Hoşgeldiniz!

high five

Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 751 izlenme - 4 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim.
En Kötü Çak Bi Beşlik 00:31
En Kötü Çak Bi Beşlik 120 izlenme - 3 yıl önce Bir kriket maçı. Sayı alan takım kendi arasında ufak çaplı bir şevinç gösterisi ile mutluluk yumağı oluşturmak üzereyken içlerinden birisi 'çak bi beşlik' kazasına uğruyor. Ben daha kötüsünü görmediğim için bu hareketi en kötü 'high five' olarak tanımladım. ''Yok kardeşim bu ne ki, daha neler var?'' diyorsanız da buyrun 'içerik ekle'den ekleyin de görelim bakalım, daha başka neler var neler yokmuş...
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 119 izlenme - 4 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim. Ama şebekliği güzel elemanın, iş yapabilir zamanla.
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 01:14
Araç Durduranlara Beşlik Çakmak 103 izlenme - 3 yıl önce Millet youtube fenomeni olacağım diye kafayı yemiş galiba. Nerden gelir insanın aklına böyle bir şey. Zorlama videoları sevmedim sevemedim. Ama şebekliği güzel elemanın, iş yapabilir zamanla.
High Five For First Kiss Original 01:43
High Five For First Kiss Original 94 izlenme - 6 yıl önce
Dünyanın En Havalı Kedisi 00:04
Dünyanın En Havalı Kedisi 72 izlenme - 6 yıl önce
Kameraya Beşlik Çakmak - Gopro 03:35
Kameraya Beşlik Çakmak - Gopro 38 izlenme - 3 yıl önce Milletteki bu gopro hevesi nedir bilmiyorum ama, tam anlamıyla ülkemize geldiğinde ya da yaygınlaştığında diyelim herkesin kafada götte goproyla dolaşacağını iyi biliyorum, Bim e düşmeyegörsün, allah muhafaza.