Hoşgeldiniz!

hiçkimse

Gökçe Anladımki 2009 04:53
Gökçe Anladımki 2009 12.577 izlenme - 8 yıl önce anladımki hiçkimse sen degil hiçkimse senin gibi canımdan öte can degil
Emre Aydın - Hiç Kimse Olmadı Senin Gibi 04:00
Emre Aydın - Hiç Kimse Olmadı Senin Gibi 1.649 izlenme - 7 yıl önce facebook adresim http//www.facebook.com/tolga55askaban
Terence Hill, Henry Fonda, Kuru Fasülye ve Tren 02:28
Terence Hill, Henry Fonda, Kuru Fasülye ve Tren 329 izlenme - 3 yıl önce İtalyancası "Il mio nome è Nessuno" olan "Benim adım hiçkimse" filminden unutulmaz bir sahne, adamımız "Hiçkimse" hayranı olduğu silahşörle birlikte trenin ocağında pişirdiği kuru fasülyeyi şapırdata şapırdata yer. Bu arada Terence Hill (Mario Girotti), Perihan Savaş ile birlikte sinemanın en güzel fasülye yiyen iki isminden birisidir
Mr. Nobody - Hangi Akla Hizmet Gerizekalılarla Yüzmem Dedim ki? 03:10
Mr. Nobody - Hangi Akla Hizmet Gerizekalılarla Yüzmem Dedim ki? 331 izlenme - 3 yıl önce Mr. Nobody yani Bay Hiçkimse 2009 yapımı Jaco Van Dormael filmidir. Başrolü 30 Seconds to Mars adlı rock grubunun solisti Jared Leto. Filmin ana mesajı şu: "Eğer imkansız bir seçim yapmak üzereyseniz, en doğrusu hiçbirini seçmemektir.". İşte öyle anormal bi' film. Öküzler izlemesin. Sonra gelip filmin neyini beğendiniz diye sordurtamam.
Mr. Nobody - Sicim Teorisi Üzerine 02:55
Mr. Nobody - Sicim Teorisi Üzerine 253 izlenme - 3 yıl önce Bir film düşünün işte size sicim kuramından giriyor kaderi etkilemekten, kaos teorisinden filan bahsediyor. 2009 yapımı Jaco Van Dormael imzalı film Mr. Nobody (Bay Hiçkimse) öyle bir film. Filmin son saniyesine kadar çözemediğiniz bir film. Zaten jeneriği de Güvecinin Batıl İnanışı içeriyor.
Ayıramaz Bizi Hiçkimse 02:54
Ayıramaz Bizi Hiçkimse 250 izlenme - 5 yıl önce Ayıramaz Bizi Hiçkimse
Güvercinin Batıl İnancı - (Mr. Nobody) 01:02
Güvercinin Batıl İnancı - (Mr. Nobody) 113 izlenme - 3 yıl önce Eğer bu fiilmi hala izlemediyseniz, bu introyu seyrettikten sonra ilk fırsatta bu filmi izleyeceksiniz. Çok çok güzeldir.
Dogan003 03:43
Dogan003 145 izlenme - 9 yıl önce seni seviyorum mediyeee.... bu şarkı senin için aşkım ..... :=) ßyy $eytann...... :=)
Davutoğlu: '' Hiç Kimse İslam'ı Terör Kavramıyla Yanyana Kullanamaz'' 05:43
Davutoğlu: '' Hiç Kimse İslam'ı Terör Kavramıyla Yanyana Kullanamaz'' 6 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kahraman Filistin Ve Gazze Halkını Verdikleri Onur Mücadelesi Dolayısıyla Bir Kez Daha Selamladığını Belirterek, " Allah Şahittir Ki, O Halk Orada Direnirken Bize Uyku Haramdır, Bize Susmak Haramdır.
İhsanoğlu: 05:45
İhsanoğlu: " Hiç Kimse Çankaya'da Kavga İstemiyor" 6 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği salonunda sivil toplum kuruluşu üyeleriyle bir araya geldi.