Hoşgeldiniz!

Hilal Şefkatli Videoları İzle

Neden Hıçkırırız? 02:17
Neden Hıçkırırız? 2.295 izlenme - 1 yıl önce Neden hıçkırırız? Sebebi aslında basit. Mide ve akciğer çevresindeki hava basıncı değişince, başlıyoruz hıçkırmaya işte. Bir de bunun hıçkıra hıçkıra ağlama kısmı var ki, işte onda da aynı durum. Basınç değişiyor, bu defa da ağlarken hıçkırmaya başlıyor insan. Hıçkırmak, hıçkıran için zor olsa da, izleyen taraf için oldukça komik ve eğlenceli. Tabi bir yere kadar... Neden sunucusu Hilal Şefkatli, neden hıçkırırız sorusunun yanıtını bilimsel verilerle açıklıyor, gerçekleri yüzümüze eğlenceli ve komik bir video ile vuruyor. Elbette bu eğlence dolu videoda ona ginepic Hodor eşlik ediyor. Komik olduğu karar eğlenceli, eğlenceli olduğu kadar da öğretici (?)
Neden Ağlarız? 04:02
Neden Ağlarız? 2.323 izlenme - 1 yıl önce Ağlama değmez hayat diyenler bir yana ağlamak güzeldir diyenler öte yana. Ağlarız da peki Neden Ağlarız?
Neden Flört Ederiz? 02:36
Neden Flört Ederiz? 1.953 izlenme - 1 yıl önce Hilal Şefkatli'nin eğlenceli sunumuyla yeni soru kanalı 'Neden' insanların flört etmelerinin nedenlerini arıyor. İlişkilerin fragmanı ama film o kadar iyi mi?
Neden Böceklerden Korkarız? 02:43
Neden Böceklerden Korkarız? 2.937 izlenme - 1 yıl önce Böceklerden neden korkarız? Hadi, tamam tamam korkmak demeyelim de neden tiksiniriz? Hadi biraz daha hafifletelim, neden böcekleri ortalıkta görmek istemeyiz? Neden böcek girince bir ortama komik, garip, ilginç hallere gireriz de karşımızdaki bize bakıp hunharca kahkaha atarak eğlenmeye başlar? Böcek yiyen kültürler varken ve böcek yiyecekleri bu kadar yaygın ve kimilerince lezzetli bulunurken, kimileri neden böcek adı geçince bile bayılır? İşte Neden Böceklerden Korkarız adlı bu eğlenceli ve ilginç bölümümüzde, Hilal Şefkatli ve ginepig Hodor, mevzuya bilimsel yaklaşırken elbette yine komik bir video ortaya çıkarıyorlar.
Neden Snapchat? 03:13
Neden Snapchat? 1.755 izlenme - 12 ay önce Neden Snapchat? Neden'in bu eğlenceli videosunda Hilal Şefkatli, Snapchat uygulamasını ele alıyor. Soruyor, sorguluyor Neden Snapchat diye. Anı yaşamanın, sorumluluğu en aza indirmenin ve kekli börekli altın günü paylaşan akrabalardan gizlenmenin keyifli ve kolay yolu olan Snapchat ile eğleniyor, nasıl da güzel yaşadığımızı, aman nasıl da sıkıldığımızı komik filtrelerle hikayemiz olarak yaratıyoruz işte hepimiz. Komik, eğlenceli ve ilginç işte. O zaman hep birlikte: SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT. ALTILI YEDİLİ. SNAPCHATCHATCHAT BASTIRA BASTIRA. SNAPCHAT. SNAPCHATCHATCHAT...
Neden Versus? 03:35
Neden Versus? 1.859 izlenme - 12 ay önce Neden Versus? Hilal Şafkatli bu komik ve ilginç videoda Neden Versus? diye soruyor ve versus kullanımını hem bilimsel hem de eğlenceli bir dille ele alıyor. Sahi neden versus? Versus ne yahu deme aslında sen de kullanıyorsun. VS işte, vs vs vs... Bizim için şu sıralar en klişeleşmiş olanı, Neden vs Nedir. Ama bize göre elbette ki Neden! Bir de kıyaslamanın en klasikleşmiş olanı var ki, o da anne kıyaslaması. Bu komik - yoksa trajikomik mi demeliydik- Elbette daha çok çeşidi de mevcut bu versus olayının. Belki biraz güven eksikliği, biraz empati kaybı biraz da bir gruba ait olma çabası işte. Bu eğlenceli Neden videosunda ilginç bir de sürpriz var. Nedir'in 3. Sezon sunucusu Büşra Şenol! Yorumları alalım: Neden vs Nedir
Neden Esmiyor? 02:39
Neden Esmiyor? 1.818 izlenme - 12 ay önce Son zamanlarda havalar normal değerlerin oldukça üzerinde! Hele mevsim yaz olunca, ne kadar ince giyinirsen giyin ya da ne kadar bulunduğun ortamlarda ne kadar klima, vantilatör gibi soğutucular olursa olsun, sıcaklara dayanılmıyor. Herkesin ağzında esmiyor da esmiyor. Nem var nem, nem olmasa... Esmiyor ise, esmesi için temelde iki şey gerekiyor: Atmosfere salınan gaz oranının düşürülmesi ve atmosferdeki karbondioksit oranının azaltılması. Peki bunların olması için ne gerekiyor: E, daha çok ağaç, daha çok yeşil işte!
Neden Korkarız? 02:42
Neden Korkarız? 1.732 izlenme - 1 yıl önce Korkunun binbir türlü sebebi var. Ama aslında sebebi biraz da az bilgi. Beyin boş bulduğu yerleri, türlü türlü bilgilerle dolduruyor, sonucunda da korku ortaya çıkıyor. Eğlenmek için korku filmlerine, korku evlerine gitmeyi, korku dolu hikayeler dinlemeyi de tercih ederiz aslında. Demek ki korkmak biraz komik biraz da eğlenceli. Sen neden korkarsın? Korktuğun şeyleri, korku dolu anılarını yorum olarak yaz, irtibatta kalalım;) Neden sunucusu Hilal Şefkatli, neden korkarız sorusunun yanıtını bilimsel verilerle açıklıyor, gerçekleri yüzümüze eğlenceli ve komik bir video ile vuruyor.
Neden Uyuruz? 02:39
Neden Uyuruz? 1.580 izlenme - 1 yıl önce Neden Uyuruz? Uyumak, uyumamak ya da uyuyamamak! Neden'de bu hafta neden uyuduğumuzu sorguluyoruz. Yoksa neden uyandığımızı mı demeliydik? Bedenimizin de ruhumuzun da yapmaktan en çok hoşlandığı şeylerin en başlarında gelecek olan uyuma eylemi ve süreci oldukça ilginç. İşte bu ilginç konuya, Neden'e ve Hilal Şefkatli'ye has komik, eğlenceli ve bilimsel bir dille ele alıyoruz. Baştan söyleyelim, Neden Uyuruz videosunu komik, eğlenceli ya da itici bulabilirsin; ama izlerken bolca esneyeceğin kesin;) Ya sen, uykucu musundur; yoksa şu uyumak zaman kaybıdır diyenlerden mi? Uyumak için rahatlatıcı bir uyku müziğine ya da ninniye ihtiyaç duyanlardan mısındır, yoksa yastığa başını koyduğu anda uykuya dalıverenlerden mi? Öyle ya da böyle olabilirsin; ama rahat ve iyi bir uykunun değeri asla ve asla paha biçilemez;) Zzzz!
Kaçış Oyunu Nedir? 02:59
Kaçış Oyunu Nedir? 91 izlenme - 10 ay önce Kaçış Oyunu Nedir? Hiç kaçış oyunu oynadınız mı? Oynamadıysanız toplayın tüm arkadaşlarınızı hemen kendinize bir kaçış oyunu planlayın. İnanın bu kaçış oyunlarının yapıldığı mekanlar hem korku dolu hem eğlenceli hem de komik. Üç komik duygu bir arada, daha ne olsun. Heyecan dolu kaçış oyunları, bir film sahnesi gibi tasarlanmış oda ya da evlerde belirli hedefleri tamamlamak üzerine kurgulanan oyunlardan meydana geliyor. Kaçış oyunu furyası ilk Japonya'da çıkmış. Ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler. Korku, gerilim, gizem ve bol heyecan içeren ilginç filmleri seviyorsan, git sen de kaçış oyunu oyna bence. Kaçan Kaçana'ya ev sahipliği için teşekkür ederiz. http://www.kacankacana.com/ Bu videoda bizimle olan Neden YouTube kanalının sunucusu Hilal Şefkatli'ye de teşekkür ederiz. Neden YouYube kanalını da ıskalamayın deriz. https://www.youtube.com/c/neden Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında! Nedir YouTube Kanalına abone ol, yeni videoları kaçırma https://goo.gl/yRrTFM Nedir Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/nedir.tv Nedir Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/nedir321/ Nedir Twitter Sayfası: https://twitter.com/Nedir321 Nedir Snapchat: media.321 Sunan: Büşra Şenol Yazan/ Yöneten: Orçun Baş Yardımcı Yönetmen: Ufuk Şenkal Stajyer 1: Ferzan Akgül Stajyer 2: Başak Ulusoy
Neden Öpüşürüz? | 17. Bölüm izle 03:06
Neden Öpüşürüz? | 17. Bölüm izle 17 izlenme - 11 ay önce Hilal Şefkatli her zamanki gibi gündelik konulara hem bilimsel hem de eğlenceli yanıtlar buluyor! İşte Neden'in bu Neden Öpüşürüz bölümünde de öpüşmeyi ele alıyor. Üstelik sürpriz bir konuk ile birlikte ;) Bu komik videoda, öpüşmeye, aşka, romantizme, şefkate, saygıya, sevgiye ... :) dair bir çok şey anlatan Hilal Şefkati, kendisini Türkan Şoray ile bir tutmaktan da geri kalmıyor! Flaş Flaş Flaş! Peki Hilal Şefkatli bu videoda öpüşüyor mu? E, yanıtı videoda, onu da izleyiver bir zahmet!
Neden Pokemon GO Bağımlısı Olduk? 04:19
Neden Pokemon GO Bağımlısı Olduk? 6 izlenme - 10 ay önce Neden Pokemon GO Bağımlısı Olduk? Hilal Şefkatli, bu eğlenceli Neden? videosunda Pokemon GO'yu ele alıyor. Ama bu ilginç video hiç de alışıldık Pokemongo videoları gibi değil! Bu komik video aslında, bir durum değerlendirmesi. Sorumuz belli, Neden Pokemon Go Bağımlısı Olduk? Üstelik bu Pokemon Go videosunda gerçek Ash var! Ash kim mi? Ash bizim Chaby işte, Chaby Han! Teşekkürler Chaby!