Hoşgeldiniz!

hikayenin

Kim Sevdi Seni Benim Kadar 05:59
Kim Sevdi Seni Benim Kadar 22.321 izlenme - 9 yıl önce hayki-kim sevdi seni benim kadar...
Toygar Işıklı - Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun 01:54
Toygar Işıklı - Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun 2.133 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Bu Hikayenin Sonu Geldi 04:11
Bu Hikayenin Sonu Geldi 1.178 izlenme - 9 yıl önce hayran kalacağınız bir video klip .. on numara oldu bence..
Toygar Işıklı Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun ORJİNAL 2012 01:54
Toygar Işıklı Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun ORJİNAL 2012 355 izlenme - 6 yıl önce
Poyraz Karayel Dizi Müziği - Hikayenin Sonu ( Veda ) 03:39
Poyraz Karayel Dizi Müziği - Hikayenin Sonu ( Veda ) 48 izlenme - 11 ay önce Poyraz Karayel Dizi Müziği - Hikayenin Sonu ( Veda ) Poyraz Karayel, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı, televizyon dizisi. İlk kez 7 Ocak 2015'de Kanal D'de seyirci karşısına çıkan dizinin senaryosu Ethem Özışık'ın keleminden çıkmaktadır. İlk 62 bölümün yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı yaptı, 63'üncü bölümden itibaren yönetmenlik koltuğuna Osman Taşçı oturmuştur. Dizinin baş karakteri Poyraz Karayel, diziye ismini de vermiştir. Poyraz Karayel, karısından boşanmıştır. Alkol bağımlısı karısı uzun süre yurt dışında bağımlılık tedavisi gördü. Henüz ilk okula giden oğulları, ülkenin en önemli gazetelerinden birinin yayın yönetmedir. Kızının bağımlılığından Poyraz'ı sorumlu tutmakta ve Poyraz'dan nefret etmektedir. Onun çevirdiği dolaplar neticesinde Poyraz gelecek vaad eden bir sivil polis iken, iftiraya uğrayarak meslekten atılmıştır. Amiri, kendisine gayriresmi olarak bir vazife verir. Mafya babası Bahri Umman'ın takımına sızacak ve emniyet için istihbarat temin edecek ve Bahri Umman başarıyla hapse tıkıldıktan sonra görev tamamlanmış olacak, o da hem itibarını, hem de mesleğini yeniden kazanacaktır. Poyraz Karayel, hem oğlunun velâyetini alabilmek, hem de mesleğine geri dönebilmek için bu yasadışı ve gizli görevi kabul eder. Bu arada tanışıp aşık olduğu Ayşegül'ün, yanına girdiği patronu Bahri Umman'ın kızı olduğundan habersizdir. Ardından Ayşegül'ün Bahri'nin kızı olduğunu öğrenir. İlerleyen bölümlerde emniyet amiri Mümtaz ile kayınpederinin kendisine tuzak kurduğunu ve meslekten onun yüzünden atıldığını öğrenir. Mümtaz'a emri veren asıl patronun ise kayınpederi Ünsal olduğu ortaya çıkar. Bu arada Bahri, kızı Ayşegül ve adamı Poyraz'ın beraber olduklarını öğrenir. İşler iyice çığrından çıkar. Dizinin ikinci sezonunda ise Poyraz ve diğer karakterlerin aslında üvey babası olduğunu öğrendiği İsmail Karayel, sonradan ortaya çıkan babası Adil Topal ve kardeşi Neşet Topal ile yaşadığı maceralar anlatılır. Dizinin üçüncü sezonunda Poyraz'ın iki yıldır ortaya çıkmaması herkesi derinden sarsmıştır. Poyraz'ın girişimciler ve istihbarat ile
Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun (Fatmagülün Suçu Ne Jenerik Müzigi) 01:54
Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun (Fatmagülün Suçu Ne Jenerik Müzigi) 204 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun Toygar İşıklı (2012) 01:54
Sen Bu Hikayenin Tek Masumusun Toygar İşıklı (2012) 137 izlenme - 6 yıl önce