Hoşgeldiniz!

Hewlett Packard

3000 Hp Gücünde Mustang Hız Yaparsa Ne Mi Olur? 01:26
3000 Hp Gücünde Mustang Hız Yaparsa Ne Mi Olur? 196 izlenme - 4 yıl önce Otomobil severlerin hayranlık listesinde yer almayı başaran Ford Mustang'in beygir gücü 3000(HP)'e çıkarılırsa ortaya nasıl bir manzara çıkar? İşte o video...Sosyal medya ve popüler video paylaşım siteleri arasında rekorlar kıran yeni bir video daha gözümüze çarptı; Sizlerle de paylaşalım dedik.
HP Stream 14 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi 16:09
HP Stream 14 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi 91 izlenme - 3 yıl önce AMD'nin giriş seviyesi APU'larından bir tanesini kullanan HP Stream 14 dizüstü bilgisayarı bu incelememizde değerlendiriyoruz. Bu ekonomik ve şık dizüstü bilgisayar bakalım neler yapabiliyor? http://shiftdelete.net/hp-stream-14-dizustu-bilgisayar-incelemesi-57930 http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Bilişim Sektörünü Büyütebilmek İçin Hangi Adımlar Atılmalı? 01:05
Bilişim Sektörünü Büyütebilmek İçin Hangi Adımlar Atılmalı? 8 izlenme - 4 yıl önce HP Genel Müdürü Serdar Urçar yanıtladı: Bilişim sektörünü büyütebilmek için hangi adımlar atılmalı?
Türkiye Bilişim Sektörünün Büyümesi İçin Bilişim Firmaları Neler Yapmalılar? 01:06
Türkiye Bilişim Sektörünün Büyümesi İçin Bilişim Firmaları Neler Yapmalılar? 8 izlenme - 4 yıl önce HP Genel Müdürü Serdar Urçar yanıtladı: Türkiye bilişim sektörünün büyümesi için bilişim firmaları neler yapmalılar?