Hoşgeldiniz!

hesaplaşma

Büyük Hesaplaşma! 01:48
Büyük Hesaplaşma! 475.961 izlenme - 4 yıl önce Kırılmadık masa, bardak, tabak kalmadı! Bu kargaşada her gün Doğadan çay içenlerin bağışıklık sisteminin ne kadar güçlü olduğu ortaya çıktı.
The Accountant (2016) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 02:00
The Accountant (2016) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 498.853 izlenme - 2 yıl önce Ben Affleck'in başrolünde yer aldığı ""The Accountant"" filminin ilk fragmanı. ""The Accountant"" 4 Kasım 2016'da sinemalarda. Christian Wolff (Affleck) sayılara insanlardan çok daha yakın olan bir matematik dahisidir. Küçük bir kasabada bulunan bir muhasebe ofisinin arkasına gizlenen Christian, dünyanın en tehlikeli suç örgütlerinden bazıları için serbest zamanlı bir muhasebeci olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'na bağlı olarak Ray King (J.K. Simmons) tarafından yönetilen Suç İnfaz Birimi’nin küçülmeye gitmesiyle beraber, Christian bir müşteri için çalışmaya başlar: son teknolojileri kullanan ve robot üretimi yapan bir şirkettir bu. Şirketteki muhasebe memuru (Anna Kendrick) ise hesaplarda milyon dolarlık bir açık bulur. Öte yandan, Christian muhasebe kayıtlarını inceledikçe ve gerçeğe yaklaştıkça, ölenlerin sayısı artmaya başlar.
Bakugan 1 Sezon 27 Bölüm hesaplaşma 21:23
Bakugan 1 Sezon 27 Bölüm hesaplaşma 15.052 izlenme - 3 yıl önce 29.07.2015 günü zekic2 kanalına yüklediğim "Bakugan 1 Sezon 27 Bölüm hesaplaşma" başlıklı videoyu izleyin. Daha fazla çizgi film izlemek için tıklayın: http://www.izlesene.com/cizgifilm
Büyük hesaplaşma! 01:48
Büyük hesaplaşma! 1.282 izlenme - 3 yıl önce Hastalık, mekana geldiği gibi olay çıktı. Kırılmadık masa, bardak, tabak kalmadı! Bu kargaşada her gün Doğadan çay içenlerin bağışıklık sisteminin ne kadar güçlü olduğu ortaya çıktı.
Heat/Büyük Hesaplaşma - Çatışma Sahnesi 07:40
Heat/Büyük Hesaplaşma - Çatışma Sahnesi 1.351 izlenme - 4 yıl önce Başrollerini Al Pacino,Robert De Niro,Val Kilmer ve ünlü oyuncuların paylaştığı 1995 yapımı Heat filminin banka soygunundan sonraki büyük çatışma sahnesi.Şahsi görüşüm en baba silahlı çatışma sahnelerinden biridir sinema tarihinde.
AVM Baskınından 'Hayalet' Hesaplaşması Çıktı! 00:42
AVM Baskınından 'Hayalet' Hesaplaşması Çıktı! 306 izlenme - 1 yıl önce Bahçelievler'deki bir AVM'ye önceki gün yapılan operasyonun altından uluslararası mafya hesaplaşması çıktı.
paycheck fragmanı 2 02:33
paycheck fragmanı 2 1.593 izlenme - 7 yıl önce michael jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. ürün geliştirme deprtmanında çalışan michael jennings ürünleri geliştirdikden sonra hafızasını sildirmektedir.michael jennings bu sefer 3 yıl sürecek bir işe girmiştir. projenin ne olduğunu kimse bilmemektedir. michael jennings bu işin sonunda yüklü bir miktar para alacaktır. parasına almaya giden jennings tüm parasını 20 parça basit eşya karşısında bağışladığını duyduğunda şok yaşar. ama bu 20 parça eşya onun hayatını değiştirecektir
Hesaplaşma Zamanı – Grudge Match Fragman 02:31
Hesaplaşma Zamanı – Grudge Match Fragman 828 izlenme - 5 yıl önce SİTEMİZDEN FİLMİ FULL İZLEYEBİLİRSİNİZ... http://hdkalitefilm.net/hesaplasma-zamani-grudge-match-2013-turkce-dublaj-izle/
shinjuku incident (kanlı hesaplaşma) - fragman 02:07
shinjuku incident (kanlı hesaplaşma) - fragman 1.289 izlenme - 10 yıl önce www.frmred.com
dark blue 02:00
dark blue 1.342 izlenme - 8 yıl önce 1992 nisanında los angeles polis teşkilatında gerçekleşen olaylara dayandırılan bir film. zenci rodney kingin dövülmesi olayına karışan 4 beyaz polisin suçsuz bulunması ve ladeki isyanın meydana gelmesinden sadece günler önce gelişen gerilimi konu almaktadır.
Büyük Hesaplaşma - Heat (Çatışma Sahnesi) 04:54
Büyük Hesaplaşma - Heat (Çatışma Sahnesi) 415 izlenme - 4 yıl önce 1995 Yapımı olan Heat Türkçe çevirisi ile Büyük Hesaplaşma. Oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ,Val Kilmer ve muhteşem çatışma sahneleri ile sinema tarihine damgasını vurmuştur. Filmdeki en büyük çatışma sahnesini soluksuz izleyelim
Eski GSli Mustafa Kocabey: Hakan Şükürle Ahirette Hesaplaşacağız 05:03
Eski GSli Mustafa Kocabey: Hakan Şükürle Ahirette Hesaplaşacağız 227 izlenme - 4 yıl önce Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Mustafa Kocabey, sarı-kırmızılı takımdan gönderilmesinde payı olduğuna inandığı Hakan Şükür için "Ahirette hesaplaşacağız." dedi.
Silaha ve Kavgaya Yeminli Adamı Dövmeye Bahane Aramak 02:18
Silaha ve Kavgaya Yeminli Adamı Dövmeye Bahane Aramak 205 izlenme - 4 yıl önce Cüneyt abimiz kavgaya ve silaha yemin etmiştir efenim fakat memleketimin kavga çıkarmada uzman abileri peşini bırakmazlar başta ki hesaplaşma davası ve sondaki jandarmamızın akıllara zarar drifti de bonustur - Gelincik (1978) Şerif Gören filmidir
Kapitalizmle Hesaplaşma - The Edukators 05:10
Kapitalizmle Hesaplaşma - The Edukators 201 izlenme - 4 yıl önce The Edukators filminin en önemli sahnelerinden biridir. Filmdeki gençler haksızlığa, adaletsizliğe, zengin-fakir ayrımına yani kısacası sisteme karşı mücadele etmektedirler. Zenginlerin evine girerek onları bıraktıkları notlarla (tabi ki de tırnak içinde) "rahatsız" ederler. Bir arkadaşlarının evden atılmasından sonra girdikleri son evde ise bu tartışma yaşanır. Kısaca kişisel bir ek yapmak istiyorum. Örneğin 30 tl'ye dışarıdan yemek yiyebilecek durumdasınız. Mesela 30'a değil de 10 liraya yiyin. Yani fazla harcama ne kadar azalırsa, sisteme o kadar az katkı sağlamış olunur. He bu çözüm mü? Elbette ki hayır. Ama küçük de olsa bir yöntem. Hem de çok küçük. Filmin türkçe adı Eğitmenler, 2004 Alman yapımıdır.
Tekmek Ve Ötesi .. 00:40
Tekmek Ve Ötesi .. 201 izlenme - 4 yıl önce Anadolu'nun Bağrından Kopup Monitorlerimize Yansıyan Şirin Yarı Türkçe Aksanlı Miniklerimiz Öğretmenlerine Kavganın Ne Derece İç Hesaplı Olduğunu Anlatıyor .. Tabi Olay Tekmek Atmaya Kadar Varıyor Alkışlar
Büyük Hesaplaşma Hem de 10 TL Uğruna! (Küfür İçerir) 10:21
Büyük Hesaplaşma Hem de 10 TL Uğruna! (Küfür İçerir) 123 izlenme - 3 yıl önce Vakanın iki cephesinin de argumanları birbirinden fantastik. Fakat borçlu da alacaklı da arka plandaki gençleri ciddiye aliyorlar. Hal bu ki cocukların tek amacı dalgalarını geçip eğlenmek!
dark blue fragmanı 1 02:00
dark blue fragmanı 1 190 izlenme - 7 yıl önce 1992 nisanında los angeles polis teşkilatında gerçekleşen olaylara dayandırılan bir film. zenci rodney kingin dövülmesi olayına karışan 4 beyaz polisin suçsuz bulunması ve ladeki isyanın meydana gelmesinden sadece günler önce gelişen gerilimi konu almaktadır.
Hesaplaşma Günü - Allah 04:25
Hesaplaşma Günü - Allah 55 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da yaşayan arap asıllı müslümanların hazırladığı filmden kısa bir sahne. İnanan, inanmayan, adaletli bir son isteyen herkes için güç allahındır.
Korhan Aladağ - Hesaplaşma 02:45
Korhan Aladağ - Hesaplaşma 74 izlenme - 7 yıl önce korhan aladağ - hesaplaşma
Hesaplaşma 01:51
Hesaplaşma 72 izlenme - 10 yıl önce yakında