Hoşgeldiniz!

hijyen

Selin Köpük Sabun Köpürt Köpürt Yıkadım 00:22
Selin Köpük Sabun Köpürt Köpürt Yıkadım 7.461.534 izlenme - 7 yıl önce çocuklar ve aileleri el yıkamanın yeni bir yolunu buldular!! özel formüllü sıvı sabunu köpüğe çeviren pompası sayesinde pratik hijyen imkanı sağlayan selin köpük sabun aynı zamanda su tasarrufu ve 2 kat uzun kullanım sağlar.
Konu Hijyense Biz Burdayız Diyen Ağabeyimiz 08:15
Konu Hijyense Biz Burdayız Diyen Ağabeyimiz 3.980 izlenme - 3 ay önce Tadıyla damak çatlatan sokak lezzetlerinden Omlet ve Aşırı Hijyenik Omletçi
Bangladeş Ekmek Fırını 01:08
Bangladeş Ekmek Fırını 7.141 izlenme - 5 ay önce Bu videomuzda pislik ve hijyen konusunda hindistan ile yarışacak ülkelerden biri olan bangladeş de ekmeğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Afiyet olsun
Hijyen Takıntılı Adam 00:06
Hijyen Takıntılı Adam 47.234 izlenme - 4 yıl önce Takıntılı Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Aşırı Hijyenik Göz Muayenesi (Hindistan) 02:21
Aşırı Hijyenik Göz Muayenesi (Hindistan) 2.865 izlenme - 2 ay önce whats wrong with hindistan abi?
Gözlerin Doğuyor Gecelerime 06:17
Gözlerin Doğuyor Gecelerime 2.136 izlenme - 2 ay önce Malum hijyen deyince akla ilk gelenler hintliler ve bu hijyeni neye borçlu olduklarını da bu videoda görmüş oluyoruz, iğrençlik için özür dilerim
Hindistanlı Hijyen Dayıdan Ton Balıklı Buğlama 16:34
Hindistanlı Hijyen Dayıdan Ton Balıklı Buğlama 4.173 izlenme - 5 ay önce Hindistanda yaptığı yemeklerle bir hayli ün kazanan Hijyen Dayı'mız bu seferki menüsüne ton balık buğlaması katmış. İzlerken acıkacağınız olan bu video ile sizleri başbaşa bırakıyorum.
Vitra | 01:34
Vitra | "kapak Olsun" - Hijyen Kralı Nasıl Olunur? 26.140 izlenme - 5 yıl önce Cenk ve Erdem Beyler, Kapak Olsun programının ikinci bölümü "Hijyen Kralı"nda VitrA laboratuvarlarına girerek SESYOK Kapak'ı inceliyor ve "Bütün klozetlere k...
Hindistan'ın Damak Çatlatan Yengeç Yahnisi 10:45
Hindistan'ın Damak Çatlatan Yengeç Yahnisi 6.811 izlenme - 1 yıl önce Altıparmaklı Hijyen Dayı, bu sefer de yengeç yahnisine el atıyor.Dayının dünya umurunda değil; kolere, hapatit ve bağırsak kurdu gibi çeşitli hastalıklar, bana vız gelir tırıs gider halleri ise dandik ve korkak hayatımızı sorgutan cinsten
Ellerini Kızartma İçinde Kevgir Olarak Kullanan Adam 00:21
Ellerini Kızartma İçinde Kevgir Olarak Kullanan Adam 3.872 izlenme - 9 ay önce Sokak satıcılığı yapan ve aşırı derecede hijyenik bir şekilde elini kızarmış yağa daldırıp servis yapıyor. İzlerken benim canım yandı resmen.
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 00:27
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 6.358 izlenme - 2 yıl önce büyük olasılıkla güney hindistan yemeği olan hiçte hijyen gözükmeyen yemeğimsi bir şey yiyebilene afiyet olsun
Hindistan'da Göz Tedavisi 02:51
Hindistan'da Göz Tedavisi 2.007 izlenme - 9 ay önce Hindistan'da sağlık işlemleri sokak ortasına kurdukları tezgahlarda yapıyorlar. Bu göz tedavisi de hijyenin yanından bile geçmediği bir ortamda yapılıyor.
Sebzeleri Lağımda Yıkamak - Hindistan 01:48
Sebzeleri Lağımda Yıkamak - Hindistan 4.978 izlenme - 2 yıl önce Evet, yeni bir Hindistan'dan bir halt olmaz videosu ile karşınızdayım. Daha önce tuvalet kültüründen bir video paylaştığım Hindistan'ın, bu sefer ise geri dönüşümde son nokta olan yemeğini s.çtığın su ile yıka videosunu sizlere sunuyorum. Daha önce paylaştığım linki de ekliyorum: http://www.chinasmack.com/2010/pictures/filthy-india-photos-chinese-netizen-reactions.html
Nanogen İnternational - Hastane Hijyeni 09:33
Nanogen İnternational - Hastane Hijyeni 10.076 izlenme - 4 yıl önce Isıtma soğutma havalandırma sistemleri mekanik tesisat alanlarının başlıca iş konusudur. Ancak size bahsedeceğimiz NANOGEN İNTERNATİONAL bu alanda faaliyet gösterirken özellikle hastane hijyeni üzerinde yoğunlaşıyor. Hastanelerde enfeksiyona bağlı hastalıkların n aza indirilmesi NANOGEN İNTERNATİONAL 'ın ana iş konumu oluyor. Hijyen bilimci Cengiz Kaan Taşdemir hizmet profillerini eko gündeme anlatıyor. http://www.tasdemircengiz.com
Galoşta Son Teknoloji 00:21
Galoşta Son Teknoloji 5.835 izlenme - 4 yıl önce Hijyen için artık tüm sistemler imknalar kullanılmış ,bilmiyorum belki de bu alet on senedir vardır da biz ya da ben her neyse bilmiyoruzdur.
Kızarmış Muz - Hindistan Sokak Lezzeti 06:32
Kızarmış Muz - Hindistan Sokak Lezzeti 3.061 izlenme - 2 yıl önce Hijyenin en üst seviyelere çıktığı Hindistan'da muzun kızartılarak, paketlenmesini izleyelim. iyi seyirler.
Hindistan Usulü Tavada Deve Kuşu 10:31
Hindistan Usulü Tavada Deve Kuşu 2.845 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin evinde pratik bir şekilde uygulayabileceği tarifi kolay Hindistan'a ait olan tavada deve kuşu yemeğinin yapılışını izleyelim efem. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Dondurmacısı 04:24
Hindistan Sokak Dondurmacısı 4.033 izlenme - 3 yıl önce Hindistan da torna tezgahının üzerinde buz olduğunu tahmin ettiğim kütleye efendim karpuzu,kavunu,portakalı sürtüp, sıkıp suyunu çıkartıyor.Meyvenin suyunu kütleye yediriyor. Artından üzerine süte benzer birşey döküyor.Ve bir rende ile tabağa malzemeyi rendeleyip müşterinin eline tutuşturuyor. Tezgahın temizliği ve karpuzu sıkış biçimi takdire şayan. İyi seyiler.
Hijyenden Nasibini Almamış Hindistan Burgeri 03:30
Hijyenden Nasibini Almamış Hindistan Burgeri 4.615 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda hindistan sokaklarında oldukça rağbet gören sacta hint hamburgerinin nasıl yapıldığını öğrenmekteyiz özellikle işin sırrının piştikten sonra mıncıklanmasında olduğu apaçık ortada olan hint burgeri kesinlikle damak çatlatan bir lezzet.
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 5.900 izlenme - 3 yıl önce Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 00:42
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 3.053 izlenme - 4 yıl önce Efendim, güzide haber sitelerimize göre görüntü Amerika'daki bir pizzacıdan... Çalışan adam tuvalete gitmeye mi üşeniyor her nedense artık pipisini fermuarından çıkarıp, yemeklerin yapıldığı ve bulaşıkların yıkandığı lavabolardan birine işiyor. El yıkama filan hak getire, hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden devam ediyor. Yorum sizin, efendim...
Dans Eşliğinde El Hijyeni 05:44
Dans Eşliğinde El Hijyeni 4.519 izlenme - 7 yıl önce bu videoyu izlemeden sağlık çalışanı olarak elim temiz demeyin!sağlık bakanlığı performans yönetimi ve kalite geliştirme daire başkanlığı sağlık çalışanlarının hastane ortamındaki el hijyenine yönelik bir video yayınladı.
Hindistan'da Diş Çektirmek 04:40
Hindistan'da Diş Çektirmek 1.513 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu ara Hindistan'daki yaşama kafayı takmış bulunmaktayım daha önce paylaştıgım pushkarlı cosmic berber babanın videoalrında bir berberin para kazanmak için neler yapabilcegini görmüştük bu videodada hindistandaki saglık hizmetlerinin Seyyar oldugunu göreceksiniz videoyu izlerken bile benim tüylerim diken diken oldu bizler elimizin altındaki son teknoloji dişçilere giderken bin takla atıp tırsarken hindistandaki insanların seyyar dişcilere tedavi yaptırmasındaki cesareti ve yoklugu göreceksiniz. son olarak dişçci arkadaşlarımızın mekanıda hindistanın pushkar kasabasıdır. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Yemekleri Kompileyşın 04:36
Hindistan Sokak Yemekleri Kompileyşın 352 izlenme - 11 ay önce Bazılarını sitede izlediğimiz Hindistan sokak yemeklerinin bir videoda derlenmiş halini izleyelim. Ramazan ayında oruç tutan kardeşlerimize açlık hissini unutturması açısından da yardımcı olur.
Efsane Olay 2: Arena - Hijyenik Traktörcü 01:03
Efsane Olay 2: Arena - Hijyenik Traktörcü 1.540 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde hijyene verilen önemi anlatan bir başyapıt... Traktör kullanırken bile boneden ve eldivenden taviz vermeyen traktörcü, Arena muhabirinin çetrefilli sorularına cevapları birer birer yapıştırıyor. Afrika'dan gelen böcekler hakkında engin bilgiye sahip olan restoran işletmecisinden sonra hijyenik traktörcü de huzurlarınızda...
Chapli Kabab - Pakistan'ın En Ünlü Lokantası 02:29
Chapli Kabab - Pakistan'ın En Ünlü Lokantası 1.200 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'da salaş ama sanırım chapli kebabı dillere destan bir lokanta. Çok otantik bir o kadar tristik bir yer. yanında buz gibi bir pepsi ve bol limonlu iyi oluyor anladığım kadarıyla. pişiren dayı bi ara çhapli kebapların kızardığı petrolün 1970!den beri değiştirilmediğini ve lezzetin sırrının bu olduğunu anlatıyor. Müşteri kitlesi genelde gurme el-kaide militanlarından oluşmakta mekanın.
Pakistan Sokaklarından Değişik Bir Lezzet (Tikki) 10:58
Pakistan Sokaklarından Değişik Bir Lezzet (Tikki) 875 izlenme - 3 yıl önce Tikki: Sebze ve hamur kullanılarak yapılan geleneksel Hint-Pakistan yiyeceği. Böyle videoların insanı hipnotize ettiğini düşünen tek kişi ben değilim muhtemelen bu sitede. Pakistanlı bu arkadaşlarımız da bize bu değişik yiyeceğin nasıl yapıldığını gösteriyor. Ben soluksuz ve tekrar tekrar izledim.
Aslı ve Filler Selpak Reklamı 00:37
Aslı ve Filler Selpak Reklamı 1.113 izlenme - 3 yıl önce Aslı bardaktaki içeceği döker ve Aslı'nın yardıma filler koşar. İlk Filli reklam filmi olan Selpak reklamı diye hatırlıyorum iyi seyirler.
Uçaklarda Bunlara Dokunmayın 02:38
Uçaklarda Bunlara Dokunmayın 1.374 izlenme - 2 yıl önce Uçaklarda bunlara dokunmayın. Yeni bir bilgi videosu daha.İyi Seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv UÇAKLARDA BUNLARA DOKUNMAYIN! 1 - YEMEKLERİN KONULDUĞU SERVİS MASASI Arizona Üniversitesi bilim insanları, servis masasına kesinlikle dokunulmamasını öneriyor. 2007 yılında yapılan bir teste, bu masaların üçte ikisinde tehlikeli MRSA ve Noro bakterileri bulundu. 2. UÇAK KOLTUĞU KOL DAYANAKLARI Uçak koltuğu kol dayanaklarının bakteri yuvası olabileceğini söyleyen uzmanlar, bağırsak bakterisi E.coli’nin bu bölgelerde 96 saat yaşayabildiğinin kanıtlandığına dikkati çekiyorlar. 3. UÇAK KORİDORUNDAKİ KOLTUK BAŞLIKLARI Uçakta tuvalete giderken, genelde koridordaki koltukların başlıklarına dokunarak yürürüz. Burada her tuvalete gidenin elini yıkamadığı malumdur. 4. TUVALETLERDEKİ SİFON DÜĞMESİ Özellikle bu bölgede bağırsak bakterileri yoğundur. İnsanlar genelde sifon düğmesine bastıktan sonra ellerini yıkarlar. Koli basili sifon düğmelerinde 48 saate kadar yaşayabiliyor. 5. KLOZETLER Amerika’da 2007 yılında uçaklarda yapılan testlerde, klozetlerin yüzde 20’sinde koli basili bulunmuştur. Klozetlere kesinlikle çıplak elle dokunulmamalıdır. 6. UÇAK TUVALETLERİNDEKİ MUSLUKLAR Tuvaletlerdeki su muslukları klozetlerden daha fazla bakteri doludur. Arizona Üniversitesi’nin bir araştırmasında uçak tuvaletlerindeki muslukların yüzde 30’nda koli basılı bulunmuştur. 7. TUVALET KAPISI SÜRGÜSÜ Ellerini yıkamayan bir çok yolcu, tuvalet kapısı sürgülerine bakteri bırakmaktadır. Bu nedenle bu sürgülere tuvalet kağıdı veya kağıt havlu ile dokunmanız önerilmektedir. 8. HOSTESLER Gazete 13. madde olarak esprili bir madde hazırladı. Gazete, “Gerçi hostesler yukarıda sayılanlar gibi herhangi bir obje değil, ama özellikle erkek yolcular onlara dokunmamalıdır. Onlar yerine evde eşlerine dokunmaları tavsiye edilir” diye.
Ümraniye'de Pastaneyi Fare Bastı 00:37
Ümraniye'de Pastaneyi Fare Bastı 82 izlenme - 5 ay önce İstanbul Ümraniye'deki bir pastanenin vitrininde gezen fare şaşkına çevirdi. Mide bulandıran görüntünün videosu sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi. Pastanenin ismi ve konumu videonun sonunda ifşa edildi.