Hoşgeldiniz!

hey can

Ahmet Kural - Hey Can 02:09
Ahmet Kural - Hey Can 45.501 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kural ile yine karşınızdayız. Ahmet Kural'ın bu sefer seslendirdiği parça, Hey Can adlı şarkı oldu. Hey Can şarkısını gerçekten çok güzel bir düetle süslemişler. İzlemenizi ve dinlemenizi tavsiye ederim. ilerisar.com keyifli dinlemeler diler.
Azer Bülbül -  Kurşun Yedim Yaralandim Hey Can 04:51
Azer Bülbül - Kurşun Yedim Yaralandim Hey Can 112.398 izlenme - 9 yıl önce azer bülbül - kurşun yedim yaralandim hey can
Çal Keke Çal Cezayir Versiyonu 02:00
Çal Keke Çal Cezayir Versiyonu 3.771 izlenme - 1 yıl önce Döner bıçağı ile döne döne dans eden bizim kekelerin daha beterleri de varmış. Bizim kekeler bunların yanında normal kalırmış. Hatta artık bana öyle normal geliyor ki bunları düğünüme çağıracağım. Videokiler düşmanın düğününün başına. Neyse. ''damdan dama atlarım damını başına yıkarım benimle kafa bulma kafana takır takır sıkarım çal keke çal.'' Not: Umarım bu video sitede yoktur. Güvenemiyorum var da çıkabilir.
Elif U Remzi - Hey Can Cane 02:09
Elif U Remzi - Hey Can Cane 4.416 izlenme - 6 yıl önce
Bir Gönüle Aşk Girince,hey Can .ebedin Oğuz 04:20
Bir Gönüle Aşk Girince,hey Can .ebedin Oğuz 6.564 izlenme - 8 yıl önce türkülerİmİz
Gülten - Hey Can 03:03
Gülten - Hey Can 2.143 izlenme - 6 yıl önce
Hey Can 03:04
Hey Can 1.309 izlenme - 6 yıl önce Hey Can
Sagopa Kajmer - Hey Can 04:52
Sagopa Kajmer - Hey Can 794 izlenme - 3 yıl önce sagopa kajmer hey can Şarkı Sözleri (lyrics): Sagopa Kajmer: Hey can! Sen de yarın yok olucan Beden toprakta gezen solucan, Bir can pazarının içine atılacan, Canını kurtaracan varacan. Ya da varamadan dört kolluyla taşınacan, Söyle buna dayanır mı acep can? Ya şimdi konuş dile getir yoksa hep mi susacan ? Yoruldukça kuruyacan feci şekilde susayacan, Bir kenarda boyun büküp pusacan. Kim aldı vermedi yoksa senden aldıklarını söyle, Bu dünya gidenlerini tek bir kerede uğurlar, Merhabası birse hoşça kalı da birdir, Nedendir bunu hiç anlamazlar platonik âşıklar. Kolera: Koptu gürültü sarıp sarmalarken hüznü hayat sözlü Geç kalmanın olmaz özrü Kim dürüsttür anlamazsın Kalbin körse tanıyamazsın Kalbi körle arınamazsın Tek kalmak yeni bir karar almak gerek Geceye bir saat kaldı Yine düşümde bir şelale Balıklı gölün balıklarıyla yüzüyorum Urfa'da Anlatırım sonra binaenaleyh Okurum mektuplarını rüyalarımın gizli gizli Uyandığım ağlarım hisli hisli Avuçlarımızı açık tutan sevgi mi yoksa nefret mi Ayakta durmamıza neden biz mi yoksa bir emir mi Birçoğumuz için mümkün değil cevabı bulmak Böyle böyle hayat seni hep yaşatacak Yıllarca '' M '' harfinden dağ çizdim ortasına da güneş Şimdi '' U '' harfinden bir çukur ve ben ortasında leş Yaşadıklarımı incir çekirdeğine doldurup çitliyorum Tamam sizi bağışlıyorum kendimi affetmiyorum Bizleri yıkmadan önce yıktı tecelli o sıra dağları Kalıcı mı kalıcı yüzümdeki üzgün palyaço makyajım Bir dilin tatlısını seviyor hain zehirli yılan dahi Okşadıkça insanları içinden çıkıyor cini Nakarat: Ne kadar uğraştımsa da olmuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor Nedendir? Ne kadar bağırdımsa da duymuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor x2 Nedendir? Sagopa Kajmer: Yunus yüzüyle şeker dağıtır gözleriyle toprağa bakar Kavuran güneşin alnındaki sana okyanus olur çağlar Ölümü kimler gömmüş hangileri ölümsüzlük şifrelerini çözmüş Lan bırakın nedir bu martavallar Kendi anahtarını bulamamışlar Senin kilitli kapını söyle nasıl açabilirler Onlar açamazlar Oysa ölümü bilmiyorsun ölümü bilen yaşama zerre tenezzül etmez Ölümü bilen hiç gelir mi Rabbini bilmezlikten Onlar evrim dediler bu yaptıklarımız devrim dediler Ah zekâsına kedi işeyesi nefer her şey kader Bu imtihan bir seferlik bedenin kâğıt kalemin amel Sana kâfi geleceğini sandığın iki bilekti oysa hayat tek biletti Hakkını veremezsen bilet yanardı biterdi Kiminin durumu şeytandan beterdi Ab'ı hayat içtim sandı içtiği eterdi Nakarat: Ne kadar uğraştımsa da olmuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor Nedendi? Ne kadar bağırdımsa da duymuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor x2 Nedendi?
Bilal Yarıcı - Hey Can 04:26
Bilal Yarıcı - Hey Can 914 izlenme - 6 yıl önce
Nazlı Öksüz - Bir Gönüle Aşk Girince 03:26
Nazlı Öksüz - Bir Gönüle Aşk Girince 539 izlenme - 4 yıl önce http://www.nazlioksuz.com.tr, https://www.facebook.com/nazlioksuztubay, https://twitter.com/nazlioksuztubay şarkı sözleri: Bir gönüle aşk girince hey can, hey can, Ateşte yanmışa benzer hey can, hey can, Bir de hasretlik olunca, Yanmış tutuşmuşa benzer hey can, hey can, hey, Yağmura karışır yaşın hey can, hey can, Dünyaya sığmaz bir başın hey can, hey can, Sevdalıdır hayal düşün, İçmeden sarhoşa benzer hey can, hey can, hey, Bedenimin canı canan hey can, hey can, Damarımın kanı iman hey can, hey can, Fedaim dört yanımınan, Kışa tutulmuşa benzer hey can, hey can, hey
Ağlatıldınmı Hey Can...arabesk Rap 01:51
Ağlatıldınmı Hey Can...arabesk Rap 375 izlenme - 7 yıl önce
Fadile Küfrani Hey Can 07:08
Fadile Küfrani Hey Can 416 izlenme - 6 yıl önce
Muhsin Kızılkaya - Hey Can 01:51
Muhsin Kızılkaya - Hey Can 318 izlenme - 6 yıl önce
Gülten - Hey Can 03:03
Gülten - Hey Can 275 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Zerre Çıkış Tarihi: 28.03.2008 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Huseyne Muşi - Were Hey Can 04:17
Huseyne Muşi - Were Hey Can 212 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer - Hey Can 04:52
Sagopa Kajmer - Hey Can 107 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Hey can! Sen de yarın yok olucan Beden toprakta gezen solucan, Bir can pazarının içine atılacan, Canını kurtaracan varacan. Ya da varamadan dört kolluyla taşınacan, Söyle buna dayanır mı acep can? Ya şimdi konuş dile getir yoksa hep mi susacan ? Yoruldukça kuruyacan feci şekilde susayacan, Bir kenarda boyun büküp pusacan. Kim aldı vermedi yoksa senden aldıklarını söyle, Bu dünya gidenlerini tek bir kerede uğurlar, Merhabası birse hoşça kalı da birdir, Nedendir bunu hiç anlamazlar platonik âşıklar. Kolera: Koptu gürültü sarıp sarmalarken hüznü hayat sözlü Geç kalmanın olmaz özrü Kim dürüsttür anlamazsın Kalbin körse tanıyamazsın Kalbi körle arınamazsın Tek kalmak yeni bir karar almak gerek Geceye bir saat kaldı Yine düşümde bir şelale Balıklı gölün balıklarıyla yüzüyorum Urfa'da Anlatırım sonra binaenaleyh Okurum mektuplarını rüyalarımın gizli gizli Uyandığım ağlarım hisli hisli Avuçlarımızı açık tutan sevgi mi yoksa nefret mi Ayakta durmamıza neden biz mi yoksa bir emir mi Birçoğumuz için mümkün değil cevabı bulmak Böyle böyle hayat seni hep yaşatacak Yıllarca '' M '' harfinden dağ çizdim ortasına da güneş Şimdi '' U '' harfinden bir çukur ve ben ortasında leş Yaşadıklarımı incir çekirdeğine doldurup çitliyorum Tamam sizi bağışlıyorum kendimi affetmiyorum Bizleri yıkmadan önce yıktı tecelli o sıra dağları Kalıcı mı kalıcı yüzümdeki üzgün palyaço makyajım Bir dilin tatlısını seviyor hain zehirli yılan dahi Nakarat: Ne kadar uğraştımsa da olmuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor Nedendir? Ne kadar bağırdımsa da duymuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor x2 Nedendir? Sagopa Kajmer: Yunus yüzüyle şeker dağıtır gözleriyle toprağa bakar Kavuran güneşin alnındaki sana okyanus olur çağlar Ölümü kimler gömmüş hangileri ölümsüzlük şifrelerini çözmüş Lan bırakın nedir bu martavallar Kendi anahtarını bulamamışlar Senin kilitli kapını söyle nasıl açabilirler Onlar açamazlar Oysa ölümü bilmiyorsun ölümü bilen yaşama zerre tenezzül etmez Ölümü bilen hiç gelir mi Rabbini bilmezlikten Onlar evrim dediler bu yaptıklarımız devrim dediler Ah zekâsına kedi işeyesi nefer her şey kader Bu imtihan bir seferlik bedenin kâğıt kalemin amel Sana kâfi geleceğini sandığın iki bilekti oysa hayat tek biletti Hakkını veremezsen bilet yanardı biterdi Kiminin durumu şeytandan beterdi Ab'ı hayat içtim sandı içtiği eterdi Nakarat: Ne kadar uğraştımsa da olmuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor Nedendi? Ne kadar bağırdımsa da duymuyor Günlerin tadı yok, güllerin kokusu burnuma gelmiyor x2 Nedendi?
Emre Bay - Hey Can (Berkay Acar  Ankara Bombers Remix) 05:08
Emre Bay - Hey Can (Berkay Acar Ankara Bombers Remix) 4 izlenme - 2 ay önce E. Karanfil ft. Emre Bay - Hey Can (Berkay Acar Ankara Bombers Remix)