Hoşgeldiniz!

Hıncal Uluç Videoları İzle

Hıncal Uluç'tan RVP Yorumu 02:14
Hıncal Uluç'tan RVP Yorumu 4.191 izlenme - 3 ay önce Spor yazarı Hıncal Uluç A Spor'da yayınlanan programda Hollandalı futbolcu R.V. Persie'nin derbide yaptığı ve çok konuşulan hareketini canlandırarak yorumladı. Usta gazeteci Uluç, Persie'nin hareketini tasvip etmediğini vurgulayarak hareketle alakalı hukuki süreçten "Formamı düzeltiyordum" bahanesiyle ceza almadan geçeceğini savundu.
Levent Nazifoğlu'nun Hıncal Uluç'a Verdiği Cevap! 02:03
Levent Nazifoğlu'nun Hıncal Uluç'a Verdiği Cevap! 2.117 izlenme - 8 ay önce Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu kendisi sert sözlerle eleştiren Hıncal Uluç'a yanıt verdi ' Bak Hıncal Uluç, yaşın zaten geçti epey. Bırak bu hareketleri. Daha ılıman ol. '
Hıncal Uluç: Beşiktaş Şampiyonluğa Heveslenmesin 01:59
Hıncal Uluç: Beşiktaş Şampiyonluğa Heveslenmesin 3.619 izlenme - 1 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, A Spor’da yayınlanan 90’a programında Fenerbahçe - Çaykur Rizespor karşılaşmasındaki penaltı pozisyonlarına değindi. Uluç, Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışında birçok açıdan önde olduğuna belirterek, "Beşiktaş şampiyonluğa heveslenmesin" dedi.
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 02:17
Hıncal Uluç: Bu Aziz Yıldırım’ı Kurtarma Operasyonu 1.411 izlenme - 6 ay önce A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe başkanlığına aday olan Ali Koç'un zamanlamasının manidar olduğunu söyledi. Uluç, "Bu olaylar Aziz Yıldırım'ı kurtarma operasyonuna yönelik hazırlanmış bir oyundur." dedi.
Mustafa Denizli 'nin İnanılmaz Saçma Pozisyon Yorumu 01:58
Mustafa Denizli 'nin İnanılmaz Saçma Pozisyon Yorumu 5.035 izlenme - 2 yıl önce fenerbahçe-atromitos maçındaki pozisyona denizli her zamanki gibi fenerbahçeye yaltaklanmak adına yazdığı yorum yılların kurdu hıncal uluç 'un dikkatinden kaçmamış...işte o yazı : http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/mustafa-denizli_532/gruplar-geldi-turkiye-6-puan-kazandi_29924836
Olacak O Kadar - Hıncal Uluç Taklidi (Mandıg Olarak) 08:38
Olacak O Kadar - Hıncal Uluç Taklidi (Mandıg Olarak) 4.206 izlenme - 1 yıl önce gördüğüm en iyi hıncal uluç taklidi bonus olarak da huysuz virjin diyalogları, ustanın rahmeti bol olsun
Hıncal Uluç’tan Galatasaray’a yanıt 01:26
Hıncal Uluç’tan Galatasaray’a yanıt 1.344 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray adasıyla ilgili Sabah Gazetesi’nde yayınlanan yazısına ilişkin açıklama yapan Galatasaray Kulübü’ne, Hıncal Uluç'tan yanıt gecikmedi. Uluç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e seslendi ve "Eğer hakaret ettiğimi düşünüyorsan beni mahkemeye ver ama beni mahkemeye vermek kaçak yapılaşmaya benzemez." dedi.
hıncal uluç ve mehmet ali erbil  taklidi komik 03:24
hıncal uluç ve mehmet ali erbil taklidi komik 21.529 izlenme - 8 yıl önce mehmet ali erbil ve hıncal uluç taklidi bjk, besiktas, Komik, Taklidi, Hıncal Uluç,komik, cok komik, kahkah, bjk, besiktas, Şampiyon, Galatasaray, besiktas, ahmet çakar, Ultraaslan, Albayrak, Polat, Fenerbahce, Aziz Yıldırım, komedi, gülme,
Aziz Yıldırım Eşliğinde Taklitler - Enes Erkoç 02:53
Aziz Yıldırım Eşliğinde Taklitler - Enes Erkoç 3.270 izlenme - 1 yıl önce Kendisi benim liseden arkadaşımdır.. Youtube'da videosuna rastladım bizim burda bi paylaşayım bakalım dedim. Seveceğinizi düşünüyorum. Selamlar
Erman Toroğlu ve Hıncal Uluç Röportajı 08:36
Erman Toroğlu ve Hıncal Uluç Röportajı 1.729 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik bir Erman Toroğlu ve Hıncal Uluç röportajı.
Uluç: Dünyanın Teröre Bakışı Değişti -  A Spor 01:31
Uluç: Dünyanın Teröre Bakışı Değişti - A Spor 991 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ertelenmesi konuşulmaya devam ediyor. A Spor’da yayınlanan 90’a programında konu ele alınırken, Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, "Brüksel patlamalarının ardından bütün dünyanın olaya bakışı değişmiştir" dedi.
Galatasaray 2-1 Cork City (1993-94) 06:54
Galatasaray 2-1 Cork City (1993-94) 916 izlenme - 11 ay önce Arif'in Manchester'a gol atmadan önceki tur. Galatasaray, 15 Eylül 1993 günü yapılan maçta, Ali Sami Yen'de İrlanda temsilcisini hüsranla böyle gönderdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86816/cork-city-galatasaray-1993
Mustafa Denizli - İçimizdeki İrlandalılar 00:41
Mustafa Denizli - İçimizdeki İrlandalılar 1.063 izlenme - 2 yıl önce Türkiye ile İrlanda arasında 4 Eylül 1999'da oynanan "2000 Avrupa Şampiyonası" baraj eleme maçı birçok açıdan yakın tarihimize damga vurmuştur.Sosyal hayatta birbiriyle yakın dost olan iki isim Hıncal Uluç ve Mustafa Denizli nin arası maç öncesi tv programında Hıncal Uluç un oldukça sert eleştirileriyle bozulur.Bu eleştiriler o kadar ağırdır ki herkes Mustafa Denizli den kendisini savunmasını beklemekte fakat Denizli konuşmamaktadır.Maç bittiğinde demeç veren Mustafa Denizli ise Hıncal Uluç u "içimizdeki İrlandalı" olmakla suçlayacak ve bu söz ileride sanattan spora , siyasetten ekonomiye kadar tüm alanlarda bireylerin ya da kurumların "ihanet" ini tanımlamak için kullanılacaktır.
Hıncal Uluç: 'Galatasaray’ı sanal medya yönetiyor' 03:25
Hıncal Uluç: 'Galatasaray’ı sanal medya yönetiyor' 886 izlenme - 1 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, A Spor’da yayınlanan 90’a programında Sabri Sarıoğlu'nun kontratındaki uzatma opsiyonunun iptalinin sosyal medyanın baskısından kaynaklı olduğunu ifade etti. Uluç, "Galatasaray yönetimi sanal medya korkusuyla Sabri’nin sözleşmesindeki opsiyonu iptal etti," dedi.
Cem Yılmaz - Vedat Milor & Mehmet Yaşin 02:43
Cem Yılmaz - Vedat Milor & Mehmet Yaşin 1.753 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın Sky Türk'te katıldığı Yaşamdan Dakikalar programında gurme karşılaştırması yapıyor.
Hıncal Uluç'tan iş kazası 00:04
Hıncal Uluç'tan iş kazası 1.189 izlenme - 2 yıl önce Spor yazarı ve yorumcusu Hıncal Uluç röportaj verdiği sırada dengesini kaybetti.
Hıncal Uluç Ve Ece Gürsel'in Salıncaktan Düşmesi 03:04
Hıncal Uluç Ve Ece Gürsel'in Salıncaktan Düşmesi 1.489 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci ve Spor Yorumcusu Hıncal Uluç ile Popüler Manken Ece Gürsel'in yaşadığı anlık bir kaza.. Hahaha izlemeniz lazım..
Hıncal Uluç, Eren'i eleştirirken ayaklarını masaya uzattı ve... 01:27
Hıncal Uluç, Eren'i eleştirirken ayaklarını masaya uzattı ve... 131 izlenme - 3 ay önce Hıncal Uluç, Galatasaray'ın gol ayağı Eren Derdiyok'u eleştirirken ayaklarını masaya uzattı ve ilginç ifadeler kullandı.
hıncal uluç - saldır galatasaray 01:38
hıncal uluç - saldır galatasaray 1.946 izlenme - 6 yıl önce
Cem Yılmaz - Vedat Milor | Mehmet Yaşin 02:43
Cem Yılmaz - Vedat Milor | Mehmet Yaşin 1.830 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın Sky Türk'te katıldığı Yaşamdan Dakikalar programında gurme karşılaştırması yapıyor.
Levent Nazifoğlu'ndan Hıncal Uluç'a sert tepki 03:50
Levent Nazifoğlu'ndan Hıncal Uluç'a sert tepki 352 izlenme - 8 ay önce Galatasaray kulübü yöneticisi Levent Nazifoğlu, A Spor'da katıldığı 'Transfer raporu' programında ünlü gazeteci Hıncal Uluç'un kendisi hakkında yazdıklarına cevap verdi.
Ümit Özat - Sizin İçtiğinizi Ben Kulağıma Döküyom 06:07
Ümit Özat - Sizin İçtiğinizi Ben Kulağıma Döküyom 673 izlenme - 2 yıl önce Ümit Özat'ın Kemal Belgin ve Hıncan Uluç'a salvolar. Alkışlarla izliyoruz efendim...
Hıncal Uluç: 'Özbek, fincancı katırları ürküttü' 03:14
Hıncal Uluç: 'Özbek, fincancı katırları ürküttü' 643 izlenme - 1 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç A Spor’da yayınlanan 90’a programında, Galatasaray Başkan Dursun Özbek'in iyi işler yaptığını söyledi. Uluç, mevcut yönetim aleyhine yapılan eleştirilere vurgu yaparak, "Dursun Özbek fincancı katırlarını ürküttü," dedi.
Hıncal Uluç: 'Aziz Yıldırım'ın hiçbir lafı sürpriz değil' 02:07
Hıncal Uluç: 'Aziz Yıldırım'ın hiçbir lafı sürpriz değil' 459 izlenme - 1 yıl önce A Spor'un usta yorumcularından Hıncal Uluç gündeme dair açıklamalarda bulunurken 'Aziz Yıldırım'ın hiçbir lafı sürpriz değil'ifadelerini kullandı.
hıncal uluç - emre belezoglu - keskin kalem 00:31
hıncal uluç - emre belezoglu - keskin kalem 3.715 izlenme - 9 yıl önce komik mizah
Hıncal Uluç ve Ece Gürsel'in Salıncaktan Düşmesi 03:04
Hıncal Uluç ve Ece Gürsel'in Salıncaktan Düşmesi 713 izlenme - 2 yıl önce Hıncal Uluç sallanmak yerine gevezelik yapınca salıncak tepkisini böyle dile getirmiş..
Hıncal Uluç: ' Salih Dursun'u Alkışlama Hakkımız Yok' 02:07
Hıncal Uluç: ' Salih Dursun'u Alkışlama Hakkımız Yok' 496 izlenme - 1 yıl önce Hıncal Uluç, A Spor’da yayınlanan 90'a programında Süper Lig’de Galatasaray ile Trabzonspor maçında verdiği tartışmalı kararlarla gündeme oturan hakem Deniz Ateş Bitnel ile hakeme kırmızı kart gösteren Salih Dursun'a eleştiride bulundu. Uluç, "Salih Dursun'un yaptığı hareket kahramanlık falan değil. Bir daha yapmasın” derken, hakemlerin popülist davrandıklarını iddia etti.
Hıncal Uluç: 'Beşiktaş şampiyonluğa heveslenmesin' 01:59
Hıncal Uluç: 'Beşiktaş şampiyonluğa heveslenmesin' 528 izlenme - 1 yıl önce Hıncal Uluç, A Spor’da yayınlanan 90’a programında Fenerbahçe - Çaykur Rizespor karşılaşmasındaki penaltı pozisyonlarına değindi. Uluç, Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışında birçok açıdan önde olduğunu belirterek, "Beşiktaş şampiyonluğa heveslenmesin" dedi.
Hıncal Uluç: Şimdi Gel Sneijder Ol Da Oyna 02:29
Hıncal Uluç: Şimdi Gel Sneijder Ol Da Oyna 424 izlenme - 1 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Burak Yılmaz'ın ayrılığı nedeniyle Galatasaray yönetimini sert bir dille eleştirdi. Uluç, ‘Galatasaray yönetimi bu hareketiyle, “Ben bu sezon bu takımdan hiçbir şey beklemiyorum” dedi. Şimdi gel, sen Sneijder ol da bu takımda oyna’ ifadelerini kullandı.
Hıncal Uluç:  'Bunlar vatan haini' 02:46
Hıncal Uluç: 'Bunlar vatan haini' 525 izlenme - 1 yıl önce Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç Süper Ligin 18. haftasında oynanan Galatasaray Medıcana Sivasspor karşılamasında golcü futbolcu Burak Yılmaz'ın ıslıklanmasını sert bir dille eleştirdi. Uluç tribünde yıldız futbolcuyu ıslıklayanlar için "Bunlar Galatasaray haini değil vatan hainidir. Utanmıyor musunuz? " dedi.