Hoşgeldiniz!

hikmet genç

Canlı Yayında İlginç Diyalog: 01:44
Canlı Yayında İlginç Diyalog: "Kati Piri midir, Kıtıbiyoz mudur Nedir..." (Günün Manşeti) 22 izlenme - 10 ay önce Kanal 24'te yayınlanan Günün Manşeti programına Ersoy Dede ve Hikmet Genç'in arasındaki ilginç diyalog damga vurdu. Ersoy Dede'nin Kati Piri ile ilgili haberi paylaşması üzerine bakın Kati Piri'nin ismiyle ilgili neler konuşuldu.
Dhkp-C Yi Meşrulaştırdılar, Pkk'ya Destek Verdiler 02:41
Dhkp-C Yi Meşrulaştırdılar, Pkk'ya Destek Verdiler 3 izlenme - 1 ay önce 24'te yayınlanan Günün Manşeti programında Ersoy Dede ve Hikmet Genç, bugün FETÖ ve PKK soruşturması kapsamında Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan operasyonu konuştular.
Hikmet Genç: Kim Tanır İhsanoğlu'nu? 04:10
Hikmet Genç: Kim Tanır İhsanoğlu'nu? 43 izlenme - 2 yıl önce Yazar Latif Erdoğan, İhsanoğlu'nun Adaylığını 'fiyasko' Olarak Nitelendirirken, Cemaat Tabanının Da Ekmeleddin İhsanoğlu'na Oy Vereceğine İnanmadığını Söyledi. Star Gazetesi Yazarı Hikmet Genç Çatı Adayını Oldukça İddialı Tespitlerle Eleştirdi. Genç, İhsanoğlu'nun Mısır'daki Darbeye 'darbe' Diyemediğini, Aday Gösterilmesinin Son Derece Absürd Olduğunu Söylerken, Ankara'da Solcu Kıtlığından Ülkücü Aday Gösteren Chp'nin Bir Mısır Liberali Olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Aday Göstermesine Çok Da Şaşırmadığını İfade Etti.
Hikmet Genç, Yılmaz Özdil'i 'ironik' Dille Vurdu! 03:13
Hikmet Genç, Yılmaz Özdil'i 'ironik' Dille Vurdu! 36 izlenme - 3 yıl önce Hikmet Genç, Yılmaz Özdil'i 'ironik' Dille Vurdu!
Hikmet Genç: Gül'ün Başbakan Olması, Parti İçinde Sıkıntı Yaratabilir 02:57
Hikmet Genç: Gül'ün Başbakan Olması, Parti İçinde Sıkıntı Yaratabilir 20 izlenme - 3 yıl önce Hikmet Genç: Gül'ün Başbakan Olması, Parti İçinde Sıkıntı Yaratabilir