Hoşgeldiniz!

Himalaya

Himalaya Keçileri - Ninja Goat 00:46
Himalaya Keçileri - Ninja Goat 2.100 izlenme - 6 ay önce Himalayalarda yaşayan bu dağ keçileri yaşam alanlarına nasıl uyum sağlayıp en sarp kayalardan bile nasıl atladıklarını düşmeden geçtiklerini izliyoruz...
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 03:14
Himalayalara Zorlu Bir Yolculuk 1.346 izlenme - 6 ay önce İzlerken turist kafilesinin içindeymiş hissi veren, Himalaya dağlarına yapılan yolculuktan yansıyan görüntüler.
Himalaya Da Müzik Ne Hoş Olur 05:15
Himalaya Da Müzik Ne Hoş Olur 3.375 izlenme - 4 yıl önce Dinlendirici Bir Müzik Dinlemeye Ne Dersiniz?
Tuzun Yaşamınızdaki Önemi | Sokak Röportajı 01:50
Tuzun Yaşamınızdaki Önemi | Sokak Röportajı 2.047 izlenme - 2 yıl önce Tuzun yaşamımızdaki önemi nedir diye sorduk.. Cevapları bu videoda.... https://www.facebook.com/efsina http://www.efsina.com/ www.izlesene.com/efsinasalt EFSİNA Sağlığınıza önem verir, Doğalını sunar, doğayı sever Hayallerin ötesindekini getirir, Yemeklerinizi gurme lezzetlere dönüştürür.
Dünyanın En Yüksek Yeri Himalaya Dağları'nın 6000 Metrede Çekilmiş Ultra HD Görüntüleri... 02:30
Dünyanın En Yüksek Yeri Himalaya Dağları'nın 6000 Metrede Çekilmiş Ultra HD Görüntüleri... 593 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Yüksek Yeri Himalaya Dağları'nın 6000 Metrede Çekilmiş Ultra HD Görüntüleri... Himalaya Dağları, dünyanın en büyük ve en yüksek sıradağlarıdır. Asya'nın orta güney kısmında, doğu batı doğrultusunda uzanır. Dünyanın en yüksek zirvesi Everest'i içine alır. Everest Tepesi, Nepal ile Tibet sınırında yer alır.
Himalayalarda Otobüs Yolculuğu 03:14
Himalayalarda Otobüs Yolculuğu 614 izlenme - 3 yıl önce HİMALAYALARDA OTOBÜS YOLCULUĞU
Himalaya Dağları'nın 6000 Metrede Çekilmiş Görüntüleri 02:30
Himalaya Dağları'nın 6000 Metrede Çekilmiş Görüntüleri 537 izlenme - 2 yıl önce Teton Gravity Research isimli şirket tarafından çekilen görüntülerde dünyanın en büyük ve en yüksek sıradağları olan Himalaya Dağları'nda yer alan Everest, Ama Dablam, ve Lhotse tepelerini/dağlarını göreceğiz. 20.000 feet(yaklaşık 6.000 metre)'te çekilen görüntüler Himalaya Dağları'nın çekilmiş ilk Ultra HD görüntüleri olma özelliği ile de dikkat çekiyor.
Astım Tedavisinde Himalaya Tuzu 04:56
Astım Tedavisinde Himalaya Tuzu 1.035 izlenme - 6 yıl önce himalaya tuzunun gizemi ve faydaları buröportajda...astım bronşit stres cilt hastalıkları ve daha birçok rahatsızlık için kullanılan himalaya tuzları nasıl etki ediyor.
Himalaya Tuzu'nun Faydaları 02:15
Himalaya Tuzu'nun Faydaları 906 izlenme - 6 yıl önce şifalı taşlarıtürkiye'ye sevdiren baki cihangiroğlu lerzan mutlu'nun programında himalaya tuzlarının faydalarını anlatıyor.
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli 00:31
Himalaya Arındırıcı Neem Özlü Yüz Yıkama Jeli 342 izlenme - 2 yıl önce Bitkisel içeriğiyle yenileyici bir dokunuş! Temiz, problemsiz bir cilt kazanmanıza yardımcı olan bu jel, yüzünüzü kirden arındırır ve yağ oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Himalayalar Üzerinde Gerçek Bir Ufo 00:37
Himalayalar Üzerinde Gerçek Bir Ufo 415 izlenme - 3 yıl önce Himalayalar Üzerinde Gerçek Bir Ufo
Anna Rf - Weeping Eyes 05:15
Anna Rf - Weeping Eyes 714 izlenme - 2 yıl önce Zirvede müzik yapmak böyle bir şey.. Dinledikten sonra, hemen facebookta paylaşayımda,arkadaşlar benim nasıl, derin bir müzik anlayışım olduğunu görsün, dedirten bir video..
himalaya - l'enfance d'un chef 01:48
himalaya - l'enfance d'un chef 897 izlenme - 6 yıl önce görkemli himalaya manzaraları arasında tipik bir tibetli çobanın karşılaştığı güçlükleri konu alan film epik bir yaklaşımla bir kervanın azılı doğa koşulları içinde ilerleyişini anlatıyor. gelecekte kabilesinin şefi olacak gencin öyküsü dayanıklılık ve onur üzerine kurulu...
Şifalı Taşlar- Baki Cihangiroğlu Anlatıyor 02:42
Şifalı Taşlar- Baki Cihangiroğlu Anlatıyor 574 izlenme - 6 yıl önce taşların şifası hakkında çok aydınlatıcı bir röportaj...daha fazla bilgi için 0212 5145672'yi arayabilirsiniz...
Yöresel Lezzetler 00:08
Yöresel Lezzetler 200 izlenme - 3 yıl önce Yöresel Lezzetler "Ufak değişiklikler büyük sonuçlar doğurur" sözümüzü kanıtlamak için yola çıkıyoruz. Değişiklik? Rafine tuza veda ediyorsunuz Himalaya Tuzu kullanıyorsunuz. Neden? Sağlığınızı korumak için, birçok hastalığınıza çözüm olması için... Her türlü kimyasalın karıştığı sabunu çöpe atıyorsunuz, doğal el yapımı organik sabunlarımıza yer açıyorsunuz. Neden? Cilt problemlerinizi gidermek, güzelliğinize güzellik katmak için. Vücudumuz bize Allah'ın emanetiyse bize de düşen emanete gereken özeni göstermektir..
baki cihangiroğlu taşlar hakkında bilinmeyenleri anlatıyor 04:57
baki cihangiroğlu taşlar hakkında bilinmeyenleri anlatıyor 333 izlenme - 6 yıl önce taşların tedavi etkisi nasıl oluyor?taşların zararı da var mı?nelere dikkat etmeli
Himalayada Harika Bir Müzik 04:40
Himalayada Harika Bir Müzik 221 izlenme - 3 yıl önce Nefis Bir Manzara Harika Bir Müzik. Arkanıza Yaslanın Ve İzleyin...
Efsina'da Ne Var Ne Yok? - Baharat Çeşnili Himalaya Tuzu Gurme 00:30
Efsina'da Ne Var Ne Yok? - Baharat Çeşnili Himalaya Tuzu Gurme 189 izlenme - 2 yıl önce Efsina'da Ne Var Ne Yok? - Baharat Çeşnili Himalaya Tuzu Gurme http://www.efsina.com/ https://www.facebook.com/efsina https://twitter.com/EfsinaSalt https://instagram.com/efsina Özenle seçilmiş tane baharatlar ve doğal Himalaya Tuzu ile harmanlanan, seramik bıçaklı değirmeni ve sağlıklı cam ambalajıyla #Efsina Gurme Baharat Çeşnili Himalaya Tuzumuzu denediniz mi?
Ölümcül Yol 03:14
Ölümcül Yol 153 izlenme - 3 yıl önce Himalaya'nın eteğindeki bu aşırı tehlikeli yolda bırakın arabayla gitmek, yürüyerek geçmek bile cesaret ister!
Taşlar Nasıl Şifa Kaynağı Olabiliyor?baki Cihangiroğlu Anlatıyor! 03:21
Taşlar Nasıl Şifa Kaynağı Olabiliyor?baki Cihangiroğlu Anlatıyor! 237 izlenme - 6 yıl önce şifalı doğal taşları türkiye'ye sevdiren şahıs olarak da bilinen baki cihangiroğlu anlatıyortaşlarla tedavi mümkün mü?
Aşırı Korkunçlu Kishtwar Yolundan Geçen Elemanlar 03:14
Aşırı Korkunçlu Kishtwar Yolundan Geçen Elemanlar 97 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar dağcıymış, Himalayaların eteğindeki gördüğünüz bu aşırı korkuluşlu yolda bırrakın arabayı yürüyerek gezmek göt ister "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Himalaya Tuz Taşı Lamba ve Mumluklar 05:32
Himalaya Tuz Taşı Lamba ve Mumluklar 103 izlenme - 3 yıl önce Doğal hava temizleyici lamba ve mumluklar ile mekanlarınızda hem sağlık hem de estetiği aynı anda keşfedin! Detaylı Bilgi İçin: www.tuztasi.com
Samsung'tan Aşırı Duygusal Reklam 04:00
Samsung'tan Aşırı Duygusal Reklam 9 izlenme - 6 ay önce Samsung Hindistan oldukça duygusal bir reklam videosuna imza attı. Oldukça basit bir hikaye ile muhteşem bir mesaj veren markanın videosu da hak ettiği değeri görmüş gözüküyor. Himalaya Dağları'nın eteklerinde yaşasanız bile Samsung sizi yarı yolda bırakmaz mesajını da veren reklam işin sadece teknoloji üretmekle veya müşterilerine onu sunmakla olmadığını söylüyor. Önemli olan insanları yatı yolda bırakmamak!
Bu Tuz, Himalaya Tuzundan Daha Sağlıklı 01:54
Bu Tuz, Himalaya Tuzundan Daha Sağlıklı 29 izlenme - 3 yıl önce Çankırı'daki kaya tuzuna ilişkin araştırmalar yapan Prof. Dr. Hanım Halilova, Nahçıvan, Ukrayna ve Polonya'da benzer tuz mağaraları…
Ahmet Yılmazçam - Himalaya Mountains 05:13
Ahmet Yılmazçam - Himalaya Mountains 1 izlenme - 2 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A181ckP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!