. Yöneyli bir büyüklük olması yer değiştirmenin ne yönde yapıldığını belirtmesini sağlar. 1 boyutlu hareket için, hız objenin konum - zaman grafiğinin eğimi olarak da tanımlanabilir. Bu şekilde olması aynı zamanda konumun zamana göre türevinin hızı vermesi anlamına da gelir. Bu durum türevin grafikteki eğimi verdiği gerçeğinden yola çıkılarak anlaşılabilecek bir şeydir.
Bozuk Para Sayma Makinesi (Türk İcadı) 01:48
Bozuk Para Sayma Makinesi (Türk İcadı) 291 izlenme - 3 yıl önce Dikkat Hesap Makinesi İçerir :)
hesap makinesi 02:06
hesap makinesi 428 izlenme - 5 yıl önce delphi 7 hesap makinesi
Hesap Makinesiyle Kapı Açmak - Gizem Birimi 00:45
Hesap Makinesiyle Kapı Açmak - Gizem Birimi 186 izlenme - 2 yıl önce "Gizem Birimi" adlı Türk yapımı bilim kurgu filminde kahramanlarımızın önünde aşılması zor bir engel vardır. Üstün hack kabiliyetleri acaba engeli aşmalarına yetecek mi?
hesap makinesi yapımı..! 00:33
hesap makinesi yapımı..! 205 izlenme - 5 yıl önce hesap makinesi yapımı..!
Portal 2600 - Hesap Makinesi 02:10
Portal 2600 - Hesap Makinesi 52 izlenme - 1 yıl önce Portal, Valve Corporation tarafından geliştirilerek, Orange Box'ın bir parçası olarak 9 Ekim 2007'de Microsoft Windows ve Xbox 360, daha sonra 11 Aralık 2007'de PlayStation 3 için dağıtılan bir FPS bilim kurgu, macera, bulmaca oyunu'dur. Fakat şimdi izleyeceğiniz "Hesap Makinesi"ne port edilmiş Portal. Nasıl mı? Buyrun izleyin efenim.
Hesap Makinesi Artı 01:45
Hesap Makinesi Artı 97 izlenme - 2 yıl önce İlk Bakış Teşvik Edici Kanalı
visual basic hesap makinesi, hesap makinesi yapma,visual basic 6.0 09:42
visual basic hesap makinesi, hesap makinesi yapma,visual basic 6.0 31 izlenme - 11 ay önce
Operatörlerin Şarj Savaşına Son Nokta 01:52
Operatörlerin Şarj Savaşına Son Nokta 47 izlenme - 2 yıl önce Şarjı bitenlerden misiniz? Hayatı %6 mı yaşıyorsunuz? Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Kimileri hayatı 0 yaşıyor.
A11 Mini Hesap Makinesinin Devami 26:19
A11 Mini Hesap Makinesinin Devami 59 izlenme - 4 yıl önce A11a Sınıfında Web Tasarımı Ve Programlama Dersinde Asp.net Te Mini Hesap Makinesi Çalışması
Scratch Hesap Makinesi Yapımı 09:29
Scratch Hesap Makinesi Yapımı 1 izlenme - 4 hafta önce scratch ile hesap makinesi kolay yapımı zevkli en kolayı ve güzeli bunu yapması çok kolay olması sayesinde zorluk çekmeden yapabilirsiniz. scratch ile yapılır.
Visual Basic Hesap Makinesi Yapmak ! [VB.NET] 02:46
Visual Basic Hesap Makinesi Yapmak ! [VB.NET] 10 izlenme - 12 ay önce Ayrıntılar ; http://snlktr-bilisim.tk/vb/index-1.php Ayrıntılar ; http://facebook.com/SnlkTRBilisim ----------------------------------------- Proje'yi İndir ; http://snlktr-bilisim.tk/upload/HesapMakinesi/Proje.rar Exe'yi İndir ;http://snlktr-bilisim.tk/upload/HesapMakinesi/EXE.rar Kodları İndir ;http://snlktr-bilisim.tk/upload/HesapMakinesi/Kodlar.rar Vb.net İndir ;http://snlktr-bilisim.tk/upload/vb.rar ####################################### ############# Kodlar & Araçlar ############ ####################################### Araçlar : 3 X Textbox 5 X Button ######################################## Kodlar : Button1 (Topla) : Dim A As Integer Dim B As Integer Dim C As Integer A = TextBox1.Text B = TextBox2.Text C = A + B TextBox3.Text = C Button2 (Çıkar): Dim A As Integer Dim B As Integer Dim C As Integer A = TextBox1.Text B = TextBox2.Text C = A - B TextBox3.Text = C Button3 (Çarp): Dim A As Integer Dim B As Integer Dim C As Integer A = TextBox1.Text B = TextBox2.Text C = A * B TextBox3.Text = C Button4 (Böl): Dim A As Integer Dim B As Integer Dim C As Integer A = TextBox1.Text B = TextBox2.Text C = A / B TextBox3.Text = C Button5 (Çıkış): Me.close hesap makinesi indir
Hesap Makinesi V1.0 Coded By Majesticc 01:14
Hesap Makinesi V1.0 Coded By Majesticc 41 izlenme - 4 yıl önce WolfTeamFrm Üyelerine Özel.. C# ile kodlanmıştır.
Vb. Hesap Makinesi 02:34
Vb. Hesap Makinesi 27 izlenme - 3 yıl önce 2 Tane Textbox 2 Tane Label 4 Tane Button public Class Form1 private Sub Button1_click(byval Sender As System.object, Byval E As System.eventargs) Handles Button1.click dim Sonuc As Integer sonuc = Val(textbox1.text) + Val(textbox2.text) msgbox(sonuc) end Sub private Sub Button2_click(byval Sender As System.object, Byval E As System.eventargs) Handles Button2.click dim Sonuc As Integer sonuc = Val(textbox1.text) - Val(textbox2.text) msgbox(sonuc) end Sub private Sub Button3_click(byval Sender As System.object, Byval E As System.eventargs) Handles Button3.click dim Sonuc As Integer sonuc = Val(textbox1.text) * Val(textbox2.text) msgbox(sonuc) end Sub private Sub Button4_click(byval Sender As System.object, Byval E As System.eventargs) Handles Button4.click dim Sonuc As Integer sonuc = Val(textbox1.text) / Val(textbox2.text) msgbox(sonuc) end Sub end Class
Hesap Makinesi Uygulaması | Ders-3| 10:51
Hesap Makinesi Uygulaması | Ders-3| 2 izlenme - 1 yıl önce Tüm Derslerimizi www.sanalkurs.net adresinden takip edebilirsiniz hesap makinesi