Hoşgeldiniz!

hikmet

Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 03:04
Yıldız Olmak İçin Soyunmalısın - Arzu Okay (Küfür İçerir) 363.316 izlenme - 3 yıl önce Hikmet Taşdemir kadar ciğerden hakaret etmeyi başaran başka bir yeşilçam aktörü bugüne kadar görmemişsinizdir. Yıldız şarkıcı olabilmek için bazı fedakarlıklarda bulunmak hayatın cilvesidir. Bu kadar kısa sürede parmak kopartan, kadın soyan bir sinema şaheseri izlemek ancak yeşilçam sinemasında mümkündür. Film künyesi: Çırılçıplak(1977)
Burak Bura - Japon Balıkçısı (1998) 04:28
Burak Bura - Japon Balıkçısı (1998) 476 izlenme - 3 gün önce Sene 1998, Mevsim Sonbahar... Burak Bora adında bir sanatçı Nazım Hikmet'in "Japon Balıkçısı" şiirini yorumlayarak çıkış yapmış ve uzun süre gündemde kalmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 1998 yılına bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Ruslara Nazım Hikmeti Sormak 02:19
Ruslara Nazım Hikmeti Sormak 2.091 izlenme - 2 ay önce Ruslara, Rusya'da yaşan ve kabri hala orada olan büyük Türk şairi Nazım Hikmet'i tanıyıp tanımadıklarını sorduk.
Çırılçıplak - Cemal Gencer & Arzu Okay (1977 - 74 Dk) 01:14:14
Çırılçıplak - Cemal Gencer & Arzu Okay (1977 - 74 Dk) 1.816 izlenme - 1 ay önce Film, zengin bir iş adamıyla bir gazino şarkıcısının aşkını konu edinir. Alev, küçük yaşta anne ve babasını kaybettikten sonra gazinoda şarkıcılığa başlar. Bir gece gazinoya gelen Murat’a âşık olur. Murat da Alev’e âşıktır. Kötü tesadüflerin sonucunda bir süre ayrı kalan âşıklar tekrar buluşur. Bu kez evlilik plânı yapmaya başlarlar. Murat ve Alev, İzmir’e gitmek için hazırlık yaparken gazino patronu, Alev’in kızını kaçırarak tehditlerde bulunur. Kızını korumak için patronun istediği gibi davranan Alev, Murat’tan ayrılır. Artık tamamen gazinoya bağlanmış durumdadır. Fakat kendisine tecavüz etmeye kalkan patronunu öldürerek hapishaneye düşer. Yıllar sonra hapishaneden çıktığında Murat ile tekrar karşılaşacaktır. Yönetmen:Oksal Pekmezoğlu Senaryo:Bülent Oran Yapımcı:Kadri Yurdatap Görüntü Yönetmeni:Hüseyin Ererez Oyuncular:Cemal Gencer,Arzu Okay,Hikmet Taşdemir,Özcan Özgür,Semih Çakır,Bahar Öztan,Pervin Par,Osman Alyanak,Meral Barlas,Şenol Öztürk,Zeki Tezcan,Serdar Servidal,Kamer Sadık
Maraz Ali Hamamda Öküz Ömer' i Ve Adamlarını Dövüyor (1080p HD) 13:09
Maraz Ali Hamamda Öküz Ömer' i Ve Adamlarını Dövüyor (1080p HD) 1.918 izlenme - 1 ay önce Mehmet Akif Alakurt Ä°nstagram hesabı açtı. Takip etmek isteyenler için: @alakurt79 Ben MAA sever olarak tarafımdan yönetilen instagram hesabımızıda takip etmek isteyenler için: @mehmetakifalakurtmaa Mehmet Akif Alakurt (Maraz Ali) ile ilgili güncel haberler almak isteyenleri MAA' nın MAA severler tarafından yönetilen facebook fan sayfasına herkesi bekleriz; https://www.facebook.com/mehmetakifal... Güncel olarak paylaşılan videoları takip etmek istiyorsanız youtube kanalımızada abone olabilirsiniz.
Kendi Sesinden Nazım Hikmet Şiirleri 04:55
Kendi Sesinden Nazım Hikmet Şiirleri 132.660 izlenme - 10 yıl önce nazım ustanın kendi sesinden Şiirler...İyi seyirler
Ahmet Kural - Hoşgeldin Kadınım 01:17
Ahmet Kural - Hoşgeldin Kadınım 41.760 izlenme - 4 yıl önce Http://www.soledebiyat.com/
Hikmet Karadeniz 03:30
Hikmet Karadeniz 46.850 izlenme - 9 yıl önce
Love Me 01:39
Love Me 56.143 izlenme - 11 yıl önce nazım hikmet aşkı anlatıyor
Fazıl Say & Serenad Bağcan - Masalların Masalı / Nazım Hikmet 09:13
Fazıl Say & Serenad Bağcan - Masalların Masalı / Nazım Hikmet 14.185 izlenme - 2 yıl önce Fazıl Say & Serenad BaÄŸcan - Yeni Åarkılar (2015) Takip etmek için: https://goo.gl/SpQWjc iTunes : http://bitly.com/1OquN28 Ada Müzik: http://bit.ly/1CgBMpa Spotify: https://goo.gl/0ELr33 MASALLARIN MASALI / NAZIM HÄ°KMET Su başında durmuÅŸuz, çınarla ben. Suda suretimiz çıkıyor, çınarla benim. Suyun ÅŸavkı vuruyor bize, çınarla bana. Su başında durmuÅŸuz, çınarla ben, bir de kedi. Suda suretimiz çıkıyor, çınarla benim, bir de kedinin. Suyun ÅŸavkı vuruyor bize, çınarla bana, bir de kediye. Su başında durmuÅŸuz, çınar, ben, kedi, bir de güneÅŸ. Suda suretimiz çıkıyor, çınarın, benim, kedinin, bir de güneÅŸin. Suyun ÅŸavkı vuruyor bize, çınara, bana, kediye, bir de güneÅŸe. Su başında durmuÅŸuz, çınar, ben, kedi, güneÅŸ, bir de ömrümüz. Suda suretimiz çıkıyor, çınarın, benim, kedinin, güneÅŸin, bir de ömrümüzün. Suyun ÅŸavkı vuruyor bize, çınara, bana, kediye, güneÅŸe, bir de ömrümüze . Su başında durmuÅŸuz. Önce kedi gidecek, kaybolacak suda sureti. Sonra ben gideceÄŸim, kaybolacak suda suretim. Sonra çınar gidecek, kaybolacak suda sureti. Sonra su gidecek güneÅŸ kalacak; sonra o da gidecek... Su başında durmuÅŸuz. Su serin, Çınar ulu, Ben ÅŸiir yazıyorum. Kedi uyukluyor GüneÅŸ sıcak. Çok şükür yaşıyoruz. Suyun ÅŸavkı vuruyor bize Çınara bana, kediye, güneÅŸe, bir de ömrümüze... Sosyal medya bilgileri; facebook https://www.facebook.com/fazilsay facebook https://www.facebook.com/FazilSayOffi... twitter https://twitter.com/fazilsaymusic twitter https://twitter.com/fsayofficial instagram https://instagram.com/fazilsayofficial/ web http://www.fazilsay.com/
Hikmet Karaman'ı Kızdıran Soru 00:20
Hikmet Karaman'ı Kızdıran Soru 5.649 izlenme - 1 yıl önce Muhabir: "Rakipte eksik çoktu." Hikmet Karaman: "Ne eksiği.. Üçüncü giren oyuncu Barcelona'da oynuyordu, biliyor musun?"
Kweuke ve Hikmet Karaman Arasında Yaşanan Garip Gerginlik 02:30
Kweuke ve Hikmet Karaman Arasında Yaşanan Garip Gerginlik 16.611 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor 2-1 yenik durumdayken 85. dakikada penaltı kazanıyor. Kweuke penaltıyı kullanmak üzere topun başına geçiyor. Teknik Direktör Hikmet Karaman, penaltıyı Sercan Kaya'nın kullanmasını istiyor. Bunun üzerine Kweuke hocasını sallamıyor ve topun başına geçerek topu ağlarla buluşturuyor. Golün ardından Kweuke, Hikmet Karaman'a yönelik öfkeli hareketlerde bulunuyor hatta açık şekilde "fuck you" diyerek gol sevincini kutluyor. Hikmet Karaman da sonra görüşürüz tarzı bir hareket yapınca Kweuke iyice sinirlenip Hikmet Karaman'ın üzerine yürüyor derken takım arkadaşları araya giriyor. 3 dakika sonra ise Kweuke bir gol daha yazarak takımını galibiyete taşıyor ve gol sonrası gözyaşlarını tutamıyor. Karşılaşmanın son düdüğünün ardından Karaman sinirli bir şekilde soyunma odasına gitti.
karlı kayın ormanı - zülfü livaneli 04:28
karlı kayın ormanı - zülfü livaneli 51.947 izlenme - 8 yıl önce
Ali Kınık-Duvar Yazısı(Ali Ayşeyi Seviyor) 04:16
Ali Kınık-Duvar Yazısı(Ali Ayşeyi Seviyor) 43.399 izlenme - 9 yıl önce ali kınık duvar yazısı ve nazım hikmet hayatı ıskalama lüksün yok.ikisi aynı anda
Nazım Hikmet (Leman Sam Dan Müthiş Bi Şarkı) 03:55
Nazım Hikmet (Leman Sam Dan Müthiş Bi Şarkı) 29.039 izlenme - 10 yıl önce Nazim hİkmete yazilmiŞ çok güzel bİ Şarki..
Korkusuz Korkak - Mahkeme Duvarı Suratlı Karı 00:56
Korkusuz Korkak - Mahkeme Duvarı Suratlı Karı 7.130 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın kült yapımlarından, absürt komedinin zirve yaptığı Korkusuz Korkak filminden güzel bir sahne. İyi seyirler.
Deli Hikmet - Suriye Mevzusu 01:23
Deli Hikmet - Suriye Mevzusu 3.864 izlenme - 1 yıl önce Deli Hikmet 2002'de Suriye'nin başına gelecekleri anlatıyor. Bence bu Hikmet'i Ömer Baba delirtti. Adam iki laf ediyor, arkasından üflüyor ney'i.
Dj Yahamata Yutube De 04:50
Dj Yahamata Yutube De 17.451 izlenme - 10 yıl önce kanka
Hakan Yeşilyurt - Piraye 05:39
Hakan Yeşilyurt - Piraye 29.977 izlenme - 8 yıl önce nazım hİkmet anısına slayt
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.581 izlenme - 1 yıl önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
Nazım Hikmet / Çekilmez Bir Adam 01:23
Nazım Hikmet / Çekilmez Bir Adam 23.304 izlenme - 9 yıl önce nazım hikmet / çekilmez bir adam
Hikmet Karaman'ı Basın Toplantısında Kızdıran Soru 00:20
Hikmet Karaman'ı Basın Toplantısında Kızdıran Soru 5.561 izlenme - 1 yıl önce Süper Ligin 6. haftasında Beşiktaş'ı ağırlayan Çaykur Rizespor, rakibine 1-0 yenilmekten kurtulamadı. Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, muhabirin bir sorusuna sinirlendi. 'Rakipte eksikler vardı' şeklindeki soruya sinirlenen Hikmet Karaman, ""Ne eksiği.. Üçüncü giren oyuncu Barcelona'da oynuyordu, biliyor musun?" cevabını verdi.
Nazım Hikmet - Hayatı Iskalama Lüksün Yok 03:26
Nazım Hikmet - Hayatı Iskalama Lüksün Yok 31.051 izlenme - 9 yıl önce Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani ağzınla kuş tutsan "Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?" diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz. Sen, "Ama senin için şunu yaptım" derken o, "şunu yapmadın" diye cevap verecektir. Ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. "Peki o ne yaptı" deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. Bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak için uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? Hayatı ıskalama lüksün yok senin. Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın. Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. "Acılara tutunarak" yaşamayı Öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki.... Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.Kitap okurken de mutlu oluyorsun unuttun mu? Kentin hiç görmediğin sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.Yine içeceksin rakını balığın yanında. Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası.... Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun asolan yürektir.Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini... NAZIM HİKMET
Hocasına Atar Yapan Kweuke'nin Özür Dilemesi! 04:21
Hocasına Atar Yapan Kweuke'nin Özür Dilemesi! 6.749 izlenme - 2 yıl önce Gençlerbirliği maçında penaltıyı kullanmak için takım arkadaşlarına ve teknik direktör Hikmet Karaman'a atar yaparak kadro dışı kalan Kamerunlu futbolcu Kweuke, düzenlediği basın toplantısında özür diledi. İçinden gelmeyerek özür dilemesi kimsenin gözünden kaçmadığına inanıyorum.
Ben Senden Önce Ölmek İsterim -  Nazım Hikmet Ran 02:53
Ben Senden Önce Ölmek İsterim - Nazım Hikmet Ran 25.315 izlenme - 7 yıl önce ben senden önce ölmek isterim. gidenin arkasından gelen gideni bulacak mi zannediyorsun? ben zannetmiyorum bunu. iyisi mi beni yaktırırsın odanda ocağın üstüne korsun içinde bir kavanozun. kavanoz camdan olsun şeffaf beyaz camdan olsun ki içinde beni görebilesin fedakrlığımı anlıyorsun vazgeçtim toprak olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan senin yanında kalabilmek için. ve toz oluyorum yaş
nicole kidman 02:07
nicole kidman 20.174 izlenme - 10 yıl önce hayranım sana nicole ve galibada aşıkk
mafya babalari azerbaycanda 01:41
mafya babalari azerbaycanda 14.233 izlenme - 7 yıl önce rusyada oldurulen azerbaycanli mafya babasi hikmetin defni ichin gelmish dunya mafyalari
Nazım Hikmet Ran - Umut - Kendi Sesinden 05:11
Nazım Hikmet Ran - Umut - Kendi Sesinden 23.510 izlenme - 8 yıl önce nazım hikmet ran umut kendi sesinden dinlemek istemezmisiniz
Haziranda Ölmek Zor! 05:49
Haziranda Ölmek Zor! 28.764 izlenme - 10 yıl önce grup yorum - haziranda ölmek zor
Fazıl Say Nazım Hikmet Ran Vatan Haini 06:09
Fazıl Say Nazım Hikmet Ran Vatan Haini 21.971 izlenme - 10 yıl önce