Hoşgeldiniz!

hillary clinton

Katy Perry, Hillary Clinton'a Destek İçin Soyundu 01:54
Katy Perry, Hillary Clinton'a Destek İçin Soyundu 15.582 izlenme - 4 hafta önce Katy Perry, Hillary Clinton'a desteğini göstermek için soyundu. Dün Twitter'dan paylaştığı bir fotoğraf ile 'Katy Perry Çıplak Oy Veriyor'mesajı veren ünlü sanatçı bugün fotoğrafın videosunu paylaştı. 31 yaşındaki yıldız, dün paylaştığı fotoğrafının üzerine 'Katy Perry Çıplak Oy Veriyor' yazarak, 'Yarın vücudumu dünyayı değiştirmek için tık tuzağı olarak kullanacağım' notunu düştü.
Trump'tan Clinton'a: Ne Kadar Da Ahlaksız Bir Kadın 01:19
Trump'tan Clinton'a: Ne Kadar Da Ahlaksız Bir Kadın 2.879 izlenme - 2 gün önce ABD'de başkanlık seçimi yarışında başkan adaylar Hillary Clinton ve Donald Trump son kez yüz yüze geldi. Gergin geçen tartışmadan akılda kalan, adayların sürekli birbirlerinin sözlerini bölmeleri ve Trump'ın Clinton'a yönelik "ahlâksız kadın" sözleri oldu.
Clinton: Kürtleri Silahlandırırım 03:02
Clinton: Kürtleri Silahlandırırım 5.001 izlenme - 2 hafta önce Demokrat Parti adayı Hillary Clinton, Trump ile karşı karşıya geldiği münazarada, "Kürt ve Arap savaşçıların, IŞİD'i Irak'tan dışarı ittikten sonra bizim gücümüz olacağını düşünüyorum" dedi.
Trump: Bana ve Hillary Clinton'a Doping Testi Yapılsın 01:05
Trump: Bana ve Hillary Clinton'a Doping Testi Yapılsın 1.584 izlenme - 6 gün önce ABD’de Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump, Demokrat Partili rakibi Hillary Clinton’ın son televizyon tartışması öncesinde ‘doping yapmış olabileceğini’ ima ederek, sonuncu tartışma öncesinde doping testi yapılmasını önderdi. 8 Kasım Salı günü yapılacak başkanlık seçimlerine günler kala vergi ve cinsel taciz iddialarıyla rakibi Clinton’a karşı puan kaybına uğrayan Trump, New Hampshire’da yaptığı seçim konuşmasında, üçüncü Televizyon tartışması öncesinde rakibine ve kendisine doping testi yapılmasını istedi. Trump, “Tartışma öncesinde doping testi yapmalıyız. Ona ne olduğunu anlamıyorum. Clinton en son tartışma programının başında şişirilmiş gibiydi ve sonunda aracına zar zor ulaşabildi. Ben bunun yapılması için istekliyim” ifadelerini kullandı. Adaylar üçüncü ve sonuncu Televizyon münazarasını, 19 Ekim’de Las Vegas’ta gerçekleştirecekler. Bu arada Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, son yapılan kamuoyu araştırmasına göre, yüzde 37’ye karşı yüzde 44 ile rakibi Trump’ın 7 puan önünde bulunuyor.
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 00:53
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 4.199 izlenme - 1 ay önce Türkiye'de olsa neler olurdu dedirticek bir başka video ile birlikteyiz, buyurun izleyelim.
Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı 01:54
Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı 2.117 izlenme - 3 hafta önce Katy Perry, Hillary Clinton kampayası için soyundu. Katy Perry, son çıkardığı “Rise” adlı single çalışmasının ardından Funny or Die ve Rock The Vote için kamera karşısına geçti. 2016 Amerika başkanlık seçimleri için çekilen videoda Katy Perry çırıl çıplak soyunarak oy kullanmaya kalkıyor. Hillary Clinton’a destek için soyunan Katy Perry bir kez daha mizahi kimliğini ön plana çıkardı. Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı haberleri ise kısa sürede internet hızla yayıldı.
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 00:56
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 4.249 izlenme - 1 ay önce ABD'de 11 Eylül saldırılarının 15. yıldönümünde yapılan anma törenine Clinton'ın düşüşü damga vurdu. ABD'de başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton seçim kampanyalarından yorgun düşmüş görünüyor ve çareyi alkolde arıyor sanırım. Alkolün etkisi ile yorgun olması sebebiyle 11 Eylül anma töreninden erken ayrılmak zorunda kalan Clinton, özel aracına binerken ayağını burkarak yere düşerken çevresindekilerin yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu  02:31
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu 1.832 izlenme - 2 ay önce Hillary Clinton öksürük krizine tutuldu, dakikalarca konuşmakta zorlandı. Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, Cleveland şehrindeki mitinginde öksürük mağduru oldu. Konuşması öksürükleri sebebiyle sık sık kesilen Clinton, su içse de krizi atlatamadı. Usta politikacı “Trump’ı düşünce alerjim tutuyor” diyerek alkışı kapsa da, rakibinin “Sağlığı başkanlık yapmaya elverişli değil” sözünü de akıllara yeniden düşürdü. Clinton, dışişleri bakanlığı döneminde de benzer öksürük krizleri yaşamıştı.
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 00:55
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 6.151 izlenme - 4 ay önce Brazzers, ABD'nin 8 Kasım 2016'da gerçekleştireceği seçimde yarışacak iki büyük aday olan Trump ve Clinton'ı tiye alan "Erection 2016" adlı bir parodi serisi çekiyor. Konuşma tarzlarının benzetilmesindeki başarı takdire şayan. Bir de Trump'ın o çemçük ağzı.
Between Two Ferns - Hillary Clinton (Türkçe Altyazılı) 05:31
Between Two Ferns - Hillary Clinton (Türkçe Altyazılı) 1.641 izlenme - 4 hafta önce Kendine has mizahı ve ironik sorularıyla sunduğu internet fenomeni show'u Between Two Ferns'te önceleri Barack Obama'yı konuk eden Zach Galifianakis'in seçimlere kısa bir süre kala bu seferki konuğu Amerika Birleşik Devletleri başkanlık adayı ve ilk kadın ABD Başkanı unvanına yakın isim olarak görülen Hillary Clinton sizlerle... İyi seyirler…
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 00:53
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 708 izlenme - 1 ay önce Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri Ünlü Talk-Showcu Jimmy Fallon'un programında konuk ettiği Hillary Clinton'a yaptığı espri.
 ABD Başkan Adayı Hillary Clinton Havladı 01:09
ABD Başkan Adayı Hillary Clinton Havladı 3.718 izlenme - 8 ay önce ABD Başkan adayı Hillary Clinton konuşmasında, adaylık için yarışanların dediklerinin doğru ya da yalan olduğunu anlamak için bir köpek eğittiklerini söyledi ABD Başkan adayı Hillary Clinton, rakiplerini eleştirmek için "hav"ladı. Başkanlık seçimine hazırlanan ABD'de adaylar arasındaki yarış kızıştı. Başkan adayları kararsız seçmenleri etkilemek için programlarını sıklaştırırken, eski Dışişleri Bakanı, başkan adayı Hilary Clinton son mitingini Nevada'da yaptı. Clinton konuşmasında, adaylık için yarışanların dediklerinin doğru ya da yalan olduğunu anlamak için bir köpek eğittiklerini söyledi. Bir örnekle açıklayan Clinton, diğer adayları takip edecek bir köpeğin, adayın "Büyük burgunluk çok fazla düzenleme nedeniyle oldu" dediğinde havlayarak onların bu iddialarını kesebileceğini söyledi.
Hillary Clinton'un Öksürük Krizine Girmesi 00:43
Hillary Clinton'un Öksürük Krizine Girmesi 261 izlenme - 1 ay önce Hillary Clinton öksürük krizine tutuldu, dakikalarca konuşmakta zorlandı. Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, Cleveland şehrindeki mitinginde öksürük mağduru oldu. Konuşması öksürükleri sebebiyle sık sık kesilen Clinton, su içse de krizi atlatamadı. Usta politikacı “Trump’ı düşünce alerjim tutuyor” diyerek alkışı kapsa da, rakibinin “Sağlığı başkanlık yapmaya elverişli değil” sözünü de akıllara yeniden düşürdü. Clinton, dışişleri bakanlığı döneminde de benzer öksürük krizleri yaşamıştı.
Hillary Clinton'ın Düşüşü 00:57
Hillary Clinton'ın Düşüşü 291 izlenme - 1 ay önce ABD'de 11 Eylül saldırılarının 15. yıldönümünde yapılan anma törenine Clinton'ın düşüşü damga vurdu. ABD'de başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton seçim kampanyalarından yorgun düşmüş görünüyor. Hastalığı sebebiyle 11 Eylül anma töreninden erken ayrılmak zorunda kalan Clinton, özel aracına binerken ayağını burkarak yere düşerken çevresindekilerin yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
Clinton ile Trump Kozlarını Paylaştı 00:29
Clinton ile Trump Kozlarını Paylaştı 134 izlenme - 4 hafta önce ABD'de Demokratların adayı Hillary Clinton ve Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump, 8 Kasım'daki başkanlık seçimi öncesi ilk defa televizyondaki bir açık oturum programında karşı karşıya geldi. Açıklanan ankete göre gecenin galibi Clinton oldu.
Hillary Clinton'ın Bayılma Anı 00:21
Hillary Clinton'ın Bayılma Anı 168 izlenme - 1 ay önce ABD Başkan adayı Hillary Clinton 11 Eylül anma töreni sonrasında aracına binmeden önce sırasında fenalaşarak kendinden geçti.
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 01:28
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 679 izlenme - 7 ay önce Döneminde cinsel skandallarla anılan Amerikan başkanı Bill Clinton'ın, zamanındaki maceralarını tiye almak maksadıyla hazırlanmış animasyondur. İki binli yılların öncesinde, bilgisayarlarda sıklıkla rastlanan bir videodur.
bu klip abd'yi ayağa kaldırdı 01:56
bu klip abd'yi ayağa kaldırdı 5.355 izlenme - 7 yıl önce umbrella şarkısının klibinde abd başkanı barack obama ve abd dışişleri bakanı hillary clinton'ı canlandıran karakterlerin seks fantezileri var. İnternette 43 milyondan fazla tıklanarak bir rekora imza atan video klibe bir çok amerikalı tepkili. fox tv başta olmak üzere bir çok abd televizyonunda yayınlanan klip büyük yankı uyandırdı.
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 00:16
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 155 izlenme - 3 ay önce Meksika'da KWTX adlı televizyonda haber spikeri canlı yayında olduğunu unutunca olanlar oldu. Hillary Clinton'ın seçim kampanyasında kullandığı sözleriyle alay edince her şey kameralar tarafından kaydedildi. Spiker, Hillary Clinton'IN Donald Trump için söylediği sözleri alaycı bir dille tekrarlayınca bu anlar yayına yansıdı.
Hillary Clinton'ın Çıplak Heykelinin Herkeste Güzel Kafa Yapması 00:59
Hillary Clinton'ın Çıplak Heykelinin Herkeste Güzel Kafa Yapması 10 izlenme - 4 gün önce NEW Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'ın, New York'ta bir metro çıkışına çıplak karikatürize heykeli dikildi. NEW Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'ın, New York'ta bir metro çıkışına çıplak karikatürize heykeli dikildi. Sabah saatlerinde Manhattan'da bir metro istasyonun çıkışına Clinton'ın toynak ayaklı, çıplak bir heykeli yerleştirildi. Clinton'ın karikatürize çıplak heykeli, başkan adayının Wall Street'teki yatırım bankalarının yöneticileri ile yakın ilişkilerini protesto eden sanatçı ve heykeli devirmek isteyen öfkeli bir kadın arasında tartışmaya neden oldu. Heykelin "müstehcen" olduğunu ve iş yerinin önünde görmek istemediği söyleyen kadın, devirerek üzerine oturduğu heykelin kırılmasına neden oldu. Bunun üzerine devrilen heykelini yerden kaldırmak isteyen sanatçı ve kadın arasında tartışma yaşandı. Heykel bir süre sonra olay yerine gelen polisler tarafından kaldırıldı. Ağustos ayında ise ABD'nin farklı eyaletlerindeki pek çok parka Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'ın heykelleri yerleştirilmişti.
Hillary Clinton'un Pantalon Paçasından Düşen Metal Parçalar 00:38
Hillary Clinton'un Pantalon Paçasından Düşen Metal Parçalar 43 izlenme - 1 ay önce Demokrat Parti'den Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkan adayı olan Hillary Clinton bugün gerçekleşen 11 Eylül saldırısını anma törenleri sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
Hillary Clinton, Başkan Yardımcılığı İçin Muhtar Kent'i Düşünüyor 04:01
Hillary Clinton, Başkan Yardımcılığı İçin Muhtar Kent'i Düşünüyor 4 izlenme - 3 gün önce ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'ın, Galatasaray'ın kongre üyesi Muhtar Kent'i başkan yardımcılığı için değerlendirdiği ortaya çıktı.
Katy Perry - Rise and Roar - Canlı Performans (Hillary Clinton) 07:21
Katy Perry - Rise and Roar - Canlı Performans (Hillary Clinton) 49 izlenme - 3 ay önce Katy Perry performs Rise and Roar at the third and last day of the Democratic National Convention 2016!
Hillary Clinton'un Hastaneye Kaldırılması 00:18
Hillary Clinton'un Hastaneye Kaldırılması 24 izlenme - 1 ay önce Demokrat Parti'den Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkan adayı olan Hillary Clinton bugün gerçekleşen 11 Eylül saldırısını anma törenleri sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
Hillary Clinton Ve Joe Biden Kucaklaşmaya Doyamadı 02:04
Hillary Clinton Ve Joe Biden Kucaklaşmaya Doyamadı 31 izlenme - 2 ay önce ABD, Demokratların başkan adayı Hillary Clinton ile Başkan Yardımcısı Joe Biden arasındaki 'bitmek bilmeyen kucaklaşmayı' konuşuyor.
nazlı ceylan cnn türk'te 06:09
nazlı ceylan cnn türk'te 842 izlenme - 5 yıl önce nazlı ceylan balduk kurtul cnn türk'te hillary clinton ile birlikteydi...
ABD Eski Dış İşleri Bakanı Clinton'a Ayakkabı Şok Ayakkabı Saldırısı 00:27
ABD Eski Dış İşleri Bakanı Clinton'a Ayakkabı Şok Ayakkabı Saldırısı 355 izlenme - 3 yıl önce Üzerine gelen ayakkabıdan son anda eğilerek kaçan Clinton, "O bir yarasa mıydı?" diye sordu. ABD eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'a, Las Vegas'ta bir konferansta konuştuğu sırada ayakkabı fırlatıldı. Kameraların kayıtta olduğu sırada gerçekleşen olay, 66 yaşındaki Clinton'ın konuşmacı olarak katıldığı Mandalay Bay Hotel'de, yaklaşık bin kişinin izlediği, katı atıkların geridönüşümü ile ilgili bir programda meydana geldi. Clinton'ı koruyan Gizli Servis sözcüsü George Ogilvie, "Protestocu, içeri biletsiz girmiş bir kadın ve ne amaçla yaptığı bilinmiyor. Clinton, son anda eğilerek ayakkabıdan kurtuldu. Salondan çıkarılan kadın, gizli servis ve otel güvenliği görevlilerince gözaltına alındı" dedi. Ayakkabının fırlatılmasının ardından şaşkına dönen Clinton, "O bir yarasa mıydı? Birisi bana bir şey mi fırlattı? Cirque du Soleil şovunda mıyız? Aman Tanrım, katı atık yönetiminin bu kadar tartışmalı ve ihtilaflı olduğunu bilmiyordum" şeklinde espiri yaptı. Clinton, daha sonra konuşmasına kaldığı yerden devam etti
Hillary Clinton Dans Ediyor 01:45
Hillary Clinton Dans Ediyor 627 izlenme - 7 yıl önce hillary clinton rap dans bu dans izlenme rekorları kırıyor abd dışişleri bakanı tüm dikkatleri üzerine topladı
Başbakan Meydan Okudu 02:44
Başbakan Meydan Okudu 4 izlenme - 2 hafta önce AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başbakan Binali Yıldırım, PKK'nın Suriye kolu PYD'ye silah vererek destek olacaklarını söyleyen ABD başkan adayı Hillary Clinton'a sert tepki gösterdi, "ABD müttefikimiz değil mi? silahla desteklemek ne demek?" diye konuştu. Yıldırım, gerekirse terörle mücadele kapsamında gerekirse Fırat'ın doğusuna da müdahale edileceğini açıkladı.
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu 01:26
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu 11 izlenme - 2 ay önce Hillary Clinton öksürük krizine tutuldu, dakikalarca konuşmakta zorlandı. Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, Cleveland şehrindeki mitinginde öksürük mağduru oldu. Konuşması öksürükleri sebebiyle sık sık kesilen Clinton, su içse de krizi atlatamadı. Usta politikacı “Trump’ı düşünce alerjim tutuyor” diyerek alkışı kapsa da, rakibinin “Sağlığı başkanlık yapmaya elverişli değil” sözünü de akıllara yeniden düşürdü. Clinton, dışişleri bakanlığı döneminde de benzer öksürük krizleri yaşamıştı.