Hoşgeldiniz!

Hillary Clinton Videoları İzle

Katy Perry, Hillary Clinton'a Destek İçin Soyundu 01:54
Katy Perry, Hillary Clinton'a Destek İçin Soyundu 17.863 izlenme - 5 ay önce Katy Perry, Hillary Clinton'a desteğini göstermek için soyundu. Dün Twitter'dan paylaştığı bir fotoğraf ile 'Katy Perry Çıplak Oy Veriyor'mesajı veren ünlü sanatçı bugün fotoğrafın videosunu paylaştı. 31 yaşındaki yıldız, dün paylaştığı fotoğrafının üzerine 'Katy Perry Çıplak Oy Veriyor' yazarak, 'Yarın vücudumu dünyayı değiştirmek için tık tuzağı olarak kullanacağım' notunu düştü.
Clinton: Kürtleri Silahlandırırım 03:02
Clinton: Kürtleri Silahlandırırım 5.375 izlenme - 5 ay önce Demokrat Parti adayı Hillary Clinton, Trump ile karşı karşıya geldiği münazarada, "Kürt ve Arap savaşçıların, IŞİD'i Irak'tan dışarı ittikten sonra bizim gücümüz olacağını düşünüyorum" dedi.
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 00:55
Brazzers - Donald Trump ve Hillary Clinton Parodisi 9.259 izlenme - 8 ay önce Brazzers, ABD'nin 8 Kasım 2016'da gerçekleştireceği seçimde yarışacak iki büyük aday olan Trump ve Clinton'ı tiye alan "Erection 2016" adlı bir parodi serisi çekiyor. Konuşma tarzlarının benzetilmesindeki başarı takdire şayan. Bir de Trump'ın o çemçük ağzı.
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 00:53
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 4.358 izlenme - 5 ay önce Türkiye'de olsa neler olurdu dedirticek bir başka video ile birlikteyiz, buyurun izleyelim.
Trump'tan Clinton'a: Ne Kadar Da Ahlaksız Bir Kadın 01:19
Trump'tan Clinton'a: Ne Kadar Da Ahlaksız Bir Kadın 3.197 izlenme - 4 ay önce ABD'de başkanlık seçimi yarışında başkan adaylar Hillary Clinton ve Donald Trump son kez yüz yüze geldi. Gergin geçen tartışmadan akılda kalan, adayların sürekli birbirlerinin sözlerini bölmeleri ve Trump'ın Clinton'a yönelik "ahlâksız kadın" sözleri oldu.
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 00:56
Hillary Clinton'ın İçkili Halde 11 Eylül Anma Törenine Gelmesi 4.432 izlenme - 5 ay önce ABD'de 11 Eylül saldırılarının 15. yıldönümünde yapılan anma törenine Clinton'ın düşüşü damga vurdu. ABD'de başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton seçim kampanyalarından yorgun düşmüş görünüyor ve çareyi alkolde arıyor sanırım. Alkolün etkisi ile yorgun olması sebebiyle 11 Eylül anma töreninden erken ayrılmak zorunda kalan Clinton, özel aracına binerken ayağını burkarak yere düşerken çevresindekilerin yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı 01:54
Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı 2.285 izlenme - 5 ay önce Katy Perry, Hillary Clinton kampayası için soyundu. Katy Perry, son çıkardığı “Rise” adlı single çalışmasının ardından Funny or Die ve Rock The Vote için kamera karşısına geçti. 2016 Amerika başkanlık seçimleri için çekilen videoda Katy Perry çırıl çıplak soyunarak oy kullanmaya kalkıyor. Hillary Clinton’a destek için soyunan Katy Perry bir kez daha mizahi kimliğini ön plana çıkardı. Katy Perry Çırılçıplak Oy Kullanmaya Kalktı haberleri ise kısa sürede internet hızla yayıldı.
Başkan Trump: Nasıl oldu? Neden oldu? 06:09
Başkan Trump: Nasıl oldu? Neden oldu? 2.333 izlenme - 3 ay önce Tom Walker'ın canlandırdığı Jonathan Pie, Donald Trump'ın neden ve nasıl ABD başkanı seçildiğini anlatıyor. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=GLG9g...
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu  02:31
Hillary Clinton Öksürük Krizine Tutuldu 1.896 izlenme - 6 ay önce Hillary Clinton öksürük krizine tutuldu, dakikalarca konuşmakta zorlandı. Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, Cleveland şehrindeki mitinginde öksürük mağduru oldu. Konuşması öksürükleri sebebiyle sık sık kesilen Clinton, su içse de krizi atlatamadı. Usta politikacı “Trump’ı düşünce alerjim tutuyor” diyerek alkışı kapsa da, rakibinin “Sağlığı başkanlık yapmaya elverişli değil” sözünü de akıllara yeniden düşürdü. Clinton, dışişleri bakanlığı döneminde de benzer öksürük krizleri yaşamıştı.
Trump ve Clinton'un Dansı 00:14
Trump ve Clinton'un Dansı 1.484 izlenme - 4 ay önce Amerikan başkan adayları Donald Trump ve Hillary Clinton'un inanılmaz eğlenceli dansları.
Trump: Bana ve Hillary Clinton'a Doping Testi Yapılsın 01:05
Trump: Bana ve Hillary Clinton'a Doping Testi Yapılsın 1.644 izlenme - 4 ay önce ABD’de Cumhuriyetçi Parti başkan adayı Donald Trump, Demokrat Partili rakibi Hillary Clinton’ın son televizyon tartışması öncesinde ‘doping yapmış olabileceğini’ ima ederek, sonuncu tartışma öncesinde doping testi yapılmasını önderdi. 8 Kasım Salı günü yapılacak başkanlık seçimlerine günler kala vergi ve cinsel taciz iddialarıyla rakibi Clinton’a karşı puan kaybına uğrayan Trump, New Hampshire’da yaptığı seçim konuşmasında, üçüncü Televizyon tartışması öncesinde rakibine ve kendisine doping testi yapılmasını istedi. Trump, “Tartışma öncesinde doping testi yapmalıyız. Ona ne olduğunu anlamıyorum. Clinton en son tartışma programının başında şişirilmiş gibiydi ve sonunda aracına zar zor ulaşabildi. Ben bunun yapılması için istekliyim” ifadelerini kullandı. Adaylar üçüncü ve sonuncu Televizyon münazarasını, 19 Ekim’de Las Vegas’ta gerçekleştirecekler. Bu arada Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, son yapılan kamuoyu araştırmasına göre, yüzde 37’ye karşı yüzde 44 ile rakibi Trump’ın 7 puan önünde bulunuyor.
 ABD Başkan Adayı Hillary Clinton Havladı 01:09
ABD Başkan Adayı Hillary Clinton Havladı 3.831 izlenme - 1 yıl önce ABD Başkan adayı Hillary Clinton konuşmasında, adaylık için yarışanların dediklerinin doğru ya da yalan olduğunu anlamak için bir köpek eğittiklerini söyledi ABD Başkan adayı Hillary Clinton, rakiplerini eleştirmek için "hav"ladı. Başkanlık seçimine hazırlanan ABD'de adaylar arasındaki yarış kızıştı. Başkan adayları kararsız seçmenleri etkilemek için programlarını sıklaştırırken, eski Dışişleri Bakanı, başkan adayı Hilary Clinton son mitingini Nevada'da yaptı. Clinton konuşmasında, adaylık için yarışanların dediklerinin doğru ya da yalan olduğunu anlamak için bir köpek eğittiklerini söyledi. Bir örnekle açıklayan Clinton, diğer adayları takip edecek bir köpeğin, adayın "Büyük burgunluk çok fazla düzenleme nedeniyle oldu" dediğinde havlayarak onların bu iddialarını kesebileceğini söyledi.
Hillary Clinton Taraftarlarının Evsize Saldırması 00:59
Hillary Clinton Taraftarlarının Evsize Saldırması 1.099 izlenme - 4 ay önce Hollywood Bulvarı üzerinde Trump posteri olan kadına bir grup sözlü sataşıyor.Kadını yere düşürdükten sonra birisi "sana söylemiştim,gitmeliydin" diyor
Between Two Ferns - Hillary Clinton (Türkçe Altyazılı) 05:31
Between Two Ferns - Hillary Clinton (Türkçe Altyazılı) 1.853 izlenme - 5 ay önce Kendine has mizahı ve ironik sorularıyla sunduğu internet fenomeni show'u Between Two Ferns'te önceleri Barack Obama'yı konuk eden Zach Galifianakis'in seçimlere kısa bir süre kala bu seferki konuğu Amerika Birleşik Devletleri başkanlık adayı ve ilk kadın ABD Başkanı unvanına yakın isim olarak görülen Hillary Clinton sizlerle... İyi seyirler…
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 00:53
Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri 715 izlenme - 5 ay önce Jimmy Fallon'ın Hillary Clinton'a Yaptığı Espri Ünlü Talk-Showcu Jimmy Fallon'un programında konuk ettiği Hillary Clinton'a yaptığı espri.
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 00:28
Hillary Clinton Destekçilerini Güldürecek Biraz da Üzecek Parodi 451 izlenme - 3 ay önce John Lewis'in duygusal yeni yıl reklamı ABD başkanlık seçimlerini kaybeden Hillary Clinton'a uyarlandı. Tüm sevinciyle Beyaz Saray'a koşan Hillary, Trump'ın arkasında kalarak hüsrana uğruyor.
Hillary Clinton'ın Düşüşü 00:57
Hillary Clinton'ın Düşüşü 394 izlenme - 5 ay önce ABD'de 11 Eylül saldırılarının 15. yıldönümünde yapılan anma törenine Clinton'ın düşüşü damga vurdu. ABD'de başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti'nin adayı Hillary Clinton seçim kampanyalarından yorgun düşmüş görünüyor. Hastalığı sebebiyle 11 Eylül anma töreninden erken ayrılmak zorunda kalan Clinton, özel aracına binerken ayağını burkarak yere düşerken çevresindekilerin yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.
Hillary Clinton'un Öksürük Krizine Girmesi 00:43
Hillary Clinton'un Öksürük Krizine Girmesi 263 izlenme - 6 ay önce Hillary Clinton öksürük krizine tutuldu, dakikalarca konuşmakta zorlandı. Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton, Cleveland şehrindeki mitinginde öksürük mağduru oldu. Konuşması öksürükleri sebebiyle sık sık kesilen Clinton, su içse de krizi atlatamadı. Usta politikacı “Trump’ı düşünce alerjim tutuyor” diyerek alkışı kapsa da, rakibinin “Sağlığı başkanlık yapmaya elverişli değil” sözünü de akıllara yeniden düşürdü. Clinton, dışişleri bakanlığı döneminde de benzer öksürük krizleri yaşamıştı.
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 01:28
Clinton Fucker - Nostaljik Animasyon 708 izlenme - 11 ay önce Döneminde cinsel skandallarla anılan Amerikan başkanı Bill Clinton'ın, zamanındaki maceralarını tiye almak maksadıyla hazırlanmış animasyondur. İki binli yılların öncesinde, bilgisayarlarda sıklıkla rastlanan bir videodur.
bu klip abd'yi ayağa kaldırdı 01:56
bu klip abd'yi ayağa kaldırdı 5.367 izlenme - 7 yıl önce umbrella şarkısının klibinde abd başkanı barack obama ve abd dışişleri bakanı hillary clinton'ı canlandıran karakterlerin seks fantezileri var. İnternette 43 milyondan fazla tıklanarak bir rekora imza atan video klibe bir çok amerikalı tepkili. fox tv başta olmak üzere bir çok abd televizyonunda yayınlanan klip büyük yankı uyandırdı.
Clinton ile Trump Kozlarını Paylaştı 00:29
Clinton ile Trump Kozlarını Paylaştı 157 izlenme - 5 ay önce ABD'de Demokratların adayı Hillary Clinton ve Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump, 8 Kasım'daki başkanlık seçimi öncesi ilk defa televizyondaki bir açık oturum programında karşı karşıya geldi. Açıklanan ankete göre gecenin galibi Clinton oldu.
Hillary Clinton'ın Bayılma Anı 00:21
Hillary Clinton'ın Bayılma Anı 191 izlenme - 5 ay önce ABD Başkan adayı Hillary Clinton 11 Eylül anma töreni sonrasında aracına binmeden önce sırasında fenalaşarak kendinden geçti.
Bill Clinton'ın İvanka'yı Kesmesi 00:28
Bill Clinton'ın İvanka'yı Kesmesi 43 izlenme - 1 ay önce ABD'de düzenlenen törenle başkanlığı devralan Donald Trump'ın eşi Ivanka Trump'ın yürüyüşünde Hillary'nin kocasına bakışları dikkat çekti. ABD'de bugün görevi devralan 45. başkan Donald Trump için görkemli bir tören düzenlendi. Seçimlerde Trump'ın en büyük rakibi Demokrat Partili Hillary Clinton da törene katılanlar arasında yer aldı. Törende, Donald Trump'ın eşi Ivanka Trump'ın podyumda yürüyüşü sırasında Hillary Clinton, eşi Bill Clinton'a dönerek Ivanka'ya bakışlarını kesti.
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 00:16
Canlı Yayında Olduğunu Unutan Spiker Skandala İmza Attı 165 izlenme - 8 ay önce Meksika'da KWTX adlı televizyonda haber spikeri canlı yayında olduğunu unutunca olanlar oldu. Hillary Clinton'ın seçim kampanyasında kullandığı sözleriyle alay edince her şey kameralar tarafından kaydedildi. Spiker, Hillary Clinton'IN Donald Trump için söylediği sözleri alaycı bir dille tekrarlayınca bu anlar yayına yansıdı.
Hillary Clinton'ın Az Kalsın Gözlerinin Yerinden Fırlıcak Olması 00:15
Hillary Clinton'ın Az Kalsın Gözlerinin Yerinden Fırlıcak Olması 66 izlenme - 4 ay önce Hillary Clinton ABD başına geçecek yeni dikdatör görüntüde izleyceğimiz misafir olrak gittiği mekanda iyi bir haber duyunca Clinton'un gözler fel fecil şekilde açlılıyor korkutucu izliyoruz
nazlı ceylan cnn türk'te 06:09
nazlı ceylan cnn türk'te 864 izlenme - 6 yıl önce nazlı ceylan balduk kurtul cnn türk'te hillary clinton ile birlikteydi...
ABD Eski Dış İşleri Bakanı Clinton'a Ayakkabı Şok Ayakkabı Saldırısı 00:27
ABD Eski Dış İşleri Bakanı Clinton'a Ayakkabı Şok Ayakkabı Saldırısı 355 izlenme - 3 yıl önce Üzerine gelen ayakkabıdan son anda eğilerek kaçan Clinton, "O bir yarasa mıydı?" diye sordu. ABD eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'a, Las Vegas'ta bir konferansta konuştuğu sırada ayakkabı fırlatıldı. Kameraların kayıtta olduğu sırada gerçekleşen olay, 66 yaşındaki Clinton'ın konuşmacı olarak katıldığı Mandalay Bay Hotel'de, yaklaşık bin kişinin izlediği, katı atıkların geridönüşümü ile ilgili bir programda meydana geldi. Clinton'ı koruyan Gizli Servis sözcüsü George Ogilvie, "Protestocu, içeri biletsiz girmiş bir kadın ve ne amaçla yaptığı bilinmiyor. Clinton, son anda eğilerek ayakkabıdan kurtuldu. Salondan çıkarılan kadın, gizli servis ve otel güvenliği görevlilerince gözaltına alındı" dedi. Ayakkabının fırlatılmasının ardından şaşkına dönen Clinton, "O bir yarasa mıydı? Birisi bana bir şey mi fırlattı? Cirque du Soleil şovunda mıyız? Aman Tanrım, katı atık yönetiminin bu kadar tartışmalı ve ihtilaflı olduğunu bilmiyordum" şeklinde espiri yaptı. Clinton, daha sonra konuşmasına kaldığı yerden devam etti
Katy Perry - Rise and Roar - Canlı Performans (Hillary Clinton) 07:21
Katy Perry - Rise and Roar - Canlı Performans (Hillary Clinton) 59 izlenme - 7 ay önce Katy Perry performs Rise and Roar at the third and last day of the Democratic National Convention 2016!
Enes Kanter, Hillary Clinton'ı Desteklediğini Duyurdu 00:22
Enes Kanter, Hillary Clinton'ı Desteklediğini Duyurdu 36 izlenme - 4 ay önce FETÖ'cü Enes Kanter, "Kiminle yemek yemek istersin?" sorusuna "Donald Trump'la yemek isterdim. Çünkü ona 'Senin sorunun ne?' demek istiyorum." cevabını verdi.
Hillary Clinton Dans Ediyor 01:45
Hillary Clinton Dans Ediyor 630 izlenme - 8 yıl önce hillary clinton rap dans bu dans izlenme rekorları kırıyor abd dışişleri bakanı tüm dikkatleri üzerine topladı