Hoşgeldiniz!

Hey Taksi Videoları İzle

Hey Taksi - Kiev 20:53
Hey Taksi - Kiev 369 izlenme - 2 yıl önce Geçen yıl, daha ortalık karışmadan evvel, TRT TÜRK, Hey Taksi ekibi, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de çok güzel program yapmışlar. Ülke kültüründe bize benzer çok yönler var. Taksicinin dikiz aynasına astığı tespih ve bez bebek, buna örnek. Bir de yemekler tabi ki. Dolma, mantı ve yemeklerin üstüne yoğurt dökme adetleri onlarda da var. Ayrıca Ukraynalılar sokak gösterilerine bayağı alışkınmış.
Emrah ve Beyaz Donu 00:44
Emrah ve Beyaz Donu 1.023 izlenme - 3 yıl önce hey hey taksi yılları. emrah ın hedef kitlesi değişmiş, üniversiteli gençlere dönük bir imaj çalışması başlatılmış, şarkılar,klipler,film çalışmaları bu yönde.senaryolarda entellektüel depinmelerin imgesel izdüşümleri asi gençlerin başkaldırışları hissediliyor falan filan ama o don nedir?resmen beyaz bezden mahalle terzisinin diktiği dede donu bu.emrah ın kapıya kolunu dayadığı anlara ayrıca dikkat lütfen.
emrah sevdimmi tam severim albüm özeti 09:01
emrah sevdimmi tam severim albüm özeti 872 izlenme - 6 yıl önce yapımhalil gencer
Emrah-Hey Hey Hey Taksi 03:04
Emrah-Hey Hey Hey Taksi 437 izlenme - 2 yıl önce İlk başlarda psychedelic görsel öğeler içeren klip sonralarda Emrah ve işi aksi giden ahbapları ile bir koro ziyafetine dönüyor.İlkokul ve fakülte yıllarından bahsedip hala bir baltaya sap olamadığını dile getiren Emrah sonunda okumakla adam olunamayacağının farkına vararak kendi fikrimce taksi soygunu veya korsan taksi gibi illegal işlere bulaşmayı düşünüyor...
Hey Taksi - Priştine 20:57
Hey Taksi - Priştine 114 izlenme - 2 yıl önce TRT Türk kanalında yayınlanan Hey Taksi programında Kosova'nın Priştine şehrini geziyoruz. Program, Kosova'nın bağımsızlığını yeni ilan ettiği günlerden kalma.
Hey Taksi - 2 Bölüm Beyrut (Beirut) - Trt Turk 19:50
Hey Taksi - 2 Bölüm Beyrut (Beirut) - Trt Turk 121 izlenme - 2 yıl önce 'Hey Taksi' 2. bölümünde Beyrut'ta.. 17 ayrı dini, mezhepsel ve etnik grubu aynı anda barındıran Beyrut'u, iç savaş sırasında sol kolunu kaybeden taksici Halil İthani anlatıyor.. Herkesin kendi gettosunda yaşadığı Hamra, Filistinli mültecilerin yeryüzündeki tek evi Sabra ve Şatilla kampları, şık kent merkezi Down Town, eski Başbakan Refik Hariri'nin mezarı..Tüm yönleriyle Beyrut 'HeyTaksi'de.. https://www.facebook.com/TRTArsiv https://twitter.com/ArsivTrt
Hey Taksi - Kampala - Uganda (Vize İçerir) 20:08
Hey Taksi - Kampala - Uganda (Vize İçerir) 98 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen Hababam Sınıfında krallarıyla dalga geçildiğinden olsa gerek, halen Türkiye'ye vize uygulayan, orta Afrika'da, denize kıyısı olmayan, Viktorya gölü kıyısındaki Uganda'nın başkenti Kampala'yı geziyoruz. Görülesi pek bir şey yok gerçi.
Hey Taksi 81. Bölüm 16:47
Hey Taksi 81. Bölüm 103 izlenme - 2 yıl önce Kırım'ı, Kırım Tatarı bir taksiciyle geziyoruz. TRT TÜRK, Hey Taksi ekibi, Simferapol (Akmescit), Yalta, Bahçesaray,Sivastapol şehirlerini gezmişler. Şu günlerde gergin olan bölgeyi, sakin zamanında bir geziyoruz.
Hey Taksi - Venedik (Gongol Sefası) 21:39
Hey Taksi - Venedik (Gongol Sefası) 74 izlenme - 2 yıl önce TRT TÜRK'ün epeydir yeni bölümleri çekilmeyen Hey Taksi programı Venedik'de çekilince, röportaj gongolcuyla yapılmış. Sokak yerine kanallardan, arsa yerine adalardan oluşan şehirde böyle oluyor. Bir de bu gondollar çokta romantik olmayabiliyor, zira çöp toplamak için olanları bile var.
Hey Taksi - Kerkük 20:28
Hey Taksi - Kerkük 73 izlenme - 2 yıl önce yeni bölümü çekilmeyen Hey Taksi programından, Kerkük bölümü. Selanik bölümünü bulamadım. Bu bölümü eklemeyi tercih ettim. Çünkü Amerikan işgali devam ederken ve bomba patlamalarının normal olduğu günlerden kalma. Bu program, bir şehri, o şehrin taksi şoförlerinden öğretiyor. İyi izlemeler.
Hey Taksi - Kudüs (Jerusalem) 19:13
Hey Taksi - Kudüs (Jerusalem) 49 izlenme - 2 yıl önce 'Hey Taksi' bu hafta tüm semavi dinlerin anavatanı Kudüs'te.. Zeytin Dağı'ndan şehrin panoraması, İsrailli Araplar ve Filistinlilerin yaşam mücadelesi, OrtodoksYahudilerin yaşadığı Mea Şearim semti, Eski Şehir'deki Kıyamet Kilisesi,Filistin'in başkenti sayılan Ramallah ve şehri olduğu kadar hayatı da ikiye bölen 760 kilometrelik duvar.Bu şehirdeki mezar fiyatları da el yakıyor. Sebebini göreceksiniz.